PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد توانایی کارت گرافیک لپتاپ

S.A.E.E.D P30
28-08-2012, 21:15
سلام دوستان
من چند روزی هست که لپتاپ HP Pavilion DV6 6C45 رو خریدم. مشخصات زیر رو داره:

پردازنده: Intel 2450M 2.5 GHZ Core i5 3.1 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 5400RPM
کارت گرافیک: AMD Radeon HD 7690M XT, DDR5 2048 MB UpTo 4096 MB
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

و هنگام خرید 4 گیگ رم اضافه هم خریدم و با رم قبلی 8 گیگ شد.

مشکلی که هست فکر میکنم تو اجرای بازی ها خوب عمل نمیکنه.
مثلا بازی GTA IV رو نصب کردم و تو تنظیمات بالا حدود 20-25 فریم گرفتم که تو سایت notebookcheck این بازی با کارت گرافیک من 47 فریم داده.
یا تو بازی crysis 2 تو تنظیمات low نهایت 20 فریم گرفتم در حالی که تو سایت notebookcheck زده 88 فریم و در تنظیمات بالاتر هم کاملا افت فریم داره و اصطلاحا تیک تیک میکنه و قابل بازی نیست!
ممکنه 4 گیگ رمی که اضافه کردم با لپتاپ یا رم خود لپتاپ سازگاری نداشته باشه؟ بنظرتون مشکل از کجاست. چون من واقعا فکر میکنم بهتر از اینا باید جواب میداد. یا این که من اشتباه میکنم و توانایی این لپتاپ همین حده؟
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

mhda69
28-08-2012, 23:21
مبارکه
در مورد gta iv راستش دوستم با یه سیستم خیلی خیلی قوی هم باز تو سیستمش احساس افت فریم داره ک ب نظرم مدل خود بازی همینجوره(مخصوصا اگه high کنی )اما crycis نه نباید اینجوری باشه.ب نظرمن میتونه مشکل از اون رمی ک اضافه کردی باشه...اگه میتونی رم رو در بیار بعد روشن کن یه rating هم بزن بعد برو تو بازیا ببین چوریاس...

ssiinnaarad
10-09-2012, 14:21
ممکنه از رمت باشه و گرافیکت چون amd بدرد نمیخوره ولی من مطمئن هستم از رمته شاید مارکش با لبتابت سازگار نیست

mehrdad8086
10-09-2012, 20:11
ممکنه از رمت باشه و گرافیکت چون amd بدرد نمیخوره ولی من مطمئن هستم از رمته شاید مارکش با لبتابت سازگار نیست

سلام آیا این چیپ ati مشکلی داره که شما گفتین بدرد نمی خوره؟ یعنی چی؟.....

واما دوست من ممکنه دستگاه شما دارای 2 گرافیک باشه.اگر اینطوره تو تنظیمات آیا بازی رو با گرافیک ati اجرا می کنه یا فرضا intel؟؟؟؟؟اینو دقت کن.
والبته اینم بدون این بازی کلا با خیلی از گرافیکهای دیگه هم همینطوره....