PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار مترجم متن به صورت آفلاین

mhdas
09-09-2012, 18:06
سلام
من یه نرم افزار مترجم متن لازم دارم که به صورت آفلاین ترجمه کنه. خیلی گشتم که بیشتر مترجم ها به صورت آنلاین بود. یه نسخه مترجم پیدا کردم به نام پدیده ورژن 9 که لیکشو نتونستم پیدا کنم . آفلاین ترجمه میکنه. به هر حال ممنون میشم یه مترجم آفلاین برام معرفی کنید. باتشکر:11:

jafarian
09-09-2012, 21:53
ازلینک پایین دانلود کنید پسوردم داخل فایل txt :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhdas
09-09-2012, 23:24
سلام
ممنون بابت معرفی . ولی من این ورژن رو دارم . از همین آدرس هم گرفتم. اگه میشه ورژن 9 رو لطف کنین معرفی کنین ممنون میشم. چون وژزن 8 انگار وقتی نصب میشه آنتی ویروسم آویرا یه تروجان میشناسه و نمیشه اجرا بشه. :11: ( روی eset هم امتحان کردم . دیدم اینم یه تروجان میشناسه ) - غیرفعال هم کنم . بالاخره بازم باید فعال کنم.

با تشکر

jafarian
09-09-2012, 23:29
همین که من قراردادم ورژن 9 این برنامه .

دانلود نرم افزار مترجم متن پدیده ورژن ۹ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mhdas
09-09-2012, 23:31
خیر عزیز - اون به اشتباه نوشته ورژن 9. نصبش هم مشکل داره!

mhdas
09-09-2012, 23:33
اینم دانلود کردم پسورد میخواد . هر پسوردی هم که زدم قبول نکرد :

jafarian
09-09-2012, 23:39
اینم دانلود کردم پسورد میخواد . هر پسوردی هم که زدم قبول نکرد :

تنها ورژن که داخل اینترنت هست همون 8 هرلینکی هم که من سرچ زدم نوشته شده 9 به اشتباه زدن دراصل همون 8 شما فقط از همین ورژن 8 میتونید استفاده کنید اگر که فکر میکنید کرک برنامه ویروس داره برنامه رو داخل یک میحط مجازی نصب کنید مثل vmware بعد ویندوز داخل این محیط نصب کنید برنامه رو داخل این ویندوز نصب کنی که اگر ویروسم داشته باشه به سیستم شما هیچ ایرادی وارد نمیشه تو این محیط از داخل این محیطم به نت راحت دسترسی دارین یا که برنامه رو در محیط sandbox اجرا کنید.

mhdas
09-09-2012, 23:46
تنها ورژن که داخل اینترنت هست همون 8 هرلینکی هم که من سرچ زدم نوشته شده 9 به اشتباه زدن دراصل همون 8 شما فقط از همین ورژن 8 میتونید استفاده کنید اگر که فکر میکنید کرک برنامه ویروس داره برنامه رو داخل یک میحط مجازی نصب کنید مثل vmware بعد ویندوز داخل این محیط نصب کنید برنامه رو داخل این ویندوز نصب کنی که اگر ویروسم داشته باشه به سیستم شما هیچ ایرادی وارد نمیشه تو این محیط از داخل این محیطم به نت راحت دسترسی دارین یا که برنامه رو در محیط sandbox اجرا کنید.
خب به هر حال ممنونم از راهنماییتون.:11: ولی این راهی که گفتید رو من هیچ اطلاعی ندارم.

jafarian
09-09-2012, 23:51
خب به هر حال ممنونم از راهنماییتون.:11: ولی این راهی که گفتید رو من هیچ اطلاعی ندارم.

تو انجمن پایین درخواست کارکردن با vmware workstation رو مطرح کنید تا قراربدم.

مباحث عمومی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])