PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شما هم یاهو میل بتا داشته باشید!

Romina2006
21-07-2006, 09:45
چند ماه است که یاهو دارد پز میل جدیدش را که به یاهو میل بتا معروف است ، می‌دهد. یاهو میل بتا از فن‌آوری آژاکس استفاده می‌کند و برتری آن بر سرویسهای عادی میل یاهو همین است .برای اینکه

یاهو پیاز داغ قضیه را زیاد کند ، ارتقای میلهای معمولی یاهو به سرویس بتا را فقط در صورت داشتن دعوتنامه ممکن کرده است و برای داشتن

دعوتنامه از یاهو هم هیچ راهی وجود ندارد ، جز رفتن در لیست انتظار ، همان لیست انتظاری که من و حتما خیلی از شماها چندین ماه است ، در آن به سر می‌بریم . اما در این ترفند قصد داریم روشی را

معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید بدون دردسر و انتظار یاهومیل بتا دار شوید!

برای این کار:

- وارد اکانت میل یاهوی خودتان بشوید.

- روی option کلیک کنید.

- از ستون چپ ، Account information را انتخاب کنید.

- به قسمت Member Information و general بروید.

- در این محل باید ، Preferred Content را تغییر بدهید ، برای این کار باید روی کشوری که قبلا انتخاب کرده‌اید ، کلیک کنید ، یاهو به دلایل امنیتی مجددا از شما می‌خواهد پسورد میلتان را وارد کنید ، بعد در

منوی پایین‌افتنده‌ای که ظاهر می‌شود ، yahoo united kingdom را انتخاب کنید.

- روی finish کلیک کنید.

- در این مرحله باید sign out و بعد sign in کنید ، یعنی یک بار از میل خودتان خارج شوید و بعد با وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد آن شوید.

- صفحه‌ای می‌آید که ورود شما را به یاهو میل بتا بشارت می‌دهد!

اما از نگاه یک جی‌میل دوست! ، سرویس میل بتا یاهوی چگونه چیزی است؟

- تبلیغات فلش آزاردهنده : بله ، فکر نکنید ، با ارتقای میل خودتان از دست آنها خلاص می‌شوید. باید آنها را تحمل کنید ، با سرعت پایین اینترنت ایران هم واقعا تحمل این تبلیغات کار هر کسی نیست. به هر

حال این تبلیغات کجا و تبلیغات هوشمند کلمه‌ای گوگل ، کجا!

- صفحه پراسکرول: یاهو میل بتا طوری طراحی شده که پر از اسکرول است.

- محیط نگارش میل : در یاهو میل بتا بد نیست ، از لحاظ داشتن فونت تاهوما به طور پیش‌فرض و همچنین داشتن خندانک! شاید برای بسیاری بهتر از جی‌میل باشد .

- نداشتن خاصیت کامل کردن خودکار آدرس میلها : در جی‌میل کافی است قسمتی از آدرس یک میل را بنویسید تا آدرسهای میلی با حروف آغازین یکسان ، ظاهر شود ،

بعد می‌توانید خیلی راحت آدرس میل مورد نظر را انتخاب کنید. این ویژگی به خصوص وقتی که آدرس میل شخصی را فراموش می‌کنید ، یا در اسپل صحیح آدرس یک میل شک دارید ، به کارتان می‌آید. اما در

یاهو ، چنین ویژگی خوبی را نداریم.

- یاهو قسمت جالبی در میل خودش دارد که می‌توانید خیلی راحت آدرس RSS سایتها و وبلاگها را در آن قسمت وارد کنید ، تا در صورت به روز شدن آن سایت یا وبلاگ ، به شما میل زده شود.

- یک وپژگی جدید میل یاهو ، این است که در صورتی که چندین اکانت در یاهو ایجاد کرده باشید ، می‌توانید همه آنها را با وارد شدن به یک اکانت مدیریت کنید و دیگر لازم

نیست برای وارد شدن به هر یک ، مرتب sign in و sign out کنید.

- فضای داده شده : شکی نیست که جی‌میل فضای بیشتری به شما می‌دهد.

- لیبل‌گذاری و ایجاد فولدرها : در جی‌میل خیلی راحت‌تر و حرفه‌ای تر است.

- فوروارد خودکار همه میلهای یک اکانت در جی‌میل پیش‌بینی شده ولی در یاهو نیست.

masoud908
21-07-2006, 17:05
تكراري بود.ولي ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jamali
21-07-2006, 17:31
من جزو اولین کسایی تو ایران بودم که یاهو میل بتا داشتم . از لحاظ کیفیت و گرافیک و از همه مهم تر سرعت یاهو میل بتا عالی هست و خیلی قوی تر از جی میل هستش ...
عزیزانی که طرفدار جی میل هستن ناراحت نشن ولی جی میل حرفی برا گفتن دربرابر یاهو نداره ...
گوگل تو این یه مورد تا حالا کم آورده ...
من به جرئت میگم سرعت یاهو بتا اینقدر بالاست که حدود 200 تا ایمیل رو یک جا و مثل OutLock ایدکس میکنه !
خیلی قویه ، خیلی ...

masoud908
21-07-2006, 18:07
راست ميگه واقعا سرعتش بالائه .ولي بديش اينه كه نميشه با Opera باز كرد .حيف....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
21-07-2006, 18:34
مرسي

خيلي خوشگل هستش و زيباتر شده

sentimental
21-07-2006, 18:56
خيلي باحاله.اما خداييش هيچ چي Gmail نميشه.

mahsoft
21-07-2006, 20:56
تکراری ولی جالب ممنون

mirmohammadi
22-07-2006, 08:36
خيلي ممنون از ترفندي كه آموزش دادي
جالب بود و خيلي زيباتر شده
ولي جي ميل يه چيز ديگه هست

hesam
22-07-2006, 09:13
ولی من امروز تا وارد میلم شد گفت که میخواهی این رو بگیری من هم گفتم ok اون هم خودش فعالش کرد

*عیسی*
22-07-2006, 09:21
خود یاهو در همون اولین روزها به من پیشنهاد داد تا بتا داشته باشم منم قبول کردم اما سرعتش خیلی کند بود (با firefox) منم یاهومو برگردوندم به حالت عادی. حالا نمیدونم چرا دوستان هی میگن پر سرعته؟

jamali
23-07-2006, 16:51
خود یاهو در همون اولین روزها به من پیشنهاد داد تا بتا داشته باشم منم قبول کردم اما سرعتش خیلی کند بود (با firefox) منم یاهومو برگردوندم به حالت عادی. حالا نمیدونم چرا دوستان هی میگن پر سرعته؟

اول هاش سرعتش خيلي كم بود چون اولاش بود!
ولي الان روي سرعتش سرعت نيومده ... كي گفته جي ميل خوبه ؟ با اون گرافيك بچه گانش

nightmare
23-07-2006, 17:06
*عیسی* جان فکر می کنم منظور شما سرعت لاگین شدن اون هست که حق با شماست (البته با دیال آپ حدود 1:30 دقیقه طول میکشه تقریبا) . اون هم به خاطر اسکریپت های زیادیه که در حال لود شدن هستن. اما وقتی لاگین کردی سرعت بالایی داره.

تا بعد...

The End
23-07-2006, 17:23
دقيقا مثل من

andyan
29-07-2006, 02:46
سرعتش خوبه ولي مدام ارور ميده.

mhentezari
05-08-2006, 00:30
در كل چيز مزخرفيه. طراحيش اصلا جالب نيست. سرعتش هم كه پايينه. اصلا به پاي Gmail نمي رسه.
نمي دونم چطور دوستان ميگن سرعتش از gmail بيشتره.
تازه وقتي ميشه gmail رو با outlook گرفت ديگه اين كارا براي چيه؟!

jasmin
05-08-2006, 01:27
خدايي من سرعت به اين توپي نديده بودم
چيزي كه براي جي ميلم تو خواب هم نميتونستم ببينم
اصلا من فكر ميكنم جي ميل با من يه پدركشتگي چيزي داره
سرعت جي ميلم افتضاحه

mhentezari
05-08-2006, 01:34
البته چند نفر رو ديدم كه از سرعت Gmail مي ناليدند!
اما من همين الان رفتم تو gmail ام و ديدم كه اين تاپيك update شده 3 ثانيه هم طول نكشد.
در حاليكه براي ياهوم تا اين يارو هه بالا و پايين بپره كلي طول ميكشه.