PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی جدیدم

dragonboy
30-08-2012, 12:38
خب دوستان مدتیه که دارم روی یه پروژه انفرادی کار میکنم که ربطی به پروژه های رسمی تیم دریم فکتوری نداره یعنی هنوز بصورت رسمی کاراش رو انجام ندادم میخوام ببینم اگه کسی مایل هست و دوست داره میتونه توی این پروژه با من همکاری کنه اینجا اعلام کنه اما در مورد بازی یه توضیحاتی رو بدم

بازی یه پلتفورم دوبعدی ترسناک ، وهمیه که داستان دختری 20 و چند ساله رو بازگو میکنه که توی یه ساختمون متروکه بیدار میشه و به مرور و گذشت زمان متوجه میشه که توی ساختمون تنها نیست و حوادثی اونجا براش رخ میده که حقایقی رو براش آشکار میکنه. ( شاید داستان در ابتدا کلیشه ای باشه اما با کمی تائمل در روند متوجه میشید داستان کاملا پیچیده ای داره )
گیم پلی بازی رو میخوام تا حد امکان یه چیز کاملا جدید در بیارم یعنی میخوام از صحنه ها و اتفاقات کلیشه ای کنار برم و یه نوع ترس کاملا تازه رو به همه نشون بدم
خلاصه اینکه دوستانی که مایل به همکاری هستن در زمینه های برنامه نویسی و طراحی گیم پلی و داستان میتونن اینجا اعلام کنن تا کار رو استارت بزنیم
دوستان تهرانی اعلام آمادگی کنن بهتره به نظرم اینجوری حضوری هم میتونیم روی پروژه کار کنیم

M0hsen3D
30-08-2012, 13:00
سلام ,
با انیجن خودتون میسازید یا گیم میکر؟
موفق باشید

dragonboy
30-08-2012, 13:21
سلام ,
با انیجن خودتون میسازید یا گیم میکر؟
موفق باشید
فعلا مشخص نیست اما احتمالا با انجین خودمون باشه

god of war 2
30-08-2012, 14:03
سلام.
تبریک میگم به کار جدیدتون.
بنده میتونم باهاتون همکاری کنم.
توضیخات هم که دیگه لازم نیست چون قبلا یه صحبتهایی با هم داشتیم:20:. اگر مایل بودید با بنده تماس بگیرید.

dragonboy
30-08-2012, 14:41
سلام.
تبریک میگم به کار جدیدتون.
بنده میتونم باهاتون همکاری کنم.
توضیخات هم که دیگه لازم نیست چون قبلا یه صحبتهایی با هم داشتیم:20:. اگر مایل بودید با بنده تماس بگیرید.

سلام میلاد جان حتما باهات تماس میگیرم یکم صبر کن افراد دیگه رو آماده کنم بهت حتما زنگ میزنم

parvizamd
31-08-2012, 07:27
ایشالا یک بازی توپ بدین بیرون چون گرافیک شما شما خیلی عالیه

Expert32
11-09-2012, 14:47
سلام.
در بین تیم های دو بعدی فکر کنم بهترین باشین. تبریک میگم.
امیدوارم بازیهاتون با سرعت بیشتری تولید بشن و کلا سرعت کارتون بالاتر بره.
منتظر سرزمین رویا هم هستم. هر وقت بیاد حتما یه نسخه میخرم.

mohammd1
11-09-2012, 16:15
سلام
دوبعدی کار کردم و حتما میتونم کمکتون کنم در زمینه طراحی گرافیک با ایلوستریتور و فتوشاپ و ساخت انیمیشن. اگر بازی رو بخواین با گیم میکر بسازید دیگه کلا همه جا در خدمتم:31:
راستی منتظرم ببینم انجینتون چی از آب در میاد. ساخت انجین تو ایران مرد میخواد
موفق باشی

dragonboy
12-09-2012, 22:24
سلام
دوبعدی کار کردم و حتما میتونم کمکتون کنم در زمینه طراحی گرافیک با ایلوستریتور و فتوشاپ و ساخت انیمیشن. اگر بازی رو بخواین با گیم میکر بسازید دیگه کلا همه جا در خدمتم:31:
راستی منتظرم ببینم انجینتون چی از آب در میاد. ساخت انجین تو ایران مرد میخواد
موفق باشی
حتما خوشحال میشیم از کمک شما بهره بگیریم فقط اگه نمونه کاری دارید برای من ارسال کنید تا با نحوه کارتون بیشتر آشنا بشم و اگه شما دوبعدی کار باشید من میتونم به شما بگم به عنوان یه همکار گرافیست دوبعدی موتور یا انجینی که ما در دست ساخت داریم تا به الان واقعا عالیه و میشه گفت نصف کارهایی که یه گرافیست دوبعدی باید برای ساخت انجام بده رو خیلی راحت کرده انشالله بعد از ساخت این بازی با انجین از قدرتش کاملا آگاهی پیدا میکنید

mohammd1
17-09-2012, 14:30
حتما خوشحال میشیم از کمک شما بهره بگیریم فقط اگه نمونه کاری دارید برای من ارسال کنید تا با نحوه کارتون بیشتر آشنا بشم

بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگه شما دوبعدی کار باشید

:18:

من میتونم به شما بگم به عنوان یه همکار گرافیست دوبعدی موتور یا انجینی که ما در دست ساخت داریم تا به الان واقعا عالیه و میشه گفت نصف کارهایی که یه گرافیست دوبعدی باید برای ساخت انجام بده رو خیلی راحت کرده انشالله بعد از ساخت این بازی با انجین از قدرتش کاملا آگاهی پیدا میکنید

هیچ حس خوبی نسبت به انجین های ایرانی ندارم شاید بعد از ساخت این بازی نظرم عوض شه