PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی سایت های ایرانی برای خرید iTunes Gift Card

iUser1998
03-09-2012, 16:05
سلام به همه.

از اونجایی که خودم قبلا در این زمینه مشکل داشتم گفتم یه کمکی هم به بقیه کرده باشم.

سایتی که من می شناسم iGift24.ir است. من خودم از این سایت خرید کردم و راضی هم هستم.

شما هم اگه سایت مناسبی می دونید معرفی کنید.

با تشکر

persianview
22-12-2014, 21:19
سلام
دوستان خسته نباشید،
امروز قصد دارم چندتا لینک خوب برای خرید iTUNES GIFT CARD بهتون معرفی کنم
مزایا:
1.با هر خرید در خرید بعدی اتوماتیک تخفیف می گیرید مثلا یک کارت 15 دلاری رو ممکنه حتی تا 13.5 دلار هم خرید کنید. بنابراین اگه بصورت عمده خرید کنید تخفیف بیشتر می گیرید و سود بیشتری کسب می کنید.
2.پشتیبانی قوی سیستم

خوب فقط برای خرید باید حساب وبمانی داشته باشید و حسابتون رو شارژ کنید
اگه سوالی داشتین پ خ
خرید از هر لینک فرقی نداره
iTUNES GIFT CARD - $10 لینک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iTUNES GIFT CARD - $15 لینک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iTUNES GIFT CARD - $20 لینک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iTUNES GIFT CARD - $25 لینک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iTUNES GIFT CARD - $50 لینک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iTUNES GIFT CARD - $100 لینک خرید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط و فقط 80 دلار !!!!!!
مبالغ دیگه تا 200 دلار هم موجوده اگه خواستین پ خ
روش خرید:
1.ابتدا حساب وبمانی خودتون رو به اندازه کافی شارژ کنید و برروی لینک کلیک کنید.
2.برای خرید تیک с «Правилами покупки товаров» ознакомлен и согласен را بزیند و سپس برروی دکمه آبی رنگ زیر آن کلیک کنید.
3.در صفحه جدید به پایین بیایید و ایمیل خودتون رو بزنید و برروی دکمه آبی رنگ کلیک کنید.
4.به صفحه پرداخت وبمانی منتقل می شوید و در نهایت با پرداخت فاکتور مورد نظر اطلاعات کارت رو مشاهده میکنید.

عکس راهنمایی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])