PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگ

rubah2000
31-08-2012, 12:39
سیستم : کارت گرافیک gforce 210 . سی پی یو ای ام دی التون 2 و رم 2
بعضی وقتا وسط فیلم یا هر کار دیگه ای یهو هنگ میکنه توی فیلم هنگ که میکنه یه صداهایی کج و معوجی میاد ولی تصویر گیره.
این که میگم بعضی وقتا تغریبا هر یه ربع ساعت فوقشه.
علت چیه؟:question:

jafarian
31-08-2012, 13:23
این مشکل از اول داشتین یا که نه بعد این مشکل داخل همه فایلهای تصویری دارین یا تعداد خاصی که فرمت خاصی دارن ؟:20:

درمرحله اول پلایر خودتون عوض کنید از splayer استفاده کنید ببینید بازم به همون صورته بعد درایوهای خودتون کامل ریفرگ کنیدبرای دیفرگم از برنامه Defraggler استفاده کنید بعدرجیستری خودتون حتما با برنامه Vit Registry Fix 12 اول فیکس بعدش optomize کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rubah2000
31-08-2012, 16:33
مرسی
امکان داره که از درایور کارت گرافیک هم باشه؟

rubah2000
31-08-2012, 19:59
کامپیوتر که هیچی من خودمم هنگ کردم با همه نوع فرمت اینجوری میشه حتی 3gp!
ویندوز رو عوض کردم کلا
بعد یه چیز دیگه من قیلم زیاد باز کردم یه وقت هست هنگ نداره یه وقت سریع فقل میکنه
یه بارم کیس روشن بود ولی مانیتور رفت رو اسلیپ!
امکان داره از داغ کردنش باشه؟ امروز کیس رو باز کردم پر گرد و خاک بود! تمیزش کردم بین سی پی یو و فن خمیر داره؟ چقدر باید باشه؟
با پوت پلیر امتحان کردم بازم همونجوری میشه
حالا چکارش کنم؟

jafarian
31-08-2012, 21:42
کامپیوتر که هیچی من خودمم هنگ کردم با همه نوع فرمت اینجوری میشه حتی 3gp!
ویندوز رو عوض کردم کلا
بعد یه چیز دیگه من قیلم زیاد باز کردم یه وقت هست هنگ نداره یه وقت سریع فقل میکنه
یه بارم کیس روشن بود ولی مانیتور رفت رو اسلیپ!
امکان داره از داغ کردنش باشه؟ امروز کیس رو باز کردم پر گرد و خاک بود! تمیزش کردم بین سی پی یو و فن خمیر داره؟ چقدر باید باشه؟
با پوت پلیر امتحان کردم بازم همونجوری میشه
حالا چکارش کنم؟

یک علتش شاید مربوط به همین خاک داخل کیس باشه یا که سیستم بیش از حد داغ میکنه باعث هنگ میشه قبلش شما اون روشهایی که گفتم انجام بدین اگر رفع مشکل نشد بعد دمای سیستم با برنامه hwinfo32 ببینید در چه حدی یک علت دیگه هم شاید مربوط به هارد باشه که باعث هنگ سیستم میشه هارد خودتون با برنامه HD Tune Pro اسکن کنید ببنید هارد درچه وضیعتی قرارداره.

rubah2000
01-09-2012, 12:43
اون کارا رو انجام دادم ولی نشد.
امکان داره از گرافیک یا درایورش باشه؟

jafarian
01-09-2012, 13:42
اون کارا رو انجام دادم ولی نشد.
امکان داره از گرافیک یا درایورش باشه؟

من که همون اول اشاره کردم این مشکل از اول داشتین یا که تازه به وجود اومده اگر فکر میکنید بادرایور گرافیک این مورد پیش اومده برنامه ابتدا درایوری قبلی رو که فکر میکنید باسیستم عامل شما سازگار هست دانلود کنید بعدشم برنامه Driver Fusion ازلینک پایین دانلود کنید سیستم ریستارت ازطریق safe mode بالا بیاین درایورگرافیک پاک کنید با این برنامه بعدش که سیستم ریست شد از داخل ویندوز درایوی که گرفتین نصب کنید درضمت هارد خودتون با اون برنامه که مشخص کردم تست کردین بهمراه چک کردن دمای کلی سیستم به غیر ازاین کارها این روشم برین منوی run اجرا داخلش دستور msconfig تایپ اینتر کنید بعدشم طبق شکل اول شماره 1 به سربرگ مورد نظر برین طبق شماره 2 گزینه مورد نظر فعال کنید طبق شماره 3 چکمارک مربوطه رو بزنید بعدش طبق شکل بعدی شماره 4 به سربرگ موردنظر برین طبق شماره 5 چکمارک مورد نظر بزنید طبق شماره 6 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 7 تایید اکی کنیدآخر سر که سیستم بالا اومد از نوع تست کنید این مراحلی که گفتم همه رو انجام بدین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید