PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پارتیشن ویندوز 8

e.s.e.t
06-09-2012, 22:24
سلام
من امروز ویندوز 8 رو نصب کردم ولی یه مشکل اساسی دارم اینکه سیستم دیگه یکی از درایو های من رو نشون نمیده
من موقع نصب فقط درایو c رو فرمت کردم
و اینکه درایو هم هیدن نبوده
البته با نرم افزار MiniTool Partition Wizard اون درایو گمشده من رو شناسایی و نشون میده
ممنون میشم کمکم کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وطن دانلود
به جای خط تیره

Dr.know
07-09-2012, 11:20
برو تو منیج . دیسک منیجمنت رو انتخاب کن بهد ببین همه ی ارتیشن ها هستن ؟؟؟ تا بهت پگم چیکار کن !

jafarian
07-09-2012, 12:05
ازدو تا روش پایین میتونید استفاده کنید

روش اول

کلیدهای windows + R همزمان فشار بدین تا منوی run اجرا بشه بعدش داخلش دستور diskmgmt.msc رو تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل پایین روی درایو خودتون که بصورت هیدن شده طبق شکاره 1 اول کلیک راست بعد از منویی که باز میشه گزینه change drive letter and paths انتخاب کنید بعد طبق شماره 2 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 3 یک اسم دیگه برای اون درایو هیدن انتخاب کنید بعدشم تایید سیستم ریستارت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

برنامه DiskGetor Data Recovery از لینک پایین دانلود بعدم نصب کنید به وسیله سریالی که قراردادم برنامه رو رجیستر کنید وقتی که رجیستر شد طبق شکل عمل کنید ابتدا طبق شماره 1 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 2 هم گزینه مورد نظر انتخاب کنید داخل صفحه بعدم هارد خودتون انتخاب کنید رو دکمه Next کلیک کنید بزارین کارش انجام بده

سریال برنامه

e.s.e.t
07-09-2012, 14:15
ازدو تا روش پایین میتونید استفاده کنید

روش اول

کلیدهای windows + R همزمان فشار بدین تا منوی run اجرا بشه بعدش داخلش دستور diskmgmt.msc رو تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل پایین روی درایو خودتون که بصورت هیدن شده طبق شکاره 1 اول کلیک راست بعد از منویی که باز میشه گزینه change drive letter and paths انتخاب کنید بعد طبق شماره 2 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 3 یک اسم دیگه برای اون درایو هیدن انتخاب کنید بعدشم تایید سیستم ریستارت کنید

روش دوم

برنامه DiskGetor Data Recovery از لینک پایین دانلود بعدم نصب کنید به وسیله سریالی که قراردادم برنامه رو رجیستر کنید وقتی که رجیستر شد طبق شکل عمل کنید ابتدا طبق شماره 1 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 2 هم گزینه مورد نظر انتخاب کنید داخل صفحه بعدم هارد خودتون انتخاب کنید رو دکمه Next کلیک کنید بزارین کارش انجام بده

سریال برنامه

خیلی ممنون دوست عزیز با روش اول درست شد

milad110313
17-07-2013, 07:15
خیلی ممنون

paraclete
31-10-2013, 20:10
سلام خسته نباشید من ویندوز 7 داشتم. بعد خواستم به خاطر یه برنامه ویندوز xp نصب کنم رو یه پارتیشن دیگه xp رو نصب کردم ولی وقتی نصب تموم شد دیدم دو تا از درایوهای آخرم که مهم ترینا بودن پاک شدن و تو dis manager free space نشون میده اصلا هنگ کردم الانم نمیدون چی کار کنم تورو قرآن کمکم کنید