PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دسترسی metro apps به اینترنت همرا ه با **‍‍ پی ان

arman1133
11-09-2012, 23:04
دوستان میخواستم اگر راه حلی برای مشکل فوق دارید من را راهنمایی کنید. من زمانی که با **‍‍ پی ان به اینترنت کانکت میشوم تمامی برنامه های مترو که به اینترنت نیازمند هستند به غیر از web store دیگه نمیتوانند به اینترنت متصل بشه و در برنامه های فوق میزنه شما offline هستید در برنامه هایی نظیر travel , messaging ,weather و ... این مشکل در بسیاری از فرومم های خاررجی هم مطرح هست (عدم هماهنگی **‍‍ پی ان با برنامه های مترو) .حال اگر کسی راه حلی پیدا کرده ممنون میشم ما را هم دررجریان بزاره.با پر*کسی هم که کانکت میشم دیگه کامل اینترنت مترو قطع و تا زمانی که برنامه را کامل پاک نکنم درست نمیشه.

Dew Drop
11-09-2012, 23:13
این پست رو ببینید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arman1133
12-09-2012, 01:04
این پست رو ببینید ...

دوست عزیز اگر منظور شما برنامه fildder هست بیاد بگویم که این برنامه به هیچ عنوان مشکل من را حل نکرده.و با این برنامه هم به محض اینکه به ** پی ان وصل میشوم در گوشه بالا سمت راست برنامه هایی از مترو (travel , weather , news ,messaging ,finance,...) علامت offline میزنه . این تنها مشکل من نیست و در اینترنت که گشتم افراد زیادی در استفاده از و *پی ان این مشکل را دارند.
اگر این برنامه تنظیمات خاصی جز قسمت win8 config داره مممنون میشم ما را هم در جریان بزارید.این برنامه فقط تا حدی مشکل را برای پرو*کسی حل میکنه که اون هم باگ خیلی داره و گاهی اوقات اصلا نمیگذاره که پرو*کسی به سرور های خودش متصل بشه.مشکل من اتصال از طریق v*P*N هست با پورت pptp

hossein57amani
14-09-2012, 22:13
من همچین مشکلی داشتم / روی کامپیوترم ------ فایر نصب بود و برنامه ها ی مترو وصل به اینترنت نمیشدن. با پاک کردن ------ فایر مشکلم حل شد

payan_zaman
14-09-2012, 23:16
به جای وی پی ان از پر--و کسی- استفاده کنید باید مشکلتون حل بشه

yaserabdolvand
06-05-2013, 22:49
سلام دوستان

من سعی کردم با استفاده از لینک زیر مشکل استفاده از فروشگاه ویندوز رو حل کنم:

اما نمیتونم IP ایم رو عوض کنم
از این لینک هم برای عوض کردنش کمک گرفتم:
اما با هیچ یک از این دو راه نتونستم عوضش کنم