PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

*Batman*
08-09-2012, 23:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت سیمانتک (Symantec Corporation) بزرگترین شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی برای رایانه‌های شخصی در دنیا است.
این شرکت در سال ۱۹۸۲ توسط گری هندریکس با کمک بنیاد ملی علوم آمریکا تاسیس شد. فعالیت‌های این شرکت بیشتر بر روی پروژه‌های مرتبط با هوش مصنوعی متمرکز بود. هندریکس چندین پژوهشگر در زمینه پردازش زبان‌های طبیعی از دانشگاه استنفورد استخدام کرد که در حقیقت اولین کارمندان شرکت سیمانتک بودند.
در سال ۱۹۸۴ سیمانتک توسط شرکت نرم‌افزاری C&E خریداری شد که مالکان آن دنیس کولمن و گوردن ایوبنکس بودند. بعد از ادغام این دوشرکت نام سیمانتک بر روی این شرکت جدید باقی ماند و ایوبنکس به سمت مدیر ارشد اجرایی منصوب شد. اولین محصول شرکت یک نرم‌افزار با نام کیواندای بود که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. این نرم‌افزار یک سامانه مدیریت پایگاه داده‌ها را بهمراه یک واژه پرداز فراهم می‌آورد.
در اگوست ۱۹۹۰ شرکت رایانه‌ای پیتر نورتون که نرم‌افزارهای مختلفی تحت سیستم‌عامل داس ارایه کرده بود توسط شرکت سیمانتک خریداری شد. نرم‌افزار ضدویروس و ابزارهای مدیریت اطلاعات که توسط شرکت سیمانتک منتشر می‌شوند همچنان با نام پیتر نورتون در بازار عرضه می‌شوند.
اين شركت با بيش از 17500 كارمند در بيش از 40 كشور مختلف، از بزرگترين كمپاني هاي جهان به شمار مي رود. سيمانتك ارائه كننده محصولات امنيتي، مديريتي و پشتيبان گيري به مشتريان خود از شركتهاي كوچك تا بزرگترين شركتهاي جهاني كمك مي كند تا امنيت و مديريت اطلاعات خود را هرچه كاملتر و كارآمدتر محقق سازند.

رییس هیئت مدیره ی کمپانی صاحب آوازه ی سیمانتک، استیو بنت جای مدیر عامل قدیم این شرکت انریک سالم را گرفت

بر پایه خبرهای منتشر شده مورد تائید سیمانتک رئیس هیئت مدیره قبلی این شرکت آقای Steve Bennett بر صندلی ریاست اجرایی و مدیر عاملی شرکت سیمانتک تکیه زده است .

بعد از اعلام این خبر سهام شرکت سیمانتک بیش از 15% رشد داشت که نشان می دهد سهامداران به عملکرد آقای بنت بسیار امیدوارتر هستند .

این افزایش ، قیمت سهام را به بالاترین میزان از July 2001 تا به امروز رسانده است .

یک تحلیلگر بازار بورس در شرکت ممفیس خرید سهام سیمانتک را به خریداران سهام توصیه کرد.

در سال جدید سیمانتک در بخش ذخیره سازها سرمایه گذاری خوبی کرده است و به شدت با شرکتهای IBM و EMC در حال رقابت است ، هرچند برخی معتقدند آقای سالم مدیر عامل قبلی باید در همه زمینه به یک اندازه تمرکز میکرد و شرکت را به پیش می برد .

آقای سالم مدیر عامل برکنار شده سیمانتک بیش از 19 سال در بخشهای مختلف این شرکت مشغول به کار بود که 3 سال را در پست مدیر عاملی این شرکت با موفقیت گذراند .

آقای بنت در سال 2001 به شرکت سیمانتک پیوسته است و در حال حاضر در چندین شرکت سمتهای مدیریتی دارد و به زودی تکلیف سمتهای مدیریتی ایشان در دیگر شرکتها مشخص می شود . زیرا این غول امنیتی و ذخیره سازی به اندازه کافی زمان ایشان را خواهد گرفت .
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آرشـــــــــیو:

تاپیک اختصاصی محصولات Symantec ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) || آرشیو شماره 1 || ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
09-09-2012, 00:24
کتاب نورتون : ویرایش 2.2(October 2013) >> مطالب آموزشی پیرامون محصولات امنیتی نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود آخرین محصولات نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه دریافت لیسانس 180 روزه - Norton Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(همه‌ی ورژن ها)

Norton Internet Security Optimal Settings ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فعال سازی نورتون بوسیله سریال
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نورتون اشتباهی فایل های سالمم رو ویروس شناسایی میکنه چی کار کنم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])روش بکاپ گیری از آپدیت های محصولات نورتون تا نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسر آپدیتها در نسخه 21 (2014)
Smart Definitions یعنی چی و چه کاربردی داره ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلیه مباحث در مورد Smart Definitions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز با نورتون : تسلیم نشوید. حتی بعد از آلوده شدن ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز با نورتون : کار با Smart Firewall
امروز با نورتون : Identity Safe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز با نورتون : Download Insight 2.0 (افزایش نرخ تشخیص) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز با نورتون : معرفی Norton DNS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز با نورتون : بررسی سریال ها و Trial Reset های نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معرفی بهترین تنظیمات محصولات نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چطوری فایروال نورتون رو طوری تنظیم کنم که برای اتصال به اینترنت سوال بپرسه ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + اینجــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تفاوت Norton 360 با سایر محصولات نورتون
تفاوت بین محصولات نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارسال فایل ویروسی برای سیمانتک (Submit Suspected File) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت آفلاین ، لینک بروز از سیمانتک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رمزهای نورتونی! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (ویژه محصولات 2012)

آموزش آپدیت دستی محصولات نورتون 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی فایلهایی که به اشتباه حذف شده اند! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیسک نجات نورتون (Norton Bootable Recovery Tool) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه ریست کردن پسورد بخش تنظیمات در محصولات نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

How to do a Fresh Install ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چگونه با نورتون مخرب تست کنیم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفع مشکل مشاهده دو آیکن در تسک بار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درباره Symantec Endpoint Protection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Norton Power Eraser (تاپیک اختصاصی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
----------------------------------------------------------------------------------------------------
معرفی و درخواست جدیدترین سریالها و کرک های نورتون فقط در تاپیک زیر:
کرک و سریال محصولات Norton ← جديدترين ها در پست های انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad_gta
09-09-2012, 06:35
نحوه دریافت لیسانس 180 روزه - Norton Internet Security 2013

روش نخست : استفاده از Trial Reset برای Reset کردن یا جایگزین کردن لایسنس برنامه هست که در تایپیک کرک و سریال محصولات Norton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیحات لازم ارائه شده .

روش دوم : اگر تمایل به استفاده از Trial Reset ندارید میتونید از این گزینه استفاده کنید .

ابتدا Norton Internet Security 17 نسخه نت بوک رو از لینک زیر دریافت و نصب کنید، پسورد ( p30world ) :

لینک ها تصحیح شدند 14 خرداد 93

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این نسخه آزمایشی 180 روزه هست، پس از نصب این نسخه همانند سابق باید نام کاربری و رمز عبور اکانت نورتون خودتون رو در برنامه وارد کنید تا مشخصات لایسنس شما در اون ذخیره بشه، ( اگر اکانت ندارید وارد این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بشید و یکی بسازید )، بعد از وارد کردن مشخصات اکانت نورتون در برنامه، میتونید وارد سایت مذکور بشید و از سریال ذخیره شده در اکانت جهت فعال سازی NIS 2014 استفاده کنید.

از این نسخه ها تنها یکبار میشه استفاده کرد، و اگر مجددا نصبشون کنید سریال تولید نمیکنند، در این مواقع میتونید از Trial Reset استفاده کنید و یا از گزینه Purge در Trial Reset برای حذف کامل نورتون و نصب مجددش استفاده کنید که تمام تنظیمات و آپدیت ها حذف میشند، در این حالت Reset کردن پیشنهاد میشه، یا تهیه سریال از تایپیک سریال و کرک نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

---

نحوه دریافت لیسانس 180 روزه - Norton Anti Virus 2013

استفاده از روش نخست NIS امکان پذیر هست .

Nav 2012 رو از لینک زیر دانلود و همانند روش دوم NIS عمل کنید، پسورد ( p30world ) :

لینک ها تصحیح شدند 14 خرداد 93

Mirror :

hosseinonline8000
09-09-2012, 08:25
کدوم سبک تره و بهتره که دانلود کنم ؟
lمحیط برنامه برای من مهم هست . دوست دارم محیط پیشرفته داشته باشه و امکانات زیاد و سطح کار با کامپیوتر من بالا هست . حالا کدوم بهتر سبک تر و بدرد یک سیستم خانگی ضعیف و یک لپتاپ میخوره ؟
از لحاظ سنگین بودن تفاوتی دارن؟
نسخه ی 32 بیت و 64 بیت نداره ؟ روی هر دو نصب میشه ؟

milad_gta
09-09-2012, 11:28
کدوم سبک تره و بهتره که دانلود کنم ؟
lمحیط برنامه برای من مهم هست . دوست دارم محیط پیشرفته داشته باشه و امکانات زیاد و سطح کار با کامپیوتر من بالا هست . حالا کدوم بهتر سبک تر و بدرد یک سیستم خانگی ضعیف و یک لپتاپ میخوره ؟
از لحاظ سنگین بودن تفاوتی دارن؟
نسخه ی 32 بیت و 64 بیت نداره ؟ روی هر دو نصب میشه ؟

Norton Antivirus سبک تر هست .

بهتر نسخه ای هست که نیاز های شما رو برطرف کنه ، اگر به اینترنت اتصال ندارید Nav ، اگر دارید Nis، اگر امکانات جانبی برای بهینه سازی ویندوز لازم دارید N360 .

تنظیمات و محیط یکسانی دارند به جز امکانات که به ترتیب از Nav به Nis و N360 زیاد تر میشه ، پیشنهاد بنده NIS هست .

مصرف منابع Nav و Nis تقریبا یکسان هست و N360 به خاطر امکانات بیشتر مقدار بیشتری نسبت به دو محصول دیگه منابع مصرف میکنه .

ظاهرا فایل نصاب از هر دو معماری پشتیبانی میکنه ...

soheilsh
09-09-2012, 11:35
لطفا اخرین ورژن نورتون با تریال ریست تست شده را قرار بدهید .

ALI . R
09-09-2012, 12:28
لطفا اخرین ورژن نورتون با تریال ریست تست شده را قرار بدهید .
آخرین ورژن نورتون رو میتونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تریال ریست جدید رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید.

موفق باشید!:46:

hosseinonline8000
09-09-2012, 13:23
من روی سیستم خانگی نورتون 2013 دارم و روی لپتاپم بیت دفندر 2013 و اینطور که توی تسک منیجر مصرف هر دو را میبینم بیت دفندر کم مصرف تر هست ! مگه نورتون کم مصرف تر نبوده ؟ پس چرا اینطوریه ؟

*Batman*
09-09-2012, 17:12
من روی سیستم خانگی نورتون 2013 دارم و روی لپتاپم بیت دفندر 2013 و اینطور که توی تسک منیجر مصرف هر دو را میبینم بیت دفندر کم مصرف تر هست ! مگه نورتون کم مصرف تر نبوده ؟ پس چرا اینطوریه ؟

مصرف CPU بالاست یا Memory؟ خوب این بستگی به زمان،سخت افزار ،تنظیمات آنتی ویروسها و ... داره.
نورتون خودش CPU Usage رو نشون میده.

jolan57
09-09-2012, 17:44
نورتون 2013 شما هم گدجت نداره ؟؟؟!!!

hosseinonline8000
09-09-2012, 18:08
مصرف CPU بالاست یا Memory؟ خوب این بستگی به زمان،سخت افزار ،تنظیمات آنتی ویروسها و ... داره.
نورتون خودش CPU Usage رو نشون میده.

مصرف مموری در مقابل بیت دفندر بالاست...
تنظیمات پیش فرض هست و روی یک سخت افزار هر دو را تست کردم به نظرم بیت دفندر خیلی سبک تر و بهتره .

البته فقط نحوه ی آپدیت نورتون بهتره که میزان آپدیت به مگابایت را نشون میده فقط بیت دفندر همین مشکل را داره .

نورتون حالت باطری لپتاپ هم نداره ولی بیت دفندر داشت . وقتی شارژر را از لپتاپ میکشیدم خودکار میرفت روی حالت باطری ولی نورتون اینطور نیست .

به نظرم قابلیت تشخیص نورتون بهتره بیت بیشتر به کرک ها گیر میده ولی نورتون کمتر .

بیت حالت دیسک نجات داشت ولی در این ندیدم .

hosseinonline8000
09-09-2012, 18:09
نورتون 2013 شما هم گدجت نداره ؟؟؟!!!

نخیر برادر برای من هم نداره ...

noisymind
09-09-2012, 19:46
من از این تریال ریست جدید برای نورتون 2013 استفاده کردم و نورتونم الان آیکنش علامت ضربدر داره و هر چی روش کلیک میکنم باز نمیشه!!
کلا فکر کنم این نسخه هنوز باگ داره! در حالت معمولی هم وقتی سیستم بالا میومد کمی طول میکشید که این آیکونش بالا بیاد و بعد از اینکه بالا میومد هم هر چی روش کلیک میکردم تا یکی دو دقیقه اصلا باز نمیشد!!
من فکر کنم اینجوری باشه برگردم به همون 360 ورژن 6 که خیلی سبک بود و هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم.

*Batman*
09-09-2012, 23:50
تنظیمات پیش فرض هست و روی یک سخت افزار هر دو را تست کردم به نظرم بیت دفندر خیلی سبک تر و بهتره .
البته فقط نحوه ی آپدیت نورتون بهتره که میزان آپدیت به مگابایت را نشون میده فقط بیت دفندر همین مشکل را داره .
نورتون حالت باطری لپتاپ هم نداره ولی بیت دفندر داشت . وقتی شارژر را از لپتاپ میکشیدم خودکار میرفت روی حالت باطری ولی نورتون اینطور نیست .
به نظرم قابلیت تشخیص نورتون بهتره بیت بیشتر به کرک ها گیر میده ولی نورتون کمتر .

سلام.

این میزان مصرف CPU و Memory هنگام Quick Scan :

اینم بعد از اسکن :

نورتون هم برای مصرف باطری تنظیماتی داره که در پست زیر و در بخش Other Settings بهش اشاره کردم :

Norton Internet Security 2013 Optimal Settings ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین امکان تنظیم Power Source در بخش Norton Tasks وجود داره:

لینک دیسک نجات نورتون هم تو پست دوم هست.

من از این تریال ریست جدید برای نورتون 2013 استفاده کردم و نورتونم الان آیکنش علامت ضربدر داره و هر چی روش کلیک میکنم باز نمیشه!!
کلا فکر کنم این نسخه هنوز باگ داره! در حالت معمولی هم وقتی سیستم بالا میومد کمی طول میکشید که این آیکونش بالا بیاد و بعد از اینکه بالا میومد هم هر چی روش کلیک میکردم تا یکی دو دقیقه اصلا باز نمیشد!!
من فکر کنم اینجوری باشه برگردم به همون 360 ورژن 6 که خیلی سبک بود و هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم.

سلام
شما نباید از تریال ریست های نسخه 2012 برای 2013 استفاده کنید.
نتیجه اش همون مشکلاتی هست که باهاش روبرو شدید.
آنتی ویروس قرمز و غیر فعال میشه و از همه بدتر باز هم نمیشه.چون لیسانس نسخه 2012 فایلهای نسخه 2013 رو خراب کرده و آنتی ویروس لود نمیشه.
تریال ریست 2013 هم به زودی پیداش میشه! اما تا اون موقع میتونید از روشهایی که قبلا معرفی کردیم و لینکش تو پست دوم هست استفاده کنید.قطعاً جواب میده!

اول آنتی ویروس رو به صورت عادی پاک کنید.
بعد از Norton Removal Tools استفاده کنید.
من یه کرک به اسم NTR2013 معرفی کرده بودم تو تاپیک کرک و سریال.اون برنامه رو اجرا کنید.
یه گزینه Purge Norton داره.روش کلیک کنید.چند تا پیغام میده و سیستم ریست میشه.
حالا یه Fresh Install انجام بدید.یعنی NIS 2013 رو دوباره نصب کنید تا 15 روز رو بهتون بده.
نتیجه اخلاقی: نورتون مشکلی نداره؛ این ما هستیم که باید احتیاط کنیم.

noisymind
10-09-2012, 07:08
سلام.

سلام
شما نباید از تریال ریست های نسخه 2012 برای 2013 استفاده کنید.
نتیجه اش همون مشکلاتی هست که باهاش روبرو شدید.
آنتی ویروس قرمز و غیر فعال میشه و از همه بدتر باز هم نمیشه.چون لیسانس نسخه 2012 فایلهای نسخه 2013 رو خراب کرده و آنتی ویروس لود نمیشه.
تریال ریست 2013 هم به زودی پیداش میشه! اما تا اون موقع میتونید از روشهایی که قبلا معرفی کردیم و لینکش تو پست دوم هست استفاده کنید.قطعاً جواب میده!

اول آنتی ویروس رو به صورت عادی پاک کنید.
بعد از Norton Removal Tools استفاده کنید.
من یه کرک به اسم NTR2013 معرفی کرده بودم تو تاپیک کرک و سریال.اون برنامه رو اجرا کنید.
یه گزینه Purge Norton داره.روش کلیک کنید.چند تا پیغام میده و سیستم ریست میشه.
حالا یه Fresh Install انجام بدید.یعنی NIS 2013 رو دوباره نصب کنید تا 15 روز رو بهتون بده.
نتیجه اخلاقی: نورتون مشکلی نداره؛ این ما هستیم که باید احتیاط کنیم.

خب منم دیدم شما نوشتین کرک جدید و توش 2013 هم داره منم گول خوردم :31:. جالبیش اینجا بود که وقتی اینجوری شد یک صفحه باز شد که مثلا مشکل رو خودش بررسی کنه! ولی آخرش نتونست کاری بکنه . آره من فقط دوباره نصبش کردم و قبلی رو خودش ریموو کرد و الان دوباره 15 روزه رو بهم داده.
فقط این روش سریال تو اکانت که نوشتین کمی گنگ هست. یعنی من اول 2012 رو نصب کنم و با تریال ریست درستش کنم تو اکانتم تو صفحه نورتون سریال جدید میده که تو 2013 کار میکنه؟ آخه الان تو اکانتم چند تا سریال هست که 2010 منقضی شده.

milad_gta
10-09-2012, 07:31
خب منم دیدم شما نوشتین کرک جدید و توش 2013 هم داره منم گول خوردم :31:. جالبیش اینجا بود که وقتی اینجوری شد یک صفحه باز شد که مثلا مشکل رو خودش بررسی کنه! ولی آخرش نتونست کاری بکنه . آره من فقط دوباره نصبش کردم و قبلی رو خودش ریموو کرد و الان دوباره 15 روزه رو بهم داده.
فقط این روش سریال تو اکانت که نوشتین کمی گنگ هست. یعنی من اول 2012 رو نصب کنم و با تریال ریست درستش کنم تو اکانتم تو صفحه نورتون سریال جدید میده که تو 2013 کار میکنه؟ آخه الان تو اکانتم چند تا سریال هست که 2010 منقضی شده.

همینطوره ، منتهی منقضی شده ها که دیگه تکلیفشون روشنه باید سریال جدید تولید کنید .

hosseinonline8000
10-09-2012, 07:47
سلام.

این میزان مصرف CPU و Memory هنگام Quick Scan :

اینم بعد از اسکن :

نورتون هم برای مصرف باطری تنظیماتی داره که در پست زیر و در بخش Other Settings بهش اشاره کردم :

Norton Internet Security 2013 Optimal Settings ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین امکان تنظیم Power Source در بخش Norton Tasks وجود داره:

لینک دیسک نجات نورتون هم تو پست دوم هست.

سالم عزیر من هر دو را درحالت عادی تست کردم که هیچ کار ی انجام نمیدن . شما اگر بیت نصب کنید میبینید که چقدر کم مصرف تر هست .
در ضمن دیسک نجات بیت هم توی خودش هست نمی خواد جدا دانلود کنیم و فقط روی اون حالت می زاریم و سیستم را ریستارت میکنیم خودش همه کارا را میکنه .

noisymind
10-09-2012, 10:21
آقا این دیسک نجات نورتون ظاهرا فایل از تو hipfile پاک شده. اگه دوباره آپلود کنید ممنون میشم.

*Batman*
10-09-2012, 11:33
آقا این دیسک نجات نورتون ظاهرا فایل از تو hipfile پاک شده. اگه دوباره آپلود کنید ممنون میشم.

اینم لینک جدید >> دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

high-end
10-09-2012, 14:53
سلام دوستان.برای n360 2013 هنوز تریال ریست نیومده؟

satrianism
10-09-2012, 16:17
سلام.
اگه smart definition توی قسمت update روشن باشه اپدیتهای روزانم 65KB هستند!!ولی اگه خاموشش کنم 165MB میخواد دانلود کنه /کسی میدونه چرا؟ در مورد این 4 تا option میشه توضیح بدید؟

jolan57
10-09-2012, 17:06
سلام.
اگه smart definition توی قسمت update روشن باشه اپدیتهای روزانم 65KB هستند!!ولی اگه خاموشش کنم 165MB میخواد دانلود کنه /کسی میدونه چرا؟ در مورد این 4 تا option میشه توضیح بدید؟
بذارید روشن باشه
پست زیر رو بخونید

mohsenking
10-09-2012, 19:00

این قسمتهایی که قرمز کردم رو اصلا قبول ندارم
BD IS 2013 تا یه ساعت پیش داشتم هم سرعت نت رو میگیرخ و هم بوت رو کند میکنه و کاملا هم محسوسه و به کرک ها گیر نمیده !!
الان نورتون 2013 نصب کردم خیلی خیلی سبکه و اصلا سرعت نت و بوت رو نمیگیره ولی به پچ ها گیر میده !
مثلا بیت به پچ IDM گیر نداد ولی نورتون گیر میده

mohsenking
10-09-2012, 19:03
بچه ها من NIS 2013 رو نصب کردم این Sandbox کجاشه که بتونم ویروسها رو توش اجرا کنم ؟
چقد قشنگ شده محیطش
دارم N360 رو هم دانلود میکنم ببینم کدوم بهتره لایسنس بگیرم
میگم لایسنس OEM بگیرم هر ورژنی بیاد میتونم روش فعالش کنم این لایسنسو ؟
بچه ها این NIS 2013 سرعتش عالیه اصلا هم سرعت نت و بوت رو هم کم نمیکنه فقط یه چیزش یکم دلمو زد : به پچ ها گیر میده
این بیت دیفندر لامصب عالی بود ولی سرعت رو میکرفت هم نت هم بوت
موندم چه کنم

(یه سوال شاید به اینجا مربوط نشه این md5 یا sha1 به چه دردی میخوره و چی هست ؟)

*Batman*
10-09-2012, 21:09
بچه ها من NIS 2013 رو نصب کردم این Sandbox کجاشه که بتونم ویروسها رو توش اجرا کنم ؟
چقد قشنگ شده محیطش
دارم N360 رو هم دانلود میکنم ببینم کدوم بهتره لایسنس بگیرم
میگم لایسنس OEM بگیرم هر ورژنی بیاد میتونم روش فعالش کنم این لایسنسو ؟
بچه ها این NIS 2013 سرعتش عالیه اصلا هم سرعت نت و بوت رو هم کم نمیکنه فقط یه چیزش یکم دلمو زد : به پچ ها گیر میده
این بیت دیفندر لامصب عالی بود ولی سرعت رو میکرفت هم نت هم بوت
موندم چه کنم
(یه سوال شاید به اینجا مربوط نشه این md5 یا sha1 به چه دردی میخوره و چی هست ؟)

سلام.
نورتون بیشتر به خاطر مسائل مربوط به کپی رایت به کرکها و کیجن ها گیر میده.
من در مورد لایسنس ها زیاد اطلاع ندارم.اکا تا جایی که میدونم لایسنس OEM ویژه برندهاست و معمولا 60-90-180 روزه ست.

MD5 و SHA1 کدهایی برگشت ناپذیر هستند که با فرمول های ریاضی بدست میان.
این کدها برای هر اندازه و حجمی از فایلها، یک مقدار ثابت و غیر تکراری تولید میکنن.
شرکت های تولید کننده نرم افزار،از فایل اصلی برنامه خودشون یک کد MD5 یا SHA1 تولید میکنن.
این کد، واحد و یکتا هستش.بنابراین با کمک این کد میشه نسخه های تقلبی و یا دستکاری شده رو تشخیص داد و از اونا اجتناب کرد.

جاش اینجا نیست ولی برای IDM این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بخونید.

mohsenking
10-09-2012, 21:31
میگم الان رو یه لپتاپ NIS 2013 دارم روی اون یکی N360 V20
این N360 خیلی چیزای اضافی داره من لایسنس Retail بخوام بگیرم قیمتش با NIS خیلی فرقی نداره
به نظرتون کدوم بهتره ؟ 360 حرفه ای تر نیست یا فقط شلوغش کرده ؟
مثلا این Task که بیشتر از NIS توی تب های اصلی هست و دسترسی رو سریع میکنه خوب نیست ؟
متاسفانه مشخصات دوتا لپتاپ یکی نیست نمیشه فهمید کدومشون سریع ترن ، شما میگید کدوم سبکتره و در کل کدوم بهتره ؟

*Batman*
10-09-2012, 21:51
میگم الان رو یه لپتاپ NIS 2013 دارم روی اون یکی N360 V20
این N360 خیلی چیزای اضافی داره من لایسنس Retail بخوام بگیرم قیمتش با NIS خیلی فرقی نداره
به نظرتون کدوم بهتره ؟ 360 حرفه ای تر نیست یا فقط شلوغش کرده ؟
مثلا این Task که بیشتر از NIS توی تب های اصلی هست و دسترسی رو سریع میکنه خوب نیست ؟
متاسفانه مشخصات دوتا لپتاپ یکی نیست نمیشه فهمید کدومشون سریع ترن ، شما میگید کدوم سبکتره و در کل کدوم بهتره ؟

تا بحال که N360 یه مقدار سریع تر نشون داده.
حرفه ای تر که نیست ولی الکی هم شلوغش نکرده و سعی کرده همه چیز برای یه کاربر آماتور دمِ دست باشه.
چیزای اضافی داره اما میشه اونا رو با برنامه های حرفه ای تر جایگزین کرد.
من دوست ندارم شما رو از خرید N360 منصرف کنم.از نظر ساختار و عملکرد همگی مثل هم هستن.
از این به بعد دیگه سلیقه ای هستش و بستگی به شما داره.اگر از N360 خوشتون اومده پس معطلش نکنید:46:

mohsenking
10-09-2012, 22:16
حرفه ای تر که نیست ولی الکی هم شلوغش نکرده و سعی کرده همه چیز برای یه کاربر آماتور دمِ دست باشه.
من دوست ندارم شما رو از خرید N360 منصرف کنم.از نظر ساختار و عملکرد همگی مثل هم هستن.
از این به بعد دیگه سلیقه ای هستش و بستگی به شما داره.اگر از N360 خوشتون اومده پس معطلش نکنید:46:

جالبه با اینکه 360 امکانات بیشتری داره ولی سریعتر هست
حتی توی بوت هم بهتره !
من مسر نیستم روی خرید 360 میخوام ببینم بهتر هست نسبت به IS یا نه همین :20:
میگم از وقتی نورتون نصب کردم بعضی وقتا نت علامت تعجب میزنه بخاطر فایروال نورتونه ؟
الان یه ریستارت کردم همینجوری شد بعد یه بار نت رو قطع و وصل کردم درست شد !

mohsenking
10-09-2012, 22:23

جالبه با اینکه 360 امکانات بیشتری داره ولی سریعتر هست
حتی توی بوت هم بهتره !
من مسر نیستم روی خرید 360 میخوام ببینم بهتر هست نسبت به IS یا نه همین :20: اتفاقا از محیط IS بیشتر هم خوشم میاد رنگاشم بهتره :31:
میگم از وقتی نورتون نصب کردم بعضی وقتا نت علامت تعجب میزنه بخاطر فایروال نورتونه ؟
الان یه ریستارت کردم همینجوری شد بعد یه بار نت رو قطع و وصل کردم درست شد !

hosseinonline8000
10-09-2012, 22:32
این قسمتهایی که قرمز کردم رو اصلا قبول ندارم
BD IS 2013 تا یه ساعت پیش داشتم هم سرعت نت رو میگیرخ و هم بوت رو کند میکنه و کاملا هم محسوسه و به کرک ها گیر نمیده !!
الان نورتون 2013 نصب کردم خیلی خیلی سبکه و اصلا سرعت نت و بوت رو نمیگیره ولی به پچ ها گیر میده !
مثلا بیت به پچ IDM گیر نداد ولی نورتون گیر میده

نمیدونم چی بگم منم هر دو را نصب کردم و بنظرم بیت سبک تره و اصلا سرعتم را کند نکرده بوت که مثل همیشه و نت هم اصلا تاثیر محسوسی ندیدم البته بستگی به سخت افزار هم داره . از بیت که خیلی بیشتر خوشم اومد هم محیط جالب تری داره و قدرت خوبی هم داره ...
توی تسک منیجر که من دقت کردم خیلی نورتون مموری مصرف میکرد ولی بیت خیلی کم ...:5:

mohsenking
10-09-2012, 22:39
نمیدونم چی بگم منم هر دو را نصب کردم و بنظرم بیت سبک تره و اصلا سرعتم را کند نکرده بوت که مثل همیشه و نت هم اصلا تاثیر محسوسی ندیدم البته بستگی به سخت افزار هم داره . از بیت که خیلی بیشتر خوشم اومد هم محیط جالب تری داره و قدرت خوبی هم داره ...
توی تسک منیجر که من دقت کردم خیلی نورتون مموری مصرف میکرد ولی بیت خیلی کم ...:5:

من Corei 7 و 8Gig رم دارم ولی کندی توی بوت بسیار مشهود بود برام نسبت به حداقل 5 6 آنتی ویرووسی که اخیرا نصب کردم !
بخاطر همین بیت رو پاک کردم وگرنه از بین خیلی خوشم میومد و اینکه سرعت باز شدن پبج ها رو کم میکرد و این بیشتر روی اعصابم بود
دوستان دیگه هم همگی کندی داشتن نمیدونم شما چجوری نداری برام تعجا آوره
اگه نداشت لایسنس بیت رو میگرفتم که هم معتبر تره هم قویتر و.....

hosseinonline8000
10-09-2012, 22:42
من Corei 7 و 8Gig رم دارم ولی کندی توی بوت بسیار مشهود بود برام نسبت به حداقل 5 6 آنتی ویرووسی که اخیرا نصب کردم !
بخاطر همین بیت رو پاک کردم وگرنه از بین خیلی خوشم میومد و اینکه سرعت باز شدن پبج ها رو کم میکرد و این بیشتر روی اعصابم بود
دوستان دیگه هم همگی کندی داشتن نمیدونم شما چجوری نداری برام تعجا آوره
اگه نداشت لایسنس بیت رو میگرفتم که هم معتبر تره هم قویتر و.....

چقدر کم میکرد چند ثانیه ؟
سرعت دانلود هم کم شد؟
چقدر بوت کند تر شد؟
تنظیمات را روی اتو پایلوت گذاشتید ؟

mohsenking
10-09-2012, 22:49
چقدر کم میکرد چند ثانیه ؟
سرعت دانلود هم کم شد؟
چقدر بوت کند تر شد؟
تنظیمات را روی اتو پایلوت گذاشتید ؟

بوت رو شاید 4 5 ثانیه موقع اومدن توی صفحه ویندوز صفحه سیاه میومد
سرعت دانلود رو کم نمیکرد اصلا
سرعت صفحات کم میشد
هم اتو پایلوت گذاشتم هم دستی به بیت هم میل زدم یه سری کارا گفت کردم درست نشد !(واسه نت) ولی کم شدن سرعت بوتش درستی نداره جوابی هم نداشتن

hosseinonline8000
10-09-2012, 22:58
بوت رو شاید 4 5 ثانیه موقع اومدن توی صفحه ویندوز صفحه سیاه میومد
سرعت دانلود رو کم نمیکرد اصلا
سرعت صفحات کم میشد
هم اتو پایلوت گذاشتم هم دستی به بیت هم میل زدم یه سری کارا گفت کردم درست نشد !(واسه نت) ولی کم شدن سرعت بوتش درستی نداره جوابی هم نداشتن

من الان کلا بیت را غیر فعال کردم سرعت را تست کردم دوباره فعال کردم سرعت صفحات مثل قبل بود حتی قبل از نصب بیت...
بوت هم اصلا برای من اینجور نمیشه احتمالا میتونه مشکل ویندوز باشه که اگر در نورتون این مشکلات نباشه اینم نیست نمیدونم فقط یک چیز به ذهنم میرسه بستگی به نرم افزار هایی داره که روی سیستمتون نصبه که شاید بیت توی ستارت آپ یک مورد مشکوکی دیده و میخواد چک کنه که ویندوز دیر تر بالا میاد در هر صورت من این مشکلات را ندارم .
البته من بیت را بلافاصله پس از نصب ویندوز نصبش کردم . اگر خواستید پیشنهاد میکنم شما هم اینکار را بکنید ...

mohsenking
10-09-2012, 23:05
من الان کلا بیت را غیر فعال کردم سرعت را تست کردم دوباره فعال کردم سرعت صفحات مثل قبل بود حتی قبل از نصب بیت...
بوت هم اصلا برای من اینجور نمیشه احتمالا میتونه مشکل ویندوز باشه که اگر در نورتون این مشکلات نباشه اینم نیست نمیدونم فقط یک چیز به ذهنم میرسه بستگی به نرم افزار هایی داره که روی سیستمتون نصبه که شاید بیت توی ستارت آپ یک مورد مشکوکی دیده و میخواد چک کنه که ویندوز دیر تر بالا میاد در هر صورت من این مشکلات را ندارم .
البته من بیت را بلافاصله پس از نصب ویندوز نصبش کردم . اگر خواستید پیشنهاد میکنم شما هم اینکار را بکنید ...

اگه بشه که خوب میشه چون از بیت بیشتر از همه خوشم اومده بود
یه تست اینجوری هم میکنم ببینم چی میشه
کلا تو فکر ویندوز بودم شمام انداختی تو یرم بیشتر !
من معمولا استارتاپ رو خالی میکنم
شما بوتت ار وقتی ریستارت میکنی تا وقتی کامل میاد بالا چقد میشه ؟

hosseinonline8000
10-09-2012, 23:19
اگه بشه که خوب میشه چون از بیت بیشتر از همه خوشم اومده بود
یه تست اینجوری هم میکنم ببینم چی میشه
کلا تو فکر ویندوز بودم شمام انداختی تو یرم بیشتر !
من معمولا استارتاپ رو خالی میکنم
شما بوتت ار وقتی ریستارت میکنی تا وقتی کامل میاد بالا چقد میشه ؟

حدود 1 دقیقه سرعت بوتم طول میکشه همین حالا تست کردم قبل نصب بیت حدود 5 تا 10 ثانیه سریع تر بود البته قبول دارم کمی سرعت بوت کم شده اون تاخیر صفحه ی سیاه هم هست چون من اصلا به سرعت بوت دقت نمیکنم در واقع لپتاپ را روشن میکنم و میرم و برمیگردم و توجه به بقیه چیزا نمیکنم
:31:
به نظر من امنیت و سرعت با هم رابطه ی عکس دارن هر چقدر امنیت و امکانات آنتی ویروس بیشتر باشه خوب حتما سرعت کاهش پیدا میکنه ولی اونقدری هم نیست که اعصاب را خورد کنه . ولی هرچقدر دقت میکنم توی سرعت اینترنتم تاثیری نداشته .
من با این حال بیت را ترجیح میدم ...

mohsenking
10-09-2012, 23:20

رو یه سیستم که دیروز خرداری شده مه Core i5 و 4Gig رم هست تست کردم
بوت ویندوز بدون آنتی ویروس : 50ثانیه
بوت با BD IS 2013 : یه چیزی حدود 30 ثانیه قبل ویندوز صفحه سیاه بود ! و 90 ثانیه طول کشید !!
این سیستم صبح روش ویندوز ریخته شده وسبکه سبکه الان !!
میگم همه مشکل کندی بوت رو داشتم شما روو نمیدونم .....

smohsen
11-09-2012, 00:25
نیاز هست نسخه جدید رو دانلود کنیم؟
بجز تغییرات ظاهری و افزونه های غیر ضروری
چیز شاهکار جدید و لازم الوجودی:31: بهش اضافه شده؟

mohsenking
11-09-2012, 19:00
اپدیت های IS رو چجوری میشه ذخیره کرد ؟

hosseinonline8000
11-09-2012, 21:32
اپدیت های IS رو چجوری میشه ذخیره کرد ؟

noisymind
12-09-2012, 11:04
روشی برای کرک 360 جدید هنوز نیومده؟ از روش تریال ریست ورژن پایینتر که نمیشه استفاده کرد چون فکر کنم اصلا 360 تریال ریست نداره.

یک سوال دیگه اینکه این گزینه Pulse Update تو گزینه های تنظیم چی هست؟

*Batman*
14-09-2012, 22:24
روشی برای کرک 360 جدید هنوز نیومده؟ از روش تریال ریست ورژن پایینتر که نمیشه استفاده کرد چون فکر کنم اصلا 360 تریال ریست نداره.

یک سوال دیگه اینکه این گزینه Pulse Update تو گزینه های تنظیم چی هست؟

هنوز خبری از Trial Reset نیست!
پالس آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

puyan2
15-09-2012, 14:14
درود
دوستان عزیز و کاربرانی که از محصولات نورتون استفاده می کنند
اول از همه باید تاکید کنم همونطور که یعضی از اساتید تاکید میکنند و خیلی از کاربرها نمیدوند ، به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی از تریال ریست های قدیمی که برای نسخه های 2012 نورتون و پایینتر کار میکرد ، برای محصولات 2013 نورتون استفاده نکنید

این کار به مورتور نرم افزار آسیب میزنه و سیستم رو در مقابل حملات اسیب پذیر میکنه
تا اومدن کرک های تریال ریست مخصوص نسخه 2013 صبر کنید و فقط از سریال استفاده کنید

در اینجا یک نسخه تریال ریست که به تازگی منتشر شده رو براتون میزارم
باید صبر کرد تا نسخه های کاملتر منتشر بشه
سپاس

لینک دانلود از مدیافایر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrk74
15-09-2012, 14:34
تریال ریست جدید مخصوص ورژن 2013 . اما هنوز تستش نکردم و نمیدونم کار میکنه یا نه.

satrianism
15-09-2012, 21:52
حجم پوشه definition که محل فایل های آپدیت هست قبل از آپدیت 190MB بود .live update 101 mb دانلود کردم و هنوز حجم فولدر 190 هستش :18:.داستان چیه؟؟؟

vahid_crab708
16-09-2012, 16:55
نورتون بهتر و قوی تر یا بیتدفندر وآویرا؟

pashangparsi6
17-09-2012, 01:02
با درود

دوستان گرامی نورتون 2012 چند روزی هست که زمانی که می خوام آپدیتش کنم ارور می ده. همان گونه که در فرتور (عکس) زیر می بینید:

باید چکار کرد؟ به نظرم می رسه از زمانی که تریال رو ریستارت کردم اینجوری شده یا شاید هم نه؟>

vahid_crab708
17-09-2012, 01:18
با درود

دوستان گرامی نورتون 2012 چند روزی هست که زمانی که می خوام آپدیتش کنم ارور می ده. همان گونه که در فرتور (عکس) زیر می بینید:

باید چکار کرد؟ به نظرم می رسه از زمانی که تریال رو ریستارت کردم اینجوری شده یا شاید هم نه؟>

خوب 2013 نصب کن

*Batman*
17-09-2012, 01:51
با درود

سلام
وقتی Live Update تو این مرحله متوقف بشه یعنی یه مشکلی هنگام ارتباط با سرور بوجود اومده.
از پ|ر|و|ک|س|ی استفاده کنید و ببینید آپدیت میشه یا نه؟

*Batman*
17-09-2012, 01:57
نورتون بهتر و قوی تر یا بیتدفندر وآویرا؟

شما نیازها و توقعات خودتون رو تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیان کنید به همراه مشخصات سیستمی که ازش استفاده میکنید.
بعدا به شما یک یا چند آنتی ویروس معرفی میشه و دیگه نیازی نیست تو هر تاپیکی سوال کنید که نورتون خوبه یا آویرا یا بیت دیفندر!
موفق باشید

vahid_crab708
17-09-2012, 15:26
شما نیازها و توقعات خودتون رو تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیان کنید به همراه مشخصات سیستمی که ازش استفاده میکنید.
بعدا به شما یک یا چند آنتی ویروس معرفی میشه و دیگه نیازی نیست تو هر تاپیکی سوال کنید که نورتون خوبه یا آویرا یا بیت دیفندر!
موفق باشید

متشکرم از پاسخ منطقی شما

ALI16437
17-09-2012, 16:40
دوستان سلام
کسی لینک دانلود نورتون انتیویروس 2013 غیرمستقیم که بشه
با ip ایران هم دانلود کرد داره لینک های قبلی دیگه کار نمیکنند

متشکرم .

*Batman*
17-09-2012, 16:44
دوستان سلام
کسی لینک دانلود نورتون انتیویروس 2013 غیرمستقیم که بشه
با ip ایران هم دانلود کرد داره لینک های قبلی دیگه کار نمیکنند

متشکرم .

سلام
ببخشید الان دیدم که لینکش خراب شده.
به زودی درستش میکنم.(دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ALI16437
17-09-2012, 17:19
با تشکر فراوان از بتمن عزیز

لطفا لینک دانلود این دو فایل رو هم قرار بدید ممنونم.
Norton Bootable Recovery Tool

Norton Power Eraser

متشکرم .

pashangparsi6
17-09-2012, 19:29
خوب 2013 نصب کن

2013 که گویا کرک و ... نداره؟

depot
17-09-2012, 21:03
چرا یه تریال ریست بود چند صفحه قبل بچه ها رو 2013 امتحان کردن 60 روزه میکنه .........

*Batman*
17-09-2012, 21:35
2013 که گویا کرک و ... نداره؟

تریال ریست جدید تو این تاپیک و تاپیک کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معرفی شده(پست اول رو ببینید)

با تشکر فراوان از بتمن عزیز
لطفا لینک دانلود این دو فایل رو هم قرار بدید ممنونم.
Norton Bootable Recovery Tool
Norton Power Eraser
متشکرم .
این لینک دانلود دیسک نجات >> کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک NPE رو من هر از گاهی تو تاپیک خودش آپدیت میکنم >> کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

puyan2
19-09-2012, 00:14
حجم پوشه definition که محل فایل های آپدیت هست قبل از آپدیت 190MB بود .live update 101 mb دانلود کردم و هنوز حجم فولدر 190 هستش :18:.داستان چیه؟؟؟

درود دوست عزیز
فایل ها لزوما با فایل های قبلی جمع بندی نمیشن . نه از نظر حجم و نه از نظر موجویت فایل
خیلی ها جایگزین میشن
یکی از ایرادات نورتون که بهش گرفته میشد حجم زیاد فایل های اپدیت بود که ظاهرا در نسخه های جدید داره اصلاح میشه
سپاس

vahid_crab708
19-09-2012, 00:26
نورتون 2013 آیا قدرتمند به اندازه ای است که بتواند با بزرگانی چون کسپر و آویرا و..رقابت کند؟

noisymind
19-09-2012, 07:04
نورتون 2013 آیا قدرتمند به اندازه ای است که بتواند با بزرگانی چون کسپر و آویرا و..رقابت کند؟

دوست عزیز اگه فقط پست اول رو بخونید متوجه جریان بزرگان میشید :46:

mohammadaz
20-09-2012, 08:55
دوست عزیز تا حالا شنیدی شرکت مثلا آویرا ورود یک ویروس جدید و خطرات اون رو گزارش کنه؟! همیشه شرکت هایی مثل سیمنتک هستند که رشد گونه جدیدی رو اعلام میکنند.

puyan2
20-09-2012, 13:36

توی 14 سالی که پشت کامپیوتر نشستم ، در مورد مسایل امنیتی سوالی به این خنده داری نشنیدم !
قصد توهین ندارم ولی باور کنید واقعا نشنیدم !!
آخه چی میشه جواب داد به این سوال
پست بالایی رو بخونید یه ذره از جواب رو دریافت میکنید
فقط به سه شرکت میشه اطمینان کرد از نظر امنیتی
سیمانتک - مک افی - پاندا
ترتیبشون مهمه
سپاس

smohsen
20-09-2012, 14:57
توی 14 سالی که پشت کامپیوتر نشستم ، در مورد مسایل امنیتی سوالی به این خنده داری نشنیدم !
قصد توهین ندارم ولی باور کنید واقعا نشنیدم !!
آخه چی میشه جواب داد به این سوال
پست بالایی رو بخونید یه ذره از جواب رو دریافت میکنید
فقط به سه شرکت میشه اطمینان کرد از نظر امنیتی
سیمانتک - مک افی - پاندا
ترتیبشون مهمه
سپاس

پاسخ شما به اندازه سوال خنده دار بود
از قلم انداختن نام کاسپر و اوردن نام مکافی و حتی پاندا جالبه!

milad_gta
20-09-2012, 17:01
مکافی و پاندا همونقدر که نورتون قابل اطمینان هست کارشون درسته ولی کسپراسکی خیر ! من تو قدرت کسپر شک ندارم ولی وقتی حرف اطمینان وسطه نورتون و مکافی برا من حرف اول رو میزنند و پاندا هم اون دور و بر هست .

کسپر قدرتمنده ولی قابل اطمینان نیست .

( نظر شخصی و تجارب )

vahid_crab708
20-09-2012, 17:07
مکافی و پاندا همونقدر که نورتون قابل اطمینان هست کارشون درسته ولی کسپراسکی خیر ! من تو قدرت کسپر شک ندارم ولی وقتی حرف اطمینان وسطه نورتون و مکافی برا من حرف اول رو میزنند و پاندا هم اون دور و بر هست .

( نظر شخصی و تجارب )
از چه لحاظ قابل اطمینان نیست آویرا چطور؟

milad_gta
20-09-2012, 17:29
مسائلی هست که باید تو طول زمان بهش برسید ، فرضا الان من نتایج تست ها رو نگاه میکنم خیلی کم پیش میاد کسپر توی تشخیص ضعف داشته باشه و بیش از 99% Zero Day ها رو درجا تشخیص میده ، حالا فرضا نورتون ضعیف تر عمل کنه ( که فرقشون تو موارد خیلی خاص فقط تو چند ساعته ) ، ولی باز تو طول مدت کاریم و تجاربی که دارم ترجیح میدم به نورتون اعتماد کنم تا کسپر برا همین هم گفتم نظر شخصی ، اویرا هم شرکت معتبری هست .

depot
20-09-2012, 20:10
من خودم از کسپر استفاده میکنم ......... شخصا نمیتونم به یه انتی ویروس روسی اعتماد کنم ....... فقط به خاطر اینکه به تنظیماتش اشنایی دارم استفاده میکنم........

vahid_crab708
20-09-2012, 22:54
مسائلی هست که باید تو طول زمان بهش برسید ، فرضا الان من نتایج تست ها رو نگاه میکنم خیلی کم پیش میاد کسپر توی تشخیص ضعف داشته باشه و بیش از 99% Zero Day ها رو درجا تشخیص میده ، حالا فرضا نورتون ضعیف تر عمل کنه ( که فرقشون تو موارد خیلی خاص فقط تو چند ساعته ) ، ولی باز تو طول مدت کاریم و تجاربی که دارم ترجیح میدم به نورتون اعتماد کنم تا کسپر برا همین هم گفتم نظر شخصی ، اویرا هم شرکت معتبری هست .
نورتون واقعا ضعیف است سونار توش چیست؟

mohammadaz
20-09-2012, 23:10
Symantec Online Network for Advanced Response (SONAR) provides real-time protection against threats and proactively detects unknown security risks on your computer. SONAR identifies emerging threats based on the behavior of applications. SONAR identifies threats quicker than the traditional signature-based threat detection techniques. SONAR detects and protects you against malicious code even before virus definitions are available through LiveUpdate.

vahid_crab708
20-09-2012, 23:21
Symantec Online Network for Advanced Response (SONAR) provides real-time protection against threats and proactively detects unknown security risks on your computer. SONAR identifies emerging threats based on the behavior of applications. SONAR identifies threats quicker than the traditional signature-based threat detection techniques. SONAR detects and protects you against malicious code even before virus definitions are available through LiveUpdate.
می شه فارسی ترجمه کنید؟

milad_gta
21-09-2012, 01:05
نورتون به هیچ وجه ضعیف نیست ، سونار : همون تشخیص از رفتار برنامه ها هست .

ترجمه : شبکه آنلاین سیمنتک برای بازدهی پیشرفته ( سونار ) در برابر تهدیدات فعال ناشخناخته و ریسک های امنیتی روی رایانه شما محافظتی لحظه ای ارائه میکنه . سونار تهدید های در حال ظهور را با توجه به رفتار برنامه ها تشخیص میدهد . سونار تهدید ها را سریع تر از حالت مرسوم شناسایی بر پایه signature ( امضا ) تشخصی میدهد . سونار تعدید ها را تشخیص داده و از شما دربرابر کد های مخرب محافظت میکند قبل از اینکه لیست شناسای این کدها در آپدیت ها حاضر شود . ( یعنی DB آپدیت هم نکنید با توجه به قدرت سونار تا حد بالایی در امان هستید )

vahid_crab708
21-09-2012, 01:22
نورتون به هیچ وجه ضعیف نیست ، سونار : همون تشخیص از رفتار برنامه ها هست .

ترجمه : شبکه آنلاین سیمنتک برای بازدهی پیشرفته ( سونار ) در برابر تهدیدات فعال ناشخناخته و ریسک های امنیتی روی رایانه شما محافظتی لحظه ای ارائه میکنه . سونار تهدید های در حال ظهور را با توجه به رفتار برنامه ها تشخیص میدهد . سونار تهدید ها را سریع تر از حالت مرسوم شناسایی بر پایه signature ( امضا ) تشخصی میدهد . سونار تعدید ها را تشخیص داده و از شما دربرابر کد های مخرب محافظت میکند قبل از اینکه لیست شناسای این کدها در آپدیت ها حاضر شود . ( یعنی DB آپدیت هم نکنید با توجه به قدرت سونار تا حد بالایی در امان هستید )
من می خوام برم آنتی ویروس بخرم(_نسخه اینترنت سکوریتی)بین آویرا و نورتون موندم راهنماییم می کنی؟ آیا با ای پی ایران مشکلی نداره و امنیت و سبک و قدرتمند است؟

milad_gta
21-09-2012, 01:33
اینجا بپرسید راهنماییتون میکنند دوستان : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم نورتون رو انتخاب میکنم ولی اویرا هم خیلی خوب و قابل اعتماد هست ببینید کدوم امکانات مد نظر شما رو دارند اون رو انتخاب کنید فرضا هر کدوم رو چند هفته تست کنید ، ضمن اینکه نورتون در ایران نماینده نداره موقع خرید حواستون باشه ، ضمن اینکه بهترین کار به نظرم ریست کردن یک نسخه از نورتون و استفاده از سریال اون بعد از یک Fresh Install سیستم عامل هست .

vahid_crab708
21-09-2012, 01:53
اینجا بپرسید راهنماییتون میکنند دوستان : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم نورتون رو انتخاب میکنم ولی اویرا هم خیلی خوب و قابل اعتماد هست ببینید کدوم امکانات مد نظر شما رو دارند اون رو انتخاب کنید فرضا هر کدوم رو چند هفته تست کنید ، ضمن اینکه نورتون در ایران نماینده نداره موقع خرید حواستون باشه ، ضمن اینکه بهترین کار به نظرم ریست کردن یک نسخه از نورتون و استفاده از سریال اون بعد از یک Fresh Install سیستم عامل هست .
نه مشکلی با گارانتیش نیست دوست برام می آره می خوام سبک و قدرتمند و قابل اعتماد باشه آیا فناوری سونار در آویرا هم هست؟

milad_gta
21-09-2012, 02:15
الان دیگه تمام سوئیت های قدرتمند و معتبر قابلیت تشخیص از روی رفتار رو دارند حالا به اسم های مختلف و با قدرت های متفاوت : تایپیک Avira ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید توضیحات لازم رو داشته باشه .

kaivanika
22-09-2012, 21:04
تنظیمات حداکثری رو برای nis2013 میشه بزارید .

هم فایروال هم هم اسکن و ...

*Batman*
22-09-2012, 21:41
تنظیمات حداکثری رو برای nis2013 میشه بزارید .
هم فایروال هم هم اسکن و ...

تنظیمات حداکثری برای نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

puyan2
23-09-2012, 00:35
پاسخ شما به اندازه سوال خنده دار بود
از قلم انداختن نام کاسپر و اوردن نام مکافی و حتی پاندا جالبه!

++++++++++++++++++++

( نظر شخصی و تجارب )
+++++++++++++++++++++

دوست عزیز آقای محسن
من نمیدونم اطلاعات شما در چه حد هست
ولی خواهشن اینقدر منو نخندونید
باور کنید اصلا نمیدونم چطور میتونید نام کسپر رو کنار نام های بزرگی مثل پاندا ببینید !!
در این مورد حتی حاظر نیستم کوچکترین توضیحی بدم !
به اندازه کافی دیدم کسپر ها و نود هایی که صاحبانشون رو دانسته یا بی خبر الوده به ویروس کردند
لابرتوار نورتون و مک افی و پاندا رو واقعن میخوای با شرکت های درجه چندمی مقایسه کنی ؟
فکر نمیکنم جالب باشه
سپاس

puyan2
23-09-2012, 00:43
از چه لحاظ قابل اطمینان نیست آویرا چطور؟

ببینید وحید جان
طریقه شناسایی ویروس ها و ارائه بروز رسانیها برای اونها ، سرعت زیادی میطلبه
در این مدت 14 سالی که سرو کارم با کامپیوتر هست ، از همون موقعی که سیستم عامل ام اس داس بود این نورتونو و مک افی و بعد ها پاندا دارند روی سیستم های امنیتی کار میکنند . در سال های اخیر موارد متعددی شخصا مشاهده کردم که یک ویروس یا تروجان جدید در شبکه منتشر میشه ، نورتون و مک افی فورا اقدام به شناسایی و بلاک کردن میکنند و همینطور پاندا ولی کسپر تا چندیدن روز و نود حتی تا یک ماه هم دیدم که ویروس رو نمیشناسه
ویروس دولتی که اخیرا منتشر شد رو حتی شاید خیلی ها ازش هنوز هم بی خبر باشین . این تروجان به محض انتشار توسط نورتون که روی سیستمم نصب هست شناسایی شد . این حمله شامل 5 فایل آلوده و 2 تغییر در رجستری سیستم بود . نورتون 2 تغییر رجستری رو مهار کرد . از 5 فایل ، 4 تا رو گرفت و فقط از فایلی که خودشو شبیه آپدیتر موزیلا فایر فاکس شبیه سازی کرده بود و حتی از کد های سرور موزیلا برای ارتباط استفاده می کرد گذشت که اون رو هم من به صورت دستی پاک کردم .
همه اینها درست چند لحظه پس از انتشار ویروس اتفاق افتاد !!! حال آنکه کسپر که روی سیستم چند نفر از فامیل و دوستانم نصب هست و همچنین نود و بقیه تا مدت ها این الودگی رو اعلام نکردند !
قدرت یک انتی ویروس در این گونه مواقع مشخص میشه و گرنه همه انتی ویروس ها بعد از مثلا 3 ماه میتونند فایل های آلوده رو شناسایی کنند !!!
سپاس

vahid_crab708
23-09-2012, 00:47
ببینید وحید جان
طریقه شناسایی ویروس ها و ارائه بروز رسانیها برای اونها ، سرعت زیادی میطلبه
در این مدت 14 سالی که سرو کارم با کامپیوتر هست ، از همون موقعی که سیستم عامل ام اس داس بود این نورتونو و مک افی و بعد ها پاندا دارند روی سیستم های امنیتی کار میکنند . در سال های اخیر موارد متعددی شخصا مشاهده کردم که یک ویروس یا تروجان جدید در شبکه منتشر میشه ، نورتون و مک افی فورا اقدام به شناسایی و بلاک کردن میکنند و همینطور پاندا ولی کسپر تا چندیدن روز و نود حتی تا یک ماه هم دیدم که ویروس رو نمیشناسه
ویروس دولتی که اخیرا منتشر شد رو حتی شاید خیلی ها ازش هنوز هم بی خبر باشین . این تروجان به محض انتشار توسط نورتون که روی سیستمم نصب هست شناسایی شد . این حمله شامل 5 فایل آلوده و 2 تغییر در رجستری سیستم بود . نورتون 2 تغییر رجستری رو مهار کرد . از 5 فایل ، 4 تا رو گرفت و فقط از فایلی که خودشو شبیه آپدیتر موزیلا فایر فاکس شبیه سازی کرده بود و حتی از کد های سرور موزیلا برای ارتباط استفاده می کرد گذشت که اون رو هم من به صورت دستی پاک کردم .
همه اینها درست چند لحظه پس از انتشار ویروس اتفاق افتاد !!! حال آنکه کسپر که روی سیستم چند نفر از فامیل و دوستانم نصب هست و همچنین نود و بقیه تا مدت ها این الودگی رو اعلام نکردند !
قدرت یک انتی ویروس در این گونه مواقع مشخص میشه و گرنه همه انتی ویروس ها بعد از مثلا 3 ماه میتونند فایل های آلوده رو شناسایی کنند !!!
سپاس
شما نورتون دارید چه نسخه ای ازش راضی هستید؟

puyan2
23-09-2012, 00:50
من خودم از کسپر استفاده میکنم ......... شخصا نمیتونم به یه انتی ویروس روسی اعتماد کنم ....... فقط به خاطر اینکه به تنظیماتش اشنایی دارم استفاده میکنم........

من هم این دوره رو گذروندم . ولی توصیه می کنم به نورتون یا مک افی روی بیارید . سختیه اشنایی به منوها ارزشش رو داره . جاهایی به دادتون میرسه که بعدها لذت می برید
سپاس

puyan2
23-09-2012, 00:56
شما نورتون دارید چه نسخه ای ازش راضی هستید؟

من نورتون رو از مدت ها پیش دنبال می کنم
تقریبا همه آنتی ویروس ها رو تست کردم . حتی کسپر رو حدود چهار سال روی 2 تا سیستم همزمان . سیستم شرکت و لپ تاپ شرکت . روی سیستم خونه هرگز جز نورتون نصب نکردم چون دیتای موجود در اون برام خیلی اهمیت داره
نورتون از نسخه 2009 که با تغییراتی باعث روانی سرعت سیستم میشه دیگه واقعا عالی هست . نسخه 2010 کاملتر شد . 2011 و 2012 و 2013 هم به کاملش کمک کردن
من 2012 رو توصیه میکنم . خودم در حال حاضر 2013 دارم. چون تکنولوژیه سونار دراون ارتقا پیدا کرده و خیلی ویژگی های بارز دیگه . ولی چون هنوز نسخه OEM یا کرک معتبر نداره توصیه میکنم همون 2012 رو نصب کنید . نسخه 19.8.0.14 Final رو میتونید راحت پیدا کنید .
سپاس

vahid_crab708
23-09-2012, 00:59
من نورتون رو از مدت ها پیش دنبال می کنم
تقریبا همه آنتی ویروس ها رو تست کردم . حتی کسپر رو حدود چهار سال روی 2 تا سیستم همزمان . سیستم شرکت و لپ تاپ شرکت . روی سیستم خونه هرگز جز نورتون نصب نکردم چون دیتای موجود در اون برام خیلی اهمیت داره
نورتون از نسخه 2009 که با تغییراتی باعث روانی سرعت سیستم میشه دیگه واقعا عالی هست . نسخه 2010 کاملتر شد . 2011 و 2012 و 2013 هم به کاملش کمک کردن
من 2012 رو توصیه میکنم . خودم در حال حاضر 2013 دارم. چون تکنولوژیه سونار دراون ارتقا پیدا کرده و خیلی ویژگی های بارز دیگه . ولی چون هنوز نسخه OEM یا کرک معتبر نداره توصیه میکنم همون 2012 رو نصب کنید . نسخه 19.8.0.14 Final رو میتونید راحت پیدا کنید .
سپاس
نه من از کرک استفاده نمی کنم اورژینالش می خرم مونده بودم بین آویرا و نورتون

*Batman*
23-09-2012, 01:19
Norton Antivirus 2013 60 days trial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Norton Interent Security 2013 60 days trial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Norton 360 60 days trial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای فعال کردن محصولات نورتون بهترین کار اینه که از آموزشهای صفحه اول تاپیک استفاده کنید و خودتون برای نورتون سریال بسازید و ازش استفاده کنید.
موفق باشید.

آویرا نسخه رایگانش هست اون خوبه اگر پولیش خواسنید به من پ خ بده تا با تخفیف ویژه بهت بدم

نه من از کرک استفاده نمی کنم اورژینالش می خرم مونده بودم بین آویرا و نورتون
ما که از کارهای شما سر در نیاوردیم؟!

ALI16437
23-09-2012, 09:41
با سلام
دوستان عزیز اگر کسی جدیدترین نسخه Norton_Removal_Tool
رو داره یک جا قرار بده ما هم استفاده کنیم نسخه های قبلیش
دیگه کار نمیکنه

ممنونم.

milad_gta
23-09-2012, 10:12
با سلام
دوستان عزیز اگر کسی جدیدترین نسخه Norton_Removal_Tool
رو داره یک جا قرار بده ما هم استفاده کنیم نسخه های قبلیش
دیگه کار نمیکنه

ممنونم.

satrianism
23-09-2012, 16:44
سلام دوستان.
-چرا وقی اپدیت اتلاین میکنم حجم فولدر definition تغییری نمیکنه؟؟:20:مگه محل ذخیره اپدیت ها نیست؟
-اگه پوشه definition را بخام روی سیستم دیگه ای بریزم باید replace بشه یا اضافه بشه؟

*Batman*
23-09-2012, 16:56
سلام دوستان.-چرا وقی اپدیت اتلاین میکنم حجم فولدر definition تغییری نمیکنه؟؟:20:مگه محل ذخیره اپدیت ها نیست؟
-اگه پوشه definition را بخام روی سیستم دیگه ای بریزم باید replace بشه یا اضافه بشه؟

سلام.
تغییر که میکنه اما به تدریج.شما از پوشه Properties بگیرید.
برای آنتقال آپدیتها ابتدا در Safe Mode از پوشه Definitions یه بکاپ بگیرید تا در صورت بروز مشکل دوباره برگرده سر جای اولش.
بعد Definitions قدیمی رو کاملا پاک کنید و پوشه جدید رو جایگزین کنید.

depot
23-09-2012, 17:26
چطور میشه نحوه برخورد نورتون با فایل رو عوض کرد ؟؟؟ مثلا اگر خیلی الوده باشه حذف میکنه ولی من میخوام کلا هر فایلی رو که مشکوکه قرنطینه کنه ........

satrianism
24-09-2012, 17:10
سلام.
تغییر که میکنه اما به تدریج.شما از پوشه Properties بگیرید.
برای آنتقال آپدیتها ابتدا در Safe Mode از پوشه Definitions یه بکاپ بگیرید تا در صورت بروز مشکل دوباره برگرده سر جای اولش.
بعد Definitions قدیمی رو کاملا پاک کنید و پوشه جدید رو جایگزین کنید.

فولدر lue محل اپدیت های جدیده و حجمش تغییر میکنه ،نه definition.
C:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_19.8.0.14\Lue

definition هفته ای 1 مگا بایت کم و زیاد میشه.!

Phoenix71
25-09-2012, 00:22
دوستان من قبلا آویرا داشتم خودش تمام فایل های اتوران را بلاک میکرد و اجازه اجرا شدن نمیداد میخواستم بدونم نورتون هم این قابلیت رو داره؟

milad_gta
25-09-2012, 00:31
دوستان من قبلا آویرا داشتم خودش تمام فایل های اتوران را بلاک میکرد و اجازه اجرا شدن نمیداد میخواستم بدونم نورتون هم این قابلیت رو داره؟

بله قبل از اجرا به محض مشاهده فایل مخرب ، اون رو حذف میکنه ( البته میتونید برگردونید ) ، در صورتی که فایلی رو شناسایی نکنه هم بعد از اجرا یک لایه امنیتی دیگه فعال میشه و رفتار برنامه رو مورد برسی قرار میده و در صورت مشاهده رفتار غیر معمول برنامه رو بلاک میکنه .

Phoenix71
25-09-2012, 00:38
یعنی این طور نیست که تمام اتوران ها رو ببنده؟چون آویرا حتی اگر سالم هم بود بلاک میکرد و اجازه اجرا شدن نمیداد :)

smohsen
25-09-2012, 00:57
یعنی این طور نیست که تمام اتوران ها رو ببنده؟چون آویرا حتی اگر سالم هم بود بلاک میکرد و اجازه اجرا شدن نمیداد :)

به نورتون شک نکن:21: حداقل تو مسائل اوتوران:31:

milad_gta
25-09-2012, 02:03
بدون دلیل بلاک نمیکنه ولی تا مطمئن نباشه فایل مورد نداره اجازه اجرا شدن نمیده ...

kaivanika
25-09-2012, 02:05
تو نسخه 2012 نمیدونم چه تنظیمی رو انجام داده بودم
که نورتون خودش یه اسکن سریع انجا میداد و هر بار cookies های پیدا میکرد و حذفش میکرد

این عکسم دیشب گرفتم هر کاری میکنم این دو فایل رو قرنطینه نمیکنه

explore رو با یه برنامه که تم وینندوز رو عوض میکنه عوض کردم

milad_gta
25-09-2012, 07:46
تو نسخه 2012 نمیدونم چه تنظیمی رو انجام داده بودم
که نورتون خودش یه اسکن سریع انجا میداد و هر بار cookies های پیدا میکرد و حذفش میکرد

این عکسم دیشب گرفتم هر کاری میکنم این دو فایل رو قرنطینه نمیکنه

explore رو با یه برنامه که تم وینندوز رو عوض میکنه عوض کردم

تو تنظیمات قسمت Computer Scan گزینه Tracking cookies scan رو بزارید روی Remove ...

explorer ای که جایگزین کردید ویرایش شده و افراد زیادی هم ازش استفاده نمیکنند و مورد اعتماد norton نیست ، بهتره ازش استفاده نکنید ولی اگر بهش اعتماد دارید رو نام فایل کلیک کنید و در پنجره باز شده Trust Now رو بزنید .

smohsen
25-09-2012, 10:09
Norton Internet Security
19.8.0.14
Error: 8506, 422
Microsoft Windows XP
2600.xpsp_sp3_gdr.120411-1615
Norton Autofix Results: 0 item(s)
بعضا این ارور رو میده و تا ریستارت هم فیکس نمیشه
چرا؟

newhamedpc
25-09-2012, 21:14
تو NIS 2013 هم فایل های کرک و پچ رو خودکار میاد پاک کنه هنوز؟

Rogziel
26-09-2012, 16:25
اين آنتي ويروس اگه حواست نباشه زده هر چي كرك و پچ داري پاك كرده!
خيلي نامرده!

satrianism
26-09-2012, 23:56
اين آنتي ويروس اگه حواست نباشه زده هر چي كرك و پچ داري پاك كرده!
خيلي نامرده!
نامرد نیست مسئولیت پذیره.
تازه میتونی فایلهایی که پاک کرده را restore کنی و تو لیست ویژه قرار بدی.

حمید031090
27-09-2012, 03:08
سلام خسته نباشید...
انتی ویروسم کاملا از کار افتاده و غیر فعال شده و subscrible now نوشته هر چقدر هم کد و لایسنس وارد می کنم اثر نداره به نظرتون چی کار باید بکنم؟؟؟
ممنونم

Rogziel
27-09-2012, 21:27
نامرد نیست مسئولیت پذیره.
تازه میتونی فایلهایی که پاک کرده را restore کنی و تو لیست ویژه قرار بدی.
این قضیه که میفرمائید درست اما تو کشوری که قانون کپی رایت نداره و همه نرم افزارهای کرک شده و پچ شده استفاده میکنن معنی و توجیهی نداره.
ممنون بابت اطلاعات بابت Restore کردن :)

puyan2
28-09-2012, 20:06
سلام خسته نباشید...
انتی ویروسم کاملا از کار افتاده و غیر فعال شده و subscrible now نوشته هر چقدر هم کد و لایسنس وارد می کنم اثر نداره به نظرتون چی کار باید بکنم؟؟؟
ممنونم

درود دوست عزیز
راستش این مشکل رو خیلی ها دارند
به موقع تاریخ تریال رو چک نمی کنند و اغین مشکل پیش میاد
توی اینترنت جاهای زیادی رو گشتم . اکثریت توضیح دادن که راه نداره و باید یا Remover نورتون رو پاک کنید و از نو نصب و آپدیت کنید
ولی چند روز پیش روی لپ تاپ این مشکل رو داشتم با Norton 360 5.0 Premium
واسه خودمم جالب بود که درست شد !!
ویندوز رو از حالت Safe Mode بالا بیارید و تریال ریست ورژن 3.3.1 رو اجرا کنید . جالب اینه که چون نورتون RUN نیست دیگه به خاموش بودن یا نبودن Tamper هم گیر نمیده
البته برای من در نهایت اروری مبنی بر اجرا نشدن نورتون داد ولی وقتی دوباره از نرمال ویندوز بالا اومدم دیدم که 180 روز رو ریست کرده !
جالب اینه که توی همین چند روزی که نورتون غیر فعال بود سیستم تروجان گرفته بود و به محض فعال شدن نورتون ، تروجان عزیز هم زمین گیر شد :)
تست کنید
سپاس

حمید031090
28-09-2012, 20:16
درود دوست عزیز
راستش این مشکل رو خیلی ها دارند
به موقع تاریخ تریال رو چک نمی کنند و اغین مشکل پیش میاد
توی اینترنت جاهای زیادی رو گشتم . اکثریت توضیح دادن که راه نداره و باید یا Remover نورتون رو پاک کنید و از نو نصب و آپدیت کنید
ولی چند روز پیش روی لپ تاپ این مشکل رو داشتم با Norton 360 5.0 Premium
واسه خودمم جالب بود که درست شد !!
ویندوز رو از حالت Safe Mode بالا بیارید و تریال ریست ورژن 3.3.1 رو اجرا کنید . جالب اینه که چون نورتون RUN نیست دیگه به خاموش بودن یا نبودن Tamper هم گیر نمیده
البته برای من در نهایت اروری مبنی بر اجرا نشدن نورتون داد ولی وقتی دوباره از نرمال ویندوز بالا اومدم دیدم که 180 روز رو ریست کرده !
جالب اینه که توی همین چند روزی که نورتون غیر فعال بود سیستم تروجان گرفته بود و به محض فعال شدن نورتون ، تروجان عزیز هم زمین گیر شد :)
تست کنید
سپاس

ممنونم از راهنمایی های شما ....جالب اینجاست:داشتم می زدم به سیم اخر که کلا نورتون رو حذف کنم و بیت دیفندر بریزم اما قبلش پیش خودم گفتم بزار ضربت اخر رو هم بزنم بعدش حذفش کنم....اومدم و یه کلید لایسنس رو از تاپیک مربوطه برداشتم و با کمال نا امیدی امتحانش کردم اما جالب اینجاست که عمل کرد و 180 روز بهم داد...
اما نورتون ویروس کش مالی نیست بار ها شده اسیر ویروس های خفن حرام بشم و نورتون حتی نتونسته پیداشون کنه چه برسه به اینکه پاکشون کنه!!!!فکر کنم مجبورا اول و اخر نورتون رو حذف کنم و بیت دیفندر بریزم گر چه خیلی گرونه...اما می ارزه...
ممنونم

jolan57
28-09-2012, 20:27
ممنونم از راهنمایی های شما ....جالب اینجاست:داشتم می زدم به سیم اخر که کلا نورتون رو حذف کنم و بیت دیفندر بریزم اما قبلش پیش خودم گفتم بزار ضربت اخر رو هم بزنم بعدش حذفش کنم....اومدم و یه کلید لایسنس رو از تاپیک مربوطه برداشتم و با کمال نا امیدی امتحانش کردم اما جالب اینجاست که عمل کرد و 180 روز بهم داد...
اما نورتون ویروس کش مالی نیست بار ها شده اسیر ویروس های خفن حرام بشم و نورتون حتی نتونسته پیداشون کنه چه برسه به اینکه پاکشون کنه!!!!فکر کنم مجبورا اول و اخر نورتون رو حذف کنم و بیت دیفندر بریزم گر چه خیلی گرونه...اما می ارزه...
ممنونم
طبق اکثر تست های معتبر آنتی ویروس نورتون یکی از بهترین شناسایی ها و گندزدایی ها رو داره
موافقان و مخالفان هم به این امر اذعان دارن
شما یه دونه از اون ویروس ها خفن رو واسه ما بذار تا ما هم با نورتون خفن ویروسی بشیم !!

حمید031090
28-09-2012, 21:12
سلام
ببینید دوسته عزیز ...معلومه که شما اصلا انسان متعصبی نیستید:31:...
اما هارد اکسترنالم ویروس new folder و hidden و اتوران رو نوش جان کرده بود و به هیچ وجه هم با نورتون حذف نمی شد ...!!!که متاسفانه هارد رو دادم به دوستم که کسپر داره و حذف کرد... من قبلا کسپر داشتم و این ویروس ها رو تونسته بودن حذف کنم...

jolan57
28-09-2012, 22:01
سلام
ببینید دوسته عزیز ...معلومه که شما اصلا انسان متعصبی نیستید:31:...
اما هارد اکسترنالم ویروس new folder و hidden و اتوران رو نوش جان کرده بود و به هیچ وجه هم با نورتون حذف نمی شد ...!!!که متاسفانه هارد رو دادم به دوستم که کسپر داره و حذف کرد... من قبلا کسپر داشتم و این ویروس ها رو تونسته بودن حذف کنم...
من منتظر بودم که این حرف رو بزنید
بله من تعصب دارم چرا که نه, خب 100 تا دلیل میتونه داشته باشه ویروسی شدن شما مثل غیرفعال کردن آنتی ویروس یا نصب آنتی ویروس بعد از آلودگی و ...
چون جزئیات مشخص نیست ادامه نمیدم ولی مطمئن باشید نورتون یکی از قوی ترین آنتی ویروس های جهان است طبق تست های مختلف و حتی این تست هایی که خودمون در این تاپیک انجام میدیم

satrianism
28-09-2012, 22:28
این قضیه که میفرمائید درست اما تو کشوری که قانون کپی رایت نداره و همه نرم افزارهای کرک شده و پچ شده استفاده میکنن معنی و توجیهی نداره.
ممنون بابت اطلاعات بابت Restore کردن :)
خواهش میکنم.
این که قانون کپی رایت رعایت نمیشه درست ، ولی توجیح پذیره دوست من:46:
و توجیهش اینه که از نرم افزار های اصل استفاده کنیم.تا نورتون به قول شما نا مرد نباشه. ایراد از خود ماست.:6:

mohammad hamed
28-09-2012, 22:36
سلام
دوستان من فقط از نورتون استفاده می کنم.آیا همه آنتی ویروس های مثل نورتون اینقدر آدم باید درگیر کرکش بشه؟؟

milad_gta
28-09-2012, 22:42
سلام
دوستان من فقط از نورتون استفاده می کنم.آیا همه آنتی ویروس های مثل نورتون اینقدر آدم باید درگیر کرکش بشه؟؟

سه پست اول تایپیک رو مطالعه بفرمایید تا درگیر کرک کردن نباشید ، برای سایر برنامه ها هم در تایپیک خودش مطرح کنید ، آنتی ویروس کرک شده استفاده نکنید بهتره ...

satrianism
30-09-2012, 13:42
سلام . من اپدیت افلاین دانلود کردم 174 مگا بایت . و اپدیت کردم . 4 روز بعد نورتون نارنجی شده و دوباره اپدیت 100 مگابایتی میخاد!!!!:18: این جور که پیداس ماهی 1 گیگ دانلود فقط برای اپدیت های نورتون باید بزاریم کنار!:44:

milad_gta
30-09-2012, 14:21
شما اگر آفلاین هم آپدیت کرده باشید باید یک بار لایو آپدیت کنید ، بعد از آپدیت لایو روزانه 1 تا نهایتا 5 مگابایت آپدیت دارید .

satrianism
30-09-2012, 17:41
لایو اپدیت دو با زدم 100 مگ دانلود کرد بعد تو گزینه process update faild شد. چیکارش کنم؟

*Batman*
30-09-2012, 18:27
لایو اپدیت دو با زدم 100 مگ دانلود کرد بعد تو گزینه process update faild شد. چیکارش کنم؟

دوباره LiveUpdate کنید.این بار باید کمتر دانلود کنه.
در مورد اون مشکل که با من مطرح کردید باید بگم نمیتونید آپدیتهای 64 بیتی رو برای 32 بیتی و بر عکس استفاده کنید.

satrianism
30-09-2012, 20:34
دوباره LiveUpdate کنید.این بار باید کمتر دانلود کنه.
در مورد اون مشکل که با من مطرح کردید باید بگم نمیتونید آپدیتهای 64 بیتی رو برای 32 بیتی و بر عکس استفاده کنید.

پس 32 یا 64 بیتی بودن ویندوز فرق میکنه؟
Live upadte دانلود میشه ولی process update را faild مکنه!میدونی کدوم قسمت را میگم؟

*Batman*
30-09-2012, 21:02
پس 32 یا 64 بیتی بودن ویندوز فرق میکنه؟
Live upadte دانلود میشه ولی process update را faild مکنه!میدونی کدوم قسمت را میگم؟
بله 32 و 64 فرق میکنه.
قبل از پیدایش این خطا به صورت دستی آپدیت ها رو جایگزین نکردید؟
بعد از آپدیت یه Update Summary بهتون میده. میتونید بگید روی کدوم مورد خطا میده؟

satrianism
02-10-2012, 16:33
بله 32 و 64 فرق میکنه.
قبل از پیدایش این خطا به صورت دستی آپدیت ها رو جایگزین نکردید؟
بعد از آپدیت یه Update Summary بهتون میده. میتونید بگید روی کدوم مورد خطا میده؟

چرا جایگزین کردم

*Batman*
02-10-2012, 17:05
سلام.
به خاطر آپدیتهای 32 بیتی هست که روی 64 استفاده شده.
محتویات پوشه Definitions رو پاک کنید تا از اول اپدیت کنه.(قبلش بکاپ بگیرید)

polestar98g
04-10-2012, 09:56
سلام دوستان
من يک راهنمايي مي​خواستم دوستان:
به نظرتون نورتون اينترنت سکوريتي نصب بشه بهتره يا ترکيب آنتي​ويروس نورتون با فايروال کومودو؟
از نظر امنيتي و رواني سيستم، کدوم بهتره؟
با تشکر

puyan2
04-10-2012, 10:57
سلام دوستان
به نظرتون نورتون اينترنت سکوريتي نصب بشه بهتره يا ترکيب آنتي​ويروس نورتون با فايروال کومودو؟
با تشکر

درود
یه اینترنت سکوریتی نصب کنید و خیال خودتون رو راحت کنید
سپاس

Phoenix71
04-10-2012, 18:40
سلام دوستان
با تشکر

والا من که ترکیب این دو رو استفاده میکنم و هیچ مشکلی از نظر سرعت ندارم :)

aban366
05-10-2012, 13:07
سلامدوستان شماره سریال جدید اینترنت سکوریتی 2012 میخواستم؟

*Batman*
05-10-2012, 18:25
سلامدوستان شماره سریال جدید اینترنت سکوریتی 2012 میخواستم؟

سلام
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال کنید.

polestar98g
06-10-2012, 07:54
سلام دوستان خسته نباشید
نورتون در قسمت هیستوری، هر بار که یک برنامه به حالت فول اسکرین در میاد یا از اون حالت خارج میشه بصورت یک گزارش ضبط می‌کنه!
میخواستم بدونم این به چه دردی می‌خوره چه فایده داره؟!
تصویرش:

*Batman*
06-10-2012, 14:40
سلام دوستان خسته نباشید
نورتون در قسمت هیستوری، هر بار که یک برنامه به حالت فول اسکرین در میاد یا از اون حالت خارج میشه بصورت یک گزارش ضبط می‌کنه!
میخواستم بدونم این به چه دردی می‌خوره چه فایده داره؟!

سلام
نورتون در حالت Silent اکثر فعالیت های پشت پرده مثل اسکن،بهینه سازی و نمایش پیغامها رو متوقف میکنه.
برای مثال شما آنتی ویروس رو تنظیم میکنید تا در روز و ساعت معینی سیستم رو اسکن کنه.
اگر برنامه ای در حالت Full Screen اجرا شده باشه اسکن در زمان معین انجام نمیشه.اینو میتونید از گزارشهای مربوط به Silent Mode متوجه بشید.

amin666
09-10-2012, 12:20
سلام
من یه بازی نصب کردم که نورتون یکی از فایلهای dll رو اتومات پاک می کنه چون تروجان می شناسه.در صورتی که نسخه کرک مال کرکر معروف blackbix هست.البته شاید هم واقعا تروجان باشه.ولی یه راهی هست که بشه این فایل رو مثلا وارد whitelist کرد که پاک نکنه؟چون من بلک لیست و ... ندیدم مثل بعضی انتی ویروسها توی نورتون.راستی من از norton internet secutiry استفاده می کنم

milad_gta
09-10-2012, 12:45
سلام
من یه بازی نصب کردم که نورتون یکی از فایلهای dll رو اتومات پاک می کنه چون تروجان می شناسه.در صورتی که نسخه کرک مال کرکر معروف blackbix هست.البته شاید هم واقعا تروجان باشه.ولی یه راهی هست که بشه این فایل رو مثلا وارد whitelist کرد که پاک نکنه؟چون من بلک لیست و ... ندیدم مثل بعضی انتی ویروسها توی نورتون.راستی من از norton internet secutiry استفاده می کنم

به قسمت Advanced برید سپس Quarantine بعد رو فایل مورد نظر از لیستی که میبینید کلیک کنید ، سمت راست قسمت Detail رو گزینه Options کلیک کنید تو پنجره باز شده رو restore and exclude this file کلیک کنید .

راه دیگه : تو قسمت تنظیمات بخش computer تب Antivirus and sonar exclusions هم میتونید فایل ها و شاخه های مورد نظرتون رو اضافه کنید تا اسکن و ... نشند .

*Batman*
10-10-2012, 00:19
اومدن واسه تولبار فایرفاکس 16 آپدیت دادن که نیاز به Restart داره.بعد میگن ورژن 2013 برای آپدیتهاش ریست نمیخواد.خوب نگو عزیز من . مجبور که نیستی!

یه جا دیگه گفته بودن سونار تو Safe mode هم کار میکنه.در حالیکه تو Normal mode هم با صلوات کار میکنه!باز خوبه صداشو در نیاوردن و تو لیست Feature ها نبود.

AlexanderMahone
11-10-2012, 02:02
Free Norton Antivirus 2013 Genuine Key For 6 Months ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tom Clancy's
12-10-2012, 13:26
سلام دوستان
من 2012 رو داشتم پاک کردم امروز 2013 رو نصب کردم اما یه مشکلی دارم!
میخواستم بدونم این ورژن 64 بیت نداره؟؟؟!! آخه تو Program File X86 نصب شده و سرویس های برنامه هم *32 هستند! (ccsvchst*32)

SH@HIN
12-10-2012, 14:01
سلام
دوستان من Norton Internet Security 2013 رو نصب کردم
یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم از V p N استفاده کنم دیگه !!
وقتی کانکت میشم مدت زیادی همینطور باقی میمونه بعدشم ارور 800 میده !!

*Batman*
12-10-2012, 19:40
سلام
دوستان من Norton Internet Security 2013 رو نصب کردم
یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم از V p N استفاده کنم دیگه !!
وقتی کانکت میشم مدت زیادی همینطور باقی میمونه بعدشم ارور 800 میده !!

وارد قسمت Advanced شده و گزینه Intrusion Prevention رو غیر فعال کنید.ببینید درست میشه یا نه؟
اگر درست نشد اسم برنامه V/P/N رو با فاصله بنویسید تا چاره ای بیندیشیم.

SH@HIN
12-10-2012, 22:46
وارد قسمت Advanced شده و گزینه Intrusion Prevention رو غیر فعال کنید.ببینید درست میشه یا نه؟
اگر درست نشد اسم برنامه V/P/N رو با فاصله بنویسید تا چاره ای بیندیشیم.
خیر دوست عزیز درست نشد
والا از برنامه ای استفاده نمیکنم!!
همون کانکشن خود v p-- n هست !

jolan57
12-10-2012, 23:07
فایروالت رو غیرفعال کن و تست کن
ممکن هم هست اختلال از طرف شرکت اینترنتی باشه یک موج جدیدی از اختلال شروع شده این مسائل رو چک کنید
اگه درست نشد به نظر من بی خیال اینترنت سکوریتی شو من ندیدم اختلال آنتی ویروسی با چیز پی ان حل بشه :دی
یا نورتون آنتی ویروس + کمودو فایروال

polestar98g
12-10-2012, 23:32
سلام دوستان
من 2012 رو داشتم پاک کردم امروز 2013 رو نصب کردم اما یه مشکلی دارم!
میخواستم بدونم این ورژن 64 بیت نداره؟؟؟!! آخه تو Program File X86 نصب شده و سرویس های برنامه هم *32 هستند! (ccsvchst*32)
نه، نسخه 64 بیتی نداره.
حالا چه اشکالی داره توی x86 نصب بشه.

SH@HIN
13-10-2012, 01:06
فایروالت رو غیرفعال کن و تست کن
ممکن هم هست اختلال از طرف شرکت اینترنتی باشه یک موج جدیدی از اختلال شروع شده این مسائل رو چک کنید
اگه درست نشد به نظر من بی خیال اینترنت سکوریتی شو من ندیدم اختلال آنتی ویروسی با چیز پی ان حل بشه :دی
یا نورتون آنتی ویروس + کمودو فایروال
فایروال رو غیر فعال میکنم جواب میده،منتها من حاضر نیستم حتی 1 ثانیه خاموش بشه فایروال :31:
توی تنظیماتش هم قسمتی نبود برای این کار ! یه رول هم تعریف کردم برا آدرس چیز چی ان بازم نشد !!
یه سوال ؟ نرم افزاری نیست مثل prox y fir e که بشه از پیز پی ان استفاده کرد ازش؟!

Tom Clancy's
13-10-2012, 01:08
نه، نسخه 64 بیتی نداره.
حالا چه اشکالی داره توی x86 نصب بشه.
خب 64 بیت به مراتب عملکرد و سرعت برنامه بالاتر میره !!

*Batman*
13-10-2012, 02:09
فایروال رو غیر فعال میکنم جواب میده،منتها من حاضر نیستم حتی 1 ثانیه خاموش بشه فایروال :31:
توی تنظیماتش هم قسمتی نبود برای این کار ! یه رول هم تعریف کردم برا آدرس چیز چی ان بازم نشد !!
یه سوال ؟ نرم افزاری نیست مثل prox y fir e که بشه از پیز پی ان استفاده کرد ازش؟!
سلام
لطفا یه تصویر واضح از اون Rule که تعریف کردید به من نشون بدید.
سوال آخر شما از پایه خلاف قوانین انجمنه!

polestar98g
13-10-2012, 10:06
خب 64 بیت به مراتب عملکرد و سرعت برنامه بالاتر میره !!
تفاوت محسوسی نمیکنه. برنامه های 32 بیتی در سیستم 64 بیتی با تکنیک WOW کار می‌کنند و فرآیندش خیلی سریع انجام میشه به حدّی که اصلاً نامحسوسه.
به هر حال خیلی از آنتی ویروسهای مهمّ دیگه هم 64 بیتی ندارند مثل کسپرسکی و آویرا و غیره.

SH@HIN
13-10-2012, 10:38
سلام
لطفا یه تصویر واضح از اون Rule که تعریف کردید به من نشون بدید.
سوال آخر شما از پایه خلاف قوانین انجمنه!

*Batman*
13-10-2012, 12:54
سلام
اگر از ویندوز XP استفاده میکنید به 7 ارتقا بدید.
از قسمت Trust Control ،کانکشن مربوطه را در حالت Full Trusted قرار بدید.
پروتکل رو هم روی All تنظیم کنید.(در قسمت Communications)
اگر جواب نداد:
Intrusion Prevention رو موقتا غیرفعال کنید.
یه Rule جدید هم تعریف کنید و در اون فقط پورتهای مورد استفاده رو باز کنید و بهش IP ندید.

ariajoker
14-10-2012, 18:54
دوستان بنده NIS 2012 روی سیستمم دارم . به نظرتون نیازی هست به 13 ارتقاش بدم ؟
و 13 چیز جدید و مهمی داره که ارزش ارتقا دادن داشته باشه ؟

AlexanderMahone
14-10-2012, 21:49
دوستان بنده NIS 2012 روی سیستمم دارم . به نظرتون نیازی هست به 13 ارتقاش بدم ؟ و 13 چیز جدید و مهمی داره که ارزش ارتقا دادن داشته باشه ؟ هنوز میتونید از نسخه 2012 استفاده کنید و فعلا نیاز به ارتقا به 2013 ندارید اما یکی دو ماه دیگه حتما به 2013 تغییرش بدید چون تا اون موقع دیگه ورژن نهایی اون اومده الان هم فینال هست اما هنوز یکم ریزه کاری داره مثلا رو سیستم 64 بیتی وقتی تو safemode فول اسکن انجام میشه گاهی وقتا سیستم هنگ میکنه از این ریزه کاری ها اما تا دو ماه دیگه تمام این مشکلات درست میشه و اون موقع زمان خوبی برا ارتقا هست خودم هم هنوز 2012 رو دارم. تغییرات در 2013 اضافه شدن لایه امنیتی جدید برای پاک کردن و نابودی مخرب هایی که به سختی پاک میشن . بروزرسانی دقیق نرم افزار بصورت هوشمند به نسخه های جدید قدرتمند تر شدن سونار و انجام محافظت بهتر مدیریت استفاده نورتون از پهنای باند برای صرفه جویی در استفاده از ترافیک اینترنتی ماهیانه کاربران

fg55
15-10-2012, 00:00
سلام .من نورتون 360 ورژن6 را پاک کردم و این نسخه ی جدید را نصب کردم قبلش هم ویندوزم را دوباره نصب کردم حالا مشکلم با قسمت نگهداری پسوردهاست که تمام پسوردهام رو انجا ذخیره کرده بودم .متاسفانه پیغام ....failed to log in میده و نمیتونم وارد اکانتم بشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

helplab
15-10-2012, 04:12
سلام
عزیز فایل نصب آفلاین Norton Anti Virus 2013 را برام آپلود می کنید

AlexanderMahone
15-10-2012, 10:19
سلام .من نورتون 360 ورژن6 را پاک کردم و این نسخه ی جدید را نصب کردم قبلش هم ویندوزم را دوباره نصب کردم حالا مشکلم با قسمت نگهداری پسوردهاست که تمام پسوردهام رو انجا ذخیره کرده بودم .متاسفانه پیغام ....failed to log in میده و نمیتونم وارد اکانتم بشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نرم افزار رو پاک کنید و از اول نصب کنید. (ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/removal_tools/Norton_Removal_Tool.exe)
سیستم رو ریست کنید.بعد نورتون رو از اول نصب کنید.
این پست ها هم کمک میکنند:
Norton Account login fails for Identity Safe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Norton-Account-login-fails-for-Identity-Safe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])/

AlexanderMahone
15-10-2012, 10:26
سلام
عزیز فایل نصب آفلاین Norton Anti Virus 2013 را برام آپلود می کنید

با تغییر ای پی دانلودش کن با حجم 158 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

helplab
15-10-2012, 23:15
با تغییر ای پی دانلودش کن با حجم 158 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون
عزیز این نسخه 180 روز می باشد.

*Batman*
16-10-2012, 00:00
ممنون
عزیز این نسخه 180 روز می باشد.

شما مطمئن هستید؟:18:

helplab
16-10-2012, 01:23

سلام
- عزیزان کسی اطلاعات در مورد Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 2013 دارد در اختیار من قرار بدهد ؟
- این نسخه را می شود به صورت رایگان بر روی سرور و کلاینت استفاده کرد ؟
- اگر امکان دارد آخرین نسخه رایگان Symantec Endpoint Protection قابل نصب روی سرور و کلاینت همراه با کنسول مدیریت را برای دانلود قرار بدهید؟
- گویا نسخه رایگان Symantec Endpoint Protection به صورت اتوماتیک آپگرید نمیشود برای حل این مشکل باید چه کار کرد در شبکه؟
- نسخه 180 روزه - Norton Anti Virus 2013 در حال حاضر ارائه شد اگر امکان دارد لینک دانلود آن را قرار بدید؟

پیشاپیش از لطف شما سپاس گذارم

AlexanderMahone
16-10-2012, 14:55
سلام
- عزیزان کسی اطلاعات در مورد Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 2013 دارد در اختیار من قرار بدهد ؟
- این نسخه را می شود به صورت رایگان بر روی سرور و کلاینت استفاده کرد ؟
- اگر امکان دارد آخرین نسخه رایگان Symantec Endpoint Protection قابل نصب روی سرور و کلاینت همراه با کنسول مدیریت را برای دانلود قرار بدهید؟
- گویا نسخه رایگان Symantec Endpoint Protection به صورت اتوماتیک آپگرید نمیشود برای حل این مشکل باید چه کار کرد در شبکه؟
- نسخه 180 روزه - Norton Anti Virus 2013 در حال حاضر ارائه شد اگر امکان دارد لینک دانلود آن را قرار بدید؟

پیشاپیش از لطف شما سپاس گذارم

1=Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2=نه اما باید صبر کنید تا نسخه کرک شدش رو تو نت پخش کنند.
3=دانلود Symantec Endpoint Protection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4=اتوماتیک اپگرید در نسخه های اصلی فعال هست.اگر نسخه اصلی ندارید باید ورژن جدید رو از سایت های اینترنتی دانلود و نصب کنید.
5=Norton Antivirus 2013 180 days Trial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6=Norton InternetSecurity 2013 180 days Trial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smohsen
17-10-2012, 22:14
یه اتفاق عجیب
یه فلش ویروسی وصل کردم سیستم
بعد برای اینکه ببینم چی توشه نورتون رو دیزبل کردم و فلش رو به حالت اکسپلور (و نه دابل کلیک باز کردم) بعد نورتون رو enable کردم اما نورتون هیچ کاری نکرد!
در حالی که فلش مملو از ویروس بود
حتی فلش رو زدم اسکن کامل اما هیچی پاک نکرد!

سیستم رو ریستارت کردم و با اون یکی ویندوز که کاسپر روشه اومدم بالا با باز کردن فلش بلافاصله همرو پاک کرد!!!!

علتش چیه؟

AlexanderMahone
18-10-2012, 09:59
یه اتفاق عجیب
یه فلش ویروسی وصل کردم سیستم
بعد برای اینکه ببینم چی توشه نورتون رو دیزبل کردم و فلش رو به حالت اکسپلور (و نه دابل کلیک باز کردم) بعد نورتون رو enable کردم اما نورتون هیچ کاری نکرد!
در حالی که فلش مملو از ویروس بود
حتی فلش رو زدم اسکن کامل اما هیچی پاک نکرد!

سیستم رو ریستارت کردم و با اون یکی ویندوز که کاسپر روشه اومدم بالا با باز کردن فلش بلافاصله همرو پاک کرد!!!!

علتش چیه؟

نورتون رو به صورت دقیق کانفیگ کرده بودید؟

smohsen
18-10-2012, 10:02
نورتون رو به صورت دقیق کانفیگ کرده بودید؟

من همیشه با همین تنظمیات کار می کنم
البته این تنظیمات رو هم از همین جا گرفتم
حداکثری هم هست
فقط نمی دونم چرا تو این وضعیت هیچ کاری نکرد!
یعنی یه لحظه دیزبل شدن و بعدش دوباره enable شدن

AlexanderMahone
18-10-2012, 10:07
من همیشه با همین تنظمیات کار می کنم
البته این تنظیمات رو هم از همین جا گرفتم
حداکثری هم هست
فقط نمی دونم چرا تو این وضعیت هیچ کاری نکرد!
یعنی یه لحظه دیزبل شدن و بعدش دوباره enable شدن

یه بار دیگه تنظیمات رو چک کنید ببینید چیزی از اون دیزیبل نیست.ورژن چند رو دارید چون 2013 هنوز یکم مشکل داره

smohsen
18-10-2012, 10:37
یه بار دیگه تنظیمات رو چک کنید ببینید چیزی از اون دیزیبل نیست.ورژن چند رو دارید چون 2013 هنوز یکم مشکل داره
همون 2012 است نه چیزی دیزیبل نیست
نمی دونم چی شد
کلا سیستم سکته میکرد
انگار نورتون داشت کارایی می کرد
اما در عمل هیچ کدوم رو حذف نکرد

Phoenix71
18-10-2012, 15:41
در کدام قسمت آنتی ویروس میتونم تنظیم کنم که موقع پاک کردن ویروس حتما از من سوال کنه :)

mohammad hamed
18-10-2012, 16:12
واسه منم بعضی مواقع همینطور میشه
فلشم و همش به یه سیستم می زنم که ویروسی .بعد میزنم به سیستم خودم می بینم که نورتون پاکش میکنه.ولی بعضی مواقع در عین ناباوری نورتون هیچ عکس العملی نشون نمی ده
منم 2013 دارم

polestar98g
19-10-2012, 02:29
در کدام قسمت آنتی ویروس میتونم تنظیم کنم که موقع پاک کردن ویروس حتما از من سوال کنه :)
سلام. در بخش Settings برگه‌ی Computer را بزن اونجا در دو تا قسمت Computer Scan و protection Real time این تنظیمات باید إعمال بشه:
در Computer Scan سطر هفتمش یعنیLow Risks روی Ask me بذار،
و در Real Time Protection هم سطر هفتم و هشتم که Remove Risks هستند باز روی Ask me بذارش.
البته مخرّبهای خیلی خطرناک را دیگه نمیپرسه و کلاً حذفش میکنه غیرقابل بازگردانی.

smohsen
19-10-2012, 11:20
یه مورد مسخره دیگه پیش اومد
بازم شبیه قبلی
یه فلش رو وصل کردم و اسکنش کردم
چند مورد رو شناخت و پاک کرد
یه فولدرش موند که آیکونش مثل آیکون ویروس ها بود
اجراش کردم تا واکنش نورتون رو ببینم
سونار شناخت و ریمو کرد (در ظاهر) اما به یکباره تو فلش شروع شد به فودر درست شدن (فولدر با پسوند exe و همنام با فولدر های بدون ویروس موجود)
و متاسفانه نورتون فقط نگاه می کرد
اسکن هم می کردم هیچ عکس العملی نشون نداد
پروسس ویروس رو اند تسک کردم
با استفاده از mbam فلش رو پاک کردم
نمی دونم نورتون چرا اینطور شده!!!
اینم یه تصویر از تنظیمات نورتون

mohammad hamed
19-10-2012, 12:07
به نظر من نسخه 2012 خیلی بهتر از 2013 هستش

Gilopa
19-10-2012, 17:28
بازم شبیه قبلی
سونار شناخت و ریمو کرد (در ظاهر) اما به یکباره تو فلش شروع شد به فودر درست شدن (فولدر با پسوند exe و همنام با فولدر های بدون ویروس موجود)

نورتون چیزیش نشده به نظرم .. شما مطمئنید که ویروس توسط سونار شناسایی و پاک شده ؟ مخربی که این بلا رو سر فلش اورده منظورتونه ؟
شما در تمام آنتی ویروسها گاها این موارد رو مشاهده میکنید و در زمینه پاکسازی فلش اکثر بسته های امنیتی قدرتمند مشکل دارند .
پیشنهاد من اینه بسته به ریسک امنیتی سیستمتون همیشه از نرم افزار امنیتی مکمل استفاده کنید.. برای مثال وقتی شما با usb های آلوده زیاد سروکار دارید میتونید مثل من از Emsisoft Anti-Malware و usb disk security , BitDefender USB Immunizer استفاده کنید . البته اگر قراره در کنار نورتون استفاده کنید محافظهای امسی رو غیر فعال کنید و به عنوان اسکنر ازش استفاده کنید .خیلی بی دردسر در کنار نورتون با هم کار میکنند .

در عکس زیر نرم افزارهای امینتی که در حال حاضر رو سیستم بنده نصبه رو مشاهده میکنید (بسته به تجربه خودم از اینها استفاده میکنم و هر فردی نظر متفاوتی در این زمینه داره )

Gilopa
19-10-2012, 17:35
به نظر من نسخه 2012 خیلی بهتر از 2013 هستش

بر چه مبنایی میفرمایید ؟ بهرحال ماه های اولیه ورود نسخه 2013 هستش اما تا الان به شخصه فرق تفاوت محسوسی بین این دو نسخه مشاهده نکردم که بگیم خیلی بهتر هستش ..
اما به شخصه برام عجیبه سیمانتیک چرا ظاهر نسخه 2013 رو زشت کرده. انصافا ظاهر نسخه 2012 خیلی شیکتر بود .

*Batman*
19-10-2012, 18:27
بازم شبیه قبلی

سلام
در این مواقع از اجرای مخرب خودداری کنید و در عوض از Reputation Scan استفاده کنید.
Reputation Scan > Custom Scan > Drive Scan

اما به شخصه برام عجیبه سیمانتیک چرا ظاهر نسخه 2013 رو زشت کرده. انصافا ظاهر نسخه 2012 خیلی شیکتر بود .

سلام
تغییرات نسخه 2013 به خاطر رابط کاربری Metro یا همون Modern UI در ویندوز 8 بود.مثلا آیکن هاش رو بزرگتر کردن تا راحت تر لمس بشه!
فکر کردن همه زود میرن Surface میخرن تا از رابط جدید استفاده کنن!:sq_11:

dolfi224
20-10-2012, 11:52
سلام
مثل اینکه norton product tamper protection خیلی تاثیر داره
وقتی off بود یه فایلی یکی از دوستان گذاشته بود 100 ویروس داشت اسکنش کردم نورتون حدود 30 تاش را نشناخت و کلی از نورتون نا امید شدم
ولی وقتی norton produt tamper protection را روشن کردم همه را شناخت و پاک کرد و فقط یکی موند

بازم شبیه قبلی
شما ببین norton product tamper protection روشنه یا خاموش

smohsen
20-10-2012, 17:05
سلام
مثل اینکه norton product tamper protection خیلی تاثیر داره
وقتی off بود یه فایلی یکی از دوستان گذاشته بود 100 ویروس داشت اسکنش کردم نورتون حدود 30 تاش را نشناخت و کلی از نورتون نا امید شدم
ولی وقتی norton produt tamper protection را روشن کردم همه را شناخت و پاک کرد و فقط یکی موند

شما ببین norton product tamper protection روشنه یا خاموش

روشنه اون..........

smohsen
20-10-2012, 18:23
لطفا این لینک رو بررسی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم نورتون من در چه وضعه
شاید نیاز به اینستال مجدد داره

dolfi224
20-10-2012, 19:18
لطفا این لینک رو بررسی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه عزیز از من هم که چیزی پیدا نکرد (nis 2013 ) آپدیت امروز

jolan57
20-10-2012, 21:27
Norton Internet Security free 6 month

jb.NY
20-10-2012, 22:43
درود
دوستان بنده حواسم نبود که تریال نرم افزار رو ریست کنم، امروز دیدم به کل نرم افزار غیر فعال شده و دکمه تنظیمات هم از کار افتاده ، نمیتونم tamper protection رو غیر فعال کنم تا بتونم از تریال ریست استفاده کنم
با نصب مجدد هم که درست نمیشه، راه حلی داره که بشه درستش کرد یا کلا باید بیخیال نورتون بشم؟
smohsen
20-10-2012, 23:09
شت!
این فایل رو چک کنید
فک کنم رمزشو 1 گذاشتم
نورتون با هیچ نوع اسکنی نشناختش
در حالی که صد درصد فایل آلودست
و در واقع توسط ویروس یا تروجان ایجاد شده همنام با فایل اصلی که ورد بوده!

شما ها تست کنید شاید مال شما شناخت

polestar98g
20-10-2012, 23:10
درود
دوستان بنده حواسم نبود که تریال نرم افزار رو ریست کنم، امروز دیدم به کل نرم افزار غیر فعال شده و دکمه تنظیمات هم از کار افتاده ، نمیتونم tamper protection رو غیر فعال کنم تا بتونم از تریال ریست استفاده کنم
با نصب مجدد هم که درست نمیشه، راه حلی داره که بشه درستش کرد یا کلا باید بیخیال نورتون بشم؟
سلام. در Safe Mode انجام بده ديگه. تريال ريست را اونجا اجرا کن.

*Batman*
20-10-2012, 23:13
درود
سلام
از Safe Mode فعالش کنید

smohsen
20-10-2012, 23:21
باتوجه به نتایج اخیر نورتون
احتمال اینکه من به همون بک دور ها آلوده باشم زیاده
متاسفانه نورتون داره نا امیدم می کنه :sq_3:

puyan2
21-10-2012, 09:20

نه عزیز از من هم که چیزی پیدا نکرد (nis 2013 ) آپدیت امروز

درود
دوست عزیز با توجه به پیشنهادی که دوستمون دادند برای تست شناسایی آلودگی توسط این فایل ، فکر میکنم تنظیمات سیستم شما مشکلی داره
من همین فایل رو دانلود کردم
معمولا فایل آلوده ، اگه خیلی جدید باشه و با الگوهای موجود منطبق نباشه وقتی روی سیستم هست ممکنه توسط نورتون گرفته نشه ولی وقتی اجراش میکنید 100% گرفته میشه !
این فایل رو خودم دانلود کردم و به محض اکسترکت کردن فورا پاک شد !!!
نورتون من نسخه اینترنت سکوریتی 2013 هست
مطمئن باشید یه جای کار شما داره میلنگه
به خیلی چیزها ربط داره
حتی نسخه ویندوز ، نسخه های دات فریم ورک ، و خیلی چیزهای دیگه
یپای

dolfi224
21-10-2012, 10:41

باتوجه به نتایج اخیر نورتون
احتمال اینکه من به همون بک دور ها آلوده باشم زیاده
متاسفانه نورتون داره نا امیدم می کنه :sq_3:

شما اینو یه اسکن بکن ببین نتیجه چیه که تا حدی معلوم میشه درست نصب شده یا نه
ازمن که 47 تا پیدا کرد (99 تا فایل پاک کرد فقط یکی موند )

smohsen
21-10-2012, 15:05
شما اینو یه اسکن بکن ببین نتیجه چیه که تا حدی معلوم میشه درست نصب شده یا نه
ازمن که 47 تا پیدا کرد (99 تا فایل پاک کرد فقط یکی موند )

قبلا سونار نورتون سوتی داده بود
همین دیروز هم یه فایل دیگه رو نورتون پیدا نکرد در حالی که کومودو شناخت
این فایل هم که بالا گذاشتم جدید نیست و خیلی قدیمیه
اما نمی دونم نورتون تو سیستم من چرا عکس العمل نشون نداد

الان مشکلم آپدیت ها + سریال برای 2012 هست وگرنه کلا پاکش میکردم از نو نصب می کردم

mohammadaz
21-10-2012, 22:09
یه بلایی سر نورتونت اومده! من فایلتو دانلود کردم، به محض Extract کردن، شناختش.

dolfi224
22-10-2012, 01:59
یه بلایی سر نورتونت اومده! من فایلتو دانلود کردم، به محض Extract کردن، شناختش.
عجیبه آخه از من هم نشناخت!! تمام تمام تنظیمات هم درسته و آپدیت !!

*Batman*
22-10-2012, 22:35
عجیبه آخه از من هم نشناخت!! تمام تمام تنظیمات هم درسته و آپدیت !!

سلام
این برمیگرده به عملکرد Download Insight .وقتی فایلی از اینترنت دانلود شد فعال میشه.
اون فایل رو هم با نام WS.Reputation.1 شناسایی میکنه.
حالا اینا چیزی نیست.بالاخره اونم میره تو دیتابیس.
اینو ببینید:(NIS 2013)

هر دو گزینه هم کار میکنن و اینترفیس باز میشه.

omid-p
22-10-2012, 22:42
سلام دوستان
من نمی دونم چرا trust level من همش داره پایین می آد
اولش 65 بود شد 64 بعدش 58 و حالا هم 57 شده به نظرتون چی کار کنم تا trust level بیشتر بشه
nis2013 هستش

dolfi224
23-10-2012, 02:28
سلام من یکم با nis به مشکل خوردم و کم کم داره نا امیدم می کنه
nis قدرت فایروالش چطوره ؟ چون تا حالا به چیزی گیر نداده و BWMeter را نصب کردم دیدم چند تا برنامه دارند از نت استفاده می کنند
چطوری میشه فایروال nis را تنظیم کرد که به هر ارتباط اینترنتی گیر بده و سوال کنه؟
چند بار گیر کرده و دیگه نشده کارش بکنی و با task manager ازش خارج شدم و تا ریست نمی کردم دو باره فعال نمی شد
امروز یه فایل ویروسی را می خواستم اسکن کنم چند بار موقع اسکن پرسید می خواهید فایروال را خاموش کنید یا نه!!

*Batman*
23-10-2012, 03:08
سلام من یکم با nis به مشکل خوردم و کم کم داره نا امیدم می کنه
nis قدرت فایروالش چطوره ؟ چون تا حالا به چیزی گیر نداده و BWMeter را نصب کردم دیدم چند تا برنامه دارند از نت استفاده می کنند
چطوری میشه فایروال nis را تنظیم کرد که به هر ارتباط اینترنتی گیر بده و سوال کنه؟
چند بار گیر کرده و دیگه نشده کارش بکنی و با task manager ازش خارج شدم و تا ریست نمی کردم دو باره فعال نمی شد
امروز یه فایل ویروسی را می خواستم اسکن کنم چند بار موقع اسکن پرسید می خواهید فایروال را خاموش کنید یا نه!!

سلام
اول یه صلوات برای امضای شما میفرستیم.
برای تنظیمات فایروال حتما پست دوم تاپیک رو بخونید.
نورتون به ندرت هنگ میکنه.اگه روی ویروسیابی گیر کرده به هیچ وجه نباید پردازش رو قطع کنید.
Task manager هم سرویس اصلی رو غیرفعال نمیکنه و لایه حفاظتی کماکان فعال باقی میمونه
سوال آخر رو تابحال مشابهش رو ندیدم!!!

amiinn76
24-10-2012, 17:12
دوستان من یه سوال داشتم شاید اینجا جای این سوال نباشه
سوال : میخواستم بدونم دوستانی که از دی ان اس clearcloud و norton استفاده کردن به نظرشون کدوم بهتره منظورم اینه که کدوم ایمنی و سرعت بیشتر داره

jolan57
24-10-2012, 17:30
دوستان من یه سوال داشتم شاید اینجا جای این سوال نباشه
سوال : میخواستم بدونم دوستانی که از دی ان اس clearcloud و norton استفاده کردن به نظرشون کدوم بهتره منظورم اینه که کدوم ایمنی و سرعت بیشتر داره
clearcloud دیگه رایگان نیست و فقط بر روی محصولات viper قایل استفاده هست یعنی باید محصولات وایپر رو خریداری کنید تا بشه ازش استفاده کرد

satrianism
29-10-2012, 22:00
سلام.
NIS 2012 دارم امروز اپدیتش کردم و system state:secure شد بارنگ سبز.
دوستم یه فلش اورد که پر از ویروس بو د تا ویروس کشی کنم. وقتی زدم به سیستم بدون این که اتوران ویندوز باز بشه یا نورتون جلوگیری کنه صفحه فلش باز شد!!!!:sq_14:
و نورتون هم هیچ ویروسی از فلش پیدا نکرد. مشکل از کجاست به نظرتون .مجبور شدم فلش را فرمت کنم. حالا نمیدونم سیستمم مبتلا شده یا نه.

xman681
29-10-2012, 22:29
سلام.
دوستم یه فلش اورد که پر از ویروس بو د تا ویروس کشی کنم. وقتی زدم به سیستم بدون این که اتوران ویندوز باز بشه یا نورتون جلوگیری کنه صفحه فلش باز شد!!!!:sq_14:
و نورتون هم هیچ ویروسی از فلش پیدا نکرد. مشکل از کجاست به نظرتون .مجبور شدم فلش را فرمت کنم. حالا نمیدونم سیستمم مبتلا شده یا نه.

سلام

اگر ویروس بخواهد انتقال پیدا کنه به احتمال زیاد محافظت لحظه ای سیمانتک جلوش را میگیره

نیازی نبود فلاش را فرمت کنید چرا فرمت کردید ؟؟!!!

برای اطمینان خاطر هم موقعی که کارتون با سیستم تموم شد یک اسکن کامل بگذارید

موفق باشید

*Batman*
30-10-2012, 00:39
سلام.

سلام.
این پست رو بخونید >> کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر Autorun غیرفعال باشه هیچ صفحه ای باز نمیشه مگر اینکه یه برنامه یا ویروس از قبل فعال باشه.(مراجعه شود به امضای من در رابطه با Autorun)
اگر فکر میکنید سیستم آلوده شده از Norton Power Eraser استفاده کنید.البته کاربران نسخه 2013 راحت تر به این برنامه دسترسی دارن(اطلاعات بشتر برای ورژن 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

satrianism
30-10-2012, 22:42
سلام

اگر ویروس بخواهد انتقال پیدا کنه به احتمال زیاد محافظت لحظه ای سیمانتک جلوش را میگیره

نیازی نبود فلاش را فرمت کنید چرا فرمت کردید ؟؟!!!

برای اطمینان خاطر هم موقعی که کارتون با سیستم تموم شد یک اسکن کامل بگذارید

موفق باشید

این حفاظت لحظه ای که میگی نباید هیچ علائم یا نشونه ای داشته باشه.؟؟نورتون هیچ عکس العملی نشون نداد.حتی فلش را که اسکن کردم ویروس شناسایی نکرد. چون ویروسهاش خیلی خطرناک بودند و سیستم دوستم را داغون کرده بودند مجبور شدم فرمتش کنم

alisabz
31-10-2012, 10:47
سلام
من symantec endpoint protection 2012 برای شبکم نصب کردم ولی چون شرکت ما مهندسیه و نرم افزارهای مهندسی مثل autocad و aspen و .... استفاده می کنند این نرم افزارها خیلی کند شدن. به نظرتون راه حلی داره که بشه این کندیشونو برطرف کرد؟

*Batman*
31-10-2012, 18:16
سلام
من symantec endpoint protection 2012 برای شبکم نصب کردم ولی چون شرکت ما مهندسیه و نرم افزارهای مهندسی مثل autocad و aspen و .... استفاده می کنند این نرم افزارها خیلی کند شدن. به نظرتون راه حلی داره که بشه این کندیشونو برطرف کرد؟

سلام
پوشه این برنامه ها رو تو لیست scan excludes قرار بدید.(راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
درقسمت Specify the type of scan that excludes this folder گزینه All رو انتخاب کنید.

Phoenix71
05-11-2012, 12:43
من از صبح چند دفعه این ارور رو دریافت کردم :(
Norton AntiVirus
20.2.0.19
Error: 3038, 104
Windows 7 Ultimate
7601.17713.x86fre.win7sp1_gdr.111025-1505

*Batman*
05-11-2012, 19:58
من از صبح چند دفعه این ارور رو دریافت کردم :(
Norton AntiVirus
20.2.0.19
Error: 3038, 104
Windows 7 Ultimate
7601.17713.x86fre.win7sp1_gdr.111025-1505

سلام.
1-Norton Antivirus رو Uninstall و سیستم رو ریست کنید
2-Norton Removal tool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و اجرا کنید.
3-حالا نورتون رو از اینجا دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و دوباره نصب کنید.

satrianism
09-11-2012, 12:52
سلام .45 روز از محلت نورتونم مونده بود که یکباره شد 0 روز و نورتون از کار افتاد .!!هر تریال ریستی هم که امتحان میکنم ارور Some companent not exist را میده. به نظر شما مشکل از کجاست؟

hamid090
09-11-2012, 13:46
سلام .45 روز از محلت نورتونم مونده بود که یکباره شد 0 روز و نورتون از کار افتاد .!!هر تریال ریستی هم که امتحان میکنم ارور Some companent not exist را میده. به نظر شما مشکل از کجاست؟

معمولا سریال نامبر بهتره .. اگه بتونی یه سریال سالم پیدا کنی واسه 120 روز راحت میشی.. :sq_25:
اما اگه اصرار به استفاده از ترایال ریست داری به اینجا یه سری بزن (پست شماره 799) :

shahram20
09-11-2012, 14:35
درود

دوستان اگه امکانش هست یک فعال ساز معتبر برای Norton Utilities 2013 16.0.0.126 معرفی کنن.
Trial Reset و Crack هایی که الان تو نت موجوده برای نسخه ی 15 و سال 2012 اون جواب میده نه واسه جدیدترین نسخه.

با تشکر

*Batman*
10-11-2012, 22:38
بررسی های مؤسسه امنیتی سمانتک نشان می دهد پیشرفت روش های حمله و آگاهی اندک قربانیان این نوع حملات کار و کاسبی این نوع هکرها را رونق بخشیده است.

نرم افزارهای باجیگر یا ransomware ها بعد از آلوده کردن رایانه های مختلف از کاربران آنها برای حل مشکل طب دریافت پول می کنند. سمانتک در دو سال اخیر موفق به شناسایی 16 نوع برتر ransomware ها شده که برای باجگیری در نقاط مختلف جهان به کار می روند.

تنها در مورد یکی از این بدافزارها سمانتک موفق به شناسایی 5700 آدرس IP شده که در یک روز به سروری خاص متصل شده اند و از میان این قربانیان 168 کاربر برای خلاصی از بدافزار یاد شده حاضر به پرداخت پول شده اند.

سمانتک چنین تخمین زده که بدافزارهای یاد شده در سال 5 میلیون دلار درآمد برای طراحانشان به ارمغان می آورند. اما ارقام واقعی به طور قطع بیشتر از این است. Ransomware ها معمولا رایانه های کاربران را قفل کرده و پیامی را برای کاربرانشان به نمایش درمی آورند که اگر خواستار حل مشکل هستند باید مبالغی را به عنوان باج به هکرها بدهند.

بعضی اوقات هکرها برای فریب کاربران مدعی می شوند قفل شدن رایانه از سوی سازمان هایی مانند پلیس، اف بی آی رخ داده است. بسیاری از این بدافزارهای باج گیر از طریق پیام های تبلیغاتی آلوده یا وب سایت های مشکوک منتشر می شوند. سمانتک معتقد است بخش عمده این حملات از روسیه و اروپای شرقی هدایت می شوند.

منبع:بخش خبری انجمن خودمون

*Batman*
12-11-2012, 07:21
درود
دوستان اگه امکانش هست یک فعال ساز معتبر برای Norton Utilities 2013 16.0.0.126 معرفی کنن.
Trial Reset و Crack هایی که الان تو نت موجوده برای نسخه ی 15 و سال 2012 اون جواب میده نه واسه جدیدترین نسخه.
با تشکر
درود بر شما
NU 2013 Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S0R3N4
12-11-2012, 19:00
دوستان
آیا شرکت Symantec همانند شرکت Panda نسخه ی کلود انتی ویروس هم داده بیرون؟؟

یعنی یه چیزی دقیقا تو مایه های Panda Cloud Antivirus Free و Hitman Pro...

*Batman*
13-11-2012, 00:22
دوستان
آیا شرکت Symantec همانند شرکت Panda نسخه ی کلود انتی ویروس هم داده بیرون؟؟
یعنی یه چیزی دقیقا تو مایه های Panda Cloud Antivirus Free و Hitman Pro...
سلام
نه نورتون محصولی که تماماً از پردازش ابری استفاده میکنه نداره اما این تکنولوژی، بخشی از آنتی ویروس نورتون می باشد.

milad_gta
15-11-2012, 17:16
سلام بچه ها ...

Restart و دیگر هیچ :

نه خطایی نه هیچ چیز دیگه !

ALI16437
15-11-2012, 20:04
سلام بچه ها ...

Restart و دیگر هیچ :

منم اینطور شدم ولی بعد از اولین ریست در حین بوت یک
چیزهای نوشت دوباره ریست کرد وقتی دوباره اومد بالا مشکل
حل شده بود چون قرنطینم پر بود نتونستم بفهمم مشکل
از کدام بدافزار بوده ولی قطعا اینطوری که من فهمیدم یک حمله
از طریق اینترنت بوده با یک بدافزار که احتمالا از رخنه افیس استفاده
کرده چون در اون حین افیس هم هنگ کرده بود و باز نمیشد این
حدس من است شایدم اشتباه کرده باشم.

milad_gta
16-11-2012, 02:45
سلام بچه ها ...

Restart و دیگر هیچ :

منم اینطور شدم ولی بعد از اولین ریست در حین بوت یک
چیزهای نوشت دوباره ریست کرد وقتی دوباره اومد بالا مشکل
حل شده بود چون قرنطینم پر بود نتونستم بفهمم مشکل
از کدام بدافزار بوده ولی قطعا اینطوری که من فهمیدم یک حمله
از طریق اینترنت بوده با یک بدافزار که احتمالا از رخنه افیس استفاده
کرده چون در اون حین افیس هم هنگ کرده بود و باز نمیشد این
حدس من است شایدم اشتباه کرده باشم.

من اصلا هیچ نظری ندارم :دی چند بار دیگه بعضا فایروال خود به خود غیر فعال شده بود و راحت fix شد ولی اینبار کلا نابود شده ... از اینکه بد افزار نداشته سیستم تا حد بالایی اطمینان دارم + اینکه نسخه نصب شده هم کاملا Clean هست و کرک نشده که بخواد بهش صدمه وارد بشه !؟!

fg55
16-11-2012, 09:21
سلام .این نسخه جدید واقعا اذیت میکنه و اینجور موارد هم زیاد داره هر چند که در این ورژن اخیر کم مشکلتر شده ولی فکر میکنم هنوز به نرمی و بی نقصی ورژن پارسال نرسیده.چند بار هم از اپدیتهای ذخیره شده استفاده کردم که سیستمم رو به فنا دادچون یا کلا از کار میافته و یا انقدر هنگ میکنه که دیوانه میشی.من از 360 استفاده میکنم

unknown47
18-11-2012, 13:47
درود
دوستان واسه نسخه ی 2013 کرک چیزی پیدا میشه که اذیت نکنه؟

*Batman*
18-11-2012, 14:03
درود
دوستان واسه نسخه ی 2013 کرک چیزی پیدا میشه که اذیت نکنه؟

پست اول تاپیک زیر:
کرک و سریال محصولات Norton ← جديدترين ها در پست های انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

siamak_mu
22-11-2012, 12:10
9 روزه برای من Live Update خراب شده. برای شما هم همینطوره؟ ورژن هم 20.2.0.19

*** با گردو شکن حل شد!***

x3lmorgan
26-11-2012, 17:20
سلام دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید.

سیستم عامل: Windows 8
از وقتی که ویندوز 8 ریختم، این مشکلات واسم به وجود اومده.
هربار حجم آپدیت بالایی می خواد.
معمولا هم وقتی وارد ویندوز میشم 2 تا آیکن Norton نمایش داده میشه(البته همیشه نه).
از آپدیت آفلاین هم استفاده نکردم. Pluse Updates هم روشنه.
توی ویندوز 7 که قبلا از همین ورژن استفاده می کردم مشکلی نداشتم.
متشکرم.

pa13
26-11-2012, 21:17
با سلام .دوتا سوال داشتم .ممنون ميشم جواب بدين.
1***منnis2012رو ويندوز7 دارم .به نظر شما نيازی هست که نسخه2013رونصب کنم يا همين کافيه؟:sq_8:

2***nisخوبه يا n360برای ويندوز7 وXP

*Batman*
27-11-2012, 12:04
سلام دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید.
سیستم عامل: Windows 8
از وقتی که ویندوز 8 ریختم، این مشکلات واسم به وجود اومده.
هربار حجم آپدیت بالایی می خواد.
معمولا هم وقتی وارد ویندوز میشم 2 تا آیکن Norton نمایش داده میشه(البته همیشه نه).
از آپدیت آفلاین هم استفاده نکردم. Pluse Updates هم روشنه.
توی ویندوز 7 که قبلا از همین ورژن استفاده می کردم مشکلی نداشتم.
متشکرم.

سلام
معمولا بعد از نصب نورتون،آپدیتها به صورت بخش بندی شده دانلود و نصب میشن.
مثلا در آپدیت اول دیتابیس دانلود میشه.در آپدیت بعدی انجین به روز میشه و همینطور ادامه پیدا میکنه تا به روال عادی برگرده.

با سلام .دوتا سوال داشتم .ممنون ميشم جواب بدين.
1***منnis2012رو ويندوز7 دارم .به نظر شما نيازی هست که نسخه2013رونصب کنم يا همين کافيه؟:sq_8:

2***nisخوبه يا n360برای ويندوز7 وXP

سلام
1-خوب اگر نسخه 2013 رو نصب کنید بهتره.تو بخش آنتی فیشینگ نسبت به 2012 تغییراتی داشته و Scam Insight اضافه شده.

2-تفاوت Norton 360 با سایر محصولات نورتون
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تفاوت بین محصولات نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali.reihani
27-11-2012, 13:57
سلام!
من میخواهم نسخه اینترنت سکوریتی 2013 نورتون را دانلود کنم!
اول میخواستم ببینم که اگر اون 30 روزی که به ما داده است تمام بشود میتوانم اطمینان کنم که میتوانم دوباره آنتی ویروس را بوسیله کد هایی که شما در کرک و سریال محصولات Norton ← جديدترين ها در پست های انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میگذارید, آپدیت کنم!
و به مشکل آپدیت به مدت زیادی دچار نشوم؟؟؟!!!
و سوال دیگر این است که من اسمارت سکوریتی شرکت eset را دارم اگر پاکش نکنم چه مشکلی پیش می آید آیا میتوان برای مدتی کوتاه کنار آن نسخه ای که از نورتون گفتم باشد!!
و یک سوال دیگر این که واقعا میشود بهش اطمینان کرد از نظر امنیت برای تست ویروس در سیستمم یا نه ؟؟؟؟!!!
خیلی ممنون میشوم اگر پاسخ بدهید!!!!!!!؟ !

xman681
27-11-2012, 15:19
سلام!
من میخواهم نسخه اینترنت سکوریتی 2013 نورتون را دانلود کنم!
اول میخواستم ببینم که اگر اون 30 روزی که به ما داده است تمام بشود میتوانم اطمینان کنم که میتوانم دوباره آنتی ویروس را بوسیله کد هایی که شما در کرک و سریال محصولات Norton ← جديدترين ها در پست های انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میگذارید, آپدیت کنم!
و به مشکل آپدیت به مدت زیادی دچار نشوم؟؟؟!!!
و سوال دیگر این است که من اسمارت سکوریتی شرکت eset را دارم اگر پاکش نکنم چه مشکلی پیش می آید آیا میتوان برای مدتی کوتاه کنار آن نسخه ای که از نورتون گفتم باشد!!
و یک سوال دیگر این که واقعا میشود بهش اطمینان کرد از نظر امنیت برای تست ویروس در سیستمم یا نه ؟؟؟؟!!!
خیلی ممنون میشوم اگر پاسخ بدهید!!!!!!!؟ !

سلام

خسته نباشید

1- بله عزیز سریال پیدا میشه امیدت به خدا باشه ( ضمنا دوست عزیز من ؛ مطمئن باشید امنیت شما ارزش خرید لایسنس اصلی را دارد )

2- به هیچ وجه فقط از یکی از این محصولات استفاده کنید و بطور حتم محصول شرکت سیمانتک

3- بهش اطمینان کرد ؟؟!!! من از شما نشنیده میگیرم این سوال را :31: محصول سیمانتک بطور حتم جز بهترین سوییت های دنیاست

موفق و پیروز باشید

pa13
27-11-2012, 22:26
با سلام.
آيا امکان داره سريالی که 90روزش باقی مونده رو يک سريال جديد ديگه90روزه بديم 180روز اکتيو بشه؟(نورتون2012)

milad_gta
27-11-2012, 23:23
با سلام.
آيا امکان داره سريالی که 90روزش باقی مونده رو يک سريال جديد ديگه90روزه بديم 180روز اکتيو بشه؟(نورتون2012)

نه ، جفت این 90 روزه ها همزمان تموم میشند .

pa13
29-11-2012, 18:56
با سلام .من يک مشکل بزرگ دارم اينکه نورتون360روکه ميخوام رو ويندوز ويستا نصب کنم پيغام ميده که با ويندوز سازگار نيست.(نورتون360ورژن6-vistahome piramum service pack1)
لطفا لطفا زودتر جواب بدين .......پام گيره.

*Batman*
30-11-2012, 01:44
با سلام .من يک مشکل بزرگ دارم اينکه نورتون360روکه ميخوام رو ويندوز ويستا نصب کنم پيغام ميده که با ويندوز سازگار نيست.(نورتون360ورژن6-vistahome piramum service pack1)
لطفا لطفا زودتر جواب بدين .......پام گيره.

سلام
شما اول IE رو آپدیت کنید>> از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر بازم نصب نشد سرویس پک 2 رو نصب کنید.
مایکروسافت بیشتر از یکساله که از SP1 پشتیبانی نمیکنه.نمیدونم اینا چرا هنوز حذفش نکردن؟!

pa13
30-11-2012, 14:36
سلام
شما اول IE رو آپدیت کنید>> از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر بازم نصب نشد سرویس پک 2 رو نصب کنید.
مایکروسافت بیشتر از یکساله که از SP1 پشتیبانی نمیکنه.نمیدونم اینا چرا هنوز حذفش نکردن؟!
ممنون ولی بازم نصب نشد.پيغام ميده نورتون فقط روی چند تا ويندوز که توشون هم ويستا home piramumهست نصب ميشه ولی خود ويندوز هم home piramumهستش.
به نظر شما مشکل از چيه؟

*Batman*
30-11-2012, 19:09
ممنون ولی بازم نصب نشد.پيغام ميده نورتون فقط روی چند تا ويندوز که توشون هم ويستا home piramumهست نصب ميشه ولی خود ويندوز هم home piramumهستش.
به نظر شما مشکل از چيه؟

یا ویندوزه واقعا اون چیزی که نشون میده نیست و یا اون ورژن خاص از N360 با ویندوز شما سازگار نیست.
چون IE و Outlook و سایر مرورگرها نهایتا Browser Protection و Spam Protection رو تحت تاثیر قرار میدن و ربطی به آنتی ویروس نداره.
برای بررسی دقیق ورژن ویندوز، این دستور رو اجرا کنید : msinfo32
بقیه محصولات به جز N360 نصب میشن؟

pa13
30-11-2012, 21:38
یا ویندوزه واقعا اون چیزی که نشون میده نیست و یا اون ورژن خاص از N360 با ویندوز شما سازگار نیست.
چون IE و Outlook و سایر مرورگرها نهایتا Browser Protection و Spam Protection رو تحت تاثیر قرار میدن و ربطی به آنتی ویروس نداره.
برای بررسی دقیق ورژن ویندوز، این دستور رو اجرا کنید : msinfo32
بقیه محصولات به جز N360 نصب میشن؟

بررسی کردم windows vista home piramum راستیnis2012هم نصب نشد....... به نظر شما ميتونه از ويروس باشه؟؟؟ اگه آپديت بشه ويندوز درست ميشه؟؟؟

*Batman*
30-11-2012, 22:34
بررسی کردم windows vista home piramum راستیnis2012هم نصب نشد....... به نظر شما ميتونه از ويروس باشه؟؟؟ اگه آپديت بشه ويندوز درست ميشه؟؟؟

بله این دیگه مورد داره و باید بفهمید ایراد از کجاست.
من فکر کردم ویندوز تازه نصب شده.در غیر اینصورت باید احتمال ویروسی بودن بررسی بشه.
با توجه به اینکه SP2 نصب کردید و باز هم نورتون نصب نشده بعید میدونم آپدیت ویندوز بتونه این مشکل رو حل کنه.
یه سوالی هم از همون ابتدا در ذهنم شکل گرفت که واقعا چرا ویستا؟!

pa13
30-11-2012, 23:08
بله این دیگه مورد داره و باید بفهمید ایراد از کجاست.
من فکر کردم ویندوز تازه نصب شده.در غیر اینصورت باید احتمال ویروسی بودن بررسی بشه.
با توجه به اینکه SP2 نصب کردید و باز هم نورتون نصب نشده بعید میدونم آپدیت ویندوز بتونه این مشکل رو حل کنه.
یه سوالی هم از همون ابتدا در ذهنم شکل گرفت که واقعا چرا ویستا؟!
ويندوز مال يک سال پيشه وروش آنتی ويروسی نصب نبوده .مال من نيست ويندوز مال دوستمه که بی آنتی ويروس همه سايتها می رفته وهمه چی هم دانلود ميکرده.
بازم ممنون:31:

منصور قلی
01-12-2012, 12:41
با سلام به دوستان من نسخه 20.2 رو نصب کردم بعد حدود 187 مگ آپدیت کرد وبه نسخه 20.1 ارتقا پیدا کرد!!!!
میخواستم ببینم دلیلش چیه که رفته به نسخه قبل؟

*Batman*
01-12-2012, 13:31
با سلام به دوستان من نسخه 20.2 رو نصب کردم بعد حدود 187 مگ آپدیت کرد وبه نسخه 20.1 ارتقا پیدا کرد!!!!
میخواستم ببینم دلیلش چیه که رفته به نسخه قبل؟
سلام
شما ورژن 20.2 را دقیقا از کجا دانلود کردید؟

منصور قلی
01-12-2012, 20:20
از s-o-f-t-9-8.ir

منصور قلی
01-12-2012, 20:21
ببخشید آقا مشکل از خودم بود من 20.2 رو دانلود کرده بودم ولی همون 20.1 رو نصب کردم.با این حال دیشب آپدیتش کردم ولی به 20.2 تغییر نکرد.

*Batman*
01-12-2012, 23:58
سلام
بله از اول هم مشخص بود که اشتباهی رخ داده.
به هر حال شما روی آپدیت مداومت کنید تا ورژن آنتی ویروس به روز بشه.

pashangparsi6
03-12-2012, 01:23
دوستان گرامی از کجا می تونم شماره سریال ویروس یاب نوروتون 2013 رو به دست بیارم؟
نیاز به سریالی دارم که وارد کنم. می خواستم از ریستارتر تریال و .. بهره نبرم
با سپاس

*Batman*
03-12-2012, 05:00
در بخش زیر شماره های بدافزاریاب نورتون را میتون پیدا و یا درخواست کرد:

pa13
03-12-2012, 21:07
بالاخره ميخوام سراغ نورتون2013 برم امروز دانلود ميکنم. راستی حجم آپديت اوليه اش چقدره؟؟؟؟

*Batman*
04-12-2012, 00:43
بالاخره ميخوام سراغ نورتون2013 برم امروز دانلود ميکنم. راستی حجم آپديت اوليه اش چقدره؟؟؟؟
اگر آپدیتهای نسخه 2012 رو بهش بدید کمتر از 20 مگابایت. وگرنه کمتر از 50 مگابایت.

pa13
04-12-2012, 22:00
ببخشيد ولی بازم به يک مشکل با نورتون بر خوردم .nis2013رو نصب کردم وبا سريال هم180روز فعال شد.ولی حالا چند تا سوال دارم.ممنون ميشم جواب بدين.
1**چرا اين نسخه گجت نداره و شکل ضاهریش هم نسبت به نسخه2012 بهتر نشده؟؟؟
2**آپديت کردم يک بار37مگ دانلود کرد بار ديگه 36مگ وامروز هم 165مگ ميخواد دانلود کنه :sq_14:به نظرتون نياز به نصب مجدد هست؟؟؟؟

با نسخه 2012 چنين مشکلی نداشتم.....

ezat451
04-12-2012, 23:53
ببخشيد ولی بازم به يک مشکل با نورتون بر خوردم .nis2013رو نصب کردم وبا سريال هم180روز فعال شد.ولی حالا چند تا سوال دارم.ممنون ميشم جواب بدين.
1**چرا اين نسخه گجت نداره و شکل ضاهریش هم نسبت به نسخه2012 بهتر نشده؟؟؟
2**آپديت کردم يک بار37مگ دانلود کرد بار ديگه 36مگ وامروز هم 165مگ ميخواد دانلود کنه :sq_14:به نظرتون نياز به نصب مجدد هست؟؟؟؟

با نسخه 2012 چنين مشکلی نداشتم.....

سلام:
دوست عزيز انتيويروست كامل اپديت نشده يكبار كه كامل اپديت شه ديگه از اين مشكلات نداري اگه فكر مي كني با سريالش مشكل داره يك سريال ديگه تست كن و كامل يكبار اپديت كت همين

pa13
05-12-2012, 16:18
سلام:
دوست عزيز انتيويروست كامل اپديت نشده يكبار كه كامل اپديت شه ديگه از اين مشكلات نداري اگه فكر مي كني با سريالش مشكل داره يك سريال ديگه تست كن و كامل يكبار اپديت كت همين
متاسفانه جواب نداد و مشکل پا بر جاست. پاک کردم دوباره نصب کرم بازم نشد چه کار کنم؟؟؟؟

*Batman*
05-12-2012, 16:43
متاسفانه جواب نداد و مشکل پا بر جاست. پاک کردم دوباره نصب کرم بازم نشد چه کار کنم؟؟؟؟

1-نورتون رو با NRT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پاک کنید.
2-این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و اجرا کنید.بعد رو گزینه Purge کلیک کنید.
دو تا پیغام به شما میده.اولی رو Yes بزنید و دومی رو No .
3-حالا نورتون رو دوباره نصب کنید.به تنظیمات Smart Definitions دست نزنید.
چند بار به صورت متوالی آپدیتش کنید تا پیغام بده که هیچ آپدیتی در دسترس نیست.
4-در آخر طبق دستورالعمل این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آنتی ویروس رو تنظیم کنید.
موفق باشید

pa13
05-12-2012, 19:58
1-نورتون رو با NRT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پاک کنید.
2-این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و اجرا کنید.بعد رو گزینه Purge کلیک کنید.
دو تا پیغام به شما میده.اولی رو Yes بزنید و دومی رو No .
3-حالا نورتون رو دوباره نصب کنید.به تنظیمات Smart Definitions دست نزنید.
چند بار به صورت متوالی آپدیتش کنید تا پیغام بده که هیچ آپدیتی در دسترس نیست.
4-در آخر طبق دستورالعمل این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آنتی ویروس رو تنظیم کنید.
موفق باشید

از شما بسيار بسيار ممنونم. مشکلم کاملاً حل شد.:11:
:11:

amin666
08-12-2012, 15:20
سلام دوستان
من Norton internet security دارم.فکر می کنم 2010 یا 11 باشه.اوریجینال هم هست.چون رو لپتاپ هست و بعد از هر بار تعویض ویندوز تا 60 روز رجیستر هست.حالا من یه سوال برام پیش اومده.این برنامه مثل کاسپر موقع دیتکت ویروس و ... پیغام نمی ده که چی کار کنم با فایل.خودش پاک می کنه.البته این امکان هم وجو داره که بعدا همون فایل رو restore کنی از history و قسمت quarantine.ولی سوال من اینه که وقتی من مثلا خواستم نورتون رو پاک کنم و مثلا از یه آنتی ویروس دیگه استفاده کنیم چه بلایی سر ویروسها و تروجانها و ... ای که نورتون پیدا کرده و تو quarantine هست میاد؟چون وقتی حالت ریستور داره یعنی انگار اون فایل رو از هارد پاک نکرده که می تونه ریستور کنه بلافاصله.یعنی بعد از unistall برنامه ویروسها بر می گردند به حالت قبل یا نورتون پاکشون می کنه؟سوال دوم اینکه اگه از quarantine اون thread ها رو remove کنم از هارد پاک می شه؟ ممنون از راهنمایی

*Batman*
08-12-2012, 15:56
سلام دوستان
.ولی سوال من اینه که وقتی من مثلا خواستم نورتون رو پاک کنم و مثلا از یه آنتی ویروس دیگه استفاده کنیم چه بلایی سر ویروسها و تروجانها و ... ای که نورتون پیدا کرده و تو quarantine هست میاد؟چون وقتی حالت ریستور داره یعنی انگار اون فایل رو از هارد پاک نکرده که می تونه ریستور کنه بلافاصله.یعنی بعد از unistall برنامه ویروسها بر می گردند به حالت قبل یا نورتون پاکشون می کنه؟
سلام
وقتی Norton پاک بشه فایلهای قرنطینه هم پاک میشن.
مکانیزم قرنطینه کردن اینطور نیست که فایل ویروس فقط کپی بشه تو یه پوشه و بعدا در صورت نیاز بازیابی بشه.
ابتدا شرایطی فراهم میشه که ویروس قادر به اجرا شدن و صدمه زدن نباشه.

سوال دوم اینکه اگه از quarantine اون thread ها رو remove کنم از هارد پاک می شه؟ ممنون از راهنمایی

بله اگر از قسمت قرنطینه همه رو حذف کنید از روی هارد هم پاک میشن.

pa13
08-12-2012, 21:32
ولی نورتون2013 هنوز مونده2012 بشه.ايرادات زيادی داره .من 2012رو ترجيح ميدم.

amin666
09-12-2012, 15:46
سلام
وقتی Norton پاک بشه فایلهای قرنطینه هم پاک میشن.
مکانیزم قرنطینه کردن اینطور نیست که فایل ویروس فقط کپی بشه تو یه پوشه و بعدا در صورت نیاز بازیابی بشه.
ابتدا شرایطی فراهم میشه که ویروس قادر به اجرا شدن و صدمه زدن نباشه.

بله اگر از قسمت قرنطینه همه رو حذف کنید از روی هارد هم پاک میشن.
در اینکه فایلهای ویروسی داخل قرنطینه فعایلیتشون قطع می شه شکی نیست.فقط می خواستم بدونم بعد از پاک کردن نورتون به طور اتوماتیک فایلها از قرنطینه پاک می شند و فایلها هم از هارد اتوماتیک پاک می شند یا نه؟اخه وقتی پاک می کنیم نورتون رو اون فایلها هنوز یه جایی تو هارد هستند که به کمک نورتون محدود شدند و در صورت نبودن برنامه احتمالش هست که فعالیت اونا هم از سر گرفته بشه در صورتی که از هارد پاک نشده باشند.البته بعد که فکر کردم دیدم حتما اون فایلها هم یه جایی تو فولدری که نورتون نصب هست کپی می شند دیگه درسته؟اگه اینطوره که خب بعد از پاک شدن نورتون اون فولدر و اون قسمت از هارد هم پاک می شه دیگه.پس مشکلی نیست.به هر حال ممنون از راهنمایی.یهو این سوال برام پیش اومد که چی می شه!اگه بیشتر فکر می کردم این سوال پبش نمی اومد برام! بالاخره انتی ویروسها این چیزای ساده رو در نظر می گیرند حتما!

*Batman*
09-12-2012, 16:21
در اینکه فایلهای ویروسی داخل قرنطینه فعایلیتشون قطع می شه شکی نیست.فقط می خواستم بدونم بعد از پاک کردن نورتون به طور اتوماتیک فایلها از قرنطینه پاک می شند و فایلها هم از هارد اتوماتیک پاک می شند یا نه؟اخه وقتی پاک می کنیم نورتون رو اون فایلها هنوز یه جایی تو هارد هستند که به کمک نورتون محدود شدند و در صورت نبودن برنامه احتمالش هست که فعالیت اونا هم از سر گرفته بشه در صورتی که از هارد پاک نشده باشند.البته بعد که فکر کردم دیدم حتما اون فایلها هم یه جایی تو فولدری که نورتون نصب هست کپی می شند دیگه درسته؟اگه اینطوره که خب بعد از پاک شدن نورتون اون فولدر و اون قسمت از هارد هم پاک می شه دیگه.پس مشکلی نیست.به هر حال ممنون از راهنمایی.یهو این سوال برام پیش اومد که چی می شه!اگه بیشتر فکر می کردم این سوال پبش نمی اومد برام! بالاخره انتی ویروسها این چیزای ساده رو در نظر می گیرند حتما!

فولدر قرنطینه تو این مسیر قرار گرفته که بعد از پاک شدن آنتی ویروس اونم حذف میشه:
X:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\SRTSP

jolan57
10-12-2012, 14:47
norton internet security and norton 360 free 90 day trial

:NIS : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:N360 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pa13
11-12-2012, 23:40
ببخشيد.نورتون 2013من گاهی اوقات که آپديتش ميکنم دو مرحله آخرش علامت ضربدر قرمز داره ولی بعد از ريسيت وآپدیت دوباره هر سه مرحله علامت تيک داره.علّت چيه؟؟؟2012خيلی بهتر بود:n23:

hofman1970
14-12-2012, 17:12
من با نورتون اینترنت سکیوریتی 2012 آخرین ورژنش بیشتر لذت می برم. نمی دونم چی بگم. 2013 سنگینه . یک جوری هائی اگر اورجینال نباشه . خوب عملکردی نداره. به نظرم سونارش یک جورائی گیجه. ولی من همیشه یک برنامه را نصب می کردم. نورتون 2013 داشتم. هیچ عکس العملی نشون نمی داد. ولی دیروز همین 2012 تا اومدم برنامه را اجرا کنم. در جا پاکش کرد.. version 19.9.0.9 که الان نصب می باشد. یکبار یک اتفاق دیگه هم افتاد ماه پیش. سیستمم ریخت بهم. restore کردم نورتون 2013 هر کاری کرد بالا نیومد. ولی قربونش برم این 2012 همه جوره ردیفه. البته این نظر شخصی می باشد. نظرات و تجربه های بقیه برای من محترمه. هومن:n20:

ali.reihani
14-12-2012, 19:35
من میخواستم نورتون نصب کنم{البته 2013 } گرفتم یکم از این تایپیک را خوندم نا امید شدم{از این همه مشکلی که دارد}!!
هوش مصنوعیش چجوریه؟؟

xman681
15-12-2012, 00:38
ببخشيد.نورتون 2013من گاهی اوقات که آپديتش ميکنم دو مرحله آخرش علامت ضربدر قرمز داره ولی بعد از ريسيت وآپدیت دوباره هر سه مرحله علامت تيک داره.علّت چيه؟؟؟2012خيلی بهتر بود:n23:

سلام

آنتی ویروس ها بخصوص در ایران مدام مشکل آپدیت کامل و بی نقص را دارند تا موقعی که تمام موارد آپدیت بدرستی دریافت نشود احتمال هست برنامه به شما اخطار دهد و در مرحله بعدی آپدیت مشکل برطرف شود و فایل ها دریافت شود

البته شاید ...

من با نورتون اینترنت سکیوریتی 2012 آخرین ورژنش بیشتر لذت می برم. نمی دونم چی بگم. 2013 سنگینه . یک جوری هائی اگر اورجینال نباشه . خوب عملکردی نداره. به نظرم سونارش یک جورائی گیجه. ولی من همیشه یک برنامه را نصب می کردم. نورتون 2013 داشتم. هیچ عکس العملی نشون نمی داد. ولی دیروز همین 2012 تا اومدم برنامه را اجرا کنم. در جا پاکش کرد.. version 19.9.0.9 که الان نصب می باشد. یکبار یک اتفاق دیگه هم افتاد ماه پیش. سیستمم ریخت بهم. restore کردم نورتون 2013 هر کاری کرد بالا نیومد. ولی قربونش برم این 2012 همه جوره ردیفه. البته این نظر شخصی می باشد. نظرات و تجربه های بقیه برای من محترمه. هومن:n20:

من میخواستم نورتون نصب کنم{البته 2013 } گرفتم یکم از این تایپیک را خوندم نا امید شدم{از این همه مشکلی که دارد}!!
هوش مصنوعیش چجوریه؟؟

سلام بطور حتم نسخه 2013 کیفیت و کارایی بهتری دارد مطمئن باشید سیمانتک بزرگ امنیت دنیا هیچ گاه یکسال وقت خود را برای بدتر کردن نرم افزار خود نمیگذاره متاسفانه بخاطر مشکلات زیاد کاربران ایرانی از ویندوز های دستکاری شده تا اینترنت بی کیفیت گرفته و استفاده از نسخه های غیر قانونی همه و همه بر روی کیفیت محصول تاثیر گذار خواهند بود مطمئن باشید در صورتی که برنامه کیفیت خوبی نداشت الان کل نت و بخصوص رقبا پر کرده بودند از این مطالب

سعی کنید در چنین مواقعی از آزمون و خطا استفاده کنید
مثلا تعویض ویندوز ( از محصول یه شرکت دیگه استفاده کنید حتی بهتر اورجینال )
فایل نصبی خود را از سایت اصلی شرکت تهیه کنید و دوباره نصب کنید
.....

موفق و پیروز باشید

Phoenix71
15-12-2012, 18:19
من تنظیمات Nav 2013 رو میخواستم که بهترین تنظیمات چی هست ؟

*Batman*
16-12-2012, 00:28
من تنظیمات Nav 2013 رو میخواستم که بهترین تنظیمات چی هست ؟

سلام
تو پست دوم تنظیمات مختلف رو گذاشتیم.برای همه شون مشترکه

Phoenix71
16-12-2012, 00:49
میشه خودتون یه نگاه بندازید چون فکر کنم عکس ها پاک شده یا من نمیبینم؟

milad_heartsick
17-12-2012, 14:26
سلام بر دوستان خوبم یه سوال دارم
من از 360 5.2.2 استفاده میکنم وقتی یه چیزی مثلا ترینر دانلود میکنم روش راست کلیک کرده و insight network scan یا norton file insight رو میزنم هیچ مشکلی نشون نمیده فوقش میگه که این برنامه مورد اطمینان نیست و یوزر کمی استفاده میکنه ازش ولی وقتی سیستم در حالت Idle هست و خودش به صورت اتوماتیک شروع به اسکن میکنه به همون برنامه گیر میده و میگه پاکش کن
ببخشید زیاد شد
شاد باشید.:n16: