PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بین پسورد ویندوز 7

tamirat91
09-09-2012, 08:48
با سلام یک بپ تاپ برام اوردند که روی ویندوز سون رمز گذاشتن وفراموش کردند چیه چطور می تونم پسوردش روریست کنم یا ازبین ببرم باتشکر

payan_zaman
09-09-2012, 13:54
با سلام یک بپ تاپ برام اوردند که روی ویندوز سون رمز گذاشتن وفراموش کردند چیه چطور می تونم پسوردش روریست کنم یا ازبین ببرم باتشکر

از نرم افزار Active boot disk باید استفاده کنی توی انجمن سرچ بزن هست

jafarian
09-09-2012, 14:20
طبق تاپیک پایین با استفاده از برنامه ای که گفتم میتونید برین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا که طبق پست 132 داخل تاپیک پایین که به وسیله dvd ویندوز بصورت بوت از طریق رجیستری میتونید پسورد ویندوز حذف کنید بصورت شکل اونم توضیح دادم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lordsystem72
09-09-2012, 15:58
باس لام نیازی به برنامه نیست وقتی ویندوز داره لود میشه دکمه f8 رو چند بار بزن و گزینهsafe mod رو بزن بعد میبینی یه اکانت admin هم اضافه شده وارد اکانت شده و از control panel ادمین یه اکانت بساز به همین راحتی

کامپیوتر1407
12-09-2012, 15:15
اگه یه موقع پشت کامپیوتری نشستید که کلمه عبورشو بلد نبودید با این ترفند پسوردشو بردارید و هرچی خواستید جاش بزارید.

1| از منوی استارت به گزینه Run برید و توش عبارت control userpasswords2 رو تایپ کنید بعدش اینتر رو بزنید.
2| تو پنجره ظاهر شده یوزر مورد نظر رو انتخاب کنید و Reset Password کلیک کنید تا پسوردش برداشته بشه و بعد OK رو کلیک کنید

m.prodigy
13-09-2012, 22:58
1| از منوی استارت به گزینه Run برید و توش عبارت control userpasswords2 رو تایپ کنید بعدش اینتر رو بزنید.

هیچ چیزی رو باز نمیکنه!

ویرایش: ویندوزم 7 هست البته

jafarian
13-09-2012, 23:02
هیچ چیزی رو باز نمیکنه!

این روشی که این دوستمون قراردادن مربوط به حذف پسورد نمیشه مربوط به این میشه که شما بطور مثال روی یوزر خودتون پسورد داشته باشین بعدشم بخواین بصورت اتومات وارد ویندوز بشین که از این قسمت میتونید اینکار بکنید درضمن اینکار باید از داخل ویندوز انجام بدین پس ربطی به حذف پسورد نداره.