PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن یک هفته ای اینترنت ؟؟

sam09ft
04-09-2012, 13:43
سلام من اینترنت مخابرات دارم حدود یک سالی توی منطقه ی قدیمیمون داشتم و خیلی خوب بود حالا اومدیم یه منطقه ی جدید که 256 گرفتم و بعد از بیست روز با پیگیری زیاد وصل شد و دو روز داشتمش تا این که حدود یه هفتس که قعطه و هر کاری میکنم نصب نمیشه چراغ adsl روشنه ولی چراغ اینترنت کامل خاموشه و وقتی مودم رو ری استارت میکنم مرحله ی اخر نصب گیر میکنه و مودم دوستم هم که از خود مخابرات گرفته رو وقتی میارم مرحله ی اخر نصب گیر میکنه و چراغ اینترنتش قرمز میشه و 99 درصد مطمئنم مشکل از مودم نیست حالا با پشتیبانی تماس گرفتم میگه نمیدونم مشکل از چیه به نظر شما چه کار کنم (شارژم هم تموم نشده حدود 20 روز ازش مونده)
در ضمن مسئول اینترنت توی مخابرت هم هیچی حالیش نمیشه و وقتی رفتم پیشش گفت اینترنتت وصله مشکل از ما نیست با پشتیبانی تماس بگیر
لطفا یکی کمک کنه:41:

Eliminal
04-09-2012, 14:46
سلام من اینترنت مخابرات دارم حدود یک سالی توی منطقه ی قدیمیمون داشتم و خیلی خوب بود حالا اومدیم یه منطقه ی جدید که 256 گرفتم و بعد از بیست روز با پیگیری زیاد وصل شد و دو روز داشتمش تا این که حدود یه هفتس که قعطه و هر کاری میکنم نصب نمیشه چراغ adsl روشنه ولی چراغ اینترنت کامل خاموشه و وقتی مودم رو ری استارت میکنم مرحله ی اخر نصب گیر میکنه و مودم دوستم هم که از خود مخابرات گرفته رو وقتی میارم مرحله ی اخر نصب گیر میکنه و چراغ اینترنتش قرمز میشه و 99 درصد مطمئنم مشکل از مودم نیست حالا با پشتیبانی تماس گرفتم میگه نمیدونم مشکل از چیه به نظر شما چه کار کنم (شارژم هم تموم نشده حدود 20 روز ازش مونده)
در ضمن مسئول اینترنت توی مخابرت هم هیچی حالیش نمیشه و وقتی رفتم پیشش گفت اینترنتت وصله مشکل از ما نیست با پشتیبانی تماس بگیر
لطفا یکی کمک کنه:41:
زنگ بزن پشتیبانی بگو یکی از افرادشونو بفرستن برات درستش کنه...

sam09ft
05-09-2012, 09:38
زنگ بزن پشتیبانی بگو یکی از افرادشونو بفرستن برات درستش کنه...

به نظر شما مشکل از کجاست؟
به پشتیبانی 1899 زنگ بزنم یا پشتیبانی مخابرات

Eliminal
05-09-2012, 10:09
به نظر شما مشکل از کجاست؟
به پشتیبانی 1899 زنگ بزنم یا پشتیبانی مخابرات
به بشتیبانی همونجایی که ازش اینترنتو گرفتین بزنگ.از مخابرات گرفتی دیگه...
منم همین مشکلو داشتم زنگ زدم یارو اومد درستش کرد.خطم نویز داشت...بشتیبانی من صبانت بود یارو وارد بود حالا مخابراتو دیگه نمیدونم

sam09ft
05-09-2012, 14:17
از مرورگر اکسپلورر استفاده کن احتمالا جواب میده