PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل sleep نشدن ویندوز!

maxor
06-09-2012, 10:25
سلام :20:
دوستان ویندوز من تازیگیا sleep نمیشه و وقتی هم خودم به صورت دستی بزنمsleep پی سی ریست میشه و ویندوز از اول بالا میاد. نمیدونم چیکارش کنم دقیقا هم یادم نیست چه چیزی نصب کردم که اینجوری شد ممنون میشم راهنماییم کنین.:12:

راستی اگه لازم میشه مشخصاتت سخت افزارمم اینه
CPU: E8400
RAM : 2 G
VGA: 9500 GT - VERSION: 301
WIN :7

jafarian
06-09-2012, 13:45
این روشهای پایین که میگم انجام بدین :20:

روش اول

ابتدا درایور گرافیک خودتون نسخه آخرش حتما دانلود کنید بعدش برنامه Driver Fusion ازلینک پایین دانلود کنید سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعد این برنامه رو اجرا کنید گرافیک خودتون انتخاب کنید روی دکمه analyze کلیک کنید بعدشم روی دکمه clear کلیک کنید بعد سیستم ریست کنید اون درایوری که دانلود کردین نصب کنید تست کنید . همچنین درایورمادربورد رو هم آپدیت کنید برای پاک کردنشم از همین برنامه استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش دوم

بایوس سیستم حتما بروز کنید بعد تست کنید

روش سوم

سرچ استارت منو رو اجرا کنید داخلش دستور power options بزنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدش از ستون سمت چپ داخل پنجره ای که باز میشه گزینه crate power plan انتخاب کنید تو کادر اول یک اسم انتخاب کنید بعدم Next بزنید از آخرم روی گزینه create کلیک کنید بعد تست کنید.

maxor
09-09-2012, 16:25
ممنون از راهنماییتون.
روش اول و سوم رو تست کردم جواب نداد
روش دوم - یبار بایوس رو بروز کردم یادم نیست کی ولی چون مادربوردم تقریبا قدیمیه فک نکنم دیگه چیزی براش اومده باشه.
راستی به نظرم بعد اپدیت ویندوز این مشکل به وجود اومده:9:

اگه راهی داره بگید وگرنه مجبورم ویندوز رو عوض کنم چون پی سی من از صب زود تا 12 شب روشنه و اسلیپ خیلی لازم میشه .
ممنون

maxor
10-09-2012, 11:48
نبود؟ ویندوز رو عوض کنم ؟