PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل permission در ویندوز ۸

mym1450
05-09-2012, 22:20
دوستای خوبم سلام
چند روزه ویندوز ۸ فاینال رو نصب کردم اما با مشکلات زیادی برخورد کردم. مثلا مشکل net framework. و مشکل عدم شناسایی برخی درایور های ل‍‍پ تاپ( HP povilion 6180 AMD graghic drivers or other driver) و...
اما یه مشکل خیلی ادیتم میکنه انکه اجازه ی ویرایش و جابجایی فایل های موجود درایو E و D رو بهم نمیده! میگه اجازه ندارید
وقتی properties رو میزنم و به سربرگ security میرم تا permission ها رو تغییر بدم میبینم غیر فعاله.
باید چیکار کنم؟
اینم عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم راه حل این چند تا مشکل رو بدین

iMan.xP
05-09-2012, 22:47
سلام
با نصب این فایل گزینه take ownership هنگام راست کلیک اضافه میشه وقتی اجراش کنید براحتی اجازه دسترسی به اون فایل رو بهتون میده بعد هم که کارتون تموم شد اگر خواستید میتونید unistall که توی همین پوشه هست رو بزنید تا از ریجیستری حذف بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای نصب نت فریم ورک هم توی دی وی دی ویندزتون به پوشه Sources بروید و پوشه sxs را پیدا کنید سپس پوشه sxs را به مسیر C:\Temp کپی کنید.

الان Command Prompt admin را باز کنید. سپس دستور زیر را تایپ کرده و Enter را فشار دهید

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\temp\sxs

صبر کنید تا نصب تموم بشه چند دقیقه ای طول میکشه بعد هم سیستم رو ریستارت کنید

mym1450
06-09-2012, 18:43
سلام
با نصب این فایل گزینه take ownership هنگام راست کلیک اضافه میشه وقتی اجراش کنید براحتی اجازه دسترسی به اون فایل رو بهتون میده بعد هم که کارتون تموم شد اگر خواستید میتونید unistall که توی همین پوشه هست رو بزنید تا از ریجیستری حذف بشه

برای نصب نت فریم ورک هم توی دی وی دی ویندزتون به پوشه Sources بروید و پوشه sxs را پیدا کنید سپس پوشه sxs را به مسیر C:\Temp کپی کنید.

الان Command Prompt admin را باز کنید. سپس دستور زیر را تایپ کرده و Enter را فشار دهید

ممنون بابت راهنمایی های مفیدتون
فقط واسه پرمیژن این روشی که گفتین تک تک فایلها رو بررسی میکنه که زمان خیلی زیادی میبره. راه دیگه ای هم هست؟

اصلا چرامایکرو سافت این مشکلات رو رفع نمیکنه؟ شاید چون این نسخه ها کاملا فاینال نیستن این مشکلات پیش میاد؟!

در مورد مشکل نصب درایور کارت گرافیک هم راه حلی سراغ دارین؟
دوستان ممنون میشم کمکم کنین

iMan.xP
06-09-2012, 19:21
لینک دانلود درایور Nvidia
لینک دانلود درایور AMD

Dr.know
07-09-2012, 11:27
سلام

والا ویندوز ما C:\temp رو نداره

iMan.xP
07-09-2012, 16:11
والا ویندوز ما C:\temp رو نداره

باید در درایو C فولدر temp را ایجاد کنید بعد هم فولدر sxs را در temp کپی کنید

mym1450
08-09-2012, 04:59
باید در درایو C فولدر temp را ایجاد کنید بعد هم فولدر sxs را در temp کپی کنید

چرا باید حتما تو پوشه ی temp کپی کنیم؟
من که فقط sxs رو مستقیم ریختم رو درایو c و بعد تو اون دستور temp/ رو \اک کردم و اینتر زدم. از اون به بعد مشکل net framework. رو ندارم

iMan.xP
08-09-2012, 11:25
چرا باید حتما تو پوشه ی temp کپی کنیم؟
من که فقط sxs رو مستقیم ریختم رو درایو c و بعد تو اون دستور temp/ رو \اک کردم و اینتر زدم. از اون به بعد مشکل net framework. رو ندارم

شما میتونید هر جا خواستید و تو هر درایوی کپی کنید فقط باید حواستون باشه دستور را هم تغییر بدین