PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپلود كردن آهنگ؟

setare_m
21-07-2006, 14:42
سلام بچه ها
مي خوام يه سوال ساده بپرسم لطفا نخندين :blush: ممكنه يه نفر واسه من روش آپلود كردن آهنگو كامل توضيح بده؟ :rolleye:

Mehran
21-07-2006, 14:59
سلام.
اولا ورود شما رو تبریک میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی خوش اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت های مختلفی برای آپلود آهنگ هستند.
اما سایت هایی که ما از اون ها بیشتر استفاده میکنیم اینا هستند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( که البته بعضی دوستان با این سایت مشکل دارن )
( من خودم شخصا اکثر آهنگ ها رو تو همین سایت آپلودر آپلود میکنم)
طریقه ی آپلود هم بسیارساده هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اول روی دکمه ی Browse کیلیک میکنی و اون آهنگ یا فایلی رو که میخوای آپلود کنی انتخاب میکنی.
و بعد روی Upload File کیلیک میکنی بعد یه درصدی میاد که نشون میده چقدر از فایل شما آپلود شده و بعد از اتمام کار به شما یک لینک دانلود میده. که این لینک دانلود اون فایلی هست که شما آپلود کردی. :happy:
سوالی بود در خدمتم...

با تشکر مهران...

setare_m
21-07-2006, 19:29
سلام آقا مهران
خيلي خيلي ممنون كه جواب سوالمو دادين.اما من يه جايي گير دارم :rolleye: من آهنگو در واقع آپلود کردم اما اون لینکی که گفتین می ده اون کجاشه ؟ :sad: منظور همون آدرسیه که تو نوار آدرسه؟ببخشیدا من از این سوالا می کنم :happy:
مرسی از کمکتون

Mehran
21-07-2006, 20:57
سلام مجدد...
بعد از اینکه 100% فایل آپلود شد...صفحه دوباره بار گزاری میشه...و به شما یه لینک میده
(مثل این)

سوالی بود در خدمتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر مهران...

setare_m
22-07-2006, 12:06
بازم سلام
به خدا من خنگ نيستما :sad: ولي ........
اینجا بخوام بگم نمی شه .می شه به من بگید چه جوری می تونم باهاتون ارتباط داشته باشم؟ایمیلی چیزی؟
با خدا شرمنده :sad:

Mehran
22-07-2006, 12:10
سلام مجدد...

setare_m جان شما فایلی رو که میخوای آپلود کنی تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آپلود کن. بعد اگه مشکلی بود من در خدمتت هستم...

با تشکر مهران...

setare_m
22-07-2006, 12:14
من همون جا آپلود كردم .اما لينك. پيدا نمي كنم! :sad:

soleares
22-07-2006, 12:22
دوست من مي توني توي پرشين گيگ بريزي خيلي خوبه اگر خواستي بايد تقاضاي دعوتنامه بدي تا يه نفر كه دعوتنامه داره برات بفرسته اون وقت فايل اچتمل رو هم مي توني آپلود كني چه برسه به آهنگها در ضمن خوش آمدي/

Mehran
22-07-2006, 12:29
ببین شما اول روی Browse کیلیک میکنی.
بعد اول فایلی رو که میخوای آپلود کنی رو پیدا میکنی.
بعد روی Upload File کیلیک میکنی.
یه درصدی میاد که در حال پر شدن هست همین طور میره 10% 20 % 40% 70% 99% 100%
وقتی 100% کامل شد.
صفحه دوباره لود میشه و یه صفحه ی دیگه میاد که در ابتدای صفحه یک لینک هست.

اگه شما بازم نتونسیتی آپلود کنی تو این سایت... سایت های دیگه هم هستن برای آپلود...

با تشکر مهران...

soleares
22-07-2006, 12:32
دوست من شما در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه تاپيك جديد ايجاد كن بگو دعوتنامه پرشين گيگ ميخواي زود برات مي فرستند .

Mehran
22-07-2006, 12:37
تو خود پی سی ورلد هم تاپیک داریم برای دعوت نامه پرشین گیگ

میخوای با عکس توضیح بدم برات؟

با تشکر مهران...

soleares
22-07-2006, 12:49
من نمي دونستم فكر كردم نداريم خب همين جا در خواست كنه كارش راه افتاده ديگه ؟

piishii
22-07-2006, 12:57
سلام.
پرشين گيگ مشكلات خاص خودشو داره همين سايتي كه مهران جان معرفي كرد عاليه .
اگه شما مشكل بيشتري داري بگو .
شما توي اين سايت وقتي آپلود ميكنيد ميگه شما با موفقيت آپلود كرديد بعد زيرش هم لينك رو نشون ميده .
مهران جان توي عكس هم كه نشون دادند.
شما مشكي ديگه داشتي ايدي منو ادد كن بازم كمكت كنم اما فكر نكنم نشكل ديگه ايي باشه .

soleares
22-07-2006, 13:02
خب بعد از آپلود توي پرشين گيگ روي آيكون فايل كه كليك كني آدزرسو برا عموم ميده ديگه مثلا box.net نيست.
دوستان اگر به من سر بزنيد ممنون مي شم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً از تبليغ سايت شخصی خود داری کنيد
بابك

setare_m
22-07-2006, 16:32
سلام
مرسي دوستان به خاطر كمكهاتون.خيلي خيلي ممنون.
اينم بگم كه سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشكل داشتا نه من :happy: يا به عبارتي من باهاش مشكل داشتم.وگرنه ديگه خودم داشتم به خودم شك مي كردم :rolleye:
به هر حال ممنون از لطفتون

Mehran
22-07-2006, 16:44
سلام...

بالاخره شما الان میتونی فایل آپلود کنی؟

با تشکر مهران...

piishii
22-07-2006, 17:13
سلام.
حالا كه به اميد خدا ياد گرفتي چي ميخواي برامون آپلود كني ؟ :laughing:

setare_m
23-07-2006, 16:10
سلام
والا ياد که بله .دیگه یاد گرفتم .اما اگه یه آهنگو واسه چندمین بار ارور بده باید چی کار کرد ؟و اینکه چی می خوام براتون آ پلود کنم؟ از اول که قرار نبود واسه شما آپلود کنم! اما حالا واسه اینکه زحماتتون رو جبران کنم , چشم .اگه بخواید لینکشو اینجا هم می ذارم .چند تا از آهنگای سامی یوسف هست .بذارم؟
در مورد پرشین گیگ هم اگه زحمتی نیست ممنون می شم توضیح بدین.
بازم ممنون از کمکتون

nightmare
23-07-2006, 16:22
ببخشید دوستان که میام وسط بحث .
برای آپلود شما میتونید از این سایت هم استفاده کنید :

وقتی وارد شدید به راحتی آدرس فایلتون رو از توی هارد بدید و تیک مربوط به رعایت قوانین سایت رو بزنید و بعد هم دکمه ی آپلود.
وقتی که تموم شد لینک دانلود فایل رو بهتون میده و شما به هرکسی خواستید اون فایل رو بدید ، اون لینک رو میدید.

در مورد پرشین گیگ هم اول باید یه نفر شما رو Invite کنه و بعد که وارد شدید اونجا فایلتون رو آپلود می کنید.

تا بعد...

piishii
23-07-2006, 17:40
سلام.
من شوخي كردم ستاره خانوم به دل نگيريد .
اگه يك آهنگ رو براي چندمين بار ارور داد منظورتون چيه ؟
اگه وسط كار ديسكانكت ميشيد كه نميشه كاريش كرد بايد دوباره از سر آپلود كنيد .
آپلود مثل دانلود نيست خاصيت رزيوم هم داشته باشه .
آهنگاي سامي يوسف هم من دوتا آلبومشو از همين فروم دانلود كردم اما چنتاشون ايراد داشت نشد دانلود كنم .
قشنگ ميخونه.

setare_m
24-07-2006, 10:59
سلام
من به دل نگرفتم كه, مي دونم شوخي كردين.
منظورم اينه كه اين پيامو بده كه upload is failed يا يه چيزي شبيه اين .اگه چند بار آپلود كردم اما اين پيامو داد بايد باز امتحان كنم تا بالاخرا آپ بشه ؟

Mehran
27-07-2006, 13:48
سلام
من به دل نگرفتم كه, مي دونم شوخي كردين.
منظورم اينه كه اين پيامو بده كه upload is failed يا يه چيزي شبيه اين .اگه چند بار آپلود كردم اما اين پيامو داد بايد باز امتحان كنم تا بالاخرا آپ بشه ؟

ببخشید میشه منظورت رو واضح تر بگی.

وقتی پیغام upload is failed رو میده بعدش باید لینک دانلود به شما بده.و دیگه آهنگ شما آپ شده....

با تشکر مهران..

piishii
27-07-2006, 15:10
سلام.
مهران جان این که میگه آپلود از بین رفته که !
نمیدونم مگه این ستاره خانوم چجوری آهنگ آپلود میکنند .
به هر حال شما این سایت هم امتحان کن :
اینجا نباید هیچ مشکلی باشه .
شما brows رو بزن بعد فایلتو بده بعد هم upload رو بزن تموم !
بعد که آپلود شد یک پیغام میده بعد هم شما اوکی میکنی میره یک صفحه دیگه دو تا لینک میده لینک دانلود اونی که شما میخوای .

ali_mandegar
27-07-2006, 15:34
دست همتون درد نكنه اي ول :rolleye:
:cool:

setare_m
02-08-2006, 12:39
سلام دوستان
من یه مدت به نت دسترسی نداشتم .ببخشید که دیر شد .اصلا فراموش کنید .به لطف همگی من دیگه هیچ مشکلی ندارم .دست همتون درد نکنه .
موفق باشید

ser
22-08-2006, 22:27
سلام
ميشه بگيد اصلا آپالود چه فرقي با دانلود داره؟
من اصلا نه مي دونم آپالود چيه نه چه طوريه ميشه بگيد؟ ممنونم

piishii
22-08-2006, 23:16
سلام
ميشه بگيد اصلا آپالود چه فرقي با دانلود داره؟
من اصلا نه مي دونم آپالود چيه نه چه طوريه ميشه بگيد؟ ممنونم

سلام عزیز .
دانلود یعنی انقال فایل از نت به کامپیوتر و آپلود از کامپیوتر به نت .

ser
23-08-2006, 13:18
سلام عزیز .
دانلود یعنی انقال فایل از نت به کامپیوتر و آپلود از کامپیوتر به نت .

ممنون كه توضيح داديد
ولي چه طور از لينكهايي كه دوستان دادند و گفتند مال فلان موسيقي هست و در واقع آپالود است ما مي توانيم موسيقي بگيريم؟

Babak
23-08-2006, 13:36
وقتی فايل رو آپ لود ميکنند در واقع روی net قرار ميگيره برای دانلود
آپ لود ميکنيم تا ديگران دانلودش کنند
شما يه عکس رو قاب ميگيری ( آپ لود ميکنی توی قاب عکس ) بقيه ميان نگاه ميکنن ( دانلود ميکنن توی چشماشون )

ser
24-08-2006, 01:03
وقتی فايل رو آپ لود ميکنند در واقع روی net قرار ميگيره برای دانلود
آپ لود ميکنيم تا ديگران دانلودش کنند
شما يه عکس رو قاب ميگيری ( آپ لود ميکنی توی قاب عکس ) بقيه ميان نگاه ميکنن ( دانلود ميکنن توی چشماشون )

آقا بابك حرف شما درست حالا ميشه بفرماييد وقتي كسي درخواست آهنگي مي كنه و طرف مقابلش مثلا اين آدرس را ميده:
كه در واقع يك سايت آپالود است حالا بايد چي كار كرد؟؟؟؟
ممنونم كه حوصله مي كنيد و جواب سئوالهاي من را مي دهيد.

Mehran
24-08-2006, 09:25
سلام...

ببین دوست عزیز سایت های زیادی برای آپلود وجود دارن که طریقه دانلود از اون ها یکسان نیست.
بعضی از سایت ها مثل پرشین گیگ لینک مستقیم به شما میدن. که شما میتونی با کیلیک کردن روی لینک اون فایل رو دانلود کنی
ولی بعضی ها دیگه از سایت های آپلود به همین راحتی نمبشه ازشون دانلود کرد. مثل آپلودر راپیدشیر و...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان دیگه نمیشه از این لینک دانلود کرد (چرا) (جون) دیگه اعتبارش رفته یعنی این سایت فایل ها رو زیاد نمیتونه نگه داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خب این یه لینک از فایلی که در همین سایت آپلود شده و سالم...
شما وقتی روی لینک کیلیک میکنی یه صفحه باز میشه که سمت راست راست سه تا شکل یکی دیسکت سطل نامه که هرکدوم نوشته برای چیه شما روی اون دیسکت کیلیک میکنی و به همین راحتی دانلود میکنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرچه میخواد دلت تنگت بپرس ! :happy:

با تشکر مهران...

ser
24-08-2006, 10:33
خيلي خيلي ممنونم
مشكلم حل شد