PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور موسیقی روی سایت و ظبط کنم؟

asrin
21-07-2006, 19:40
سلام
دوستان من از سایت avayeazad.com شعر هایی رو گرفتم که یه فایل صوتی هم همراهشه میخواستم بدونم چطور میشه این فیل رو روی hard ذخیره کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید

mahsoft
21-07-2006, 20:25
بیشتر راهنمایی کن بگو چطور گرفتی پسوند فایلها چیه

اگه گرفتی پس ذخیره شده لطف کن کمی واضح بگو تا زودتر مشکلتون حل شه

AK1
21-07-2006, 21:54
يه راه ساده اينكه با استفاده از جيت اديو يا نرم افزار هاي ديگه صدا رو از خرو جي كامپيوتر ضبط كني

MB_Danger
22-07-2006, 04:14
سلام
دوستان من از سایت avayeazad.com شعر هایی رو گرفتم که یه فایل صوتی هم همراهشه میخواستم بدونم چطور میشه این فیل رو روی hard ذخیره کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر این فایل صوتی توی سایت مذکور به صورت لینک گذاشته شده ( مثلا نوشته ترانه ی صیاد با صدای افتخاری که اگه نشانه گر موس رو روی این نوشته قرار بدی ، شکل نشانه گر موس عوض میشه ) میتونید روی اون کلیک کنید تا نرم افزار Window Media Player اجرا بشه و بگذارید که فایل صوتی تا آخر بخونه و بعد از اینکه به پایان رسید وارد منوی File بشید و بر روی گزینه ی Save As کلیک کنید و اون فایل صوتی رو در قسمتی از هارد کپی کنید .
و یا می تونید روی اون لینک کلید سمت راست موس رو فشار بدید و گزینه ی سوم یعنی Save Target As رو انتخاب کنید و صبر کنید تا کادر دیگری باز شود ...
در این کادر شما نام فایل و مسیر دانلود شدن فایل رو مشخص کنید و سپس بر روی گزینه ی Save کلیک کنید ، مثلا می تونید اونو توی درایو D با نام Audio کپی کنید .
حالا باید صبر کنید که دانلود کامل شه ...
اگر فایل صوتی در زمینه سایت قرار داشته باشه یا یه برنامه واسه ی پخش داشته باشه ، برای دانلود کردن اون راه های مختلفی وجود داره که من به ییکش اشاره می کنم :
به منوی Start بروید و بر روی Run کلیک کنید و سپس مسیر زیر را در آن تایپ کنید و بر روی OK کلیک کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در این پوشه تمامی فایل های اینترنتی ذخیره می شود ...
فایل صوتی مورد نظرت رو پیدا کن و اونو به هر جایی از هارد که دوست داری کپی کن .
فایل ها رو به ترتیب Type بچین تا پیدا کردن فایل مورد نظر آسونتر بشه ...
موفق باشید .
اگه یه وقت موفق نشدی لطفا آدرس اون صفحه از سایت رو اینجا بذار ...

.

MB_Danger
22-07-2006, 04:18
يه راه ساده اينكه با استفاده از جيت اديو يا نرم افزار هاي ديگه صدا رو از خرو جي كامپيوتر ضبط كني
بابا بی خیال :blink: :blink: :blink:

asrin
22-07-2006, 09:26
از همه ی دوستان برای راهنمایی که کردین ممنون مشکل حل شد
:) :rolleye:

MB_Danger
23-07-2006, 01:10
از همه ی دوستان برای راهنمایی که کردین ممنون مشکل حل شد
:) :rolleye:
حالا مشکل چی بود و چطور حل شد ؟!

asrin
23-07-2006, 14:21
جناب mb-danger به لطف راهنمایی شما واز طریق temporary internet files فایل رو ذخیره کردم
ممنوووووووووووووووووووووو وووووو ن

MB_Danger
24-07-2006, 20:52
خدا رو شکر :biggrin:
موفق باشید .