PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار advanced driver updater 2.1

hamid090
08-09-2012, 15:23
سلام
لطفا اگر ممکنه نرم افزار advanced driver updater ورژن 2.1 محصول شرکت systweak رو با یه ک.ر.ک سالم، برای دانلود قرار بدین.
متشکرم :11:

jafarian
08-09-2012, 21:49
این برنامه بهمراه کرک بصورت جدا نیست شما یا میتونید از برنامه Advanced System Optimizer استفاده کنید که همین برنامه شما داخل این برنامه هم قرارداره یا که از برنامه Driver Reviver برای آپدیت درایورهای استفاده کنید که داخل لینک دوم لینک سوم هم بهترین برنامه ها در این زمینه رو مشخص کرده:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2012 Best Driver Update Software Comparisons and Reviews ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بردیا
25-10-2012, 23:37
من یه اسکن با نرم افزار اشیمپو انجام دادم که بیشتر از 20تا درایور تاریخ گذشته پیدا کرد ولی خب رجیستر باید بشه برای اپدیت درایورا
بعد با این درایور ریوایور هم تست کردم ولی فقط یه درایور رو تشخیص داد که نیاز به آپدیت داره و همونو اینستال کرد!

jafarian
26-10-2012, 00:26
من یه اسکن با نرم افزار اشیمپو انجام دادم که بیشتر از 20تا درایور تاریخ گذشته پیدا کرد ولی خب رجیستر باید بشه برای اپدیت درایورا
بعد با این درایور ریوایور هم تست کردم ولی فقط یه درایور رو تشخیص داد که نیاز به آپدیت داره و همونو اینستال کرد!

پیشنهاد من به شما اینه که ازبرنامه Driver Genius یا که Driver Identifier استفاده کنید که دومی بصورت فری اما طرز کارش یکم پیچیده تر هست جفت این دو تا برنامه ها عمل اسکن دقیقتر انجام میدن البته برنامه ای به اسم DriverPack Solution هست که اینم برنامه ای عالی برای آپدیت درایورها هست فقط حجمش یکم بالا هست سه گیگ خورده ای حجم برنامه.

Driver Genius ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Driver Identifier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DriverPack Solution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])