PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اتصال نرم افزار ها به اینترنت؟

edi2
28-08-2012, 20:04
با سلام خدمت دوستان
نرم افزار های من مثل مسنجرها و نرم افزار های پپروکسی و اپدیت کننده درایور ها و ... امکان اتصال به اینترنت رو ندارند در حالیکه اینترنتم مشکل نداره و از ویندوز xp خودم راحت می تونم از اونها استفاده کنم.
در ضمن این نرم افزار ها قبلا با انتی ویروسم که نصب بودن مشکلی نداشتن و اتصال داشتند اما چند روزه این مشکل بوجود اومده.
ممنون میشم که راهنماییم کنید برای حل این مشکل

FerineFast
28-08-2012, 21:05
1- آنتی ویروس و فایروال رو ببندید ببینید حل میشه؟!
2- run رو اجرا کنید و برنامه cmd رو اجرا کنید
دستور زیر را بزنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نتیجه رو بگید تا جزئی تر بررسی کنیم

edi2
28-08-2012, 22:39
1- آنتی ویروس و فایروال رو ببندید ببینید حل میشه؟!
2- run رو اجرا کنید و برنامه cmd رو اجرا کنید
دستور زیر را بزنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نتیجه رو بگید تا جزئی تر بررسی کنیم
این هم نتیجه عزیز
فقط ای پی رو با اسم یوزرم رو پوشوندم
ممنون میشم راهنمایی کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FerineFast
29-08-2012, 00:13
خود نتت که وضعش زیاد جالب نیست Timeout هایی که میده زیاده جالا باید بیشتر چک کنی. هم گوگل پینگ داده هم ip یعنی DNS ات هم Ok هست فقط می مونه اون سوال اول که جواب ندادی فایروال می تونه دسترسی برنامه ها رو به اینترنت قطع کنه و اگر هم از پراکسی استفاده می کنی دقت کن که باید برنامه های رو براش تنظیم کنی.
فکر کن آخرین تغییرات یا برنامه هایی هم که انجام دادی و نصب کردی رو بگو

edi2
29-08-2012, 10:45
خود نتت که وضعش زیاد جالب نیست Timeout هایی که میده زیاده جالا باید بیشتر چک کنی. هم گوگل پینگ داده هم ip یعنی DNS ات هم Ok هست فقط می مونه اون سوال اول که جواب ندادی فایروال می تونه دسترسی برنامه ها رو به اینترنت قطع کنه و اگر هم از پراکسی استفاده می کنی دقت کن که باید برنامه های رو براش تنظیم کنی.
فکر کن آخرین تغییرات یا برنامه هایی هم که انجام دادی و نصب کردی رو بگو
نرم افزاری که فکر کنم شاید این مشکل رو بوجود اوره باشه نرم افزار hide ip هست شاید . که یه چند ساعت استفاده کردم و بعدش پاکش کردم.
این تنها نرم افزاری هست که شاید یکم مشکل زا بوده باشه
. نه فایروال کاری نداری چکشون کردم و اون نرم افزار های مد نزرم رو تو تراستت فرستادم

FerineFast
29-08-2012, 12:28
درسته احتمالا hide ip اومده پراکسی تنظیم کرده، توی تنظیمات پراکسی (Internet Option - Connections - LAN setting) چک کن پراکسی سرور خاموش باشه