PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2012 - 2013

گرافيكار
12-09-2012, 19:57
دوستان این کد لیگ کلاسیک هست

1033850-431450

لیگ هد تو فعلا امکان ساختش نیست فکر کنم بزودی این امکان هم فراهم بشه

vahidgame
12-09-2012, 19:57
سلام
با توجه به اینکه چند سری در انجمن ورزش تاپیک های فوتبال فانتزی داشتیم دیگه فکر می کنم که اکثر دوستان با اون آشنایی داشته باشن
لازم به ذکره که استارت فوتبال فانتزی در انجمن ورزش توسط دوست عزیزی با تاپیک فوتبال فانتزی یورو 2012 زده شده یعنی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپیک که جا داره از این دوست عزیز تشکر کنم...

فوتبال فانتزی لیگ قهرمانان یه ویژگی داره اینه که تیم های بزرگ پرطرفدار اروپایی در اون وجود دارن که میشه از اونا بازیکن انتخاب کرد که به همین دلیل فکر می کنم نسبت به فوتبال فانتزی های دیگه افراد بیشتر مایل باشن که در اون شرکت کنن
به طور کلی جذابیت اون بسیار بالاست که قدم به قدم با لیگ قهرمانان که برگزار میشه تیمتون در فوتبال فانتزی رو هم هدایت می کنید که این تیم بعضی وقتا می تونه خودش حتی یه تیمی شبیه تیم منتخب جهان باشه!

برای شرکت در این فوتبال فانتزی لیگ قهرمانان اول باید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عضو سایت یوفا بشید
لازم به ذکره دوستانی که در فوتبال فانتزی یورو 2012 شرکت داشتن قبلا حتما عضو سایت یوفا شدن و می تونن با همون یوزر در این فوتبال فانتزی هم شرکت کنن
بعد از عضو شدن و وارد شدن به این قسمت برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا اول اون گزینه های بالا مثل اسم تیم و تیم باشگاه موردعلاقه رو تکمیل کنید
بعد از اون هم مثل فوتبال فانتزی های دیگه با بودجه 100 تایی که در اختیارتونه بازیکنای مورد نظرتون رو انتخاب کنید. فرضا این برای براساس قانون های فوتبال فانتزی یه ترکیب خوبیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قانون های دیگه فوتبال فانتزی پابرجاست و فقط یه سری نکته ها هست که به مرور در تاپیک به اون اشاره خواهد شد
فقط من در زیر چند تا جدول کاربردی در اختیار دوستان می ذارم:

چگونگی محاسبه امتیازات

بازی کردن
1 امتیاز

بازی کردن بالای 60 دقیقه
2 امتیاز

گل زدن دروازه بان با مدافع
6 امتیاز

گل زدن هافبک
5 امتیاز

گل زدن مهاجم
4 امتیاز

برای هر پاس گل
3 امتیاز

دروازه بانی که در بازی گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
4 امتیاز

مدافعی که تیمش گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
4 امتیاز

هافبکی که تیمش گلی دریافت نکنه و بالای 60 دقیقه بازی کنه
1 امتیاز

بازیکنی که پنالتی بگیره
1 امتیاز

بازیکنی که پنالتی کنه
1- امتیاز

از دست دادن پنالتی
2- امتیاز

گرفتن پنالتی یعنی گل نشدن اون
5 امتیاز

به ازای خوردن هر دو گل برای دروازه بان و مدافع
1- امتیاز

کارت زرد گرفتن
1- امتیاز

کارت قرمز گرفتن
3- امتیاز

برای هر 3 تا سیو دروازه بان یعنی نجات دادن دروازه
1 امتیاز

به ازای هر 5 توپی که از بازیکن حریف گرفته بشه
1 امتیاز

تعداد ترانسفرهای مجاز در هر دور
( به ازای هر ترانسفر بیشتر 2 امتیاز از تیم کسر میشه)

قبل شروع هفته اول مسابقات

نامحدود

هفته دوم
1 بازیکن

هفته سوم
1 بازیکن

هفته چهارم
1 بازیکن

هفته پنجم
1 بازیکن

هفته ششم
1 بازیکن

دور رفت مرحله یک هشتم نهایی
نامحدود

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی
1 بازیکن

دور رفت مرحله یک چهارم نهایی
6 بازیکن

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی
1 بازیکن

دور رفت مرحله نیمه نهایی
6 بازیکن

دور برگشت مرحله نیمه نهایی
1 بازیکن

فینال
6 بازیکن

تعداد بازیکن مجاز از یه باشگاه

مرحله گروهی

2 بازیکن

مرحله یک هشتم نهایی
3 بازیکن

مرحله یک چهارم نهایی
4 بازیکن

مرحله نیمه نهایی
6 بازیکن

فینال
12 بازیکن

Reza31001
12-09-2012, 20:36
با تشکر از راهنمایی های بی دریغ دوستان :20:
مثل اینکه واقعا تو سایت عضو بودم و نمی دونستم :31:

این پست رو هم کلا عوض میکنم که زشت نباشه!

از گروه مرگ ترسیدم هیچی انتخاب نکردم :31:

logos
12-09-2012, 21:47
نکته جالب اینه که تا این لحظه 70.5 درصد تیم ها مسی رو تو ترکیب دارن و نزدیک ترین فرد به مسی رونالدو با 34 درصد هست

aluminum
12-09-2012, 21:51
الان يه نيم ساعتي هست دارم هي تركيب ميچينم كه هم دل راضي باشه و هم بودجه اجازه بده
ولي اخر سر مجبور ميشم دل رو بزنم به دريا ..

MCSE MAN
12-09-2012, 22:17
من به یه مشکل خوردم
وقتی اسم تیم و خود تیم رو انتخاب میکنم و Enter Team رو میزنم ارور میده و فقط مینویسه wrong! اصلا معلوم نیست مشکل از کجاست!
بودجه هم به اندازه قابل قبول مصرف کردم

گرافيكار
12-09-2012, 22:51
آقا پست دوم مال من بود:31:

وحید جان دستت درد نکنه
خداییش یوفا امسال خیلی زیبا کار کرده کلا سنگ تموم گذاشته
گرافیک بسیار بالا و شیک
البته کمی صفحه سنگین شده ولی کلا خیلی حال میده تیم انتخاب کنیم و ترکیب بچینیم

MCSE MAN
12-09-2012, 23:22
من به یه مشکل خوردم
وقتی اسم تیم و خود تیم رو انتخاب میکنم و Enter Team رو میزنم ارور میده و فقط مینویسه wrong! اصلا معلوم نیست مشکل از کجاست!
بودجه هم به اندازه قابل قبول مصرف کردم
فهمیدم مشکل چی بود
قیمت بوفون رو جلوش زده 6 ولی تو قسمت information قیمتش رو زده 7 برای همین وقتی تیم انتخاب میشد بودجه 6 تا کم میکرد ولی وقتی میخواستم تایید کنم تیم رو ارور میداد!
اگه کسی خواست بوفون رو برداره یادش باشه که از بودجش یکی باید باقی بمونه!

AMIR-AIRGUNNER
13-09-2012, 10:32
لیگ پی سی ورلد درست شده یا نه؟:31:
با این قوانینش هم باید مثل یورو 2012 تیم رو تدافعی چید تا امتیاز بیشتری گرفت !
منم کسب نتیجه رو به بازی تماشاگر پسند ترجیح میدم :31: و 5 -3-2 میچینم .

Alireza.M67
13-09-2012, 13:16
لیگ نساختید !!!؟

من اسم تیممو گذاشتم :
خطرناک :31:

نمی خواستم ترکیب رو لو بدم ولی بعدش گفتم بابا این کارا چیه ؟ :31:

vahidgame
13-09-2012, 15:41
دوستانی که در مورد لیگ P30World سوال کردن پست دوم رو بخونن که برای اون رزو شده

امیدوارم دوستان زیادی توی این 5 روز که تا شروع مسابقات مونده عضو این فوتبال فانتزی زیبا باشن تا رقابت بسیار جذابی رو در انجمن ببینیم
این دفعه امیدوارم برای لیگ هد تو هد هم افراد زیادی شرکت کنن که توی فوتبال فانتزی های قبلی متاسفانه بعضی ها اونو از دست می دادن

یه نکته ای هم که باید توجه کنید اینه که برای مرحله گروهی باید با توجه به بازی هایی که تیم ها توی گروه خودشون دارن ترکیب رو بچینید و ممکنه یه ترکیبی باشه که به ظاهر بازیکنای اون چنان خاصی توی اون نباشن ولی همون ترکیب بیشترین امتیاز رو بیاره!
توی مرحله گروهی هر ترکیبی بچینید بعدا در آغاز مرحله حذفی یعنی مرحله یک هشتم نهایی می تونید دوباره کل بازیکن رو تغییر بدین و این نکته کلا مهمه...

ویرایش: ظاهرا در این فوتبال فانتزی اصلا لیگ هد تو هد وجود نداره!

AMIR-AIRGUNNER
13-09-2012, 15:57
اسم تیم رو از کجا میتونم عوض کنم !؟

گرافيكار
13-09-2012, 21:13
پست دوم ویرایش شد

اسم تیم رو از کجا میتونم عوض کنم !؟
امیر جان وقتی میری توی قسمت my team سمت راست، تصویر یه پیراهن هست که اونجا هم میتونی اسم تیمت رو عوض کنی هم برای تیمت لباس انتخاب کنی

من اسم تیممو گذاشتم :
خطرناک :دی

نمی خواستم ترکیب رو لو بدم ولی بعدش گفتم بابا این کارا چیه ؟
علیرضا جان شما کلا روی خط دفاع و هافبک حساب باز نکردی
هر چی پول خدا بهت داده:31: ریختی توی خط حمله:31: ببخشید ها ولی کمی شبیه رویانیان تیم بستی:31:

logos
13-09-2012, 22:50
اینیستا بازی اول با اسپارتاک مسکو رو از دست داده حواستون باشه تو ترکیب نذاریدش
منم حدود یک سوم پول رو به خط فوروارد اختصاص دادم امیدوارم جواب بده اما نیمکت خیلی ضعیف هست کلا 15 تا خرج نیمکت کردم یعنی بی خیال نیمکت :دی
کسی از بازیکنان با ارزش 4 خوب سراغ داره واسه نیمکتم میخوام و البته از تیم های مطرح نباشه که اگه مصدوم دادم بتونه تو بازی باشه :دی

AMIR-AIRGUNNER
13-09-2012, 23:35
خب بعد از مذاکرات فراوان با مدیران باشگاه تیم رو بستم . انشالا مقام چهارمی یورو 2012 رو به اولی لیگ قهرمانان تبدیل می کنیم :5:

Masoud-Susa
14-09-2012, 00:56
عه عه ! فانتزی یو سی ال میزنین خبر نمیدین؟ :دیترسیدین یه‌وخ بیام قهرمان بشم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نترسین بابا من دیگه پیر شدم جام رو دادم به جوونترا : دی

توی اون 2تا فانتزی اینطور که از شواهد و قراین پیداس به جایی نمیرسم از بس که دوستان عالی هستن .

به هرحال ؛ منــم اومدم با همون اسم M.Susa بزرگــــ عضو شدم اینجا ؛

یه تـــرکیب مشتی هم با همون بضاعت(100 هزارتومن : دی) همیشگی ریختم که بعــدها آیندگان نگــویند شــرم باد آن پیر را !! : دی

امیــدوارم رقابت سالم و بدون پلاتینی‌ و پلاتینی بازی رو(کمافالسابق) اینجا هم شاهد باشیــم ! :27::دی

گرافيكار
14-09-2012, 01:44
الان وحید بهم پیام داد و به یه نکته واقعا شگفت انگیز در تاریخ پی سی ورلد اشاره کرد

من در پست دوم این تاپیک تونستم از خودم تشکر کنم:31:
در پی این اتفاق عجیب و در جهت کامل شدن این شگفتی به خودم خسته نباشید هم میگم:31: کلا خوش اومدم:31:

نترسین بابا من دیگه پیر شدم جام رو دادم به جوونترا : دی

توی اون 2تا فانتزی اینطور که از شواهد و قراین پیداس به جایی نمیرسم از بس که دوستان عالی هستن .
نه مسعود جان ترس کیلویی چند:31:
میشه خواهش کنم با همون جوونیات بیای:31: دوستان دیگه مثل سابق بی تجربه نیستن که تو بیای با کمک دستهای پشت پرده اول بشی:31:
حیف فعلا هد تو هد نداریم وگرنه اساسی بهت مفهوم واقعی فوتبال فانتزی رو تفهیم میکردم:31:

Alinho
14-09-2012, 05:28
سلام دوستان منم عضو شدم...
با تشکر از وحید و علیرضا :دي
تیمو با ترکیب همیشگی 4-4-2 بستم
لیگ p30world هم عضو شدم

MCSE MAN
14-09-2012, 09:36
دوستان سبک تعویض ها مثل فوتبال فانتزی لیگ انگلیسه و نه مثل یورو. درسته؟؟

قیمت ها نسبتا خیلی بهتر بود مخصوصا تو دفاع. من تقریبا بازیکن هایی که میخواستم رو گرفتم و بودجه کم نیاوردم

Dark Soul
14-09-2012, 11:05
Nemesis اومده تا انتقام ناکامی هاشو بگیره:4:
البته اگر مدیر مجبور نباشه بره سربازی:31:
++
راستی دوستان اسم Manager را نمیشیه تغییر داد؟
این اسمی که الان هست مال قبلنا بوده اما چندماه پیش توی پروفایلم عوضش کردم اما همون قبلی مونده.
و یه سوال دیگه که منچستری ها بهتر در جریانند....رونی و ون پرسی در ترکیب ثابتنند؟

Ezel
14-09-2012, 12:15
سلام /

ما هم از همین لحظه با قدرت حضورمون رو اعلام میکنیم ؛ تیمی هم بستیم بدون ستاره و فوق ستاره !!! به همه هم طبق سقف پول دادیم ، میگید نه ؟

=>

56364

تیم رو جوری بستیم که پلاتینی هم نتونه هیچ اخلالی ایجاد بکنه :دی

فقط اینکه من نمیتونم عضو لیگ کلاسیک بشم چگونه این مهم رو انجام بدم ؟ در واقعدر بخش جوین که کد رو وارد میکنم ارور ناشناخته بودن میده :دی

Alireza.M67
14-09-2012, 12:57
علیرضا جان شما کلا روی خط دفاع و هافبک حساب باز نکردی
هر چی پول خدا بهت داده:31: ریختی توی خط حمله:31: ببخشید ها ولی کمی شبیه رویانیان تیم بستی:31:

بسوزه پدر تجربه ... :31:
توی دو تا فوتبال فانتزی قبلی به یه سری نتایجی رسیدم :

1 - بهتره که یه تیم خوب و ذخیره ضعیف داشته باشی نه یه تیم متوسط با ذخیره متوسط
2 - همیشه مهاجما بیشتر امتیاز میارن .
3 - کلا امتیاز های خط دفاعت با یه اشتباه و یه گل به فنا می ره ، پس خیلی روش حساب باز نکن .
4 - بازی کنایی رو بردار که مطمئنی فیکس بازی می کنن
5 - مدافع وسط بر ندار ، سعی کن اگه مدافع هم بر می داری ، مدافع کنار باشه .

در مورد شماره 4 :
مثلا یه بازی کن مثل کاکا براش خرج کردن حماقته چون اصلا بازی نمی کنه .
یا مثلا اگه بخوام از همین منچستر یونایتد خودمون مثال بزنم :
با توجه به نگاه فرگوسن به مرحله گروهی ، سیستم چرخشیه .
مثلا دخه آ و لیندگارد هیچکدوم فیکس نیستن .
نانی بعید می دونم خیلی بازی کنه .
هافبک ها که اصلا هیچ کدوم حضورشون قطعی نیست .
تنها بازی کنایی که ممکنه بیشتر بازی کنن ، رافائل و والنسیا هستن ، اولی چون ذخیره خاصی به اون صورت نداره، دومی هم چون فرگوسن خیلی زیاد بهش اعتقاد داره .

گرافيكار
14-09-2012, 14:55
سلام /

ما هم از همین لحظه با قدرت حضورمون رو اعلام میکنیم ؛ تیمی هم بستیم بدون ستاره و فوق ستاره !!! به همه هم طبق سقف پول دادیم ، میگید نه ؟

=>

56364

تیم رو جوری بستیم که پلاتینی هم نتونه هیچ اخلالی ایجاد بکنه :دی

فقط اینکه من نمیتونم عضو لیگ کلاسیک بشم چگونه این مهم رو انجام بدم ؟ در واقعدر بخش جوین که کد رو وارد میکنم ارور ناشناخته بودن میده :دی

سروش جان شما که انصافا تیمت رو شبیه استاد جلالی بستی:31:
جوون و سرحال:31: خدا حفظشون کنه:31:

و اما در مورد لیگ
من همین الان با یوزر جدید به اسم ایران بدون هیچ مشکلی کد رو زدم و وارد لیگ پی سی ورلد شدم
یه بار دیگه با دقت بیشتری کپی پیس کن شاید فرجی شد:31:

aluminum
14-09-2012, 15:36
از وقتي كه تيم رو تشكيل دادم تا حالا دو سه بار مجبور شدم تغييرات ايجاد كنم
حالا مطمئن هستيد كه اينيستا بازي اول نيست؟

راستي اين بازي هم مثل بازي هاي يورو ميشه بين دو روز بازيها تعويض كرد؟

Retired User
14-09-2012, 16:29
نکته جالب اینه که تا این لحظه 70.5 درصد تیم ها مسی رو تو ترکیب دارن و نزدیک ترین فرد به مسی رونالدو با 34 درصد هست

چیزی رو ثابت نمیکنه
رئال مقابل من سیتی بازی داره و بارسا مقابل اسپارتاک مسکو !

----
اولین دوره است که شرکت میکنم
اگه نکته ای درباره تیم هست اطلاع بدید لطفا دی:
مدتیه فوتبال رو مثل قبل دنبال نمیکنم(البته به جز رئال لول)

Masoud-Susa
14-09-2012, 17:41
میشه خواهش کنم با همون جوونیات بیای:31: دوستان دیگه مثل سابق بی تجربه نیستن که تو بیای با کمک دستهای پشت پرده اول بشی:31:
حیف فعلا هد تو هد نداریم وگرنه اساسی بهت مفهوم واقعی فوتبال فانتزی رو تفهیم میکردم:31:

جدی گرفتی؟ من با تمام قوا پا به این عرصه گذاشتم؛ اصن حریف میطلبیم:دی حتی شما دوست عزیز ! :دی

:10:

انصافا انتخاب 11 نفر فیکس واسه بازی های لیگ قهرمانان خیلی خیلی سخته ! شاید ده بار تا الان ترکیبم رو عوض کردم ولی باز هم از نفراتی که انتخاب کردم اصلا راضی نیستم !
تو فانتزی های قبلی خیلی راحت نظرات کادر فنی به اجماع میرسید و تیم بسته میشد اما مث اینکه اینجا از این خبرها نیست و دعواها بر سر فیکس بودن و حتی کاپیتانی ادامه داره !:دی

حتی تا دقیقه های آخر هم هیچ چیز مشخص نیست و اینه که حساسیت کار این فانتزی رو خیلی بالا میبره !

Dark Soul
14-09-2012, 17:48
چیزی رو ثابت نمیکنه

----

در نکاتی که Alireza.M67 گفته خوب تامل کن مخصوصا نکته 2و 3

AMIR-AIRGUNNER
14-09-2012, 18:59
منم طرفدار رئالم ولی یک بازیکنش رو هم تو این دور انتخاب نکردم . حالا شاید دی ماریا رو برداشتم :31:
چون تجربه یورو 2012 میگه که امتیاز ها تو گروه های اسون خیلی جمع میشن !
و البته طبق تحلیل خودم :5: دفاع بیشترین امتیاز میاره

yuseph
15-09-2012, 10:27
سلام دوستان/
ماهم با جنوب پا به این مهم گذاشتیم.
عضو لیگ پی سی ورد هم نمیدونم بزار ببینیم ..اهان، الان دیگه کارتون تمومه:31:

amin 2010
15-09-2012, 11:27
اقا ما نيز افتخار داديم امديم !!! :31: (البته متاسفانه سطح بازياي ليگ p30 پايينه و به سطح كاري بنده نميخوره (بسوزه پدر رفاقت !!بخاطر دوستان اومدم ، مي دونستم نباشم خوش نميگذره:31:)
دوستان توجه كنن مثله ليگ انگليس نيست آوانس بدم همه بازيارو ببازم ها !!!
من تو فانتزي پريمير ليگ دستمو رو نكردم .اسم تيم هم از The Devils به jackass تغيير پيدا كرد :31:
پ.ن :تركيب تيمم تا لحظه اخر نميگم دستم رو نشه :5::31:

گرافيكار
15-09-2012, 13:45
تا حالا 23 نفر عضو لیگ پی سی ورلد شدن

البته 22 نفر چون تیم ایران یوزر دومی بود که من ساختم و بزودی حذفش میکنم

هنوز بخش هد تو هد راه نیفتاده

البته من فکر میکنم اگر حذفش کنن بی دلیل نباشه چون مثل لیگ کلاسیک حقیقی نیست و یه تیم با سه بازی با تیمهای ضعیف سه برد میاره و یه تیم دیگه در بازی با سه تیم قوی سه تا باخت
شاید یکی از دلایلش این باشه البته هنوز چیزی مشخص نیست

M . Sayid
15-09-2012, 18:04
بزن زنگو :دی

BlueStars

Hamid Hamid
16-09-2012, 11:20
سلام ...

خب من هم تيمم رو با اسم FC Ruud Gullit ساختم و اومدم. بچه ها عهد كردن كه يه بار ديگه نام و آوازه ی يكی از كامل ترين بازيكن تاريخ فوتبال ( توضيح در پ.ن * ) رو سر زبون ها بندازن : دی

خب من خيلی تيم ها رو توی‌ اروپا دوست دارم مثل آرسنال / منچستر / ميلان / بارسلونا ...

اما امسال توی اروپا طرفدار تيم آژاكس هستم :31: آقا خنده نداره ... خب چهارم شدن تو اون گروه هم افتخاریه واسه خودش : دی . تازه همين آژاكس بود كه سال 95 با يه مشت بازيكن جوون مثل ميشل رايزيگر و فندرسار و ... قهرمان شد ... خدا رو چه ديدي :31:

پ.ن :

Ruud Gullit ... The Perfection

آقای گوليت يه كسي بودن كه هم هافبك بازي مي كردن هم مهاجم و هم اين اواخر حتی به عنوان مدافع و سويپر در چلسي ( كه از قضا اون سال 956 بازيكن باشگاه هم شدن و بهترين بازيكن چلسي انتخاب شدن ( كه يه دليلی هست برای موفق بودنش در اون پست )). كه اين مساله در جهان فوتبال خيلي كم سابقه هستش. نكته ی ديگه اينكه يه فغيزيك خيلي خوبی‌داشتن. و الان شما وقتی به بازيكن ها نگاه كنی كمتر ميشه يه بازيكنی هم سر زن باشه ... هم شوت زن و پاسور و گلزن . و از تكنيك خوب و قدرت دريبل خوبی هم برخوردار بودن. ميگم اين همه خصوصيات رو كمتر من تو بازيكنی ديدم و بخاطر همين ميگم يكي از كامل ترين بازيكن های تاريخ فوتبال بودن.

موفق باشيد

Ezel
16-09-2012, 12:11
دوستان گرام

متاسفانه کاپیتان کارلس پویول در بازی دیشب بارسا برابر ختافه مصدوم شده و مصدومیتش هم 4 تا 6 هفته به درازا خواهد انجامید ؛ بنابراین دوستانی که این بزرگوار :31:رو در ترکیب تیمشون قرار دادن ( من جمله خود من ) تا فرصت هست اقدام مقتضی رو انجام بدن .

باشد تا رستگار شویم :5:

mohammad_87
16-09-2012, 21:48
سلام به همگی
من اولین فوتبال فانتزیم هست.عضو لیگ هم شدم.توی بانکم چیزی نموند این تاثیری توی ترانسفر مراحل بعد نداره؟
بعد اینکه بازی کردن 1 امتیاز داره و بالای 60 دقیقه 2 امتیاز،یکی بالای 60 دقیقه بازی کنه میشه 2 یا 3؟
اینم تیمم،به اسم سرخ-سفید rosso bianca

Reza31001
16-09-2012, 22:12
سلام به همگی
من اولین فوتبال فانتزیم هست.عضو لیگ هم شدم.توی بانکم چیزی نموند این تاثیری توی ترانسفر مراحل بعد نداره؟
بعد اینکه بازی کردن 1 امتیاز داره و بالای 60 دقیقه 2 امتیاز،یکی بالای 60 دقیقه بازی کنه میشه 2 یا 3؟
اینم تیمم،به اسم سرخ-سفید rosso bianca

تاثیرش اینه که شما برای دور دوم که میخوای ترنسفر کنی برای جذب بازیکن بودجت به اندازه اون بازیکنی هست که انداختیش بیرون!

0-59 دقیقه = 1 امتیاز
60 دقیقه به بالا = 2 امتیاز

M . Sayid
16-09-2012, 23:44
تو لیگ اروپا هم شرکت کردم .. !!

80 درصد فالکائو رو انتخاب کرده بودن :18: منم همینطور :دی

Kurosh
17-09-2012, 16:27
به به !
آدم حض می‌کنه لیگ یوفا رو می‌بینه : دی
چه امکاناتی :40:

به به : دی

ما هم یه مشت جوون رو جمع کردیم فرستادیم تو زمین، ببینیم چه گلی به سرمون می‌زنن : دی

این شما و این هم تیم Sikad !! :دی

mohammad_87
17-09-2012, 19:42
به به !

ما هم یه مشت جوون رو جمع کردیم فرستادیم تو زمین، ببینیم چه گلی به سرمون می‌زنن : دی

کوروش جان،بواتنگ مصدومه.کلا میلان مصدوم زیاد داره.بعضی از مصدومها رو هم بچه ها اینجا گفتن.نذاری بهتره چون بازی نمیکنن.

M . Sayid
17-09-2012, 20:28
به به !

مودریچ بازی بهش می رسه ؟ رونی اونجوری که پاش نابود شد من فک کردم چند ماهی رفت !

AMIR-AIRGUNNER
17-09-2012, 20:45
دوستان منچستری کمک کنن :31:
رافال تو منچستر ثابت بازی میکنه ؟ کلا کدوم مدافع ثابت هست ؟
ون پرسی چطور ؟ یک در میان نیمکت نشین شده یا فیکس بازی میکنه ؟

Hamid Hamid
17-09-2012, 22:26

بهترين نصيحتی‌ كه من در اين مورد دارم به شما اينه كه از منچستر اصلا حتی 1 بازيكن هم انتخاب نكنيد.

چون حقيقتا اصلا مشخص نيستش كه چه بازيكني در ليگ قهرمانان بازي مي كنه و فرگوسن از چه كسايي استفاده مي كنه. تا بوده هم همين بوده.

مثلا چند سال قبل زمان بازيكن هایی مثل ادوين فندرسار هم همين بودش و مثلا يه وقتایی توي ليگ قهرمانان حتی فندرسار هم بازي نمي كردش كوژاك يا بقيه بودن و در مورد انتخاب اوشي / فرديناند / براون / نويل و ... بازم مشخص نبودش و مهمترين مساله اينكه اين روند توی مرحله ی گروهی خيلي بيشتر هستش. به نظرم به جای منچستر از تيم هایی مثل پورتو / پي . اس . جي / ميلان / بايرن / يووه / چلسي و مخصوصا آرسنال انتخاب كنيد خيلي بهتره. آرسنال شرايط گروهی خوبي داره.

Alireza.M67
17-09-2012, 22:27
در حال حاضر رافائل تنها بازی کنیه توی منچستر یونایتد که ذخیره ای به اون صورت نداره، امکان بازی کردنش از همه بیشتره .
پرسی توی بازی این هفته به احتمال زیاد بازی می کنه چون استراحت کرده ولی در کل روی هیچ کدوم از بازیکنا 100 % فکر نکن چون توی مرحله گروهی خیلی کار سختی نداریم ...

گرافيكار
17-09-2012, 23:10
مودریچ بازی بهش می رسه ؟ رونی اونجوری که پاش نابود شد من فک کردم چند ماهی رفت !

والا از ترکیب تیما که بعد از خدا فقط مربیا خبر دارن
اما من فکر میکنم مودریچ توی دو سه بازی آینده تبدیل به بازیکن ثابت رئال بشه
فکر میکنم حتی باید منتظر حضور اسین هم در ترکیب رئال باشیم

امتیاز اسین خیلی عالیه

ویرایش: سایت بالا نمیاد من تیمم رو به طور کامل نبستم:41:

vahidgame
18-09-2012, 10:34
با اینکه یکمی ریسکه ولی من تیمم رو به کلی تغییر دادم و با توجه به تحقیقات این ترکیب خوبیه:

کاسیاس - راموس - ایوانوویچ - ورمائلن - آباته - هازارد - نصری - پیرلو - سانتی کازورلا - مسی - ابراهیموویچ

بازیکنای ذخیره هم بازیکنای گمنامین ولی توی تیم خودشون معمولا فیکسن...

اسم تیمم هم Heroes هستش
هدف تیم قهرمانیه ولی اگه این دست های پشت پرده بذارن :دی
از همین الانش که دست به کار شدن
اول اینکه علیرضا اشاره کرد پست دوم از خودش تشکر کرده دوم هم اینکه توی انجمن فوتبال خارجی این تاپیک رو ببینید اسم علیرضا رو به عنوان زننده تاپیک نوشته! :دی
بعدشم که دیشب می خواستم ترکیبم رو تغییر بدم هر دفعه می خواستم تایید کنم سایت قاطی می کرد!
یعنی این میشل پلاتینی از همین الان دست به کار شده :دی

اما در مورد بازیکنا باید بگم که یه سری قانون خاص وجود داره ( با اینکه نباید تاکتیک ها رو لو داد مخصوصا به خاطر میشل پلاتینی :دی )
مثلا من خودم به رونالدو علاقه دارم ولی به جای اون زلاتان و مسی رو انتخاب کردم که مسی هم قیمت اون و زلاتان هم قیمتش یه دونه کمتره
ولی با توجه به گروهی که این تیم های این بازیکنا قرار داره فکر می کنم خیلی خوب امتیاز بگیرن

یه نکته هم در مورد دفاع ها وجود داره که علیرضا تا حدودی در موردش توضیح داد
ولی من اینو هم اضافه کنم که صرفا نباید دفاع گوشه انتخاب کرد بلکه باید دفاع هایی رو انتخاب کرد که در درجه اول فکر می کنید تیمشون کمتر گل می خوره و توی چند بازی هم می تونن cleen sheet داشته باشن که روی این نمی تونید همیشه حساب کنید. به اضافه اینکه اون دفاع ها گلزن باشن یا پاس گل خوب بدن که فکر می کنم یه دفاعی که گوشه بازی می کنه صرفا اینجوری نیست که خوب پاس گل بده یا گل بزنه...

یه نکته دیگه هم در مورد یه سری بازیکنا وجود داره که بازیکنایی هستن که میشه اطمینان داشت در اکثر بازی ها امتیازای بالایی می گیرن چون هم گلزن و هم پاسور خیلی خوبی هستن و خلاقیت اونا فوق العاده بالاست و یه جورایی هم همیشه فیکس بازی می کنن. یه سری از این نوع بازیکنا رو در زیر اسمشون رو میارم:

Messi
Ronaldo
Hazard
Ibrahimovic
Tévez
Iniesta
Özil
Götze

Masoud-Susa
18-09-2012, 17:35
راستي اين بازي هم مثل بازي هاي يورو ميشه بين دو روز بازيها تعويض كرد؟

سوال مهمی که جواب داده نشده. میشه بین مچ دی بازیکن تعویض کرد دیگه؟!

Dark Soul
18-09-2012, 18:00
سوال مهمی که جواب داده نشده. میشه بین مچ دی بازیکن تعویض کرد دیگه؟!
اره ،هم میشه تعویض کرد و هم میشه کاپیتان عوض کرد به همون روال قبل.

MCSE MAN
18-09-2012, 19:01
اره ،هم میشه تعویض کرد و هم میشه کاپیتان عوض کرد به همون روال قبل.
مطمئنید میشه؟؟ آخه بیشتر به نظر میاد به سبک فوتبال فانتزی لیگ انگستان باشه
اگه مثل یورو باشه بهتره ترکیبم رو عوض کنم و بازیکن هایی که امشب بازی دارن رو اول بذارم حتی اگه به عنوان ذخیره گرفته باشمون
زود بیگد که اگه اینطوره عوض کنیم

Dark Soul
18-09-2012, 19:28
مطمئنید میشه؟؟ آخه بیشتر به نظر میاد به سبک فوتبال فانتزی لیگ انگستان باشه
اگه مثل یورو باشه بهتره ترکیبم رو عوض کنم
والا من قانون فوتبال فانتزی لیگ انگلیس رو نمی دونم اما بعید می دونم مثل هم باشند چون اینجا دقیقا نصف بازیها در یک روز و نصف دیگه در یک روز دیگه انجام میشه اما لیگ های فوتبال اینجوری نیستند.
اینم از قسمت قوانین خود سایت

:After all matches on a single day have finished and before the next matches start, you can
.Replace any player (unless they were sent off) with one from your bench whose team is yet to play
.Change your captain (if he was not sent off), with a player from your squad whose team is yet to play
.Players who are substituted out will score 0 points, the captain bonus will be lost from your original captain if a new captain is selected. Substitutions and captain changes can't be cancelled once confirmed
.An unlimited number of manager substitutions can be made, however, it is not possible to make manager substitutions after games on the last day of the matchday, as all fixtures will have been completed

+ یک حالت تعویض اتوماتیک داره که من دقیقا نمی دونم چه جوریه
(فکر کنم بعد از مچ دی بازیکنایی را که بازی نکردند با ذخیره ها به ترتیب اولویت تعویض می کنه ولی به شرطی که نه تعویض کنید و نه کاپیتان عوض کنید)

Automatic substitutions
.If no manager substitutions or captain changes are made, automatic substitutions will take place at the end of the matchday, when all matches have been played
.If your goalkeeper plays no part in the matchday, then the computer will substitute the player for your replacement goalkeeper, if they played in the matchday
If any of your outfield players play no part in the matchday, then the computer will try to substitute the inactive player for one of your replacements. This is done by replacing them with your highest priority substitute who actually played in the matchday. You can change your substitution priorities on the 'My Team' page

Masoud-Susa
18-09-2012, 21:23
ای بابا حالا که ترکیب تیم ها اومده سایت فانتزی یوفا باز نمیشه . :|

دوستان شما هم چک کنید ببینید از بازیکن هاتون کسی بیرون نباشه.(البته اگه سایتش باز بشه !)

AMIR-AIRGUNNER
18-09-2012, 21:40
اههههههههههههه
چرا سایتش باز نمیشه !! من 2 تا ترنسفر هام هنوز مونده بود :41: یعنی چی اخه :19:

گرافيكار
18-09-2012, 21:50
آره سایت بالا نمیاد
شاید به خاطر هجوم کاربرا باشه
من که همون دیشب تیم رو کامل بستم و بازیکنای امشب رو گذاشتم توی ترکیب

ucl امسال با یه بازی حساس بین رئال و سیتی شروع میشه
امیدوارم بازیهای زیبایی ببینیم تا فوتبال فانتزی هیجان انگیزی هم داشته باشیم

Alinho
18-09-2012, 23:11
شروع فوتبال فانتزی واسه من بد نبوده
تا حالا تیاگو سیلوا و زلاتان ابراهیموویچ واسم گلزنی کردن
از منچسترسیتی هم عذرخواهی میکنم که سمیر نصری رو ورداشتم! :دي

AMIR-AIRGUNNER
19-09-2012, 00:02
خب کل معادلات من به هم ریخت و تیمم به معنای واقعی شکست خورده تا الان !

Masoud-Susa
19-09-2012, 00:19
چه وضعیه آخه... از یه طرف آلونسو میاد گل به خودی میزنه...

از اونطرف هوملس پنالتی خراب میکنه ...

کلا بدشانسی شد همش!

فقط تیاگو سیلوا یه گل زده واسم تا اینجا !

حالا امشب که گذشت امیدوارم فردا شب دیگه اینجور بد شانسیا نباشه و بدور از هر حاشیه ای تیم بتونه حداکثر امتیاز رو کسب بکنه :دی

eman619rv
19-09-2012, 01:20
باز موقع فانتزی من دیر خبر دار شدم :دی هد تو هد لیگ انگلیس و هفته اولش پرید :دی
اینجا هم برم فردا ثبت نام کنم باز دوباره بیام چون اخه پارسال بودم ولی ایمیل ثبت نامی رو یادم رفته :دی ولی خب هفته اول یو سی ال هم پرید

گرافيكار
19-09-2012, 01:29
چه وضعیه آخه... از یه طرف آلونسو میاد گل به خودی میزنه...

از اونطرف هوملس پنالتی خراب میکنه ...

کلا بدشانسی شد همش!

فقط تیاگو سیلوا یه گل زده واسم تا اینجا !

حالا امشب که گذشت امیدوارم فردا شب دیگه اینجور بد شانسیا نباشه و بدور از هر حاشیه ای تیم بتونه حداکثر امتیاز رو کسب بکنه :دی

مسعود جان قهرمانا همیشه شروعای مصیبت باری دارن:31: که حالا دامان تو رو هم گرفته:31:
اما اینجور که بوش میاد اینبار میخوای قهرمان انتهای جدول بشی:31:

من که هنوز نتونستم امتیازاتم رو ببینم سایت بالا نمیاد

Reza31001
19-09-2012, 07:34
دیشب خوب بود
3 بازیکن 16 امتیاز!

البته چون هفته اول چلسی - یووه و بایرن - والنسیا بازی دارن رو این هفته زیاد حساب نکردم :31:

Dark Soul
19-09-2012, 08:00
باز موقع فانتزی من دیر خبر دار شدم :دی هد تو هد لیگ انگلیس و هفته اولش پرید :دی
اینجا هم برم فردا ثبت نام کنم باز دوباره بیام چون اخه پارسال بودم ولی ایمیل ثبت نامی رو یادم رفته :دی ولی خب هفته اول یو سی ال هم پرید
از دید مثبت نگاه کن ،الان می تونی بفهمی کدوم بازیکنا روی فرمن کدوما نیستند.
چند سال پیش که فانتزی بازی می کردم قبل از شروع فوتبال فانتزی بهم ایمیل می داد که بازی ها شروع شده و تیمت را بردار.
قبل از هر مچ دی ایمیل می داد که قبل از شروع بازی اخرین تغییرات را بده ،فک کنم بعدشم ایمیل می داد برای وضعیت امتیازها.
اما امسال بنده خدا 2 ساعت قبل از مچ دی یک ایمیل داده که تیمت را ببند، جالبه که من تیمم را دو روز قبل بسته بودم....بی وجدان قسمت ایمیلش پکیده.
+
من از گروه مرگ بازیکن بر نداشتم به نظر میاد تصمیم اشتباهی بوده:9:

AMIR-AIRGUNNER
19-09-2012, 08:32
دوستان امتحان کردید که میشه واسه بازی های امروز تعویض کنیم ؟ من که هر کاری میکنم نمیشه !
این جمله رو هم بالای صفحه نوشته :
MATCHES ARE UNDERWAY OR HAVE RECENTLY FINISHED. TEAM CHANGES WILL BECOME AVAILABLE ONCE ALL SCORES HAVE BEEN FINALISED.

Hamid Hamid
19-09-2012, 08:48
سلام ...

ديشب من هر كاری كردم سايت بالا نيومد كه تعويض كنم. پس اگه كمتر از 190 امتياز بيارم قبول نيستش :31:. روی نيمكت 2 تا بازيكن با اميتاز 4.0 دارم :31: كه فكر ميكنم در ليگ قهرمانان 3 سال ديگه حتما جواب ميدن :31:و يه برنامه ی بلند مدت ملزم هستش برای استفاده ی بهتر از اين بازيكن ها

+

ولی جدا فكر كنم بازيكن هام خوب بودن. امشب بقيه هم بازي كنن و گل بزنن به حول و قوه ی الهی امسال دسته 2 نميريم : دی ( ليگ قهرمانان هم دسته 2 داره ديگه؟ :31: )

M . Sayid
19-09-2012, 09:05
3 بازیکن 17 امتیاز ، 13 تاشو تیاگو سیلوا گرفته اون 2 تا دیگه راه رفتن تو زمین !!

اگه سن ژرمن گل نمی خورد امتیازم خیلییییییییی بهتر می شد !

Dark Soul
19-09-2012, 09:19
دوستان امتحان کردید که میشه واسه بازی های امروز تعویض کنیم ؟ من که هر کاری میکنم نمیشه !
این جمله رو هم بالای صفحه نوشته :
MATCHES ARE UNDERWAY OR HAVE RECENTLY FINISHED. TEAM CHANGES WILL BECOME AVAILABLE ONCE ALL SCORES HAVE BEEN FINALISED.

میگه که بازی اخیرا تموم شده و امتیازات هنوز نهایی نشدند ،بعد از نهایی شدن می تونید تغییرات را اعمال کنید.

nima cr7
19-09-2012, 11:59
اسم تیم من نابود گر هست.ترکیبم اینه
کاسیاس
تری لوسیو مایکن ایوانوویچ
پیرلو کروس نصری
پودولسکی رونالدو روبینیهو
.از یه بازی 26 امتیاز گرفتم.12تا رونالدو .6تا مایکن .6تا پودولسکی.1نصری.1کاسیاس.

Retired User
19-09-2012, 13:27
چیزی رو ثابت نمیکنه

----

تیممو نشون نمیده
فقط اون سمت راست نوشته 30 امتیاز
ماله شما هم همینطوریه؟

MCSE MAN
19-09-2012, 17:24
تا بعدازظهر که نمیذاشت تعویض کنیم. الآن هم که سایت بالا نمیاد!
خلاصه 2-3 تا از بازیکن های اصلیم ذخیره موندن!
من فکر کنم بدترین متیاز رو بگیرم پس بقیه خوشحال باشن :31:

Dark Soul
19-09-2012, 17:53
خبر خوش !
الان می تونید تعویض کنید:8:

AMIR-AIRGUNNER
19-09-2012, 18:27
خبر خوش !
الان می تونید تعویض کنید:8:
سایت که باز نمیشه !:41:
ویرایش : الان درست ساعت 7:43 دقیقه واسه من سایت باز شد

گرافيكار
19-09-2012, 19:17
نکته بسیار مهم

دوستان برای تعویض باید روی گزینه Latest Points که کنار گزینه My Team هست کلیک کنید
در این قسمت هم میتونید امتیازات بازیکنا رو ببینید هم تعویض کنید

پس توی قسمت My Team تیم تعویض نکنید

AMIR-AIRGUNNER
19-09-2012, 22:54
عجب نتایجی رقم خورده !!
بارسا از شانسمون گل خورد ! پیکه تعویض شد ! یوونتوس 2 تا خورده ! اگه بایرن و منچستر هم گل بخورن که دیگه واقعا تکمیل میشه !

mohammad_87
20-09-2012, 00:31
عجب نتایجی رقم خورده !!
بارسا از شانسمون گل خورد ! پیکه تعویض شد ! یوونتوس 2 تا خورده ! اگه بایرن و منچستر هم گل بخورن که دیگه واقعا تکمیل میشه !
بایرن هم گل خورد.کلا مدافع ها در آخر خنثی کار میکنن.فن پرسی هم کارت گرفت که از گل نزدنش بدتر بود.بازم گلی به جمال کریس رونالدو و مسی.
-------------------------------
در پایان روز اول بازیها،تیم avengers با مربیگری اشکان و 74 امتیاز اوله توی لیگ خودمون.ترکیبت چیه عزیز؟! :31:
در ته جدول هم هومن با تیم چلسی و 26 امتیاز حضور داره یعنی سی و یکم.
خودمم درست وسط جدولم با 55 امتیاز مشترک با مسعود سوسا هردو پانزدهم هستیم. :10:
-------------------------------------
ویرایش:امتیازها در حال تغییر هستن.نتایج نهایی هنوز مشخص نیست.

Reza31001
20-09-2012, 07:16
باورم نمیشه بارسا دو تا خورده باشه توخونه
من روی 6 تا clean sheet والدز حساب کرده بودم :31:

چرا نمیشه ترکیب بقیه رو دید شاید من بخوام از ترکیب دوستان اسکی برم!
این طوری قبول نیست :31:

M . Sayid
20-09-2012, 09:02
من 59 امتیاز گرفتم! تو لیگ پی سی 7 امم !

تو لیگ آرژانتینیا و میلانیا ، اول دومم !

نفر اول که 87 امتیاز گرفته ، ترکیبش لو نرفته ؟

احتمالا دروازه بانش گل زده :دی !

AMIR-AIRGUNNER
20-09-2012, 09:31
من هم 56 امتیاز گرفتم و دهم شدم !
من حساب کرده بودم که بارسا گل نمیخوره . پیکه رو هم کاپیتان کرده بودم تا حداقل 12 امتیاز بگیره !!! اخر سر کاپیتانمون کلا 2 امتیاز گرفت

نفر اول هم احتمالا مسی رو کاپیتان کرده بود که به این امتیاز رسیده .

Ezel
20-09-2012, 10:04
از دستهای پشت پرده و پلاتینی که بگذریم ؛ بدشانسی هم گریبان ما رو گرفت در این دوشب !

نصری و پیکه که بهشون امید داشتیم در حین بازی ناک اوت ! :دی شدند و فقط یک امتیاز گرفتند !

کاسیاس یک ، داوید لوییز یک ، بارزالی یک ، رولاندو هم صفر ! ( فکر کنم محروم بود :دی ) => در کل چیزی به نام خط دفاعی معنی نداشت در تیم من !!!

هافبک هامون هم نانی فقط یک امتیاز آورد ؛ شواینی با گلی که زد 7 امتیاز گرفت برای تیم ، پیرلو 3 و عمده ی امتیازاتمون هم مسی با 20 امتیاز بدست آورد که با درایت کادر فنی به عنوان کاپیتان انتخاب شده بود :دی ، رونالدو هم 6 امتیاز گرفت و بدک نبود .

من با 43 امتیاز با دو تا علیرضا ( که یکیشون لاماسیا هست :دی ) فعلا در رتبه ی 22 به صورت مشترک هستیم ؛ و رقابت نزدیکی داریم با علیرضا با هم :دی

این مسابقات تا به اینجا نشون داد من و کوروش و هومن مربیانی با استفاده ی داخلی هستیم و هرچقدر در فانتزی لیگ برتر ایران خوب کار میکنیم در صحنه ی بین المللی اصلا توانایی هدایت تیمها رو نداریم :27:

پی نوشت : پیکه هم ظاهرا دو تا سه هفته ای مصدوم هستش ، فکر میکنم مقصر ناکامیهای بارسا من باشم ، اول که پویول رو برداشتم و مصدوم شد در بازی با ختافه ، پیکه رو هم که جایگزینش کردم و اون هم مصدوم شد ، همینطوری از بارسا بازیکن بگیرم فکر نکنم تا 2-3 هفته ی دیگه بازیکن سالم براشون باقی بمونه ! :دی / اختلاف 8 امتیازی هم اینطوری جبران میشه :دی :دی

Dark Soul
20-09-2012, 10:25
اقا من متاسفانه تعویضم و بجای قسمت Latest Point از My Team انجام دادم بعدشم رفتم بیرون از خونه.:41:
لعنت به سایتشون که امتیازها را دیر نهایی کرد.
مثلا کاپیتانمو گذاشته بودم مسی:37:
++++
تجربه اولین مچ دی ; به هیچ وجه شب مسابقه از در خونه بیرون نرید و هر ساعت سایت یوفا و انجمن های فانتزی را چک کنید.:19:

Hamid Hamid
20-09-2012, 10:31
سلام

من نميدونم پتر چك دقيقا تو زمين چه نقشي رو داشته؟! : دی

ميشستي بيرون حداقل تكليف آدم معلوم ميشد : دی 2 تا گل خورده.

Cazorla / Vermaelen / Gomez / Ivanovich ... اينا هم كه هيچ حركتی نكردن.

اين گومز چرا بازی نكردش؟:31:

+

خب من تيمم در رده ی‌ بيست و يكم هستش :31: و طبق پيش بيني كارشناسان شانس اول قهرمانی رو دارم :31: ( البته قهرمانی تيم های‌ ميانه ی جدول :31:... چون 3 توع قهرمانی‌داريم : تيمهای‌ صدر جدول / ميانه و انتهای جدول كه اين رو تازه دارن به ثبت ميرسونن :31:)

راستی كي اول شده؟

Reza31001
20-09-2012, 10:42
این طوری نمیشه
من امتیازهام رو میذارم که بقیه هم تشویق بشن ترکیب هاشون رو لو بدن :31:

ویدال و ایبرا در دقیقه 90 جای اورا و فن پرسی رو گرفتن!

AMIR-AIRGUNNER
20-09-2012, 10:47
جدول مسابقات بعد از اتمام دور اول

من امتیازهام رو میذارم که بقیه هم تشویق بشن ترکیب هاشون رو لو بدن
:دی
به علت حساسیت بالای مسابقات از لو دادن ترکیب معذوریم :31:

M . Sayid
20-09-2012, 11:27
کسی هست لیگ اروپا شرکت کرده باشه ؟

amin 2010
20-09-2012, 11:52
من هشدار داده بودم با ليگ انگليس فرق ميكنه مدل بازيم :31:
اين كه تو انگليس جز سه تيم اخرم دليل نميشه اينجا دوم نشم (البته اين تغيير اسم تيم هم فك كنم بي تاثير نبوده (jackass:31:)
نصيحت من به شما براي موفقيت اينه كه از منچستر بازيكن برندارين !فرگي سيستمش مشخص نيست .
پ.ن : حريف مي طلبيم (كلا جنبه برد ندارم :31:)

Masoud-Susa
20-09-2012, 12:05
جااااااان شما اینا دیگه دست پشت پرده نیست. دست ها اومدن جلو پرده به طور کاااملا واضح دارن تیم ما رو نابود میکنن :دی آقایون کمر به زمین زدن تیم ما بستن :دی

دیشب امتیاز من 55 بود اما الان که چک کردم شده 53 !! :9:در عوض تیم اشکان امتیازش 74 بود دیشب که الان شده 75 !!

من به دادگاه و دیوان عدالت شکایت می کنم نمیزارم حــق تمرین های شبانه روزی بازیکن هام خورده بشــه ! :| :دی

عمده امتیاز من هم مســی با 20 امتیــاز بود ! تیاگو 13 و هوملس 6 امتیاز و پیرلوو و لمپارد هم هر کدوم 3 امتیاز واسه تیم کسب کردن ؛ ر.ف.پرسی هم که هیـــچی 1 امتیاز و الدرسون مدافع براگا هم صـفر !

حیف شد واقعا...من تا لحظات آخر آبیاتی رو تو دروازه داشتم که در طی یک تصمیم نابخردانه اونو با والدز عوض کردم ؛ همینطور دفاعم رو هم مکسس گذاشته بودم که جاشو با مدافع براگا عوض کردم !! (به خاطر این خبط دارم سرزنش می کنم خودمو الان :دی)

مث اینکه اینجا از قابلیت ویلد کارت هم خبری نیست و واسه تعویض باید از امتیاز گذشت !
حالا بازی اول دست گــرمی بــود ولــی بدانید و آگــاه بــاشید که در همیشــه رو یه پاشنه نمی چرخــه و قهرمان خفته دوباره بیدار میشـــه و به درو کردن جام ها ادامه میده ! :6: :دی

گرافيكار
20-09-2012, 12:55
توی فانتزی یورو اگه یادتون باشه از یه فوتبال نویس فکر کنم هلندی نقل قول کرده بودم که گفته بود
باید این فوتبال فانتزی رو برداشت چون بدشانسی و خوش شانسی برخی کاربرها در نتایج اصلی بازیها تاثیر گذاره

به خدا راست میگه :31: اصلا چرا خدا به جان خودم:31:

الان سروش رسما داره بارسا رو نابود میکنه:31:
فرمولش کاملا مشخصه میخواد بارسا رو قبل از الکلاسیکو ضعیف کنه:31:
سروش جدی میگم ها:31: خیلی هم عصبانی هستم:31: این شکلکای خنده رو هم بر اساس این مصرع تعریف کن که:
خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است:31:

ولی خداییش من دارم کم کم به این مسئله که خوش شانسی یا بدشانسی ما روی نتیجه گیری تیما تاثیر داره ایمان میارم

تیم من هد تو هد بازه ولی متاسفانه نبود هد تو هد اجازه نمیده قدرت تیم من چشمها رو خیره کنه:31:

پی نوشت: امیر جان دستت بابت جدول درد نکنه:11:

Kurosh
20-09-2012, 14:12
عیب نداره :دی
می‌گذره این دلخوری‌ها، می‌گذره :دی

اصلاً مهم نیست که به خاطر خرابی سایت نتونستم مایکون رو بذارم تو ترکیب اصلی و 7 امتیاز از دستم پرید !
اصلاً مهم نیست که نشد لحظه‌ی آخر مسی رو بخرم که 10 امتیاز از دستم بپره :دی

اصلاً اینا اهمیتی نداره که :دی
مهم عشق و صفا و صمیمیته :دی

و جایگاه بیست و نهمی جدول خیلی هم خوبه :دی
کی میگه بده :دی

ایشالا هفته‌های آتی : دی

از همین تریبون به اسکار جان خسته نباشید میگم که کلین شیت بوفون ما رو به کلین شت تبدیل کرد :دی

جا داره به سه چهار نفری که از من امتیازشون کم‌تر شده هم تبریک بگم :دی
ما شاهکاریم بچه‌ها :دی

Alinho
20-09-2012, 14:38
سلام، خب بنده هم با 54امتیاز در رتبه‌ی نحس13 قرار گرفتم
تیاگو سیلوا و زلاتان ابراهیموویچ و کریس رونالدو واسم گلزنی کردن
آدن هازارد و ژاوی هرناندز هم پاسگل دادن دستشون درد نکنه
سمیر نصری و داوید لوئیز و ایکر کاسیاس هم سنگ تموم گذاشتن و 1گرفتن
همین که از گنده‌های پی‌سی‌ورلد پیش هستیم افتخاریست! :دي

Alireza.M67
20-09-2012, 14:52
در لحظات آخر نقل و انتقالات، کریس رونالدو و تیاگو سیلوا رو فروختم، جاشون زلاتان و دنی آلوز رو اوردم .
عجب غلطی کردم ... :31:

یه رتبه بندی هم من می کنم، رتبه بندی اسامی زیبا : :31:

رتبه 3 :
رتبه سه برای سامان با نام : GAGOOLS
خدا می دونه چه بازیکنایی برداشته، امیدوارم از تیم های پرطرفدار بازیکن توی تیمش نباشه :31:

رتبه 2 :
برای تیم Jackass که فکر کنم مربیش آرمین باشه.
آخه برادر من این چه اسمیه گذاشتی!؟ اصلالت تک تک بازیکنا رو کردی تو قوطی :31:

رتبه 1 :
و اما بهترین اسم گذاری رو می دم به کوروش با تیم Sikad :31::31::31:
خیلی باحال بود ! برای کسایی که نمی دونن باید بگم "سیکاد" مخفف "سیفون و کاسه دستشویی"ه :31:

یه تیمم بود اسمش Linchan بود، مارو برد به دوران کودکی، دست مربیش درد نکنه :31:

MORINIO
20-09-2012, 15:10
خب میبینم که بچه هام ترکوندن تو دور اول :12:

از لو دادن ترکیب معذورم :31: ولی جالبه بدونید یه گندی من زدم تو چیدن ترکیب و اون اینکه حواسم نبود رونی مصدومه اونم برداشتم واسه تیمم :31: ایشالا جبران میکنه در آینده :دی

راستی بچه ها اگه میتونید تو فانتزی لیگ اروپا هم شرکت کنید .. هم تیمهای خوبی داره این مسابقات و هم بازیکنای خوبی

من تیممو برای لیگ اروپا اینجوری بستم :

لیگ پی سی ورلد رو هم درست کردم کدش اینه : 456803-983532

اگه شرکت میکنید زود باشین تیمتونو ببندید چند ساعت بیشتر به شروع بازیها نمونده

ragbar12
20-09-2012, 15:18
ما هم به عشق جنگجويان كوهستان اسم تيمو لين چان :31: گذاشتيم خدا رو شكر قدرت لين چان به دادمون رسيد 60 امتياز درو كرديم
ولي خدا از اين عادل رامي نگذره با اخراجش 3 امتيازو به باد فنا داد

Reza31001
20-09-2012, 15:55
مث اینکه اینجا از قابلیت ویلد کارت هم خبری نیست و واسه تعویض باید از امتیاز گذشت !
یدونه وایلدکارت که تو قوانین اومده

Transfers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Use the transfers page to change your squad for the next matchday. The number of free transfers which can be made are as follows:

MATCHDAY
FREE TRANSFERS

1
Unlimited

Matchday 2
1

Matchday 3
1

Matchday 4
1

Matchday 5
1

Matchday 6
1

Round of 16 first leg
Unlimited

Round of 16 second leg
1

Quarter-final first leg
6

Quarter-final second leg
1

Semi-final first leg
6

Semi-final second leg
1

Final
6

Any additional transfers made in the same period will deduct 2 points from your total.Transfer wildcardYou can play 1 transfer wildcard a season. All transfers made in the matchday your wildcard is played will be without points deduction.

البته الان که میرم برای ترنسفر میگه

The Transfer Window is currently closed.

حالا بعدا باز میشه

Retired User
20-09-2012, 19:38
بنده هم مشترکا دهمم
شزنی که مصدوم شد
آچربی که بازی نکرد
اوزیل رو هم به لطف only one فیکس نداشتم
کازورلا و بوسکتس هم هیچ کار نکردن لول

اینم برای تضعیف روحیه دی:

vahidgame
20-09-2012, 23:17
فکرشو نمی کردم میشل پلاتینی اینقدر زود دست به کار بشه :دی
در عین ناباوری تیمم رو که برای قهرمانی بسته بودم الان در آخرای جدول قرار داره :دی
بعد میگن بازیکنای ایرانی غیرت ندارن. تیم فجرسپاسی جای این بازیکنای خارجی بازی می کرد بیشتر امتیاز میاورد :دی

من یه اشتباهی که کردم قبل از شروع مسابقات خیلی بازیکن تغییر دادم
جالبه اول بازیکنایی مثل Thiago Silva و Subotic و Vidal و Höwedes رو داشتم و بعدا حذفشون کردم که همینا الان به تنهایی تقریبا اندازه کل تیم من امتیاز گرفتن!
موقع نقل و انتقالات این دست های پشت پرده نذاشتن که من درست بازیکن بگیرم :دی
در ضمن لیست بازیکنایی که امتیاز بالایی گرفتن رو می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشاهده کنید

احتمالا قبل از شروع هفته دوم از اون یه دونه وایلد کارت استفاده می کنم
با توجه به جدول پست اول که گذاشتم در فاصله قبل از شروع مرحله حذفی یه بار دیگه هم نقل و انتقالات به صورت نامحدود وجود داره که خود اینم مثل وایلد کارت می مونه و به خاطر همین فکر کنم توی مرحله گروهی هم زمان مناسبی برای استفاده از وایلد کارت باشه
کلا بعد از مرحله گروهی تعداد نقل و انتقالات بیشتر میشه و فکر کنم به وایلد کارت کمتر نیاز باشه...

گرافيكار
21-09-2012, 18:01
دوستان ترانسفر باز شده
یه بازیکنم رایگان میشه عوض کرد
ولی من میخوام از وایلدکارت استفاده کنم اما فعلا چیزی پیدا نکردم انگار فعلا اجازه استفاده نمیده
هر چند به نظر من طبیعی نیست چون بازیها شروع شده و طبیعتا هر کس دلش خواست باید بتونه از این امتیاز استفاده کنه

ویرایش: وایلدکارت رو پیدا کردم خیلی تابلو بود:31:

پی نوشت: سروش جان من آدم بدشانسی هستم و با شرمندگی باید بگم رفتم رونالدو رو انتخاب کردم:31:
بازی دو سر برده گل بزنه بردم گل نزنه هم بردم:31:
تو شمشیر رو از رو بستی من شمشیر رو از پشت بستم:31:
تا تو باشی دیگه نری سراغ مدافعای بارسا:31:

eman619rv
21-09-2012, 20:59
اقا تو رو خدا ول کن این رونالدوی ما شو :دی تازه دلخوری هاش برطرف شده :دی
من میدونم سر 3 هفته نشده کل تیم ها رو شما نابود میکنین :دی باور کنین پارسال هم که اون بلا سر منچستر اومد زیر سره همین فانتزی باز ها بوده اقاااااا:31:

ترنسفر رو بسته بودن الان باز شد و بلاخره منم تیمم رو برداشتم . در نگاه اول شاید فکر کنین این تیم فقط رو مهاجماشه ولی در اشتباهید این تیم کاملا تیمی هست که در تمام زمین قوی و خوب هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
21-09-2012, 23:02
اول برای اینکه از قافله عقب نمونم یه چندتا از اینا بذارم :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخیش... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد این دستهای پشت پرده که نمیدونم کیه به ما تازه واردها هم رحم نمیکنه.اول یه امتیاز گذاشت حالا داره هی کم میکنه.خب من چه می دونستم تعویضیها باید حتما توی ترکیب باشن که امتیاز بیارن.
بعد اساتید یه توضیحی در مورد این وایلد کارت بدند.به چه درد می خوره؟
----------------------------------
ویرایش:چجوری میشه توی لیگهای دیگه برای همین مسابقات champoins league شرکت کرد؟کسی کد لیگش رو نذاشته هرکسی بخواد عضو اون بشه؟

گرافيكار
21-09-2012, 23:09
بعد اساتید یه توضیحی در مورد این وایلد کارت بدند.به چه درد می خوره؟
بعد از پایان هر دور اگر بیشتر از یک بازیکن جا به جا کنید دو امتیاز منفی میگیرید
اما اگر از وایلد کارت استفاده کنید میتونید بدون اینکه امتیاز منفی بگیرید حتی تمام تیمتون رو تغییر بدین
البته از وایلد کارت فقط یک بار میتونید استفاده کنید

Retired User
22-09-2012, 00:27
تعویضها تا 2 اکتبر وقت داره
به نظر من الان استفاده نکنید
ممکنه یکی مصدوم , محروم , مورد غضب(مثل راموس دی: ) و ... شه

منم باید دروازه بان یا مدافع ام رو عوض کنم ولی میذارم تا همون 2 اکتبر

rezamaldinii
26-09-2012, 14:14
چطوری میشه از وایلدکارت استفاده کرد ؟

Alinho
26-09-2012, 14:53
چطوری میشه از وایلدکارت استفاده کرد ؟
سلام، شما هر چنتا تغییر دوست داری انجام بده بعد گزینه make transfer رو بزن
مرحله بعد بالای ورودی خروجیهات گزینه play wildcard رو بزن
در آخر هم گزینه confirm رو بزن و تمام...

vahidgame
01-10-2012, 18:36
خب لیگ قهرمانان سه شنبه و چهارشنبه این هفته ادامه پیدا می کنه و این تاپیک هم دوباره یکمی داغ میشه
دوستانی که هنوز نقل و انتقالات این هفته رو انجام ندادن دیگه الان زمان مناسبیه و تقریبا یه روز دیگه هم این زمان به پایان می رسه
من با توجه به اینکه هفته اول خوب امتیاز نگرفتم یکمی ریسک کردم و همین الان از اون تنها وایلد کارت استفاده کردم و حالا باید ببینم جواب میده یا نه
ممکنه اصلا تیم با این تغییرات بسیار خیلی ناهماهنگ بشه و حتی بدتر هم نتیجه بگیره! :دی
کلا یکمی به شانس هم بستگی داره و توی فوتبال هم چیزی قابل پیش بینی نیست و هر اتفاقی ممکنه بیافته...

Dark Soul
01-10-2012, 19:10
منم یک ترانسفرمو انجام دادم و به بچه ها اطمینان می کنم ببینم چی میشه .
ولی واقعا یک ترانسفر زیاد بدرد بخور نیست ،حداقل می باست 2 تا باشه که بشه (در مجموع قیمت دو بازیکن )بازیکن دلخواه را وارد تیم کرد.

Reza31001
02-10-2012, 17:43
دوستان این ارور چیه نمیذاره ترکیبم رو ببینم؟

You have reached the maximum number of entries in this competition.

aluminum
02-10-2012, 21:09
نمیدونم قضیه این پلاتینی چیه :31:ولی هر چی هست بازی امروز سلتیک -اسپارتاک مسکو زودتر از سایر بازی ها شروع شد و من خبر نداشتم.به همین خاطر نتونستم ترنسفر داشته باشم.
امیدوارم این باعث نشه موقیعیتم به خطر بیفته. فعلا که اوضاع برام خوب پیش نرفته:5::31:

mohammad_87
02-10-2012, 22:47
یه اتفاق جالب!بازی یوونتوس رو 2 دقیقه نگاه کردم پیرلو پاس داد بونوچی گل زد!زدم بازی منچستر 1 دقیقه بعد فن پرسی با شونه :31: گل زد.هر سه تاشونو دارم.
اما از اونور همه تیمهای بزرگ گل خوردند :13:

Alireza.M67
03-10-2012, 00:19
منو باش به جای پرسی ، مسی رو گذاشتم کاپیتان و پرسی 2 تا گل زد ...
یکی نیست بگه مگه تو طرفدار منچستر یونایتد نیستی؟ این کارا چیه که می کنی ؟ :31:

Dark Soul
03-10-2012, 00:36
نمیدونم قضیه این پلاتینی چیه :31:ولی هر چی هست بازی امروز سلتیک -اسپارتاک مسکو زودتر از سایر بازی ها شروع شد و من خبر نداشتم.به همین خاطر نتونستم ترنسفر داشته باشم.
ای بابا شما هم که هی چپ و راست گیر میدید به این پلاتینی بدبخت:31:
خب استعفای مربیگری تونو بدید خلاص:4:
+++
معمولا بازی هایی که توی روسیه هستند بخاطر سرما زودتر از بقیه شروع میشند.

eman619rv
03-10-2012, 04:24
منو باش به جای پرسی ، مسی رو گذاشتم کاپیتان و پرسی 2 تا گل زد ...
یکی نیست بگه مگه تو طرفدار منچستر یونایتد نیستی؟ این کارا چیه که می کنی ؟ :31:

دقیقا واسه منم همین اتفاق افتاد اما مسئله از اونجایی بدتر میشه که من هم منچستریم و هم رئالی !! :دی
کلا هفته خوبی بود هر کی داشتم یا گل زده یا پاس گل داده تا اینجا بجز ویدال و پیتر چک :دی یه 4 تا بازیکنام هم بازیشون مونده 2 تا ارسنالی 2 تا رئالی
اصلا یادم به لیگ هم نبود یادم رفته بود عضو شم حالا رفتم عضو شدم . هفته اول که نتونستم ترکیب بچینم این هفته هم که ترکیب چیدم تو لیگ نبودم :دی ولی حالا امیدوارم این 50 امتیازی که تو شب اول اوردم محاسبه شه.

راستی دوستان سیستم تعویضش چجوریه اگه از تعویضیا کسی نمره بالاتر بگیره جایگزین فردا داخل ترکیب میشه یا نه حتما باید یه کسی بازی نکنه تا تعویض شه؟

Dark Soul
03-10-2012, 10:38
راستی دوستان سیستم تعویضش چجوریه اگه از تعویضیا کسی نمره بالاتر بگیره جایگزین فردا داخل ترکیب میشه یا نه حتما باید یه کسی بازی نکنه تا تعویض شه؟
تعویض یا باید دستی انجام بشه(که اینم اگه بازیکنتوتن روی نیمکت بوده امتیازش پریده) یا اتوماتیک انجام میشه.
در حالت تعویض اتوماتیک :
اگه بین دوشب بازی ،هیچ تعویضی نکنید حتی کاپیتان را هم عوض نکنید ،
در پایان مچ دی اگه بازیکنی در ترکیب اصلیتون باشه اما بازی نکرده باشه به ترتیب اولویت(اولویت اول بازیکن بعد از دروازه بان هست و ....) ،ذخیره هاتون جایگزین بازیکنایی که بازی نکردند میشند.

M . Sayid
03-10-2012, 12:55
اگه اینجوری باشه و دیگو آلوز برای والنسیا بازی نکرده باشه ، خودکار تعویض بشه 7 امتیاز دیگه می گیرم میشم دوم تو لیگ پی سی !!

گرافيكار
03-10-2012, 13:37
مثل اینکه نمیشه تعویض کرد
هر کاری میکنم نمیشه

Alinho
03-10-2012, 14:49
مثل اینکه نمیشه تعویض کرد
هر کاری میکنم نمیشه
الان سایت باز شد و میشه تغییرات داد
با توجه به اینکه بازی میلان-زنیت ساعت 19:30 برگزار میشه
زودتر تغییراتتون رو اعمال کنید تا دیر نشده!

mohammad_87
03-10-2012, 15:42
Players who are substituted out will score 0 points
1.این یعنی اینکه من الان 3 بازیکن که امشب بازی دارن رو با سه بازیکن که دیشب بازی داشتند و بازی هم کرده اند تعویض کنم،امتیاز اونها که میرن بیرون میپره یا حفظ میشه؟(بین بازیهای دو شب در matchday 2 )
2.اگه اینکار رو پس از مچ دی انجام بدم بازم امتیاز بازیکنی که میره بیرون میپره؟

Alinho
03-10-2012, 15:48
1.این یعنی اینکه من الان 3 بازیکن که امشب بازی دارن رو با سه بازیکن که دیشب بازی داشتند و بازی هم کرده اند تعویض کنم،امتیاز اونها که میرن بیرون میپره یا حفظ میشه؟(بین بازیهای دو شب در matchday 2 )
بله درسته اگه تعویض کنید امتیازاتشون حساب نمیشه
غیر از تعویض اول، به ازای هر تعویض هیچ امتیازی ازتون کسر نمیشه! :دي

اگه منظورتون پس از اتمام این رانده، نخیر امتیازاتشون نمیپره و باقی میمونه
+
این هفته من خیلی افتضاح کار کردم و امید چندانی ندارم!

vahidgame
03-10-2012, 15:55
تعویض یا باید دستی انجام بشه(که اینم اگه بازیکنتوتن روی نیمکت بوده امتیازش پریده) یا اتوماتیک انجام میشه.
در حالت تعویض اتوماتیک :
اگه بین دوشب بازی ،هیچ تعویضی نکنید حتی کاپیتان را هم عوض نکنید ،
در پایان مچ دی اگه بازیکنی در ترکیب اصلیتون باشه اما بازی نکرده باشه به ترتیب اولویت(اولویت اول بازیکن بعد از دروازه بان هست و ....) ،ذخیره هاتون جایگزین بازیکنایی که بازی نکردند میشند.
کاملا درسته
سیستم تعویض این فوتبال فانتزی واقعا توی کل فوتبال فانتزی ها بهترین بوده
یعنی تلفیقیه از فوتبال فانتزی یورو و لیگ برتر انگلیس...

من الان ترکیبم رو نگاه کردم سه تا بازیکنم در مجموع 3 امتیاز گرفته بودن که اونا رو تعویض کردم که مطمئنم اون سه بازیکن تعویضی دیگه بیشتر از 3 امتیاز می گیرن!
الان فقط دو بازیکنم بازی کردن یعنی ریبری و مسی که همینا 23 امتیاز برام گرفتن
امشب اون 9 تا بازیکن دیگم می تونن خیلی برام سرنوشت ساز باشن و قدر این وایلدکارت و اعتماد من به اونا رو بدونن :دی

امتیازشون دیگه حساب نمیشه چون در هر صورت کلا 11 بازیکن از تیم امتیازشون حساب میشه و چیزی به عنوان امتیاز بازیکن ذخیره وجود نداره...

نه دیگه
بعد از اینکه مهلت تغییر دادن ترکیب امروز تموم شد دیگه نمیشه بازیکن تغییر داد و هر تغیری صورت بگیره برای هفته بعدیه و ربطی به امتیاز بازیکنای این هفته نداره...

MCSE MAN
03-10-2012, 16:06
بله درسته اگه تعویض کنید امتیازاتشون حساب نمیشه
بعلاوه اینکه به غیر از تعویض اول، به ازای هر تعویض 2امتیاز ازتون کسر میشه

به ازای هر ترنسفر اضافه 2 امتیاز کم میشه و نه تعویض
من الآن 4تا بازیکن تعویض کردم که فقط امتیازهایی که گرفته بودن از بین رفت

Alinho
03-10-2012, 16:07
به ازای هر ترنسفر اضافه 2 امتیاز کم میشه و نه تعویض
من الآن 4تا بازیکن تعویض کردم که فقط امتیازهایی که گرفته بودن از بین رفت
پس این چی میگه حمید جان؟

This change will deduct 2 points from your final score. Please confirm if you would like to continue

MCSE MAN
03-10-2012, 16:14
پس این چی میگه حمید جان؟
This change will deduct 2 points from your final score. Please confirm if you would like to continue

اینو کجا نوشته؟ من نه تو قوانینش دیدم و نه وقتی تعویض کردم!
شاید بازیکنت 2 امتیاز گرفته بوده و وقتی تعویض کردی میخواسته بگه اون 2 امتیاز از بین میره

An unlimited number of manager substitutions can be made, however, it is not possible to make manager substitutions after games on the last day of the matchday, as all fixtures will have been completed.

Alinho
03-10-2012, 16:22
اینو کجا نوشته؟ من نه تو قوانینش دیدم و نه وقتی تعویض کردم!
شاید بازیکنت 2 امتیاز گرفته بوده و وقتی تعویض کردی میخواسته بگه اون 2 امتیاز از بین میره
این پنجره زمانیکه سیو چینجز رو زدم بالا اومد
درست میگی داداش، منظورش همون 2امتیازی بود که بازیکنام گرفته بودن!

Reza31001
03-10-2012, 21:27
ترکیب نهایی شده تیم ها قبل از شروع بازی رو از کجا میشه دید؟

eman619rv
04-10-2012, 01:11
واقعا من بد شانسم :37:
مچ دی تموم شد و معلوم شد چون من وسط مچ دی به لیگ اومدم امتیازاتم محسوب نمیشه. 71 امتیاز اوردم تو این مچ دی :( هر چند باز هم بدشانسی اوردم چون نمیدونستم بازی میلان زودتر شروع میشه و نتونستم تعویض کنم و شیرکوف عالی کار کرد و 10 امتیاز اورد در حالی که رو نیمکته ذخیره هاست :( رونالدو هم بهش شک کردم و مسی رو گذاشتم کاپیتان که با جواب دندان شکن رونالدو به من همراه بود.:42: در واقع من مجموعا تیمم پتانسیل گرفتن 92 امتیاز داشت که با اشتباه خودم 21 امتیاز از دست دادم!!

گرافيكار
04-10-2012, 01:43
جالبه امتیاز پاس گل آرتتا هافبک آرسنال رو به من نداده
یعنی پلاتینی در این حد دیگه...؟:31:

گرافيكار
04-10-2012, 16:18
روز دوم UCL هم تموم شد
بعضی از تیما از همین حالا فاصله گرفتن که البته احتمالا سرنوشتی شبیه تیمهای معروف شیرازی داشته باشن:31:
سروش هم که واقعا نامردی رو در حق بارسا تموم کرد و زد بازوی پویول رو نصف کرد:41:
ولی بدشانسی من تبدیل شد به خوش شانسی و رونالدو هت تریک کرد:31:

میگم این 36 تیم کجان؟ اگه نصفشون بیان یه پست بدن تاپیک یه هو دو صفحه میره جلو:31:
احتمالا اکثر این دوستان به شیوه کفاشیان تیمداری میکنن یعنی: تاسیس کن رها کن:31:

جدول لیگ بزرگ:31:پی سی ورلد(36 تیم اگه چهارتا مرد دیگه غیرت کنن عضو لیگ بشن با 40 تیم رکورد میزنیم:31:حتی نمیشه از جدول عکس گرفت گذاشت توی تاپیک:31:خیلی دراز شده ماشاالله:31:)

#

تیم

مربی

1

perspolis

Se7en
137

2

shahincr

shahin_cr
130

3

Rosso e Bianco

mohammad_87
128

4

Avengers

Ashkan
125

5

United 4 Ever

Parshan Shakerifar
124

6

Nemesis

prince.persia
123

7

Khatarnaak

gorgnamaa
121

8

BlueStars

msayida@gmail.com
120

9

Aboumoslem

atmosphere
116

10

Jackass

The Devils
115

11

linchan

alif
114

11

TOMCAT

amir
114

11

M.Susa

Masoud-Susa
114

14

Alinho

Alinho
112

15

FC Logos

Logos
107

16

p30world

Obama
106

17

All Stars

Shahab Khatar
105

18

Winners 2012

pj.sir0c0
104

19

LosBlancos

LosBlancos
103

19

Real Madrid

Ariak
103

21

ali united

ALIREZA
102

22

GAGOOLS

SAMAN
99

23

NFC Tehran

Kingnasir
98

23

ghodratmand

d3reza
98

25

Heroes

vz1369
97

25

naboodgar

nima.rahmani
97

27

La Masia

La Masia
94

28

Chelsea

HoomaN
90

29

FC Ruud Gullit

Hamid
87

30

juve

Delpiero
86

31

Sikad

Kurosh
83

32

Real Madrid CF

eman619rv
81

33

Warriors

Ostad.Hamid
77

34

جنوب

yuseph31
74

35

senor

ali
51

36

Real Madrid

Ahmad
36

M . Sayid
04-10-2012, 16:42
شانس آوردم این گوگل باز شد و گرنه کلا باید قید فانتزیو می زدم !!

ما هر چی تو فانتزی ورزش 3 بد باشیم اینجا جواب اعتماد هوادارانمومو می دیم :دی !

shakerifar
04-10-2012, 20:02
میگم این 36 تیم کجان؟ اگه نصفشون بیان یه پست بدن تاپیک یه هو دو صفحه میره جلو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

احتمالا اکثر این دوستان به شیوه کفاشیان تیمداری میکنن یعنی: تاسیس کن رها کن:دی
دورادور هوای تیمو داریم :31:
اشتباه کردم فن پرسی رو با رونی عوض کردم و گرنه الان دوم یا سوم بودم
حالا پنجم هم خوبه هنوز تو کورسیم:31:

aluminum
04-10-2012, 21:11
علیرضا جان اینی که میبینی پست نمیدم به خاطر تواضع بالایی هست که دارم:31:
هر چقدر پرسپولیس توی لیگ خودمون داغونه:41: اینجا در حضور 36 تیم صدرنشینه :7:و از طرف دیگه هر چقدر توی فوتبال فانتزی3 و فوتبال فانتزی لیگ برتر وضعیتم خرابه اینجا دارم میترکونم.:18:
البته چیز دور از انتظاری نیست .من متخصص بازیهای اروپایی هستم :5:و تجربه یورو 2012 اینجا خیلی بدردبخوره:3:
اگر یک مقدار ریسک پذیرتر بودم الان به جای تیم 6 ایران تیم سوم بودم:31: و دیگه توی لیگ پی سی دست نیافتنی تر میشدم با 146 امتیاز.:20:
امیدوارم این پست باعث نشه بدبیاریمها شروع بشه:42:

mohammad_87
04-10-2012, 23:26
به به چه پیشرفتی تو همه لیگها داشتم.الان سومم البته تجربه دو فهته ای نشون داده که نوسانات توی جدول دست کمی از نوسانات بازار ارز نداره یه هفته دلاری یه هفته ریال... :46:
فقط قوانین یکم سخته مثلا اینکه بین بازیهای یک مچ دی نمیشه تعویض کرد (امتیاز می پرونه) باعث شده امتیازاتی روی نیمکت دلمونو بسوزونه.به هر حال هدف ما اون پلی استیشنه :12: راستی واقعا میدن X10 :31:

Dark Soul
04-10-2012, 23:34
تیم ما از رتبه 28 جدول به 6 جدول صعود کرد:5:
امیدوارم مثل Nemesis بازی Resident Evil 3 :4:شدیدا لرزه بر اندام حریفان انداخته باشم:31: هرچند ما خدای انتقامیم اما با اون دوستمون هم اسمیم.

++++++++++

تجربه شب دوم; اهمیت ذخیره ها...
سه تا ذخیره من روی هم 16 امتیاز برام کسب کردند البته اگه PSG در دقایق اخر گل نمی خورد می شد20:37:

============

ترکیب نهایی شده تیم ها قبل از شروع بازی رو از کجا میشه دید؟
ترکیب دقیق را قبل از شروع بازی ، کسی جز سرمربی نمی دونه.
اما بعضی سایتها ترکیب احتمالی را می گذارند مثل Goal.com

mohammad_87
05-10-2012, 18:49
اگه هنوز بدردتون می خوره:
قبل از شروع مچ دی از قسمت My Team
بین دو شب بازیه هر مچ دی از قسمت Latest Point
البته فکر کنم منظور دوستمون ترکیب تیمهای واقعی بود نه تیمهای خودمون.

Dark Soul
05-10-2012, 19:07
البته فکر کنم منظور دوستمون ترکیب تیمهای واقعی بود نه تیمهای خودمون.
اوپس ....:24:
با جواب دیگری جایگزین نمودیم.

گرافيكار
21-10-2012, 23:37
دوستان این هفته سه شنبه شب بازیهای جام باشگاه های اروپا از سر گرفته میشه
لطفا برای اعمال تغییرات لازم در تیمهای خودتون سریعتر اقدام کنید

Dark Soul
24-10-2012, 13:25
اقا بدشانسی این هفته گریبان ما روگرفته ناجور.....
شاید باورتون نشه اینقدر این هفته بدی بود برام که دیشب بعد از اخراج مولر از تیمم ،موقع شروع بازیها پیش خودم گفتم امشب مولر گل می زنه ...که زد...:sq_19:

aluminum
24-10-2012, 15:29
دیشب شب افتضاحی بود و نشد اونجوری که باید امتیاز جمع کرد
ببین کار به کجا رسیده که باید مسی رو بزاریم روی نیمکت.بدبختی اینجاست که یه بازیکن 6 دنگ مثل رونالدو نداریم برای شب دوم که مطمئن باشم یه کاری میکنه

vahidgame
25-10-2012, 14:47
خب هفته سوم هم تموم شد
توی این هفته من بد امتیاز نگرفتم و فقط توی انتخاب کاپیتان اشتباه کردم یعنی بهتره بگم که حواسم نبود که کاپیتان روی همون مسی مونده وگرنه جای اون رونالدو رو می ذاشتم چون ظاهرا توی لیگ قهرمانان رونالدو بهتر از مسی امتیاز می گیره . فعلا هم رونالدو به همراه اسکار با 26 امتیاز پرامتیاز ترین بازیکنا هستن...

یه نکته هم در مورد فوتبال فانتزی به نظرم می رسه اینه که کلا نباید براساس تعصب به تیم مورد علاقه بازیکن انتخاب کرد و باید دید با توجه به شرایط مسابقات کدوم بازیکنا شانس بیشتری دارن که امتیاز بالایی بگیرن
مثلا من به عنوان طرفدار چلسی از این تیم فقط هازارد رو توی ترکیبم دارم و اگه در آینده بخوام بازیکنی هم اضافه کنم احتمالا اسکار یا ماتا رو اضافه می کنم
این در حالیه که از تیمی نه چندان سرشناسی مثل باته بریسوف 2 تا بازیکن توی ترکیبم دارم

جدول هم تا پایان هفته سوم به این صورته:

mohammad_87
07-11-2012, 14:42
چرا من نمی تونم تعویض کنم؟تعویض open هست ولی فقط می تونم داخل ترکیب جابجا کنم و با نیمکت نمی تونم تعویض کنم!

aluminum
07-11-2012, 15:10
چرا من نمی تونم تعویض کنم؟تعویض open هست ولی فقط می تونم داخل ترکیب جابجا کنم و با نیمکت نمی تونم تعویض کنم!

الان میشه تعویض کرد.

امیدوارم امشب فن پرسی نتونه امتیاز بیاره. با هزار بدبختی و کسر امتیاز دادیمش رفت رونالدو رو گرفتیم دیشب هیچ کاری نکرد

mohammad_87
07-11-2012, 18:47
درست شد.اونموقع هم تعویض on بود ولی بازیکنان با نیمکت جابجا نمیشد.
آقا نفرین نکن بازیکنان همه شون بالا پایین دارن :)

M . Sayid
07-11-2012, 18:57
الان میشه تعویض کرد.

امیدوارم امشب فن پرسی نتونه امتیاز بیاره. با هزار بدبختی و کسر امتیاز دادیمش رفت رونالدو رو گرفتیم دیشب هیچ کاری نکرد

امید ماس امشب این رابین !:دی !

Dark Soul
08-11-2012, 09:55
وقتی دیدم ون پرسی از اول تو بازی نیست گفتم نفرینت :31:گرفت ولی دمش گرم جواب اعتمادمونو داد.
هر چند به لطف زلاتان خیلیا بالا رفتن اما خوشبختانه مثل اینکه تو لیگ خودمون یا حداقل از صدر نشینها کسی نبوده .

aluminum
08-11-2012, 14:03
وقتی دیدم ون پرسی از اول تو بازی نیست گفتم نفرینت :31:گرفت ولی دمش گرم جواب اعتمادمونو داد.
هر چند به لطف زلاتان خیلیا بالا رفتن اما خوشبختانه مثل اینکه تو لیگ خودمون یا حداقل از صدر نشینها کسی نبوده .

ای بابا چی بگم از دل پرم
بیخودی فن پرسی رو از دست دادیم و رونالدو....تازه کسر امتیاز هم بماند
برای مقام اولی در ایران میخواستیم خیز برداریم به جاش نزول کردیم.جالبه این دو هفته هر دفاعی از تیمی که بداشتیم سه چهار تا خورده.

vahidgame
08-11-2012, 14:29
این هفته برای من زیاد هفته خوبی نبود چون دو تا بازیکنم کلا بازی نکردن و توی توی تعویض ها اشتباه کردم
ولی با این حال که چند امتیاز الکی از دست دادم 45 امتیاز تونستم بگیرم
دو تا بازیکن هم رو حسرت می خورم که می خواستم بردارم ولی منصرف شدم یعنی اسکار از چلسی و ایلیسو از مالاگا که این هفته حداقل می تونستم یه دونشون رو بخرم. ولی مطمئنم اگه برای هفته بعد این دو تا رو بیارم از شانس بد ما خوب امتیاز نمی گیرن! :دی

جدول هم تا پایان هفته چهارم به این صورته:

گرافيكار
08-11-2012, 16:25
من که واقعا از دست فوتبال فانتزی امسال دلم خونه:sq_3:
خداییش بعد از ظهر روز چهارشنبه رفتم که تعویض کنم دیدم زده مارکیزیو هافبک یووه مصدومه
منم تعویضش نکردم شب دیدم داره بازی میکنه گل هم زده
دقیقا کار سایت یوفا مساویه با دادن اطلاعات غلط :sq_10:
روز سوم بازیا هم توی همه سایتا زده بود آرتتا یه پاس گل داده ولی یوفا اصلا امتیازی بابت اون پاس گل بهم نداد
نمیدونم والا یعنی واقعا یه دستایی پشت پردس؟؟؟؟

mohammad_87
08-11-2012, 16:49
من که واقعا از دست فوتبال فانتزی امسال دلم خونه:sq_3:
خداییش بعد از ظهر روز چهارشنبه رفتم که تعویض کنم دیدم زده مارکیزیو هافبک یووه مصدومه
منم تعویضش نکردم شب دیدم داره بازی میکنه گل هم زده
دقیقا کار سایت یوفا مساویه با دادن اطلاعات غلط :sq_10:
روز سوم بازیا هم توی همه سایتا زده بود آرتتا یه پاس گل داده ولی یوفا اصلا امتیازی بابت اون پاس گل بهم نداد
نمیدونم والا یعنی واقعا یه دستایی پشت پردس؟؟؟؟
درسته از این مصدومیتها من زیاد دیدم.چند بازیکن همین دیشب بازی کردند که در لیست مصدوم بودند.نمیشه بهش اعتماد کرد.

ragbar12
08-11-2012, 17:46
دوستان من يك سوالي برام پيش اومد. گل دوم دورتموند به رئالو مگر گوتزه به ثمر نرسوند؟

خود سايت هم هنوز تكليف گل دوم دورتموند رو مشخص نكرده. چون گوتزه فقط 3 امتياز براي تيمم اورده!

Alinho
08-11-2012, 17:52
دوستان من يك سوالي برام پيش اومد. گل دوم دورتموند به رئالو مگر گوتزه به ثمر نرسوند؟
آربلوآ گل به خودی زد!

eman619rv
10-11-2012, 20:52
اقا انگار به خاطر اون هفته اول و دوم که از دست دادم سخته دیگه رسیدنم به بالای جدول!!
این راند خیلی حال کردم 5 تا! از بازیکنام گل زدن اما چون هر کدوم یکی بیشتر نزدن زیاد امتیازم بالا نشدم اما در کل راضیم :دی انقدر تنور مسابقات هم داغه که دیگه تو بازی های مهم کلین شیت هم معنی نداره :دی

Dark Soul
20-11-2012, 11:16
سلام
مچ دی 5 امشب شروع میشه ،اگه تغییراتی دارید اونارو قبل از 8:30 اعمال کنید چون بازیهای روسها در این دوشب زودتر از بقیه شروع میشه.

aluminum
21-11-2012, 00:07
هر چقدر که مسی امشب ترکوند(البته زیاد تاثیری نداره چون 75 درصد کاربرها مسی رو برداشتن) خط دفاعی تیمم داره گند میزنه
نمیدونم چرا حواسم نبوده و پیرلو روی نمکت گذاشتم از اون پیرلو تا الان یک پاس گل داده تا بیشتر به حسرتم اضافه کنه.:sq_3:
عجب هفته ای بشه امشب
امیدوارم امشب والنسیا گل نخوره و ایوانویچ به داد چلسی برسه

mohammad_87
21-11-2012, 01:12
هر چقدر که مسی امشب ترکوند(البته زیاد تاثیری نداره چون 75 درصد کاربرها مسی رو برداشتن) خط دفاعی تیمم داره گند میزنه
نمیدونم چرا حواسم نبوده و پیرلو روی نمکت گذاشتم از اون پیرلو تا الان یک پاس گل داده تا بیشتر به حسرتم اضافه کنه.:sq_3:
عجب هفته ای بشه امشب
امیدوارم امشب والنسیا گل نخوره و ایوانویچ به داد چلسی برسه
پیرلو کلین شیت هم داره بیشتر حسرت بخور :)
والنسیا هم گل خورد چلسی هم پرپر شد...
این بایرن برعکس بوندسلیگا توی لیگ قهرمانان نمی تونه گل نخوره...
من به بازیهای فردا شب (امشب) بیشتر امیدوارم.
بازی زنیت مالاگا ساعت 8:30 هست پس برای تعویض حواستون باشه.

aluminum
21-11-2012, 17:48
پیرلو کلین شیت هم داره بیشتر حسرت بخور :)
والنسیا هم گل خورد چلسی هم پرپر شد...
این بایرن برعکس بوندسلیگا توی لیگ قهرمانان نمی تونه گل نخوره...
من به بازیهای فردا شب (امشب) بیشتر امیدوارم.
بازی زنیت مالاگا ساعت 8:30 هست پس برای تعویض حواستون باشه.

تازه 5 تا ریکاور بال هم داشته و در کل 7 امتیاز گرفته:sq_3:
البته با این تفاسیر از روی نیمکت نشوندنش 5 امتیاز ضرر کردم و جایگاهم رو توی لیگ p30 از دست دادم:sq_11:
ولی بچه ها قول دادن امشب بترکونن:sq_8:

M . Sayid
21-11-2012, 18:08
نه از ژاوی خیری دیدیم نه ایوانوویچ !! لام و کروس هم که دیگه حرفشو نزنم بهتره ... !

mohammad_87
22-11-2012, 10:51
سلام
شب پنجم هم به پایان رسید و رقابت در بالای جدول لیگ خودمون داره داغ تر میشه.اختلافها کمه و بخاطر همین مثلا خودم از رده 4 به 8 سقوط آزاد داشتم با اینکه از هفته قبل بیشتر امتیاز گرفته بودم.
اینم وضعیت فعلی لیگ p30world :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza.M67
22-11-2012, 12:06
پس چرا این تعویض اتوماتیک نکرد !!!؟
فن پرسی روز اول بازی داشت که نبود، منم بین دو روز اصلا وارد سایتش نشدم، ذخیره اولم برازوویچ بود که روز دوم 4 امتیاز اورد، ولی تعویضش نکرد !

Dark Soul
22-11-2012, 14:09
پس چرا این تعویض اتوماتیک نکرد !!!؟
فن پرسی روز اول بازی داشت که نبود، منم بین دو روز اصلا وارد سایتش نشدم، ذخیره اولم برازوویچ بود که روز دوم 4 امتیاز اورد، ولی تعویضش نکرد !
صبور باشید...

Reza31001
23-11-2012, 13:20
من آخرش نتونستم با این لیگ و نحوه تعویض و ... ارتباط برقرار کنم
یه موقع تعویض بسته هست یه موقع بازه نمیشه تعویض کرد
...

Retired User
23-11-2012, 13:59
چه طوری میشه تیم رو حذف کرد؟
من واقعا وقت ترکیب چیدن و البته حوصلش رو ندارم
میترسم آخر لیست شم آبروم بره لول

گرافيكار
23-11-2012, 16:19
نمیشه تیم رو حذف کرد
ادامه بده همون آخر هم بشی کلی حال داره:31:
به وحید میگم در انتهای مسابقات باهات یه مصاحبه هم بکنه تا راز آخر شدنت رو با هممون در میون بزاری:31:

خداییش این سایت یوفا داره در حق من و تیمم کم لطفی میکنه
اون از ندادن امتیاز پاس گل آرتتا اون از اطلاعات غلط دادن در مورد مصدومیت مارکیزیو حالا هم بیخود و بیجهت حدود 12 امتیاز کمتر از امتیازی که 11 نفر اصلیم برام آوردن بهم امتیاز داده
هی جمع میزنم هی تعجبم بیشتر میشه:31:

Ezel
23-11-2012, 16:44
الان یوفا و پلاتینی منتظر نشستن تا من یک کلمه حرف بزنم و محرومم کنند البته !!! :دی

حالا باز من از داوری بازی سیتی - رئال بگم و اینکه چگونه داور سرمون رو برید و امتیازاتمون رو پروند میان میگن اشتباهات داوری جزوی از فوتباله ؛ اما مساله اینه که در یوفای پلاتینی فوتبال جزوی از اشتباهات داوریه !

اینا همه دستهای پشت پرده ای هستن که میخوان ما رو ناکام کنند در اروپا ولی بدونن که من با 25 تا قهرمانی که آوردم عقبه و سبقه ی خدشه ناپذیری دارم ! :دی و همونطوری که در فانتزی لیگ ایران دارم خوب کار میکنم اینجا هم به حق خودم خواهم رسید . :دی

ragbar12
23-11-2012, 23:33
سلام

خواستم بگم تبم من اينبار به حول و قوه الهي و دعاي مردم هميشه در صحنه! اين هفته 88 امتباز تونست بدست بياره!
بعد از كسب اين امتبازات اعضاي تيم به صورت خود جوش شادماني كردندي![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
24-11-2012, 02:36
خداییش این سایت یوفا داره در حق من و تیمم کم لطفی میکنه
اون از ندادن امتیاز پاس گل آرتتا اون از اطلاعات غلط دادن در مورد مصدومیت مارکیزیو حالا هم بیخود و بیجهت حدود 12 امتیاز کمتر از امتیازی که 11 نفر اصلیم برام آوردن بهم امتیاز داده
هی جمع میزنم هی تعجبم بیشتر میشه:31:
این مصدومیتها داستانی شده برای خودش.من هفته سوم این بلا سرم اومد یه بازیکن مصدوم رو تعویض کردم ولی 90 دقیقه بازی کرد.
اینبار سباستین کل رو زده بود مصدوم.رفتم سایتهای خبری دیدم همه میگن چهارشنبه بازگشت "کل" به میادینه تازه به نقل از سرمربی.منم زرنگ بازی درآوردم تعویضش نکردم و توی ترکیب نگهش داشتم.بازی شروع شد دیدم حتی روی نیمکت هم نیست!!!!
امتیازها چجوری جمع میشه؟؟
رونالدو مجموع کل امتیازهاش میشه 30 ولی total score رو زده 28 بعد مسی مجموعش میشه 39 ولی total score زده 26 و خیلیهای دیگه.

الان یوفا و پلاتینی منتظر نشستن تا من یک کلمه حرف بزنم و محرومم کنند البته !!! :دی
حالا باز من از داوری بازی سیتی - رئال بگم و اینکه چگونه داور سرمون رو برید و امتیازاتمون رو پروند میان میگن اشتباهات داوری جزوی از فوتباله ؛ اما مساله اینه که در یوفای پلاتینی فوتبال جزوی از اشتباهات داوریه !
اینا همه دستهای پشت پرده ای هستن که میخوان ما رو ناکام کنند در اروپا ولی بدونن که من با 25 تا قهرمانی که آوردم عقبه و سبقه ی خدشه ناپذیری دارم ! :دی و همونطوری که در فانتزی لیگ ایران دارم خوب میکنم اینجا هم به حق خودم خواهم رسید . :دی
25 تا قهرمانی .............................:sq_14:100X
اصلاحیه:دارم خوب کار میکنم

Retired User
24-11-2012, 11:44
جالبه با اینکه دقیقا 6 هفته اینترنتم قطع بود به دلیل تغییر isp
الان رده 13 ام
لول
ادامه میدیم ببینیم چی میشه

aluminum
04-12-2012, 15:02
دوستان به روز ششم مسابقات رسیدیم و چیدن ترکیب تیم یادتون نره
ولی هواستون باشه توی ترنسفر اشتباه نکیند که بی خودی من 4 امتیاز از دست دادم

vahidgame
06-12-2012, 11:47
این هفته که هفته آخر مرحله گروهی بود یکمی شرایط خاصی داشت
تیم هایی که صعود کرده بودن به یه سری بازیکنای اصلیشون استراحت داده بودن
به خاطر همین ممکنه الان صفحه آخرین امتیازات تیمتون رو باز کنید زیر بعضی از بازیکنا نوشته شده باشه صفر :دی
تیم رویایی این هفته رو هم نگاه کنید کلا با هفته های قبل فرق داشت :

یه اشتباهی که من کردم این بود که بازیکنایی مثل گوتزه ، فابرگاس و مسی رو توی ترکیبم داشتم که از بین اونا فقط مسی بازی کرد که اونم مصدوم شد و یه امتیاز اورد! به جاش چلسی که بازی آسونی داشت مشخص بود که بازیکناش امتیاز بالایی می گیرن و باید در این هفته از حداکثر 2 بازیکن از چلسی استفاده می کردم که من فقط اسکار توی ترکیبم بود

الان فعلا یه مدت تاپیک به خواب زمستونی میره بعدش حدودا دو ماه دیگه برای نقل و انتقالات بحث دوباره داغه چون در آغاز مرحله حذفی هر تیم می تونه به طور نامحدود نقل و انتقال داشته باشه...
جدول هم تا پایان مرحله گروهی به این صورته :

mohammad_87
06-12-2012, 12:12
این هفته که هفته آخر مرحله گروهی بود یکمی شرایط خاصی داشت
تیم هایی که صعود کرده بودن به یه سری بازیکنای اصلیشون استراحت داده بودن
به خاطر همین ممکنه الان صفحه آخرین امتیازات تیمتون رو باز کنید زیر بعضی از بازیکنا نوشته شده باشه صفر :دی
تیم رویایی این هفته رو هم نگاه کنید کلا با هفته های قبل فرق داشت :

یه اشتباهی که من کردم این بود که بازیکنایی مثل گوتزه ، فابرگاس و مسی رو توی ترکیبم داشتم که از بین اونا فقط مسی بازی کرد که اونم مصدوم شد و یه امتیاز اورد! به جاش چلسی که بازی آسونی داشت مشخص بود که بازیکناش امتیاز بالایی می گیرن و باید در این هفته از حداکثر 2 بازیکن از چلسی استفاده می کردم که من فقط اسکار توی ترکیبم بود

الان فعلا یه مدت تاپیک به خواب زمستونی میره بعدش حدودا دو ماه دیگه برای نقل و انتقالات بحث دوباره داغه چون در آغاز مرحله حذفی هر تیم می تونه به طور نامحدود نقل و انتقال داشته باشه...
جدول هم تا پایان مرحله گروهی به این صورته :

سلام وحید جان.اومدم جدول رو بذارم که دیدم پیشدستی کردی :sq_8:
دیشب اگه یکی دو گل ردو بدل نمیشد شاید الان بالاتر از چهارم بودم.البته برای همه همینه و با یه گل خیلی چیزها عوض میشه.
با اینکه خیلی ها محافظه کارانه برخورد میکنن و نکات ریز رو نمیگن من بزرگترین تجربه ام رو توی این مدت بگم.در حالیکه این اولین لیگ فانتزی هست که شرکت میکنم:
در مورد بازیکنان مصدوم و اینکه چه کسی ممکنه بازی کنه یا نه اصلا و ابدا به اخبار و سایتها و ترکیبات احتمالی و حتی صحبتهای خود مربیان توجه نکنید و همیشه با توکل بر خدا ترکیبتون رو بچینید :sq_2:
البته با پستهایی که دوستان گذاشته بودند فهمیدم که فقط خودم قربانی این اخبار ضدونقیض نبودم و بقیه هم اغفال شده بودند...
بگذریم.امیدوارم مرحله حذفی هرچه زودتر برسه چون هم بازیها داغترند و هم فانتزی لیگ!

گرافيكار
11-02-2013, 15:11
دوستان فرداشب بازیها دوباره شروع میشه
تیمهایتون رو فراموش نکنید:n01:
به شکل آزادانه میتونید تیمتون رو تغییر بدین

aluminum
11-02-2013, 15:50
دوستان فرداشب بازیها دوباره شروع میشه
تیمهایتون رو فراموش نکنید:n01:
به شکل آزادانه میتونید تیمتون رو تغییر بدین

البته به فکر مچ دی بعد که فقط یک ترنسفر دارید و مچ دی بعدیش باشید:n02:

vahidgame
12-02-2013, 18:18
یه خوبی این دور اینه که توی 4 شب برگزار میشه و به خاطر همین میشه تعویض های خوبی داشت.
بهتر هم هست فعلا از بازیکنایی توی ترکیب اصلی استفاده کنید که امشب و فرداشب بازی دارن و بازیکنای دیگه رو بذارین رو نیمکت.

من که بازیکنانم رو بیشتر از تیمایی که خیلی بزرگ نیستن انتخاب کردم چون بازی های اونا یه جورایی راحتره و بازیکنا پتانسیل اینو دارن که امتیازای بالایی بگیرن. در مقابل از تیم هایی مثل رئال و منچستر یا حتی بایرن و آرسنال ، بازیکن انتخاب کردن یکمی ریسکش بالائه و چون بازی اونا سخته ممکنه نتایج پرگلی رو نبینیم و اون بازیکنایی که فکر می کنیم می تونن امتیاز بالایی بگیرن به خاطر شرایط بازی اصلا نتونن این شرایط رو داشته باشن...
روی چند تا بازیکن هم حساب ویژه باز کردم از جمله شماره 14 و 12 گالاتاسرای که قیمتشون یه جورایی مفته! :دی

کلا توی نقل و انتقالات این دور که چند ساعت بیشتر تا پایان اون باقی نمونده ، خیلی دقت کنید.
چون بعد از اون دیگه از نقل و انتقال نامحدود خبری نیست مگر اینکه وایلد کارت داشته باشید...

Dark Soul
13-02-2013, 14:01
با گند این زلاتان بی شعور هم امتیاز کاپیتانیم پرید و هم یک منفی 2 خوردم.:n14:
اخه دیگه امتیاز منفی چه صیغه ای یوفاااااااااااااااااااااا ا:19:

aluminum
13-02-2013, 15:31
دوستان دیشب ویدال رو گذاشتم کاپیتان که با گرفتن 7 امتیاز 14 امتیاز برای من داشت
به نظرتون ارزش داره کاپیتان رو تغییر بدم بزار رونالدو یا ریوز؟
شبهای اینده هم مسی رو دارم؟!!!

Dark Soul
13-02-2013, 15:57
دوستان دیشب ویدال رو گذاشتم کاپیتان که با گرفتن 7 امتیاز 14 امتیاز برای من داشت
به نظرتون ارزش داره کاپیتان رو تغییر بدم بزار رونالدو یا ریوز؟
شبهای اینده هم مسی رو دارم؟!!!
ریسکش خیلی بالاست چون رونالدو و مسی با تیمهای قدری بازی دارند.
بعلاوه اگه اخراج بشن سرنوشتتون مثل من میشه ، نه میشه تعویضشون کرد نه میشه کاپیتان را عوض کرد هر چند اون دوتا مثل زلاتان بیشعور نیستند اما فوتباله دیگه...

aluminum
13-02-2013, 19:32
ریسکش خیلی بالاست چون رونالدو و مسی با تیمهای قدری بازی دارند.
بعلاوه اگه اخراج بشن سرنوشتتون مثل من میشه ، نه میشه تعویضشون کرد نه میشه کاپیتان را عوض کرد هر چند اون دوتا مثل زلاتان بیشعور نیستند اما فوتباله دیگه...
یه احساسی به من میگه ریسک کن.:n04:
ولی عقل میگه نه:n02:
ولی من ادم احساسی هستم:n13:

mohammad_87
20-02-2013, 05:15
سلام دوستان
یه خبر بد
نمی دونم سیتم امتیازدهی چه مشکلی پیدا کرده یا شایدم -- شده چون برای بعضی ها،تا 300-400 امتیاز اضافی داده شده.اصلا یه وضعیتی شده.توی جدول خودمون هم سه چهارتا از دوستانی که آخرای جدول بودن اومدن اول تا سوم!!!!!!!توی جدول کلی یکی با 809 امتیاز اوله!!درحالیکه کلا 418 امتیاز داره!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا غیر طبیعیه امیدوارم این مشکل هرچه زودتر برطرف بشه...تازه داشت به مراحل حساس میرسید...

M . Sayid
20-02-2013, 12:52
سلام دوستان
یه خبر بد
نمی دونم سیتم امتیازدهی چه مشکلی پیدا کرده یا شایدم -- شده چون برای بعضی ها،تا 300-400 امتیاز اضافی داده شده.اصلا یه وضعیتی شده.توی جدول خودمون هم سه چهارتا از دوستانی که آخرای جدول بودن اومدن اول تا سوم!!!!!!!توی جدول کلی یکی با 809 امتیاز اوله!!درحالیکه کلا 418 امتیاز داره!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا غیر طبیعیه امیدوارم این مشکل هرچه زودتر برطرف بشه...تازه داشت به مراحل حساس میرسید...

وقتی قراره من اول بشم چه حساسیتی داره آخه ؟ :دی ! :دی !

mohammad_87
21-02-2013, 02:57
وقتی قراره من اول بشم چه حساسیتی داره آخه ؟ :دی ! :دی !
:n02: اونم با چه اختلافی.....آخه من اولین فانتزیمه تازه رسیده بودم بالا یهو دیدم اختلافها شده مثل جدول لالیگا...:n09:تورو خدا نگاه کنید:
.
خب جدول به حالت طبیعی برگشته.اول تبریک به همه میلانی ها که از خوشحالی برد روسونری هنوز بیدارم و دارم کل کل هارو می خونم.بعد تسلیت به دوستانی که با تبانی با دستهای پشت پرده و مافیای فوتبال به صدر اومده بودند ولی باد آورده رو باد برد و مثل اختلاس ها پایدار نبود.:n06:
جدول لیگ p30world بعد از پایان بازیهای دور رفت،مرحله 1/8 نهایی

mohammad_87
15-03-2013, 00:47
سلام به همه دوستان
مرحله 1/8 نهایی در دور برگشت هم تموم شد و حالا فقط 8 تیم باقی موندند.در این مراحل انتخاب بازیکنان با توجه به محدودیت ترانسفر،کمی سخت تر هم میشه و استفاده از وایلد کارت اینجا به کمک میتونه بیاد البته اگه هنوز داشته باشید.:n13:
امیدوارم شور و شوق ابتدای فصل رو بچه ها بدست بیارن :n18: و اینجارو دوباره فعال کنن.قرار نیست فقط جدول گذاشته بشه.
اینم جدول خودمون که فکر کنم بهترین این هفته تیم linchan با مربی گری alif بوده که به صدر هم رفته.البته نمیدونم برای کدوم دوستمونه.

ragbar12
15-03-2013, 12:36
خوب بلا خره ما هم طعم شيرين صدر جدولو احساس كرديم! تيم من توي دور يك هشتم بخصوص دور برگشت خيلي خوب كار كرد .
با تشكر ويژه از ليونل مسي_ گوتزه_البا_ويدال-بوفون وبقيه دوسان
LINCHAN و جنگجويان كوهستان هم پيام تبريكي به اعضاي تيم فرستادند وبراي ايشان ارزوي موفقيت بيشتر در دور هاي بعد مسابقات كردند. :n02:

aluminum
08-04-2013, 22:12
خب یه چند وقتی اینجا سوت و کور شده...

بازی ها به مراحل حساسی رسیدن و انتخاب بازیکن هم خیلی سخت...
برای هفته بعد یه چند تا بازیکن مهم نمیتونن بازی کنن
من که نتونستن ریسک کنم و مسی رو دادم رفت+ 4 تا بازیکنهای دیگم.شانس اوردم ویلدکارت داشتم
ولی اگر تیمهایی که ازشون بازیکن زیاد دارم بالا نرن اوضاع مرحله بعد خیلی بیریخت میشه

Dark Soul
10-04-2013, 10:56
روی گل نخوردن رئال خیلی حساب می کردم اونم نامردی نکرد و 3 تا خورد.
تنها امتیاز خوب دیشب رو هم رونالدو اورد که می دونم اکثرا داشتنش و اکثرا هم کاپیتان گذاشتنش .
پس در مجموع شب بسیار بدی برای فانتزیم بود اما نتایج بسی خوشنودمان ساخت.

Reza31001
10-04-2013, 14:23
با اینکه باسیستم این لیگ فانتزی خیلی حال نمیکنم ولی تیم داره خوب کار میکنه و ظرف 3 هفته از رتبه 17-18 رسیدم به 4 :n02:
البته بازیهای امشب مونده ولی از بچه هام راضی ام:n02:

mohammad_87
11-04-2013, 16:32
سلام به همه دوستان گل
بالاخره یه چندتا پست اینجا دیدیم.یکم فعال باشید کل کل کنید بازیها داره تموم میشه ها
من یک روز صبر کردم دیدم کسی جدول نمیزاره.دوباره خودم میزارم:
وحید الان 25 شده دیگه پیداش نمیشه :n07: وحید جون اول بشی آخر بشی دوست داریم.با ما باش :n11:
تو جدول فکر کنم aluminium اوله و منم دومم البته من یه خودزنی کردم و از بس ترانسفر دوست دارم هی ترانسفر میکردم و -6 این هفته گرفتم وگرنه اول بودم.:n24:

aluminum
11-04-2013, 18:22
تو جدول فکر کنم aluminium اوله
مگر میشه لیگ فانتزی برگذار بشه و کسی غیر از من اول بشه؟:n02:
تو ترنسفر چند تا اشتباه کردم یکی به جای گرفتن اشنایدر رفتم پیرلو گرفتم .گفتم بازی تو زمینه یونتوس.حتما یک کاری میکنن. ولی یه کازی نکردن هیچ یه امتیاز اساسی هم به دفاع های بایرن دادن
و یه مشکل دیگه اعتماد به دفاع رئال بود که یه حال اساسی به گالا داد:n09:

mohammad_87
12-04-2013, 00:06
مگر میشه لیگ فانتزی برگذار بشه و کسی غیر از من اول بشه؟:n02:
تو ترنسفر چند تا اشتباه کردم یکی به جای گرفتن اشنایدر رفتم پیرلو گرفتم .گفتم بازی تو زمینه یونتوس.حتما یک کاری میکنن. ولی یه کازی نکردن هیچ یه امتیاز اساسی هم به دفاع های بایرن دادن
و یه مشکل دیگه اعتماد به دفاع رئال بود که یه حال اساسی به گالا داد:n09:
راستی من اسمت رو اشتباه نوشته بودم.نوشته بودم: آلومینیوم!!شرمنده:n09:
فانتزی به شانس هم خیلی بستگی داره من تجربه هم نداشتم وگرنه هفته های اول خیلی بهتر امتیاز میگرفتم.حیف که پلی استیشن پرید تا اینجا اون kuzman اوله.نوش جونش شناخت بیشتر به بازیکنان دارن امتیاز هم بیشتر میگیرن دیگه.
فانتزی لیگ قهرمانان خوبیش اینه که بازیهاش چند هفته یباره و لازم نیست خیلی روش وقت بذاری.من که خوشم اومد کاش سالهای قبل هم بودم.راستی توی لیگ خودمون اول بشیم جایزه نداره؟مثلا 1000 تا پست بهمون اضافه بشه ارتقا بگیریم :n02:

Dark Soul
23-04-2013, 10:29
خب دوستان عزیز ;
امروز بازیهای نیمه نهایی شروع میشه و شاید آخرین فرصت برای افزایش امتیازها ،چون مرحله بعد فقط یک تکبازی فینال در پیش داریم که چیز زیادی ازش نمیتونه در بیاد.

aluminum
24-04-2013, 14:18
خب دوستان عزیز ;
امروز بازیهای نیمه نهایی شروع میشه و شاید آخرین فرصت برای افزایش امتیازها ،چون مرحله بعد فقط یک تکبازی فینال در پیش داریم که چیز زیادی ازش نمیتونه در بیاد.

من میخواستم دانته رو بگیرم ولی چون کارم عجله ای شد اشتباها ون بویتن رو گرفتم:n28:
و نمیدونم چرا حواسم نبود به جای مولر اشنایدر رو کردم کاپیتان؟!:n29:

حالا موندم ریسک کنم و به جای اشنایدر رونالدو رو کاپیتان بکنم یا نه؟!!!!

mohammad_87
24-04-2013, 15:58
من میخواستم دانته رو بگیرم ولی چون کارم عجله ای شد اشتباها ون بویتن رو گرفتم:n28:
و نمیدونم چرا حواسم نبود به جای مولر اشنایدر رو کردم کاپیتان؟!:n29:

حالا موندم ریسک کنم و به جای اشنایدر رونالدو رو کاپیتان بکنم یا نه؟!!!!
منم عجله ای ترکیب چیندم.10 دقیقه آخر بود :n02: مولر رو میخواستم بذارم هافبک دیدم مهاجمه.این لواندوفسکی رو بهش ترجیح دادم آی سوختم...:n27:
اشنایدر کیه؟منظورت شواین اشتایگره؟والا خوب امتیاز گرفته.ولی رونالدو هم احتمال هر چیزی ازش میره.ریسکه دیگه.
راستی بازم نمره منفی داشتم -4 ولی خب در امتیازی که گرفتم جبران شد.رکورد نقل و انتقالات رو من زدم:n20:

Dark Soul
25-04-2013, 09:29
مولر رو میخواستم بذارم هافبک دیدم مهاجمه.این لواندوفسکی رو بهش ترجیح دادم آی سوختم

آی الان داری حال می کنی ...
===========
به به ، به لطف لواندوسکی تمام نقشه هامون برای اول شدن به باد فنا رفت.:n28:
اشتباه دفعه قبلمو دوباره تکرار کردم و بازم به رئالی ها در دفاع اعتماد کردم و دمشون گرم جواب اعتمادمونو با 4 تا گل دادند.:n03:
حالا نمی دونم برای سومی بجنگم یا ریسکی بازی کنم؟:n13:

aluminum
25-04-2013, 12:56
کی فکرش رو میکرد لواندوسکی بتروکونه؟!!ای کاش کاپیتانش میکردم.
به خاطر اوزیل بی خیال گوتزه شدم و 4 امتیاز راحت از دست دادم...

mohammad_87
25-04-2013, 14:34
آی الان داری حال می کنی ...
===========
به به ، به لطف لواندوسکی تمام نقشه هامون برای اول شدن به باد فنا رفت.:n28:
اشتباه دفعه قبلمو دوباره تکرار کردم و بازم به رئالی ها در دفاع اعتماد کردم و دمشون گرم جواب اعتمادمونو با 4 تا گل دادند.:n03:
حالا نمی دونم برای سومی بجنگم یا ریسکی بازی کنم؟:n13:

دیدید یه وقتهایی ته دل آدم یه چیزایی رو به آدم تلقین میکنه؟؟!!!!!!
واسه همین بازم دارم می سوزم :n02: چون دورتموند رو یه خورده میشناسم می دونستم تو زمین خودش خیلی خوب دفاع میکنه شک داشتم که رونالدو رو کاپیتان کنم یا لواندوفسکی رو که کاش منطقی فکر نمی کردم و احساسی کار میکردم.17 تا پرید........

Reza31001
26-04-2013, 05:16
دیدید یه وقتهایی ته دل آدم یه چیزایی رو به آدم تلقین میکنه؟؟!!!!!!
واسه همین بازم دارم می سوزم :n02: چون دورتموند رو یه خورده میشناسم می دونستم تو زمین خودش خیلی خوب دفاع میکنه شک داشتم که رونالدو رو کاپیتان کنم یا لواندوفسکی رو که کاش منطقی فکر نمی کردم و احساسی کار میکردم.17 تا پرید........
کلا اگه بخوای تو این لیگ فانتزی بیای بالا باید ریسک کنی
حالا اگه رونلدو هتریک هم میکرد تفاوت خاصی ایجاد نمیشد چون تو تیم همه کاپیتان بود!

aluminum
01-05-2013, 18:09
دیشب انقدر دعا کردم که دورتموند گل بخوره که اخر سر دعام مستجاب شد:n02:
محمد دو تا دفاع و دروازبان از دورتموند داشت :n02:
حالا باید امشب دعا کنم که مسی کاری نکنه:n10:

mohammad_87
02-05-2013, 00:45
دیشب انقدر دعا کردم که دورتموند گل بخوره که اخر سر دعام مستجاب شد:n02:
محمد دو تا دفاع و دروازبان از دورتموند داشت :n02:
حالا باید امشب دعا کنم که مسی کاری نکنه:n10:
ای نامرد........:n23: هم دعات حسابی مستجاب شد و هم خوش شانس بودی:یکی تعویض راموس و یکی هم گل مولر که اگه نمی زد من حتی اول هم میشدم.:n25:
متاسفانه دیشب نتونستم ترانسفر کنم و الان بازیکنانی که مدنظرم بود رو حساب میکنم،اگه ترانسفر میکردم 6-7 امتیاز بیشتر از الان میگرفتم.:n03:
به هر حال با افتضاح شب اول،شب دوم بهتر بود و امیدهایی برای قهرمانی بدست اومد هرچند که نمیشه رو فینال زیاد حساب کرد.
اینم جدول p30world بعد از پایان بازیهای نیمه نهایی با صدر نشینی آلومینیوم هرمزگان:

Reza31001
25-05-2013, 11:54
دوستان کاپیتان رو کی بذاریم برای امشب؟

بعد در طول بازی چه کارایی میشه انجام داد؟ تعویض بازیکن؟ تعویض کاپیتان؟
لیگ تموم شد اینا رو نفهمیدم:n02:

mohammad_87
27-05-2013, 11:27
سلام دوستان
خب بازی فینال هم انجام شد و اتفاق خاصی در جدول خودمون نیفتاد.من قبلا این روبن رو کاپیتان میکردم ولی توی فینال چون مولر رو داشتم باز هم عقلانی کار کردم و صدرنشینی رو از دست دادم.بهترین تجربه من از این لیگ فانتزی این بود که به ندای دل گوش دهم و نه ذهن!!!!:n13: کلی امتیاز پرید.........
تبریک به جناب aluminum بابت قهرمانی در لیگ p30world :n16:
البته با همه نفرینات و جادو جمبلهایی که انجام دادی :n02:
جدول نهایی:

حالا که به پایان رسیدیم یه سری آمار هم اعلام کنم:
نفر اول لیگ اصلی تیم Mura از اسلونی با 888 امتیاز شد و برنده خوش شانس موارد زیر شد::n19:
تعداد کل شرکت کندگان در لیگ اصلی،282141 نفر بود.
نفر اولِ لیگ ایران،در لیگ اصلی با 791 امتیاز 765 شد.
نفر اولِ لیگ ایتالیا،در لیگ اصلی با 868 امتیاز 4 شد.
من در لیگ اصلی 3078 و در لیگ ایتالیا 99 شدم(اگر ایران رو انتخاب میکردم 9 میشدم!)
امتیازآورترین بازیکن هم رونالدو با 75 امیاز شد.
دوستانی که در جدول حضور داشتند،اسم تیمشون رو بگن ببینیم کاربران p30world در جدول p30world چه کردند.:n05:

aluminum
27-05-2013, 18:56
حداقل کاری که من توی این لیگ کردم این بود که تیم پرسپولیس رو توی ایران ششم کنم:n02:.البته اگر دستهای پشت پرده و به قول محمد تصمیمات عقلانی نبودن تیم بهتر نتیجه میگرفت.ولی خوب ما به همین هم راضی هستیم
خوبی این فوتبال فانتزی همینجوری که قبلا توی سایر فوتبال فانتزی ها گفتم اینه که باعث میشه با بازیکنهای مهم وتاثیر گذار آشنا بشم(خودم رو عرض میکنم) و بازیها را دقیق تر نگاه میکردم.
البته یه بدی هم داره اینه که همش دوست داری بازیکنهای که گرفتی عملکرد خوبی داشته باشن که شاید این مساوی باشه با نتیجه نگرفتن تیم مورد علاقه ات:n28:
البته تیم مورد علاقه من همین بایرنی بود که خوشبختانه قهرمان شد:n12:
با اروز ملاقات دوستان در فوتبال فانتزی های آتی:n16: