PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك (اقا دست مارا هم بگيريد.)

marilyn manson
20-07-2006, 21:58
من يه كارت گرافيك vga دارم مدل sis661fx ایا اين مدل خوبي هست ;) و اگه مي شه قيمتش و درايو جديدش :biggrin: را از كجا دانلود كنم را به من بگيد. :) :blush: بعد اگه مي شه يه كارت گرافيك جي فورس از 100 هزار تومان تا 200 هزار تومان :blush: به من معرفي كنيد كه بشه باهاش همه بازي هاي گرافيكي توپ را با هاش اجرا كرد. :rolleye:
بعد يه جايي را به من معرفي كنيد كه نمايندگي اين كارت گرافيك باشه يا اينكه ارزان بفروش اگه اين جواب را كسي بده به من يه دنيا ممنون مي شممممممممممممممممممم :rolleye:

m654
20-07-2006, 22:44
كارت گرافيك ها معمولا بعد از يك سال كارايي خودشونو از دست ميدن مال شما هم احتمالا 6-7 سال از ساختش ميگذره
خوب شما مشخصات دقيق سيستمتونو بگيد تا ببينيم ميارزه همچين كارت گرافيكي واسش تهيه كنين يا نه !

Gilopa
21-07-2006, 00:13
من يه كارت گرافيك vga دارم مدل sis661fx ایا اين مدل خوبي هست ;) و اگه مي شه قيمتش و درايو جديدش :biggrin: را از كجا دانلود كنم را به من بگيد. :) :blush: بعد اگه مي شه يه كارت گرافيك جي فورس از 100 هزار تومان تا 200 هزار تومان :blush: به من معرفي كنيد كه بشه باهاش همه بازي هاي گرافيكي توپ را با هاش اجرا كرد. :rolleye:
بعد يه جايي را به من معرفي كنيد كه نمايندگي اين كارت گرافيك باشه يا اينكه ارزان بفروش اگه اين جواب را كسي بده به من يه دنيا ممنون مي شممممممممممممممممممم :rolleye:

دوست عزیز کارت شما آنبورد که توسط خود کمپانی sis ساخته شده که به صورت یه چیپست رو مادربورد قرار میگیره و این اسمی هم که نوشتید اسم همین چیپست هستش.

درایورش هم میتونی از اینجا دانلود کنی:

File Size: 16.62 Mb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته درایور جدیدی واسه اینجور کارتها ساخته نمیشه...ولی این آخرین درایورش

شما کارت 6600gt رو بردار که بسیار کارت عالیی هستش..................ما اینجا نمایندگی معرفی نمیکنیم بلکه راهنمایی میکنیم کدوم کارت خوبه یا بده ...شما این کارت رو با بردهای aopen و لیدتک و گیگا میتونی برداری که بردهای خوبی هستند...لیدتک از نظر کارایی و قیمت میچربه به بقیه.

reza12100
21-07-2006, 00:43
اگر میتونی بودجت را 20000 تومن زیاد کنی یعنی 220000 تومن
بدون برو برگرد وبی شک 7600gt ddr III که میتونی با برندهای زیادی مثل ASUS OR MSI OR .... تهیه کنی

m654
21-07-2006, 11:13
اين برد فقط با درگاه PCIe 16X سازگاری دارد

marilyn manson
21-07-2006, 11:58
XFX-PCI-Express - GeForce 6600 (256MB DDR-TV OUT+DVI) اين كارت گرافيك چنده؟

+++

چه جوري مي شه الان يه عكس از تو كامپيوتر را وارد كرد. تو اين تاپيك :laughing:

+++

كارت گرافيك جي فورس 7600 چه طوره

m654
21-07-2006, 14:23
كارت گرافيك جي فورس 7600 چه طوره
عكسرو بهتره تو يه سايت مثله تايني پيك آپلود كني بعد اونو اتچش كني از طريق لينكش

در ضمن 7600 به مادربرد شما احتمالا نميخوره چون PCIe نداره ضمنا شما اگه تا 125 تومن بودجتون میرسه میتونین PixelView یا AOpen AGP 6600GT 128mb رو با همین قیمت تهیه کنید

marilyn manson
21-07-2006, 14:29
راستي تو از كجا مدل مادر بوردم را مي داني بعد من كامپيترم را شهريور پارسال عوض كردم ويك كامپيوتر جديد در شهريور خريدم كه اين باشه بعد مي خوام بدونم از كجا مدل مادر بوردم را بدونم.

m654
21-07-2006, 15:08
راستي تو از كجا مدل مادر بوردم را مي داني بعد من كامپيترم را شهريور پارسال عوض كردم ويك كامپيوتر جديد در شهريور خريدم كه اين باشه بعد مي خوام بدونم از كجا مدل مادر بوردم را بدونم.
توي همون فروم كه واسه همين ايجاد كردي جوابتونو دادم در ضمن اين مال وقتيه كه دفترچشو نداشته باشي يا ندوني چطور در كيسرو باز كني!

marilyn manson
26-07-2006, 21:33
در كيس را همه بلدن ولي دفتر چه اش را ندارم.

++

7600 جي فورس xfx چي به اين مي خوره وقيمتش چنده

++

لطفا به من بگيد از كجا بدونم به طوري كه دفتر چه مادر بورد را ندارم :sad: كارت گرافيك جي فورس 7800 جي تي :blush: به من مي خوره يا نه ;)

++

awrdacpi مدل مادر بوردمه
بعد اگه مي شه بگيد به اين مادربورد مي خوره يا نه