PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حلی برای باز کردن فلش مموری در یک محیط مجازی

mehdi2008ooo
31-08-2012, 13:35
باسلام خدمت دوستان
من دنبال راه حلی هستم که بتونم فلش مموری هایی که از بیرون رو سیستم اجرا میکنم ( بجز فلش مموری شخصی خودم ) رو به محض اینکه به درگاه میزنم بتونم تو یه محیط مجازی بالا بیارم و اونجا اسکن و یا باز کردن آنی اون رو انجام بدم بدون اینکه محیط با ویندوز مرتبط باشه و تو محیط قرنتینه ایی این کار رو به صورت امن انجام بدم
در ضمن من در مورد vMware هم که پرسوجو هایی که کردم اونم نمیتونه محیطی امن باشه چون اونم یه جورایی از درایوهای خود ویندوز اصلی استفاده میکنه ... و فلش ویروسی از اونجا هم میتونه انتشار پیدا کنه و اگر دوستان نرم افزار خاصی رر واگر مد نظرتون هست معرفی کنید
در ضمن من آنتی ویروس kaspersky pure اورجینال هم خریداری کردم ولی میخوام اگر نرم افزاری باشه و محیطی قرنتینه شده رو داشته باشه خیلی بهتره ( اگر تو خود آنتی ویروس هم اگر دوستان همچین امکاناتی موجود هست آدرس بدید تا من از خود برنامه دنبال کنم )

*Batman*
04-09-2012, 00:13
سلام.
این تاپیک رو ببینید:
تاپیک اختصاصی کلیه ی مباحث مجازی سازی و پیرامون ← راهنما در پست اول و دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])م

در مورد VMWare درسته که فایلها در یک مکان مشخص ذخیره میشن اما عملا کارایی ندارن ونمیتونن روی سیستم عامل اصلی آلودگی ایجاد کنن.
(هر چند ممکنه آنتی ویروس اصلی شما پیغام بده)
من تابحال چنین موردی رو ندیدم و احتمال آلودگی خیلی کمه.