PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن گزینه Desktop به Send To

jedivssith
31-08-2012, 12:52
درود

نمی دونم چطوری گزینه Desktop و چند گزینه پیش فرض دیگه از منوی راست کلیک Send To حذف شدن. سعی کردم گزینه Desktop را با کشیدن آیکون و ساخت یک میانبر به پوشه Send To درست کنم تا مثلا اگر خواستم از یک پوشه داخل هارد یک میانبر از آن روی صفحه دسکتاپ داشته باشم راحت در درسترس باشه. اما نمی دونم کجای کارم اشتباه است که وقتی پوشه ای رو Send To می کنم کل پوشه به روی صفحه دسکتاپ کپی می شود و از آن پوشه میانبر یا shortcut درست نمی شود. روش صحیح ساخت یک میانبر از صفحه دسکتاپ در داخل پوشه Send To چگونه است که وقتی من یک پوشه را Send To می کنم یک میانبر روی صفحه درست کند و نه کل پوشه رو کپی کند؟

سپاس

rubah2000
31-08-2012, 13:10
اگه تازگیا اینطوری شده ری استورش کن!

saeed_136915
31-08-2012, 13:11
سلام
این فایل رو داخل این پوشه اکستراکت کنین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C:\Users\YOUR_NAME\AppData\Roaming\Microsoft\Windo ws\SendTo

jafarian
31-08-2012, 13:13
روشهای پایین برای بازگردانی گزینه دسکتاپ طی کنید:20:

روش اول

سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور shell:sendto رو تایپ اینتر کنید بعدشم بعدش داخل فلدر مورد نظر کلیک راست گزینه new بعدشم Text document انتخاب کنید بعدش اسم گزینه فایل New Text Document.txt خودتون به اسم پایین تغییر بدین البته پسوند فایل txt هم تغییر پیدا کنه که تبدیل میشه به DeskLink

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد میبینید گزینه دسکتاپ اضافه شده البته قبل از اینکار اطمینان حاصل کنید گزینه Hide extensions for known file types غیر فعال باشه

روش دوم

فایل پایین داخل پوشه مورد نظر کپی کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

How to Restore Missing “Desktop (create shortcut)” Item in Send To ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aaaaa400
03-12-2018, 09:27
سلام مرسی داداش دمتون گرم .داداش من کلا تمام گزینه های سن تو از منو کلیک راستم حذف شده ابته با این اموزش این گذینهDesktop (create shortcut).DeskLink() فعال شد بقیه رو چطور درست کنم با تشکر از شما