PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت بایوس HP 6180

mym1450
08-09-2012, 06:56
دوستای خوبم سلام
نمیدونم سوالمو باید اینجا بپرسم یا جای دیگه...
چند ماه پیش که لپ تاپم رو خریدم فروشنده میگفت بهنره بایوسش رو آپدیت کنی اما بدلایلی این کارو نکردم!
حالا اگه بخوام خودم اینکارو بکنم باید چه کارایی بکنم؟ اصلا توصیه میکنید به این کار ؟
HP pavilion dv6 6180
یه چند تا درایور و تولز هم از سایت hp گرفتم به این اسم ها:
HP BIOS Update UEFI
HP Notebook System BIOS Update (Intel Processors)
اینا به دردم میخورن؟
ممنون میشم اگه لینک آموزش ارائه بدین یا شخصا بطور کامل راهنمایی کنید. ااخه اولین باره میخوام این کار رو کنم
منتظر پاسخ های صمیمانتون هستم

mrt2iran
09-09-2012, 01:54
داداش همین قد که که بایوس مفیدهکه بد کار بزاریش بد میشه اگه میتونی ببرش به یه تعمیرگاه معتبر این کارو برات انجام بده

ssiinnaarad
11-09-2012, 13:38
نه داداش آپدیت نکن برای یه سری از لبتاب ها بده مگه چی میشه کا آپدیت نکنی

mym1450
11-09-2012, 22:28
دوستان ممنون ک پاسخ دادین
آخه شنیدم آپدیت بایوس رو عملکرد و فیکس شدن لپتاب تاثیر مثبت داره(مثلا مصرف باطری رو بهینه میکنه و بین قطعات مثل یو اس بی و... هماهنگی بهتری برقرار میکنه) فروشنده هم میگفت بهتره آپدیت کنی
میشه دلیلتون رو بگین؟ واسه چی پیشنهاد میکنین آپ نکنم؟
اگه علتش اینه که نیاز به تجربه یامهارت عمومی داره فکر میکنم از پسش برمیام‌( مثلا من خودم رام گوشیمو آپدیت یا تعویض میکنم. کلا مشابه این کارها زیاد کردم)
اگه دلیل دیگه ای داره ممنون میشم بهم بگین

mrt2iran
12-09-2012, 08:18
نه ! معلومه کار بلدی ! داداش دلیل خواصی نداره اگه گفتیم برای ایمنی بیشتر بود برو اپدیتش کن اصلا نترس باید کی یاد بگیریم یا علی. ولی مواضب باش

mrt2iran
12-09-2012, 08:20
نه ! معلومه کار بلدی ! داداش دلیل خواصی نداره اگه گفتیم برای ایمنی بیشتر بود برو اپدیتش کن اصلا نترس باید کی یاد بگیریم یا علی. ولی مواقب باش

sadegh-sg
13-09-2012, 08:47
سلام
میتونه مقید باشه ممکنه که به لپتاپت اسیب بزنی
خلاسه بگم ریسگش بالاست
خیلی

mym1450
25-09-2012, 00:07
ممنون از همکاری و پاسخ گوییتون میشه ریسکش رو بگین در چیه؟ مثلا مادربرد رو ممنکنه بسوزنم؟ یا مثلا ممکنهچیزیو خراب کنه که قابل تعمیر نباشه و نیاز ب صرف هزینه باشه؟! راستش منظورتون از ریسک بالا رو متوجه نمیشم

mrt2iran
25-09-2012, 09:06
ریسکی نداره باید وسط کار خواموش نشه تعحت هیچ عنوان نباید قطع بشه و اگه بشه باید ای سی بایوس عوض کنی که ۵۰ تومنی میافته برات ولی شرایطش این که باطری ۶۰ به بالا باشه و شارژر وصل باشه

mym1450
30-09-2012, 12:52
ریسکی نداره باید وسط کار خواموش نشه تعحت هیچ عنوان نباید قطع بشه و اگه بشه باید ای سی بایوس عوض کنی که ۵۰ تومنی میافته برات ولی شرایطش این که باطری ۶۰ به بالا باشه و شارژر وصل باشه

ممنون از پاسخ شفاف و مفیدتون
اگه لینک مفیدی دارین که میتونه برای آپدیت بهم کمک کنه ممنون میشم در اختیارم بذارین و راهنماییم کنین
یه دنیا ممنون. ایشالا خدا اجرتون بده

artyst
10-10-2012, 15:30
ممنون از پاسخ شفاف و مفیدتون
اگه لینک مفیدی دارین که میتونه برای آپدیت بهم کمک کنه ممنون میشم در اختیارم بذارین و راهنماییم کنین
یه دنیا ممنون. ایشالا خدا اجرتون بده

دوست عزیز اپدیت کردی؟ اگه اپدیت کردی مشکلی پیش نیامد؟ چون منم میخوام اپدیت کنم اما میترسم

mym1450
02-01-2013, 21:45
دوست عزیز اپدیت کردی؟ اگه اپدیت کردی مشکلی پیش نیامد؟ چون منم میخوام اپدیت کنم اما میترسم

نه در تماسی که با پشتیبانی hp داشتم متوجه شدم بایوسم آخرین ورژن رو داره . شما هم برین سایت hp ببینین آخرین نسخه های ارائه شده واسه بایوس لپ تاپتون چنده و با نسخه نصب شده ی خودتون مقایسه کنین :n01:
واسه 6180 پاویلیون آخرین نسخه بایوس ۱۸ هستش