PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث پیرامون شرکت های سازنده بازی...

IOG
02-09-2012, 22:45
سلام دوستان عزیز. گفتم یه تاپیک بزنم که در مورد سازنده های بازی بحث کنیم. خب اول از همه سازنده های مطرح بازی اینا هستن.
Electronic Arts
Ubisoft
Codemasters
Activision
Rockstar
Capcom
THQ
خب البته شرکت های دیگه ای هم هستن مثل Crytek که بازی های مطرحی ساختن اما فک نمی کنم تعداد بازی هاشون به حدی باشه که بشه مطرح حسابشون کرد. و البته شرکتای دیگه ای هم هستن که بیشتر رو کنسولها کار میکنن و من خیلی نمیشناسمشون. خب بگذریم.
اینجا قراره ببینیم هر کسی از چه شرکتی بیشتر راضی هست و فک میکنه موفق تر بوده تو این چند سال اخیر. در ضمن حتما لازم نیست از این شرکتایی که من گفتم باشه...
+
حتما در نظرخواهی شرکت کنید. شرمنده اگی شرکتی رو از قلم انداختم. اگه از شرکتی خوشتون میاد که در لیست نیست گزینه آخر رو انتخاب کنید.

IOG
02-09-2012, 22:47
خب اول از همه خودم نظرمو میگم. به نظر من EA عنوان های متنوع تری داره نسبت به بقیه. اکثر این شرکت های دیگه در یک زمینه تخصصی هستن ولی فک میکنم در این وسط EA استثناست.

orochi
02-09-2012, 23:09
داداش نظر من.
شرکتKOEI هست.
چون بازی هایی که میده فوق العلاده زیباست. فکر نکنین چون بگم بازی اروچی رو ساخته بهترینه.
چون بازی هایی که میزنه اکثراً تاریخی و واقعیت داره.
ببینیم نظر بقیه ی دوستان چیه؟
IOD خان این نظر من تشکر یادت نره.

orochi
02-09-2012, 23:46
داداش بهتر نبود شرکت KOEI رو هم جز نظر سنجی ها میزدی؟

IOG
02-09-2012, 23:55
داداش بهتر نبود شرکت KOEI رو هم جز نظر سنجی ها میزدی؟

خب شرکتای بازی سازی کم نیستن. مثلا من حتی Crytek (که سازنده بازی بزرگ Crysis هست) و City intractive , Square Enix , Eidos Intractive و THQ (اینو یادم رفت:دی) رو نذاشتم. چون تعداد خیلی زیاد میشد. من فقط مطرح ترین و فعالترین ها رو گذاشتم.

Amir Hossein
03-09-2012, 00:12
سلام
سازنده بازی با ناشر فرق داره ها!!!

چرا CAPCOM رو نذاشتین
گمپانیه قدرتمندیه؟!

IOG
03-09-2012, 00:30
سلام
سازنده بازی با ناشر فرق داره ها!!!

چرا CAPCOM رو نذاشتین
گمپانیه قدرتمندیه؟!
CAPCOM هست. هم تو نظرخواهی هم تو توضیحات. مگه میشه Capcom رو فراموش کرد.

IOG
03-09-2012, 10:59
دوستان. خیلی خوب میشه اگه نظرتون رو هم بگین در مورد شرکتها...
ممنون

kiar
03-09-2012, 13:03
سلام و ممنون بابت تاپیکی که زدین
انتخاب از بین این شرکتها که کدمشون بهتره کار سختیه چون هر کدوم از این شرکتهای سری بازیهای محبوب خودشونو دارن ولی من بیشتر از شرکتهای EA و Ubisoft به دلیل تنوع بازیهاشون خوشم میاد.
اگه براتون امکانش هست میتونین از هر کدوم از شرکتها یه توضیح متختصری بذارین مثلا بگین یه شرکت مال کدوم کشوره چه سالی شروع به فعالیت کرده و چند تا از بازیهای محبوبشون رو نام ببرید و ....
تا کاربرا بیشتر با این شرکتها آشنا بشن و بهتر نظر خودشونو اعلام کنن.

Mohammad Yek110
03-09-2012, 13:08
سلام
من به EA و Ubisoft رای دادم
چون واقعا بازیهای خوبی دارن
Ea:nfs , fifa ......
ubi : POP , GR , ...

از هرکدوم دوتا بازی مطرح گفتم.اینا موفق تر بودن.Rockstar هم خیلی خوبه ولی عنوانهای خوبش کمتره.la.noire و GTA و MP3 به راکستار هم رای دادم چون همین سه تا از بهترین بازیهای دنیا هستن

IOG
03-09-2012, 13:46
بله من خودم هم به EA و Ubisoft رای دادم.
...EA : NFS , FIFA , Battlefield , Medal of Honor , Spore , Command and Conquer
...Ubi : Prince of Persia , Assassin's Creed , Ghost Reacon , Splinter Cell
.
.
.
شرکتا بازیاشون مشخصه... مهم اینه که شما بگین از کدوم شرکت بیشتر خوشتون میاد (با توجه به عنوانهایی که تا بحال تولید کردن). در ضمن بازم میگم من تو نظرخواهی شرکتایی رو نوشتم که فعال بودن و تعداد نسبتا زیادی عنوان تولید کردن. شرکت هایی مثل Crytek و Bllizard تو نظرخواهی نیستن ولی شما میتونین گزینه آخرو انتخاب کنید و با زدن پست شرکت مدنظرتونو بگین.
ممنون

Amir Hossein
03-09-2012, 23:31
اوه بله.من همیشه konami و capcom رو اشتباه میگیرم :31:

saeed_2007r
04-09-2012, 16:40
تعجب میکنم کسی به Capcomرای داده...!
بازی هاش خیلی آماتور و ابتدایی هست.

IOG
04-09-2012, 19:50
تعجب میکنم کسی به Capcomرای داده...!
بازی هاش خیلی آماتور و ابتدایی هست.

من اتفاقا با نظر شما مخالفم. Resident Evil یکی از بهترین بازی هاشه.
Street Fighter هم کار کپکام هست. اتفاقا شرکت حرفه ایه...

amir_2015
05-09-2012, 18:44
من از شرکت Electronic Arts

​خوشم میاد چون بازی هاش خیلی قشنگه.

IOG
09-09-2012, 14:07
دیگه نظری نبود؟!!؟!!؟!!

AF-Y
13-09-2012, 15:13
سلام .
به نظر من شرکت های EA و Ubisoft از سایر شرکت ها بهترن و بازی های قشنگ تری دارند . ولی شرکت CRYTEK هم شرکت خوبیه.

selenna
28-09-2012, 22:23
Ea بهترینه....