PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان کمک فوری میخواااام ! کدوم iphone4 یا iphone 4s ؟

nazanin-kk
01-09-2012, 21:08
سلام . من میخوام گوشیم رو عوض کنم و یکی از این دو تا آیفون( 4 یا 4s) رو بخرم . مشکلم اینجاست که نمیدونم کدوم یکی به صرفه تره !

از نظر مبلغ روزش که آی فون 4 ارزونتر و بهتره تا اونجا که میدونم . اما یه سری امکانات مثلA5 بودن و فیلمبرداری full HD و دوربین 8 مگا

و سیری(مثل اینکه اینجا خیلی جواب نمیده!)، منو به شک انداخته که نکنه خرید آی فون4 اشتباه باشه و پشیمون بشم . از دوستان ممنون

میشم اگر این دو تا گوشی رو داشتن یا اطلاعی راجع به این دو تا دارن زودتر جواب بدن که آیفون4 اس خیلی با اونیکی فرق داره و خرید

کدومش بهتره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون من دانشجوام و باید تا چند روز دیگه برگردم یه شهر دیگه و میخوام از شهر خودم خرید بکنم .

پ.ن : جنس در و بدنه ی این دو تا آیفون از چی هست ؟ پلاستیک یا شیشه فشرده ؟ قیمت روز آیفون رو اطلاع دارین ؟ ( هر دو تا رو )

nazanin-kk
02-09-2012, 02:43
ماشالا به بازدید ها و جوابا !:27:

maziarzar
02-09-2012, 02:57
شب بخیر
به نظر من که میارزه که 4اس بخری چون چندوقت دیگه نسخه5میاد دیگه4 خیلی قدیمیه و خیلی سرعت هاشون فرق میکنه مال من که4 است تو بازی ها عالیه حالا ببین دیگه 4اس دیگه چه جوری بازی هارو اجرا میکنه
من اگه پول داشتم تو خریدش شک نمیکردم
البته من پیشنهاد میکنم روی گوشی های اندروید هم یه نگاهی بیاندازید اونا هم خوبن

arash59b
02-09-2012, 05:45
با اینکه الان تابستونه و اکثرا مشفله کمتری دارند ولی کلا انجمن دیگه اون انجمن قدیمی نیست مخصوصا بخش موبایلش که معمولا توش سوالا میشه ولی کسی نیست که جواب بده

منظورت رو از اینکه مثلا دوربین 8 گیگ و یا فول اچ دی و یا CPU A5 اینجا کارایی نداره نفهمیدم شاید منظورت اینکه که واسه شما مهم نیستند که در این صورت بهتره به فکر یه مارک دیگه و گوشی ارزونتر باشی

سیری هم خیلی جالب هست ولی کلا مربوط به نرم افزار میشه و ربطی یه سخت افزار نداره

ولی اگه میخوای ایفون بگیری به نظرم یه 20 روز دیگه صبر کن چون احتمالا ایفون 5 تا اونموقع معرفی میشه بعد تصمیم بگیر که یدفعه پشیمون نشی

ممکن بعد از معرفی ایفون 5 یه مقدار هم قیمت ها بیاد پایین (البته تو این بازار اشفته شایدم ارزون نشه )

MMM52
02-09-2012, 19:00
قیمت های دیجی کالا 64 گیگ یکم نجومیه از گوشی شاپ در آوردم:

اولا اگه خواستی بگیری حتما 16 گیگ بگیر که حدود 1.450 هست 32 گیگ که 1.700 شده...

اینا هم قیمتای 4S بود 4 رو گیر نیاوردم..

ولی به نظرم کسی که اینجور بودجه ای داره بره اس 3 بگیره با قیمت 1.250

arash59b
02-09-2012, 20:37

این کارو اصلا توصیه نمیکنم

16 گیگ سریع پر میشه و بعدا هم نمیشه ارتقاع داد

حساب کن که 4-5 دقیقه فیلم برداری با ایفون راحت بالای 2 گیگ رو پر می کنه

اپلیکشن ها هم که جای خودش داره الان حجم بازی ها 2 گیگ شده تا یه مدت دیگه بیشتر هم میشه

قیمت بالای 32 هم بخاطر همین تو بورس بودنشه

nazanin-kk
02-09-2012, 20:40
شب بخیر
به نظر من که میارزه که 4اس بخری چون چندوقت دیگه نسخه5میاد دیگه4 خیلی قدیمیه و خیلی سرعت هاشون فرق میکنه مال من که4 است تو بازی ها عالیه حالا ببین دیگه 4اس دیگه چه جوری بازی هارو اجرا میکنه

سرعت لودینگ 4 و 4اس رو دیدم و همین منو به شک انداخته . منتها این ایفون4s دلیوری ریپورت نداره و این واسه من خیلی بده در مسیج . با جیلبرک هم نمیشه درستش کرد چون برنامه ای نیست واسش .

وای ایفون4 دلیوری ریپورتش با جیلبرک و نرم افزار درست میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما این ایفون4 رو چند خریدینش؟ دروبین 5 مگا و فیلمبرداریش در حد خودش خوبه؟ یعنی واقعا5 مگاست یا فقط اسمشه؟! ( واضحه که با 4 اس نمیشه مقایسه کرد)

با اینکه الان تابستونه و اکثرا مشفله کمتری دارند ولی کلا انجمن دیگه اون انجمن قدیمی نیست مخصوصا بخش موبایلش که معمولا توش سوالا میشه ولی کسی نیست که جواب بده

منظورت رو از اینکه مثلا دوربین 8 گیگ و یا فول اچ دی و یا CPU A5 اینجا کارایی نداره نفهمیدم شاید منظورت اینکه که واسه شما مهم نیستند که در این صورت بهتره به فکر یه مارک دیگه و گوشی ارزونتر باشی

سیری هم خیلی جالب هست ولی کلا مربوط به نرم افزار میشه و ربطی یه سخت افزار نداره

ولی اگه میخوای ایفون بگیری به نظرم یه 20 روز دیگه صبر کن چون احتمالا ایفون 5 تا اونموقع معرفی میشه بعد تصمیم بگیر که یدفعه پشیمون نشی

ممکن بعد از معرفی ایفون 5 یه مقدار هم قیمت ها بیاد پایین (البته تو این بازار اشفته شایدم ارزون نشه )

منظورم این بود که سیری اینجا کارایی نداره گویا. نه اینکه امکانات دوربین و A5 کارایی نداشته باشه.اتفاقا این آیتم ها برام مهمن اما این 4 اس هم یه سری مشکلا داره مثل همین نداشتن دلیوری ریپورت و عدم امکان دیلیت آخرین

تماس ها که مُهمن خب! آیفون5 شنیدم دو ماه باید صبر کنم حداقل تا بیاد . درسته ؟

قیمت های دیجی کالا 64 گیگ یکم نجومیه از گوشی شاپ در آوردم:

اینا هم قیمتای 4S بود 4 رو گیر نیاوردم..

ولی به نظرم کسی که اینجور بودجه ای داره بره اس 3 بگیره با قیمت 1.250

اگر بخرم همون16 گیگ میگیرم . تا همینجاش کلی خرج رو دستمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اس 3 یکی زیادی بزرگه اسکرینش...مرسی واسه قیمتها .

nazanin-kk
02-09-2012, 20:42
این کارو اصلا توصیه نمیکنم

16 گیگ سریع پر میشه و بعدا هم نمیشه ارتقاع داد

حساب کن که 4-5 دقیقه فیلم برداری با ایفون راحت بالای 2 گیگ رو پر می کنه

اپلیکشن ها هم که جای خودش داره الان حجم بازی ها 2 گیگ شده تا یه مدت دیگه بیشتر هم میشه

قیمت بالای 32 هم بخاطر همین تو بورس بودنشه

اینم تو فروشگاه علاالدین شنیدم که 16 ممکنه یکم اذیت کنه...یعنی 2-3 تا بازی و بقیه عکسا انقدر جا میگیره ؟:31:

Rhodes
02-09-2012, 20:52
دوست عزیز به نظر من : فعلا هیچ کدوم.کم پولی که نمیخوای بدی ! پس سبر کن تا ماه آینده که آیفون جدید معرفی بشه .با کلی تغییرات و امکانات جدید و البته صفحه بزرگتر.
صبر کن صبر.
---------------------
16 هم خیلی کمه ! شما خدود 13.5 گیگ جا داری .بازی هم یه فیفا و یغ مکس پین و یه gta و 4 تا بازی casual که بریزی میشه حدود 5-6 گیگ.4 تا عکس و فیلم و موزیک بریزی پر شده.

arash59b
02-09-2012, 21:06
منظورم این بود که سیری اینجا کارایی نداره گویا.

چرا نداره ؟

بستگی به زبان انگلیسیت داره

فعلا 5 زبان رو پشتیبانی میکنه

یفون5 شنیدم دو ماه باید صبر کنم حداقل تا بیاد . درسته ؟

اپل هیچوقت تاریخش رو از قبل نمگه

ولی 21 سپتامبر یکی از احتمالهای قویه

اگر بخرم همون16 گیگ میگیرم . تا همینجاش کلی خرج رو دستمه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من زیاد اهل بازی نیستم ولی الان ایپاد 32 گیگم کمتر از 10 گیگ خالی داره

فقط 3 گیگ دیکشنری و 5 گیگ اپلیکیشن های کاربردی روشه

به خودت بستگی داره خوب فکر کن بعدا پشیمون نشی چرا بعداز 1200 خرج واسه 300 تومن دندونگردی کردی :27:

اگه عجله نداری صبرکن تا 5 بیاد، هرچندفکر نکنم بجز صفحه بزرگتر چیز خاص دیگه ای داشته باشه

MMM52
03-09-2012, 00:25
ایفون 5 بیاد بالای 2 تومنه داری؟؟؟اگه پولت میرسه همون 4s بگیر ولی گزینه های خیلی خوب دیگه ای هم هست...اگه صفحه اس 3 واست بزرگه به نظرت بد نیست یکم به وان اس فکر کنی؟؟؟

fk_u
03-09-2012, 15:42
سلام
واقعا معلوم نیست گرونتر بشه یا نه اگه عجله ندارید تو خرید بچه ها بد نمی گن صبر کنید ایفون 5 بیاد قیمتش مثل ایبد جدید با 2 باشه 100 دلار تفاوت داره محصول جدید با قبلی
ولی تا اینجا برسه زمان میبره اگه قیمت ها همین جور بمونه بالای تومن نمیشه کم کم لیفون 4s ارزونتر میشه بعد هم کسی وارد نمی کنه بخاطر قیمتش نزدیکه مثلا 5 ایفون میشه باید دید شایعه iphone5 چی میشه

maziarzar
05-09-2012, 01:21
ایفون5معلوم نیست چی بشه
اخه چندوقت پیش قرار بود بیاد اما چندتا ازنمونه های ازمایشیش مشکل داشتند برای همین دوباره روش کارکردن
ایفون4 که مشکل انت دهی داشت یهو دید اینم یه مشکل خیلی ضایع داشته باشه

arash59b
05-09-2012, 07:14
منم می خواستم گوشی بگیرم اما صبر میکنم تا محصولات جدید اپل بیان

بیشتر منتظر ipad mini هستم اگه سیم کارت خور باشه احتمالا بجای گوشی می گیرم

maziarzar
06-09-2012, 06:11
اگه نخوره هم بافعال کردن بلوتوثش میشه با یه دستگاه بلوتوث سیم خورش کرد

arash59b
06-09-2012, 10:58
اگه نخوره هم بافعال کردن بلوتوثش میشه با یه دستگاه بلوتوث سیم خورش کرد

اگه منظورتون Gmate هست که اصلا چیز خوبی نیست

با قیمتش میشه یه گوشی خوب گرفت و از اینترنت اون روی ایپد استفاده کرد (کاری که الان روی ایپاد تاچ می کنم)

در ضمن بلوتوث رو اشغال میکنه و از همه بدتر باتری رو هر 2-3 ساعته خالی می کنه برای همین به درد اینکه یه وسیله رو تبدیل به گوشی کرد نمیخوره

maziarzar
07-09-2012, 07:16
غیراز جی میت چندتا مدل جدید دیگه هم اومده منتهاش اسم شرکت ومدل شو هنوز نفهمیدم

nazanin-kk
08-09-2012, 12:10
احنمالا همون 4s بگیرم... چون اگه آیفون5 ، بالای 2 تومن باشه از نظر من ارزش نداره انقدر بدی بابتش.

آیفون4اس با جیلبرک بلوتوث نصب میشه روش ؟ خودش نداره هنوز ؟

tiyam 01
08-09-2012, 22:49
سلام
اول ببین انتظارات از گوشی چی هست. از امکانات آیفون میتونی استقاده کنی... شاید یه گوشی سیمبین هم جواب داد و لازم نشد بالای 1.5 میلیون پول بابت آیفون 4 داد

چند ساعت آیفون 4 اس دستم بود یه نظرم چیز خاصی نیود، برای من فرق چندانی با یه گوشی اندرویدی نداشت.... فقط اپلیکشنها هستن که به اون شکل میدن

maziarzar
09-09-2012, 00:33
بلوتوث خودش برای هندزفری که اونم اکثرا نمیگیره
با نرم افزار iblunovaدرست میشه املاشو درست نمیدونم اخه من پاکش کردم رو بعضی گوشی ها نمیدونم چرا نمیشه بلوتوث رو فعال کرد مال منم اینجوریه بیشتر از10تا برنامه بلوتوث ریختم روش اما درست نشد

h!tman
10-09-2012, 05:20
احنمالا همون 4s بگیرم... چون اگه آیفون5 ، بالای 2 تومن باشه از نظر من ارزش نداره انقدر بدی بابتش.

آیفون4اس با جیلبرک بلوتوث نصب میشه روش ؟ خودش نداره هنوز ؟
به خاطر کپی رایت شما نمیتونی با بلوتوث فایل سند کنی. ولی برای اتصال به قطعات جانبی و نصب اپلیکیشن اون قطعه ؛ میتونید ازش استفاده کنید
بله با جیل بریک میتونید از طریق Cydia نصب کنید