PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چی بپوشم؟

EngineeR EhsaN
11-09-2012, 21:36
تصمیم گرفتم که از این به بعد لباسی بپوشم که برام شخصیت آور باشه ، البته اونی که مهمه خود شخص هستش که شخصیتش رو میسازه نه لباسش ولی بهر حال لباسم تاثیر خودشو داره ، منظورم اینه که لباسی بپوشم که بیشتر افراد با شخصیت و سطح بالا میپوشم! من خودم تا حالا ندیدم کسی که سطح فرهنگی و علمی خوبی داره بیاد شلوار جین بپوشه!! یا مثالهایی از این دست ، حالا خواهش من از شما اینه که بهم پیشنهاد بدید که چه لباسی بپوشم که منو سنگینتر و بقولی باوقارتر نشون بده؟

Mr_100_dolari
12-09-2012, 02:25
مشخصه کت و شلوار رسمی تره و بقول خودتون با وقار تر نشون میده

ولی اصلا ربطی نداره به اینکه کسی که سطح علمیش بالاست و ... شلوار جین نپوشه شاید تو محیط کاری و اداری به خاطر قوانین و مقررات یا عرف نشه بپوشه اما بیرون که مشکلی نداره و بسیار هم زیاده این موارد

The Black Dahlia
12-09-2012, 05:51
بایای دوستم دکتره...
وقتی میره دانشگاه درس بده جین میپوشه با کت اسپرت...
خرشم خیلی میره....

سطح علمی و وقار هم به لباس نیس دادا به چیزیه که که زیرشه(ها؟ تو فکر چی رفتین؟):-)

Sent from my XPERIA S using Tapatalk 2

Abbas.V
13-09-2012, 01:01
نظر شخص من اینه :

بوی خوش +لباس تمیز و مرتب + اتو کشیده باشه خیلی بهتر از اینه که کت شلوار بپوشی اما کثیف باشه و چروک . اصلا این آدمای شلخته رو میبینم حالم بد میشه .

Ali_softcenter
13-09-2012, 10:17
تصمیم گرفتم که از این به بعد لباسی بپوشم که برام شخصیت آور باشه ، البته اونی که مهمه خود شخص هستش که شخصیتش رو میسازه نه لباسش ولی بهر حال لباسم تاثیر خودشو داره ، منظورم اینه که لباسی بپوشم که بیشتر افراد با شخصیت و سطح بالا میپوشم! من خودم تا حالا ندیدم کسی که سطح فرهنگی و علمی خوبی داره بیاد شلوار جین بپوشه!! یا مثالهایی از این دست ، حالا خواهش من از شما اینه که بهم پیشنهاد بدید که چه لباسی بپوشم که منو سنگینتر و بقولی باوقارتر نشون بده؟

فرهنگی و علمی؟

اگه میخوای فرهنگی و علمی نشون بدی کت و شلوار یا تیپ شلوار پارچه ای بپوش با کیف چرم!

اگه اگه میخوای مایه دار و پولدار جلوه کنی جین یا کتون خوشگل هم جواب میده البته اگه درست ست بشه و از این جین های 30 تومنی نباشه.

کفش و ادکلن و ساعت و آرایش مو و اصلاح صورت بسیار موثر می باشد

Shadow-Man
13-09-2012, 13:20
درسته تو نگاه اول لباس بیشتر از هر چیز دیگه ای تاثیر داره ولی فقط تو نگاه به محض اینکه دهنتون رو باز کنید صحبت کنید از همون کلمه اول دیگه این صحبت کردن و رفتار و برخورد شماست که شخصیت و وقارتون رو نشون میده و لباس بی اهمیت میشه. خیلی ها بودن که در نگاه اول از لباس و ظاهرشون خوشم اومده و فکر کردم ادم درست حسابی هستن ولی به محض اینکه یه ذره شناختمشون دیدم کلا برعکس شد .

اگه می خواین بار علمی و فرهنگیتون رو تو یه محیط علمی فرهنگی بالا ببرین (تو نظر دیگران) فقط خود بار علمی تون هست که کمکتون میکنه نه ظاهرتون

تو دانشگاه ما اگه استادا رو نشناسی نمی تونی اونا رو از دانشجوا و کارمندا تشخیص بدی

Atghia
13-09-2012, 21:43
بنظرم کفش بی نهایت مهم و موثر هستش! کلا اگه تمام لباسهاتون هم خوب باشه و باکلاس اما کفشتون مناسب نباشه(حتی کثیف بودنش مثلا)کاملا نظر افراد رو نسبت به شمامتحول میکنه
همچنین ساعت مچی! معمولا ساعتهایی با بند استیل نسبت به چرمی جنبه رسمی تر و شیکتری دارند!
در مورد خوده لباس هم هرچیزی که میپوشید باید به همخونی رنگها اهمیت بدید بقولی ست کنید. مثلا رنگ کمربند با کفشتون باید ست باشه و تیره تر از بقیه لباسهاتون
دوتا لینک هم میگذارم امیدوارم مفید باشند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]