PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SAMYGO PROJECT - پایان محدودیت های سامسونگ

windows-ps3
03-09-2012, 13:18
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام امروز می خوام روشی رو بهتون معرفی کنم می تونید با تلوزیونتون کار هایی که حتی از انتظارتون خیلی بیشتره تو تلوزیون اجرا کنید

می خواهید PVR داشته باشید؟
دو بعدی به سه بعدی می خواهید ان هم 1080 ؟
می خواهید بدون دستگاه ریسور در تلوزیون شبکه های ما.هو.اره ای را ببینید ؟
می خواهید دانگل های وایی فای ارزان 15 هزار تومنی در تلوزیون کار کند ؟
می خواهید با مرورگز سیستم عامل لینوکس با موس و کیبورد در اینترنت بگردید ؟

بله همه این ها امکان پذیر با Samygo است .

windows-ps3
04-09-2012, 16:42
خوب با یاد خدا این اموزش را شروع می کنم

دوستان اول باید چند نکته ای رو عرض کنم :

1 . اینجانب هیچ مسئولیتی برای مشکلات پیش امده در تلوزیونتون که بر اثر پایین بود سطح دانش کامپیوتری شخصی داوطلب بوجود بیاد قبول نمی کنم (فقط ترجمه می کنم )
2 . اگر تلوزیون تون رو اپدیت کردید برید توی سایت Samygo و مطمئن بشید که روی تولوزیون شما جواب میده - چون سامسونگ توی اپدیت کاری کرده که نتونید از Samygo استفاده کنید و ممکنه تلوزیون صدمه ببینه (حتما توی سایت چک کنید که روی چه تلوزیونی و با چه ورژنی بدون مشکل کار میکنه ) لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3 . از دوستانی که دانش کامپوترشون به اندازه کافی هست و انگلیسی شون خوبه لطفا منو یاری کنند
4. اگه دلشو نداری دوست خوبم کلا بیخیال شو

این کارایی که می تونید بعد از روت تلوزیون با Samygo بکنید ! اول ببینید حاضرید به خاطر این برنامه ها و امکانات این کار رو بکنید یا نه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این اموزش برای سری Dxxxx هست ! وباید عرض کنم که برای Cpu های ARM جواب میده ! خوب از کجا بفهمیم که ماله ما ARM هست ! اگه شماره نرم افزاری تلوزیون شما با T-GAS و یا T-GAS6 شروع بشه , ماله شما ARM هست !

البته Samygo یکی از نکات خوبش اینکه توی همه سری ها از جمله C,B,E,A,D جواب میده که می تونید اموزش مربوط به تلوزیونتون رو پیدا کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امورش سری D برای سی پی یو های ARM ( دلیل این اموزش اینکه من این مدل تلوزیون من D6920 هست و روی تلوزیون خودم تست کردم و همه چیز به خوبی کار میکنه ) (تلوزیون من T-GAS6DAAC 001014 بود و مشکلی وجود نداشت چون تست شده بود )

اولین کاری که می کنید هر دستکاری که توی سرویس منو کردید به اول برمی گردونید !

برید توی صفحه اسمارت هاب و دکمه قرمز (A) رو برای لاقین شدن بزنید , توی قسمت یوزر تایپ کنید : develop و پسورد هم 111111

حالا دکمه ابی یا همون ستینق رو بزنید و برید اخرین گزینه که Development هست و بعد روی Setting server IP کلیک کنید و این ای پی رو وارد کنید = 46.4.199.222

خوب دکمه اینتر و بعد User application synchronization رو بزنید , برنامه ی SamyGO Extensions شروع به نصب میشه و پس از پایان نصب از اسمارت خارج بشید و تلوزیون خاموش کنید و دوباره روشن کنید و به اسمارت هاب برید

حالا شما می بینید که دو برنامه SamyGO Extensions و Channel Info اضافه شدند !

تبریک میگم تلوزیون شما روت شده و شما می تونید از امکانات که دوست دارید استفاده کنید !

windows-ps3
04-09-2012, 16:45
اموزش نصب برنامه ها یا همون ویجت های سامسونگ و اینترنت تیوی و مرورگر اینترنت و ویجیت های Samygo

smhsh121
04-09-2012, 16:56
ممنون بابت ترجمه. من قبلا اینو تست کرده بودم. در کل به درد افراد معمولی داخل خونه نمی خوره بیشتر برای خوره هاست که می خوان تا جایی که میشه امکانات مختلف رو روی هر چیزی تست کنند.
در ضمن مثل اینکه سامسونگ چند ماهه که تو آپدیت های جدیدش امکان نصب SamyGO رو از بین برده.

pan_1356
05-09-2012, 08:59
باتشکر از شما
اگه بتونی بقیه اموزشها رو هم ترجمه کنید خیلی خوب میشه

hossin_p2007
05-09-2012, 14:03
با سلام
1- اموزش ان را با lac650 مدال اسیایی ان را توضیح دهید 2- ایا در مدل اسیایی که سخت افزار pvr وجود ندارد چطور فعال می شود با توجه به اینکه سخت افزار ان وجو.د ندارد.

hossin_p2007
05-09-2012, 21:01
دوست عزیر برای lcd c650 روش فعال کردن pvr را توضیح دهید ضمنا این مدل سخت افزار pvr را ندارد.

hossin_p2007
05-09-2012, 23:35
دوست گرامنی این ای پی که کفتی 46.4.199.222 در lcd c650 تحت عنوان internet hak tv نصب می شود نه Samygo

hasanoooooooo
07-09-2012, 13:03
خب؟! من برنامه رو نصب کردم روی tv اما وقتی دکمه rec رو میزنم اتفاقی نمیفته! چجوریاست؟

راستی مدل من 0013 هست اخرش! 6920 دارم مثل شما تا حالا اپدیت نکردم... بنظرتون اپدیت کنم؟ اخه وقتی samygo رو اجرا میکنم یه سری چیزارو پر میکنه اخرشم یه درایو مجازی میسازه . اما وقتی دکمه رکورد رو میزنم اتفاقی نمیفته؟!

hamid_p25
09-09-2012, 14:39
سلام من نصب كردم روي 46d7770 كه آخرين آپديت هم بود(1016)
حالا نرم افزارهاش چطور نصب مشه؟
ضمنا ظبط هم نكرد.روي فلش 8 گيگ ترنسند.
ممنون

hamid_p25
09-09-2012, 14:41
اموزش نصب برنامه ها یا همون ویجت های سامسونگ و اینترنت تیوی و مرورگر اینترنت و ویجیت های Samygo
كجاست اين آموزش؟

hossin_p2007
09-09-2012, 15:24
دوست گرامی شاخ غول را نشکستی من این سایت را حدود یکسال بیش پیدا کردم جالب اینکه شما هیچ ترجمی از ان نمی گزارید اگر راست می گوید نحو فعال کردن pvr samaung lcd 650 بر روی مدل اسایایی مخصوص مدل در ایران و مالزی مونتاز می شود توضیح دهید تمام فریمور د ان سایت نوشته شده .