PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فنی در نصب ویندوز 7

esikley
03-09-2012, 16:35
سلام خدمت دوستان عرضم به جضورتون موقع نصب ویندوز سون وقتی که درایو میخوام انتخاب کنم این پیام رو میده قبلا ویندوز سون نصب میشده ولی الان نمیدونم چی شده
این متن پیغام
Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition.

jafarian
03-09-2012, 23:08
این روشهای پایین برین برای روش اول اگر که ویندوز داشته باشین روی سیستم قضیه به کل فرق میکنه روش دیگه رو باید بگم:20:

روش اول

اگر الان هیچ ویندوز روی سیستم ندارین این روش برین dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدش داخل صفحه اول next بزنید داخل صفحه دوم از اون پایین گزینه repair and computer انتخاب کنید همینطوری next بزنید تا به صفحه system recovery options برسین داخل این صفحه گزینه command prompet انتخاب کنید داخل صفحه ای که باز میشه دستوراتی که من طبق شکل پایین قراردادم فقط اونایی که زیرشون با خط قرمز مشخص کردم وارد کنید برای هرکدوم جدا اینتر کنید فقط اون قسمتی که زیرش با خط قرمز مشخص کردم نوشتم select partition 1 شما بجای 1 باید اون پارتیشن خودتون که کنارش داخل ستون type نوشته شده primary رو شمارش وارد کنید اگر از شما 2 بود باید تایپ کنید select partition 2 اینتر کنید ازاخرم که دستور exit بزنید اینتر کنید بعد از نوع برای نصب ویندوز اقدام کنید وقتی که سیستم ریست کردین بالا اومد برای نصب ویندوز اقدام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

هرچی به پورت usb دارین جدا کنید حتما بعدش به داخل بایوس برین سیستم load default کنید بعدشم سیو کنید بیاین بیرون بعد از نوع وارد بایوس بشین حالت بوت تنظیم کنید تست کنید

روش سوم

به داخل بایوس برین هارد رو از AHCI به ATA عوض کنیدبا که برعکس این حالت تست کنید.

saeed774
04-09-2012, 22:10
شما در همون صفحه انتخاب درایوها ، از گزینه Advanced یا more Option ( دقیق یادم نیست ) درایوی که میخوای روش ویندوز بزنی ، با گزینه Delete پاکش کن و دوباره با گزینه Create با همون حجم درایو رو بساز ، این بار ویندوز خودش یه درایو اضافی با حجم 100 مگ و عنوان System Reserved خواهد ساخت و شما باید روی او یکی درایو ساخته شده که قراره ویندوز نصب کنی کلیک کنی .