PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كارت گرافيك ATI بهتره يا Gforce ????

*عیسی*
21-07-2006, 22:45
سلام . منمیخام یه کارت گرافیک بخرم . به نظر شما کدوم بهتره؟

X_man
21-07-2006, 23:09
اگر براي بازي كردن ميخواي Nvidia بهتره منظورم سري Geforce هست!

*عیسی*
22-07-2006, 08:51
آره من براي بازي ميخام. منم فكر ميكنم Geforce بهتر باشه اما یه جا توی همین پی سی ورد دیدم که یکی گفته بود جدیدا ATI بهتره میخام بدونم راسته؟

Nvidia
22-07-2006, 11:09
يك مدل ati مدتي بهترين گرافيك بود ولي geforce با مدل 7950 پوز همه رو زد

sam_sami_2000
22-07-2006, 16:47
الان که gforce بهتره

Devil Lord
22-07-2006, 16:49
Ati ها که کیفیتشون خیلی بالاست ولی قیمتشون یکم زیاده

Shahryar_NEO
22-07-2006, 17:03
آقا آخه بدون قيمت و كشكي كه نميشه ...
شما قيمت را بده ...
قربانت شهريار

sam_sami_2000
22-07-2006, 19:00
سلام با توجه به قیمت و کارایی برای ما ایرانیان مسلما nVIDIA بهتره در این هیچ شکی نیست

Shahryar_NEO
22-07-2006, 21:15
نه دوست من اين چه حرفيه آخه در بعضي از قيمت هاي اي تي آى بهتره ولي در كل نويديا و در اوركلاك اي تي آي و كلا اي تي آي به درد رده قيمت پايين مي خوره ولي عيسي جان قيمت بدند اين شكلي نميشه موافقيد؟
شهريار

Apachi
23-07-2006, 00:14
مقايسه ATI , NVIDIA Geforce مثل قیاس AMD , INTEL هستش که ATI مثل Intel هم از نظر قدمت هم از نظر تکنولوژی برتر هستش Ati بیش تر از 20 سال در ساخت چیپست های گرافیکی قدمت داره که شامل مصارف نظامی و خانگی میشه که جدیدآ به مبایل هم رسیده ترانزیستور های چیپست های جدید ATI بر اساس فناوری 90Nm یا 90 نانو ساخته میشه که بر اساس این فناوری سرعت هر ترانزیستور سه برابر بیشتر میشه و حجمش بسیار کمتر هستش Geforce با قدمتی 10 ساله که هنوز با 120NM ترانزیستور میسازد هیچ هرفی برای گفتن ندارد اگر Ati انتخاب اشتباهی بود Microsoft برای XBOX360 که جدید ترین محصول سخت افزاریش هستش انتخواب نمیکردش.

Master
23-07-2006, 04:52
اگر Ati انتخاب اشتباهی بود Microsoft برای XBOX360 که جدید ترین محصول سخت افزاریش هستش انتخاب نمیکردش و اگه سونی برای پلی استیشن 3 که بسیار قوی تراز ایکس باکسه دیگه انویدیا رو انتخاب نمی کرده ... اینم مد نظر قرار بده که پردازندهی مورد استفاده قرار گرفته از نوع اینتل هست که با تفاسیر شما نشان دهندهی کیفیت هست ... اینم بگم که کی گفته قدمت شرط برتریه ؟ الان تجربه کیلویی چنده مگه ادم حتما باید با طناب پوسیده بره تو چاه چه کنم چه کنم و بعد با هزار بدبختی بیاد بالا و بگه بله اونجا تاریکه مثلا .. قربون شکل ماهت الان همه چیز رو ثانیه و صدم ثانیه است که مشخص میشه ... بذار بگم وقت واسه این کارا نیست . نمونشم . همین کپ کام کوفتی مگه چند ساله اومده زده تو پوز اون ابر قدرتهای بازی سازی که عمری واسه خودشون ادعای با زی سازی داشتن ... نبوغ و قابلیت به قدمت نیست ....
ان ویدیا امروزه بهتر عمل میکنهه در ضمن ساز گا تر م هست

*عیسی*
23-07-2006, 08:48
با 70-80 هزار تومان چه مدلي بهتريت انتخاب است؟(256 ميشه خريد ؟)

Devil Lord
23-07-2006, 09:14
عیسی جان این رفیق ما m654 داره Albatron 6600 256 رو مثل اینکه میده 80 یا 85 تومن که این کارت بهترین انتخاب برای شماست

Apachi
23-07-2006, 09:28
دوست خوب Capcom از سال 1980 گیم میساخته و هم رده با EA Games بوده مثل اینکه تجربه بازی کردن با Sega Megadrive رو نداشتید.بازی هایی مثل Street Fighter , ...و بحث من در تکنولوژی بود شما هم دلیل علمی بیاررید.

mahdy2021
23-07-2006, 22:19
دوست خوب Capcom از سال 1980 گیم میساخته و هم رده با EA Games بوده مثل اینکه تجربه بازی کردن با Sega Megadrive رو نداشتید.بازی هایی مثل Street Fighter , ...و بحث من در تکنولوژی بود شما هم دلیل علمی بیاررید.
يه چيزي الان اصلا دقت نميشه و اونم جو رواني پيش اومده به نفع انويدياست

ديگه طوري در مورد جي فورس صحبت ميشه كه انگار 6800gt از x1800x بهتره

دوستاني كه مي خوان برتري انويديارو ثابت كنن(كه الان برتري نسبي داره) مي تونن از يك برند كارتهايي با دو چيپست كه قيمت تقريبا برابري دارن با هم مقايسه كنن.

Devil Lord
23-07-2006, 22:38
يه چيزي الان اصلا دقت نميشه و اونم جو رواني پيش اومده به نفع انويدياست

ديگه طوري در مورد جي فورس صحبت ميشه كه انگار 6800gt از x1800x بهتره

دوستاني كه مي خوان برتري انويديارو ثابت كنن(كه الان برتري نسبي داره) مي تونن از يك برند كارتهايي با دو چيپست كه قيمت تقريبا برابري دارن با هم مقايسه كنن.
دوست من بیشتر کارت هارو با مشخصات یکسان تست میکنن نه قیمت یکسان اون در درجه های بعد قرار داره

mahdy2021
24-07-2006, 08:39
دوست من بیشتر کارت هارو با مشخصات یکسان تست میکنن نه قیمت یکسان اون در درجه های بعد قرار داره
خوب وقتي ساختار پردازنده هاي گرافيكي فرق ميكنن شما چطوري مي خواي 2 تا كارت با مشخصات يكسان پيدا كني
مثلا ميگي كلاك كور جفتشون 500 پس با هم يكي هستن يا اينكه ميگي كلاك رم يا كل حافظشون يك اندازن :blink:

الان من ميخوام رقيب 7900gt با 512 مگ حافظه توي كارتهاي ati پيدا كنم كه بعد با بنچماركهاي اينترنت بفهمم كدوم بهتره ميشه شما راهنمايي كنيد؟؟؟

Devil Lord
24-07-2006, 14:28
خوب وقتي ساختار پردازنده هاي گرافيكي فرق ميكنن شما چطوري مي خواي 2 تا كارت با مشخصات يكسان پيدا كني
مثلا ميگي كلاك كور جفتشون 500 پس با هم يكي هستن يا اينكه ميگي كلاك رم يا كل حافظشون يك اندازن :blink:

الان من ميخوام رقيب 7900gt با 512 مگ حافظه توي كارتهاي ati پيدا كنم كه بعد با بنچماركهاي اينترنت بفهمم كدوم بهتره ميشه شما راهنمايي كنيد؟؟؟
دوست من تنها سرعت کلاک ملاک نیست تعداد پایپ لاین و رم باس و .....
7900GT رو میتونی با X1800XL یا X1900 مقایسه کنید

sam_sami_2000
24-07-2006, 16:29
خب معلومه که 7900 بهتره

Apachi
25-07-2006, 00:33
اینم از tomshardware

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم از قديم تا حالا :tongue:

WooKMaN
25-07-2006, 01:27
كپي اين تاپيك رو من اينجا زده بودم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تكراري بيد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EPSON
15-08-2006, 16:51
خوب معلوم Gforce

ASUS POWER
16-08-2006, 12:31
همه مي دونن كه ATI از nVIDIA خيلي خيلي بهتره . من نمي دونم ن - ويديا چي داره كه اين قدر شما دوسش داريد . من2 تا كامپيوتر دارم .يكي با سي پي يو 1.7 اينتل (4) و رم 512 اس دي و مادر بورد از اون گيگا قديميا و (((گرافيك اي تي آي 9250 128 مگ ((اي جي پي)) مال اي سوس .
اما حدودا 1.5 ماه پيش يه كامپيوتر با مشخصات intel 775 lga + ram ddr II geil+9181 giga mother board+(((((گرافيك ان وي دياي 6200 256 مگ (((پي سي آى ))) (توربو كش + 256 تا هم سيستي = 512 (كه يه تاپيك هم در موردش داريم )))))) گرفتم

باور بفرماييد كاركرد هر دو شون هم تو نرم افزار هم تو بازي يكي بود. مثلا موست وانتدو تا كه (مثلا ) گرافيكش مال ان - ويدياي رو دقيقا با هم برابر اجرا مي كردن . جديده كه فاركراي يو به سختي ميشد بازي كني بس كه صحنه آهسته مي رفت و تيك مي زد .
من چند روز پيش سفارش گرافيك ايكس 700 اي تي آي دادم و وقتي گذاشتم رو سيستم , كامپيوتره داشت پرواز مي كرد ...

تجربه ي من ......

Alireza_Shafaei_PCworld
16-08-2006, 14:17
دلیل اصلی که ان ویدیا انقدر طرفدار دار اینه
ان ویدیا پول بیشتری برای تبلیغ صرف میکنه!
و الا کارتهاش مفت هم نمی ارزه!

Nvidia
16-08-2006, 18:47
اما حدودا 1.5 ماه پيش يه كامپيوتر با مشخصات intel 775 lga + ram ddr II geil+9181 giga mother board+(((((گرافيك ان وي دياي 6200 256 مگ (((پي سي آى ))) (توربو كش + 256 تا هم سيستي = 512 (كه يه تاپيك هم در موردش داريم )))))) گرفتم
جالبه خودتونم گفتين كه توربوكش گرفتين. اولا توربوكش هم از رم سيستم استفده ميكنه و هم از سي پي يو ! براي استفاده بهتر از اين گرافيك بايد رمت 1 گيگ يا دو گيگ باشه و شما هم لطف كن ايكس 700 رو با 6200 توربوكش مقايسه نكن. ايكس 700 بايد با همرده خودش يعني 6600 مقايسه شه.
ممنون

mehdisahebi
18-08-2006, 23:47
البته اگر اي تي اي اصل گير بياد مسلما بهتره يكي از دوستانم يك كارت 64 مگا بايت امريكايي اي تي اي داشت مي گفت 200000 تومان

XFXForce
19-08-2006, 09:26
حیف که خیلی وقت ندارم و گرنه یه بحث حسابی می کردم.خیلی بد برندها رو خراب میکنید کی میگه ATI خیلی خیلی بهتر از nVIDIAست. کی میگه nVIDIA مفتش گرونه؟ کی میگه 10 سال بیشتر سابقه نداره؟ اینها رو خورم بعدا جواب میدم و وقتی تاریخچه ی شرکت ها رو گذاشتم متوجه میشید.
آپاچی جان یکم منصف باش اولا الان 90 نانو می سازه که جدیداش هم 80 نانو هست. دومن nVIDIA با Microsoft سر گرافیک XBOX مشکل پیدا کرد که بعدا بیشتر توضیح می دم و به همین علت بود که در طراحی DirectX 9 از nVIDIA دعوت نشد و ضعف اصلی Geforce FX هم عدم سازکاری کامل با DirectX بود به همین علت هم از Ati خواست تا براش کارت بزنه. در ضمن مایکروسافت که شرکت نیست مثال زدین اگه بلد بود ویندوزش رو درست می کرد.

ASUS POWER
19-08-2006, 11:44
آقاي ان ويديا من ايكس 700 رو با چيزي مقايسه نكردم . اگر دقت كني فقط گفتم كه كامپيوترم فكر پرواز داشت . من دو مدل 9250 رو كه خيلي خيلي خيلي از 6200 (حالا به قول شما توربو كش ) قديمي تر ه با هم مقايسه كردم . نمي دونم كامپيوتر من مشكل داره كه اي نقدر با حاله يا اين كه گرافيك هاي ان وي ديا مزخرفه كه من فكر مي كنم قسمت دوم درست تر باشه .

(((( تازه شما كه اين قدر آمپول زد حال گاوي مي زني گرافيك اي تي آي داشتي؟؟؟؟؟ ))))) اگه از گرافيك هاي اي تي آي ناراضي بودي يه كي بزن تو گوش ان وي ديا جي فورس ....(شوخي كردم ....)

قربان آقاي ان-ويديا ...

ASUS POWER
19-08-2006, 11:57
فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!فقط ATI !!

lovergod14amorousand
19-08-2006, 23:38
سلام مومنين خدا اين تايپك تكراري هستش لطفا اينجا پست ندهيد...ممنونم...تايپك اصلي مربوط به رامبد جان يا همون ووكمن هستش...يا حق...

mehrdad_ati
23-08-2006, 16:08
خوب منم بازی اگر بحث شما بهتر بودن تکنولوژِ ساخته؟ جواب صددرصد میشه ati اما اگه میخواین بدونید بهترین کارت گرافیک حال حاضر دنیا چیه ؟ فقط و فقط geforce 7950gx2 اما 1 وقت فکر نکنید nvidia خیلی تو ساخت این کارت از تجربه بسیاربالاش که حدود 9 سال هست (و عده ای فکر میکنند nvidia قرنهاست که داره کارت گرافبک میزنه)استفاده کرده نهههههههههههههههه؟ میدونید ati تقریبا تو سری r500 یعنی همون رده x1800 شکست از geforce7800gtx شکست خورده بود اما nvidia که هنوز میخواست هرچی عغده داره خالی کنه طمع کرد و از تمام قدرتش استفاده کرد و کارت بسیار قدرتمند geforce7900 رو به بازار داد و قافل از اینکه هیچ وقت 1 شرکت نباید از تمام قدرتش در 1 کارت استفاده کنه و نتیجش چی شد؟ati با کمک تجربه 22 سالش اومد کارت radeonx1900xtx رو داد بیرون که تازه اون موقع بود که nvidia به اشتباهش پی برد چون x1900 بسیار قوی تر بود و جایی برای سایر کارتها نمگذاشت و چون قیمتش هم در همون رده قبلی بود شروع کرد به گرفتن بازار در این زمان مدیران موزی nvidia(که داشتند برای کلاه گذاری در ps3 نقشه میکشیدند) 1 فکر جالب به سرشون زد اما چه فکری؟ اومدند 2 تا 7900 رو چسبوندند به همدیگه گفتند اینم کارت جدید ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و با اینکه این کارت در واقع 2 کارت بود اما به مقدار جزئی با دشمن خونیش فاصله داشت و اینطوری شد که کلک nvidia گرفت البته همچینم نگرفت چون از بس قیمت کارتشون بالا بود هیچ کس نرفت طرفشون تا اینکه nvidia به طور رسمی اعلام کرد که دیگه کارت دو تایی نمیزنه (به جز sli) اگر میخواین در مورد برنامه های جدید این دو شرکت هم بدونید بگید من هستم

قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید

lovergod14amorousand
23-08-2006, 16:12
خوب منم بازی اگر بحث شما بهتر بودن تکنولوژِ ساخته؟ جواب صددرصد میشه ati اما اگه میخواین بدونید بهترین کارت گرافیک حال حاضر دنیا چیه ؟ فقط و فقط geforce 7950gx2 اما 1 وقت فکر نکنید nvidia خیلی تو ساخت این کارت از تجربه بسیاربالاش که حدود 9 سال هست (و عده ای فکر میکنند nvidia قرنهاست که داره کارت گرافبک میزنه)استفاده کرده نهههههههههههههههه؟ میدونید ati تقریبا تو سری r500 یعنی همون رده x1800 شکست از geforce7800gtx شکست خورده بود اما nvidia که هنوز میخواست هرچی عغده داره خالی کنه طمع کرد و از تمام قدرتش استفاده کرد و کارت بسیار قدرتمند geforce7900 رو به بازار داد و قافل از اینکه هیچ وقت 1 شرکت نباید از تمام قدرتش در 1 کارت استفاده کنه و نتیجش چی شد؟ati با کمک تجربه 22 سالش اومد کارت radeonx1900xtx رو داد بیرون که تازه اون موقع بود که nvidia به اشتباهش پی برد چون x1900 بسیار قوی تر بود و جایی برای سایر کارتها نمگذاشت و چون قیمتش هم در همون رده قبلی بود شروع کرد به گرفتن بازار در این زمان مدیران موزی nvidia(که داشتند برای کلاه گذاری در ps3 نقشه میکشیدند) 1 فکر جالب به سرشون زد اما چه فکری؟ اومدند 2 تا 7900 رو چسبوندند به همدیگه گفتند اینم کارت جدید ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و با اینکه این کارت در واقع 2 کارت بود اما به مقدار جزئی با دشمن خونیش فاصله داشت و اینطوری شد که کلک nvidia گرفت البته همچینم نگرفت چون از بس قیمت کارتشون بالا بود هیچ کس نرفت طرفشون تا اینکه nvidia به طور رسمی اعلام کرد که دیگه کارت دو تایی نمیزنه (به جز sli) اگر میخواین در مورد برنامه های جدید این دو شرکت هم بدونید بگید من هستم

قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید
مومن خدا تايپك تكراري هست تايپك اصلي تايپكي هستش كه ووكمن گذاشته اينجا لطفا پست نديد...

Lord_theOne
23-08-2006, 19:02
بدليل تكراري بودن تاپيك اين تاپيك بسته مي شود و به اين تاپيك مراجعه كنيد.