PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در Premiere Pro 2.0

albous
22-07-2006, 01:20
سلام من يك مشكل در Premiere Pro 2.0 دارم اونم اینه که وقتی که یک فیلم را در تایم لاین می کشم از هر طرف یک حاشیه وجود داره فکر می کنم به این دلیل که سایزش کوچکتر از سایز منیتور هست یا سایز اصلی صفحه باشه تنظیمات اندازه را چجوری تنظیم کنم
اينم عكسش فقط خيلي فوري متشكر ميشم جواب بدهيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arash_irani
22-07-2006, 04:53
سلام دوست من
خب شما در هنگام ساخت پروژه ابتدا باید اندازه DV-PALL >>> Standard 48kHz انتخاب کنید (خیلی کلی گفتم چون برای استفاده در سیستم تلویزیونی ایران این اندازه استفاده میشه )
خب بعد هر چیزی که میخوای وارد برنامه پریمیر بکنی یعنی چه از فیلم و چه عکس و غیره باید اندازه اون هم برابر همین باشه یعنی 576×720 ولی اگر فیلمی داری که میخوای وارد کنی و اندازه کوچیکتر بود یا بزرگتر میتونی بعد از وارد کردن فیلم به پنجره تایم لاین روی اون در پنجره مونیتور کلیک کنی و تصویر (همون فیلمت) رو بزرگتر یا کوچیکتر کنی
به تصویر ضمیمه شده دقت کن :::::

البته این تو پریمیر 1.5 هستش و فکر نمیکنم این کار تو پریمیر 2 شدنی نباشه
موفق باشید
یا حق

albous
22-07-2006, 11:49
سلام دوست من
خب شما در هنگام ساخت پروژه ابتدا باید اندازه DV-PALL >>> Standard 48kHz انتخاب کنید (خیلی کلی گفتم چون برای استفاده در سیستم تلویزیونی ایران این اندازه استفاده میشه )
خب بعد هر چیزی که میخوای وارد برنامه پریمیر بکنی یعنی چه از فیلم و چه عکس و غیره باید اندازه اون هم برابر همین باشه یعنی 576×720 ولی اگر فیلمی داری که میخوای وارد کنی و اندازه کوچیکتر بود یا بزرگتر میتونی بعد از وارد کردن فیلم به پنجره تایم لاین روی اون در پنجره مونیتور کلیک کنی و تصویر (همون فیلمت) رو بزرگتر یا کوچیکتر کنی
به تصویر ضمیمه شده دقت کن :::::

البته این تو پریمیر 1.5 هستش و فکر نمیکنم این کار تو پریمیر 2 شدنی نباشه
موفق باشید
یا حق
آقا ارش متشکر از شما این کار را میشه در این ورژن نیز انجام داد ول باعث نمیشه کیفیت فیلم پایین بیاد من می خواهم این کار را به صورت ویدو سی دی در آورم برای همین می خواستم اگر بشه سایز منیتور را تغییر بدم
من همچنین یک فایل صوتی دارم که به صورت استریو هست یک مورد آهنگ و دیگری یک صحبت هست می خواهم اون صدای صحبت کردن را قطع کنم میشه این کار را در پریمیر انجام داد یا باید با برنامه ی دیگری انجام داد اگر برنامه ای می شناسید لطفا معرفی کنید
با تشکر

arash_irani
22-07-2006, 19:11
سلام دوست من
خب مشخصه که با این کار مقداری کیفیت پایین میاد ولی اگر واقعا میخوای باید همین کارو انجام بدی
وبرای ویدیو سی دی همون اندازه ای که بهت دادم باید برای پروژه در نظر بگیری و بعد برای استخراج کردن هم با همین اندازه استخراج میشه بحث خروجی کردن خودش خیلی مفصله ولی راحت ترینش همون انخاب گزینه Export>Movie هستش که اگر بخوای دقیق تر این کارو انجام بدی میتونی گزینه Adobe Media Encoder و اینجا دیگه خیلی کارا میتونی انجام بدی البته در هنگام خروجی گرفتن با انتخاب گزینه File>Export>Movie در پنجره باز شده هم در پایین میتونی روی دکمه Setting کلیک کنی و بازم تنیمات دلخواه رو انجام بدی که بازم اینجا خودش بحثی جدا گانه داره

در مورد جدا کردن صحبت از روی آهنگ من تا حالا تو پریمیر این امکان رو ندیدم ولی یک برنامه (که الان اسمش رو یادم نیست) دیدم که این کارو میکنه ولی خب باید قسمت به قسمتش تنظیم کنی که اون صدا از روی صدای آهنگ حذف بشه
تو انجمن بگردی معرفی شده
موفق باشید
یا حق

albous
22-07-2006, 22:11
از توضيحات شما واقعا متشكرم من دونبال يك سري آهنگ مثل اين هستم مي خواستم بدونم شما توي اين مايه ها يا به طور كلي مناسب چيز داريد زحمت بكشيد آپ كنيد مي خواهم يك ريتم متوازن زيبا داشته باشه دارم يك نمونش را آپ مي كنم
با تشكر

albous
22-07-2006, 22:42
اين هم اون موردي كه ميگفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash_irani
23-07-2006, 22:37
سلام دوست من
من از داشتن آهنگ و موزیک بی کلام حدود چندین سی دی دارم ولی متاسفانه برای آپلود کردنش نمیدونم کدوم رو براتون آپلود کنم یعنی باید صدای موزیک با فیلم و کلیپتون بخونه و خودتون باید اینو تشخیص بدین

راستی اگر به کار میکس علاقه داری تو تاپیک زیر هم یه برنامه با حجم کم و بسیار مفید معرفی شده میتونی دانلود کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید
یا حق

albous
24-07-2006, 21:14
اگر ممكنه يك چند موردش كه توي همون مايه ها كه گذاشتم بود و اونهاييي كه ريتم ملايمي دارند را آپلود كنيد
با تشكر

albous
24-07-2006, 21:21
من يك سري چيز دزديدم كه نمي خواهم از دست بدم شما جايي سراغ داريد بگذارمشون كسي بر نداره؟؟؟؟

arasharyani
15-08-2006, 20:12
سلام دوستان
از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
ياعلي

sinasignal
02-10-2006, 04:03
سلام دوستان
از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
ياعلي

بازم میگم که:
دوست عزيز اينايي كه گفتي مشكل پريماير نيست مشكل خودتون است .در مورد 1 بايد بگم كافي كه در نام فايل dat رو به mpg تغییر بدین در مورد 2 هم در قسمت media encoder درقسمت format گزینه MPEG1-vcd رو انتخاب کن
حالا بازم مشکل داره؟

ام ليلا
04-04-2009, 19:23
سلام
اگه مي شود طريقه نصب پريماير2 را برام توضيح بدهيد؟
من هاليود را نصب كرده ام ولي پوشه آن در پريماير نيامده بايد چه كنم؟

samii2
12-04-2009, 01:44
ابتدا به آدرس
C:\Program Files\Pinnacle\Hollywood FX 5\Host Plugins\Edition
رفته و فايل HfxEdt5.vfx
را در يك پوشه كپي كنيد
حال به آدرس
C:\Program Files\Pinnacle\Hollywood FX 5\Host Plugins\EditionFilter
رفته و فايل Fl-HfxEdt5.vfx
را در همان پوشه قبلي كپي كنيد
حال فرمت هردو فايل را به prm تغيير دهيد .
حال اين دو فايل را به آدرس
C:\Program Files\Adobe\Adobe Premiere Pro 2.0\Plug-ins\en_US
كپي كنيد.
تمام
آموزش بر طبق Adobe Premiere Pro 2.0 و Hollywood FX 5 بود و تست شده .
آدرس ها در آموزش بصورت پيش فرض مي باشد .