PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : not respond شدن گزینه های کنترل پنل

abbas-t
06-09-2012, 17:02
سلام دوستان

بتازگی ویندوز سیستم را از نو نصب کردم اما در پنجره کنترل پنل روی هر گزینه ای کلیک میکنم not respond میشه ،مشکل از کجا میتونه باشه ؟ در ضمن کسپر 2012 رو سیستم نصبه

jafarian
06-09-2012, 23:11
این چهارتا مرحله که میگم برین بترتیب :20:

مرحله اول

برنامه Malwarebytes' Anti-Malware ازلینک پایین دانلود بعد نصب و رجیستر و فول آپدیت کنید برنامه رو بعد سیستم ریستارت کنید ازطریق safe mode بالا بیاین سیستم فول اسکن کنید ببینید بعد ازاسکن چیزی پیدا میکنه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرحله دوم

منوی استارت اجرا بعدشم داخل سرچش دستور cmd رو وارد بعد روی گزینه مورد نظر کلیک راست در حالت run as administrator اجراش کنید بعدش داخلش دستور sfc /scannow رو وارد اینتر کنید بزارین تا صددرصد کارش انجام بده اگر حین کار درخواست cd کرد شما dvd ویندوز داخل دستگاه باید قراربدین

مرحله سوم

اگر بازم فیکس نشده بود روی دسکتاپ یک پوشه درسته کنید بعداین متن پایین از روش از همینجا کپی بگیرین بعدش بجای اسم پوشه قراربدین بعد برنامه های کنترل پنل از اینجا تست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله چهارم

طبق لینک پایین که قراردادم ویندوز خودتون یکدور repair کنید.

abbas-t
08-09-2012, 11:19
سلام اقای jafarian

من مراحل گفته شده را انجام دادم در وحله اول لینکهایی که برای دانلود malwerbyte معرفی کرده بودید به دلایلی که نمیدونم برنامه را در خود نداشت بالاجبار نسخه موجود در سایت را دانلود کرده وبا اپدیتش ،نسخه جدیدش دانلود ونصب شد (trial 1.62.0.1300)
در اسکن سیستم مقادیری پیدا شد که برخی از اونا کرک برنامه بود ،همه را remove کردم ،در مرحله دوم چیز خاصی پیدا نشد

با انجام مرحله سوم تست گزینه از محیط این پوشه بخوبی انجام میشه

بعلت در دسترس نبودن لوح ویندوز مرحله اخر را انجام ندادم

در کل به نظرم ویندوز سنگین لود میشه وباز شدن تمام پنجره ها به کندی صورت میگیره حتی پنجره my computer

به نظر شما ایراد سخت افزاری میتونه باشه یا از نسخه ویندوزه ؟

jafarian
08-09-2012, 13:10
اگر ویندوزی که نصب کردین اول سبک بوده بعد به اینصورت بوده ربطی به کانفیگ سیستم یا همون سخت افزارنداره اگر مربوط به سخت افزار هم باشه بیشتر مربوط به هارد میشه تا قطعه دیگه چون خوندن و نوشتن اطلاعات از هارد صورت میگیره شما یکدرو باید از طریق dvd ویندوز خودتون repair کنید در ضمن کند بودن سیستم اگر مربوط به سخت افزار باشه بیشتر مربوط به هارد میشه تا قطعه دیگه چون خوندن و نوشتن اطلاعات از هارد صورت میگیره شما برنامه defflager از لینک پایین دانلود کلیه درایوهای سیستم با این برنامه دیفرگ کنید برنامه های داخل استارت آپ ویندوزم روی سرعت سیستم تا حدی تاثیرداره.