PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مخفی کردن نرم افزار اجرا شده از پایین Desktop

worldclass
31-08-2012, 18:57
سلام
چطور میشه یک نرم افزار رو در حالی که ران هست از پایین desktop برداشت ؟

jafarian
31-08-2012, 21:47
شما میتونید اینکار کنید روی تسکبار کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم تیک گزینه بعد تو سربرگ taskbar تیک گزینه auto-hide the taskbar بزنید از این طریق میشه کل برنامه های پایین تسکبار مخفی بشه:20:

worldclass
01-09-2012, 00:36
بازهم با پایین آوردن موس taskbar معلوم میشه!
علاوه بر این من میخوام به صورت انتخابی نرم افزار هارو مخفی کنم.

jafarian
01-09-2012, 13:52
برنامه Hide Window Plus ازلینک پایین دانلود بعدش نصبش کنید بعدش اجراش کنید طبق شکل شماره 1 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید برنامه خودتون به داخل پنجره این نرم افزار اضافه کنید طبق شکل شماره 2 قادر به انجام این هستین که کلیدهای میانبر برای برنامه تعریف کنید بعدش طبق شماره 3 چکمارک گزینه مورد نظر بزنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
02-09-2012, 15:59
این روشم میتونید برین ابتدا به پوشه برنامه خودتون برین روی فایل اصلی برنامه کلیک راست ازمنوی sed to گزینه desktop انتخاب کنیدبعدش روی این فایل کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدش به سربرگ Shortcut برین اونجا گزینه Change Icon انتخاب کنیدبعد تو کادری که طبق شکل مشخص کردم قسمت شماره 2 دستور پایین وارد کنید اینترکنید

بعدش طبق شماره 3 مثل من آیکن هیدن انتخاب کنید بعدم تایید اکی کنید بیاین بیرون بعد که برنامه شما که روی دسکتاپ اضافه کردین بصورت هیدن دراومد روش کلیک راست گزینه pin to taskbar انتخاب کنید تا پایین تسکبار از این به بعد بصورت هیدن دربیاد