PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از ابدیتهای ویندوز جمع آوری شده با نرم افزار wsusoffline

K1lou
28-08-2012, 12:25
با سلام
دوستان من با نرم افزار
wsusoffline ابدیتهای ویندوز رو گرفتم اما حالا چطور می تونم اونها رو روی یک سیستم دیگه استفاده کنم
با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
28-08-2012, 21:57
به پوشه wsusoffline برین بعدشم پوشه client انتخاب کنیداونجا گزینه UpdateInstaller انتخاب کنید تا بتونید از آپدیتهایی که بک آپ گرفتین استفاده کنید:20:

hamed29
28-08-2012, 22:21
به پوشه wsusoffline برین بعدشم پوشه client انتخاب کنیداونجا گزینه UpdateInstaller انتخاب کنید تا بتونید از آپدیتهایی که بک آپ گرفتین استفاده کنید:20:

سلام؛با این نرم افزار از آپدیت هایی که نصب شدند بک آپ میگیرن یا اینکه خود نرم افزار آپدیت ها رو دانلود میکنه و بعد بک آپ میگیره؟
پوشه ی wsusoffline بعد از نصب نرم افزار ایجاد میشه یا مربوط به ویندوز هست و آپدیت ها توش ذخیره میشن؟

jafarian
28-08-2012, 22:29
سلام؛با این نرم افزار از آپدیت هایی که نصب شدند بک آپ میگیرن یا اینکه خود نرم افزار آپدیت ها رو دانلود میکنه و بعد بک آپ میگیره؟
پوشه ی wsusoffline بعد از نصب نرم افزار ایجاد میشه یا مربوط به ویندوز هست و آپدیت ها توش ذخیره میشن؟

نه خود برنامه آپدیتهای ویندوز دانلود میکنه از آپدیتهای نصب شده ویندوز بک آپ نمیگیره پوشه wsusoffline مربوط به همین برنامه میشه که وقتی برنامه رو از حالت فشرده خارج کنید یک پوشه به این اسم به وجود میاد.

hamed29
29-08-2012, 01:19
نه خود برنامه آپدیتهای ویندوز دانلود میکنه از آپدیتهای نصب شده ویندوز بک آپ نمیگیره پوشه wsusoffline مربوط به همین برنامه میشه که وقتی برنامه رو از حالت فشرده خارج کنید یک پوشه به این اسم به وجود میاد.

ببخشید که اینجا میپرسم؛
نرم افزاری وجود نداره که از آپدیتها بک آپ بگیره و بتونیم اونها رو روی سیستم دیگه نصب کنیم؟

K1lou
29-08-2012, 06:21

با سلام
یعنی ابدیتها فقط روی همین سیستم قابل استفاده هست ؟ من می خوام ابدیتها رو به سیستم دیگه ای ببرم این سیستمم ابدیت هست.
با تشکر

hamed29
29-08-2012, 10:54
با سلام
یعنی ابدیتها فقط روی همین سیستم قابل استفاده هست ؟ من می خوام ابدیتها رو به سیستم دیگه ای ببرم این سیستمم ابدیت هست.
با تشکر

میهن دانلود: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار WSUS Offline Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که در میهن دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل دریافت است میتواند بهترین گزینه برای حل این مشکل باشد. یک برنامه کم حجم برای دریافت آپدیت آفلاین ویندوز می باشد.
کار این نرم افزار این است که با اتصال به سرورهای آپدیت مایکروسافت ، تمامی به روزرسانی ها و پچ های جدید را شناسایی کرده و با دانلود نمودن آنها ، به شما کمک می کند تا هر آپدیت را تنها یک بار و برای همیشه دانلود نمایید و از اینکه پس از تعویض و یا نصب مجدد ویندوز می بایست دوباره تمامی آنها را با محدودیت های موجود دریافت کنید نگران نباشید . شما در این نرم افزار علاوه بر آپدیت محصولات ویندوزی مایکروسافت ، محصولات پرطرفدار این کمپانی ماننده آفی به صورت آفلاین دریافت کنید.

نوشته شده توسط jafarian

خود برنامه آپدیتهای ویندوز دانلود میکنه از آپدیتهای نصب شده ویندوز بک آپ نمیگیره پوشه wsusoffline مربوط به همین برنامه میشه که وقتی برنامه رو از حالت فشرده خارج کنید یک پوشه به این اسم به وجود میاد.

با این توضیحات فکر کنم نرم افزار فقط وقتی به کار میاد که ویندوز آپدیت نباشه و اینطوری آپدیت ها رو دانلود کرده و روی هر سیستمی که بخوایم نصب کنیم.درسته؟
این طوری باشه به درد من هم که نمیخوره:37:

jafarian
29-08-2012, 13:26
با سلام
با تشکر

از اون لحاظ مشکلی نیست شما میتونید از آپدیتها روی یک سیستم دیگه استفاده کنید یک از عملکردهای مثبت این برنامه همینه فقط این نکته رو ذکر کنم که شما اگر آپدیتهای ویندوز 64 بیتی رو دانلود کنید از این آپدیتها روی ویندوز 64 بیتی فقط میتونید استفاده کنید.

jafarian
29-08-2012, 13:27
با این توضیحات فکر کنم نرم افزار فقط وقتی به کار میاد که ویندوز آپدیت نباشه و اینطوری آپدیت ها رو دانلود کرده و روی هر سیستمی که بخوایم نصب کنیم.درسته؟
این طوری باشه به درد من هم که نمیخوره:37:

وبرای شما هم درسته عملکرد این برنامه به همون صورته که توضیح دادم.

tranceyou
19-09-2012, 09:33
از مدیر محترم میخوام یه توضیحی کوتاه راجب محیط برنامه بدن و اینکه من که ویندوزم 7 و نسخه اصلی هست هم میتونم از این برنامه استفاده کنم ؟

چون شنیدم ویندوزهای کپی یکسری از اپدیت ها رو دریافت نمیکنن!!!

K1lou
19-09-2012, 10:58
از مدیر محترم میخوام یه توضیحی کوتاه راجب محیط برنامه بدن و اینکه من که ویندوزم 7 و نسخه اصلی هست هم میتونم از این برنامه استفاده کنم ؟

چون شنیدم ویندوزهای کپی یکسری از اپدیت ها رو دریافت نمیکنن!!!

با سلام
خوب این محیط برنامه که به صورت پرتابل هست و در حال جمع آوری ابدیتها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوب در مورد ویندوز اصلی تفاوتی با ویندوز کرک شده در مورد دریافت ابدیتها نباید وجود داشته باشه و شما می تونید به راحتی ابدیتها رو دریافت کنید فقط در ویندوزهای غیر اورجینال با دریافت ابدیتها شاید کرک از کار بیفته

با تشکر

tranceyou
19-09-2012, 13:12
اول ممنون از راهنماییت و دوم اینکه منم همین سوال شمارو داشتم + یک سوال دیگه و اون ااینکه من الان 2 - 3 روزه اپدیت هایی رو با خود ویندوز میگیرم

اما وقتی شروع به نصب میکنه و ریستارت میشه وقتی داره کانفیگور میکنه سیستم رو میزنه اپدیت با شکست روبرو شد و در حال برگردوندن اپدیت به حال

قبل هست!!!!!! این هم میخوام اگه کسی میدونه برام توضیح بده چون من الان یک سال و نیم دارم اپدیت میکنم ویندوزم رو این اولین باره این اتفاق افتاده

و حجم هم حدود 90 مگ هست!!!!!!!!

jafarian
19-09-2012, 15:09
اول ممنون از راهنماییت و دوم اینکه منم همین سوال شمارو داشتم + یک سوال دیگه و اون ااینکه من الان 2 - 3 روزه اپدیت هایی رو با خود ویندوز میگیرم

اما وقتی شروع به نصب میکنه و ریستارت میشه وقتی داره کانفیگور میکنه سیستم رو میزنه اپدیت با شکست روبرو شد و در حال برگردوندن اپدیت به حال

قبل هست!!!!!! این هم میخوام اگه کسی میدونه برام توضیح بده چون من الان یک سال و نیم دارم اپدیت میکنم ویندوزم رو این اولین باره این اتفاق افتاده

و حجم هم حدود 90 مگ هست!!!!!!!!

برای جمع آوری آپیدتها شمااز دو تا برنامه میتونید استفاده کنید.

روش اول

استفاده از برنامه WSUS Offline Update که لینکش پایین قراردادم شما وقتی برنامه رو دانلود نصب کردین طبق شکل پایین عمل کنید تو قسمت 1 تیک گزینه ویندوز مورد نظر خودتون که میخواین آپدیتش جمع آوری کنید بزنید بعدشم در قسمت شماره 3 تیک گزینه های مورد نظر بزنید بعد تیک گزینه شماره 4 بزنید بعدم روی گزینه شماره 5 کلیک کنید یک پوشه یک قسمتی ازهارد بطور مثال روی دسکتاپ به اسم آپدیت درست کنید بعدم روی دکمه start کلیک کنید تا آپدیتها جمع آوری بشه بعد داخل همون پوشه ای که روی دسکتاپ درست کردین برین روی گزینه installupdate کلیک کنید یک کادر باز میشه میتونید ویندوز update کنید

WSUS Offline Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

استفاده ازبرنامه AutoPatcher Updater هست به این صورت که این برنامه رو هم طبق شکل اجرا کنید طبق شماره 1 ویندوز خودتون انتخاب کنید طبق شماره 2 هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم آپدیتهای ویندوز تو پوشه برنامه برای شماذخیره میکنه

AutoPatcher Updater ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای اون یکی مشکلم فایل bat پایین دانلود اجرا سیستم بعد logoff از نوع تست کنید یا که ویندوز خودتون یکدور repair کنید طبق آموزش قسمت دوم

Reset_Windows_Update_Full ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Repair Install Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed29
20-09-2012, 15:17
سلام؛ من نرم افزار رو دانلود کردم ولی وقتی اجرا میکنم این پیغام رو میده:

jafarian
20-09-2012, 15:29
سلام؛ من نرم افزار رو دانلود کردم ولی وقتی اجرا میکنم این پیغام رو میده:

شما کدوم یکی از این دو تا برنامه رو دانلود کردین که من گذاشتم در ضمن از همون لینکهایی که قراردادم دانلود کردین ؟ شما وقتی هرکدوم از این دو تا برنامه رو دانلود کردین چون درحالت فشرده قرارداره روی برنامه کلیک راست Extract to رو انتخاب کنید از برنامه winrar بعد تست کنید.

hamed29
20-09-2012, 17:50
شما کدوم یکی از این دو تا برنامه رو دانلود کردین که من گذاشتم در ضمن از همون لینکهایی که قراردادم دانلود کردین ؟ شما وقتی هرکدوم از این دو تا برنامه رو دانلود کردین چون درحالت فشرده قرارداره روی برنامه کلیک راست Extract to رو انتخاب کنید از برنامه winrar بعد تست کنید.

ممنون؛ از یه لینک دیگه دانلود کرده بودم الان درست شد.

عجیبه! وقتی پوشه رو از دسکتاپ بر میدارم و توی درایو دیگه کپی میکنم اون طور میشه
ولی همون نرم افزار که از لینک دیگه دانلود کرده بودم ، وقتی پوشه ش رو میزارم رو دسکتاپ و نرم افزار رو اجرا میکنم درست میشه

tranceyou
21-09-2012, 18:07
از مدیر عزیز میخوام بگن موقع اپدیت خودکار با ویندوز اپدیت خود ویندوز وقتی که سیستم ریست میشه این پیغام میاد همه کارهارو هم انجام دادم اما بازم این میاد :

Failure configuring windows update

jafarian
21-09-2012, 23:13
از مدیر عزیز میخوام بگن موقع اپدیت خودکار با ویندوز اپدیت خود ویندوز وقتی که سیستم ریست میشه این پیغام میاد همه کارهارو هم انجام دادم اما بازم این میاد :

Failure configuring windows update

برای رفع مشکلتون روشهای پایین برین که میگم.

روش اول

سیستم خودتون ریستارت کنید بعدش کلید f8 بزنید بصورت safe mode بالا بیاین بعدش وقتی وارد محیط safe mode شدین منوی استارت اجرا داخل قسمت سرچش دستور cmd رو تایپ روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم این دستور sfc /scannow تایپ اینتر بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده وقتی کارش تموم شد این یکی دستور تایپ chkdsk /f/r اینتر کنید بعدشم بعدشم سیستم ریستارت بصورت نرمال وارد ویندوز بشین

Failure configuring windows updates reverting changes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

اگر که مموری کارد یا که کارت ریدر دارین یا که فلش یا وسیله ای به پورت usb جداش کنید کلا بعدشم به این مسیر

برین آپدیت از این قسمت انجام بدین

Failure Configuring Windows Updates on Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش سوم

به قسمت آپدیتهای خودتون برین اگر آپدیتی به این شماره kb2647753 دیدین غیر فعالش کنید روش کلیک راست گزینه hidden انتخاب کنید یا که اگر این آپدیت نصب شده بود روش کلیک راست گزینه آنیستال انتخاب کنید

روش چهارم

فایل پایین دانلود اجراش کنید بعدش طبق ویزارد پیش برین از آخرم آپدیت ویندوز از نوع تست کنید

windowsupdate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tranceyou
23-09-2012, 00:41
روش سوم

به قسمت آپدیتهای خودتون برین اگر آپدیتی به این شماره kb2647753 دیدین غیر فعالش کنید روش کلیک راست گزینه hidden انتخاب کنید یا که اگر این آپدیت نصب شده بود روش کلیک راست گزینه آنیستال انتخاب کنید

این روشی که گفتین رو یعنی برم توی پوشه ویندوز و پوشه اپدیت ها ؟؟یا جای دیگه؟؟؟

jafarian
23-09-2012, 00:47
روش سوم

این روشی که گفتین رو یعنی برم توی پوشه ویندوز و پوشه اپدیت ها ؟؟یا جای دیگه؟؟؟

اون روش اول و دوم رفتین ؟ برای این روشم داخل سرچ استارت منو دستور view installed update بزنید بعد داخل کادری که باز میشه اگر که این شماره آپدیت دیدین پاک کنید اگرکه نبود اگر در لیست آپدیتهای ویندوز برای آپدیت شدن بود به همون صورت که گفتم غیر فعالش کنید.

tranceyou
23-09-2012, 01:11
ممنون بالاخره این مشکل اپدیت حل شد با روش سوم

حالا یه سوال این آپدیت kb2647753 چی هست که نمیذاره اپدیت ها به صورت کامل نصب بشن ؟؟؟؟

jafarian
23-09-2012, 23:15
سایت پایین در قسمت What is KB2647753 به این نکته اشاره کرده که این یک بروز رسانی غیر حساس نیازی هم نیست که حتما آپدیتش کنید .

Microsoft Update KB2647753 is broken Fix it ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tranceyou
24-09-2012, 11:16
سایت پایین در قسمت What is KB2647753 به این نکته اشاره کرده که این یک بروز رسانی غیر حساس نیازی هم نیست که حتما آپدیتش کنید .

Microsoft Update KB2647753 is broken Fix it ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درسته ، اما یه مطلبی هست که من از انتی ویروز nod4 استفاده میکنم و میدونید که هروقت انتی ویروس نارنجی میشه باید ویندوز رو اپدیت کرد چون توی خود نود این

مسیج رو مینویسه حالا من با راهنمایی شما اپدیت های باقی مونده رو انجام دادم و حالا که اپدیت ویندوز رو میزنم که سرچ کنه 3 تا اپدیت میاد که یکیش همین کدی بود

که گفتین اپدیتش مهم نیست + 2 اپدیت دیگه که خود ویندوز تیکشو ورداشته و تیک نخورده الان من باید چیکار کنم؟؟

jafarian
24-09-2012, 14:21
درسته ، اما یه مطلبی هست که من از انتی ویروز nod4 استفاده میکنم و میدونید که هروقت انتی ویروس نارنجی میشه باید ویندوز رو اپدیت کرد چون توی خود نود این

مسیج رو مینویسه حالا من با راهنمایی شما اپدیت های باقی مونده رو انجام دادم و حالا که اپدیت ویندوز رو میزنم که سرچ کنه 3 تا اپدیت میاد که یکیش همین کدی بود

که گفتین اپدیتش مهم نیست + 2 اپدیت دیگه که خود ویندوز تیکشو ورداشته و تیک نخورده الان من باید چیکار کنم؟؟

اون دوتا آپدیت میتونید چکمارکش بزارین آپدیت کنید اما همینطور که گفتم این شماره آپدیت باز آپدیت بشه امکان هنگ روی سیستمتون هست درضمن شما اون آپدیت که پاک کردین بصورت دستی از سایت مایکروسافت که لینکش پایین قراردادم دانلود آپدیت کنید ببینید بازم همون مشکل دارین.

Update for Windows 7 KB2647753 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tranceyou
24-09-2012, 14:34
اون دوتا آپدیت میتونید چکمارکش بزارین آپدیت کنید اما همینطور که گفتم این شماره آپدیت باز آپدیت بشه امکان هنگ روی سیستمتون هست درضمن شما اون آپدیت که پاک کردین بصورت دستی از سایت مایکروسافت که لینکش پایین قراردادم دانلود آپدیت کنید ببینید بازم همون مشکل دارین.

Update for Windows 7 KB2647753 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

والا اون دوتا آپدیت مال 2011 هست ولی تیکشو میزنم و چک میکنمشون در مورد دانلود فایل هم من دانلود کردم فایل اول رو و وقتی اجرا میکنم برای دریافت کدی که باید توی

validation code وارد کنم این خطا رو میده!!!!!!!!

jafarian
24-09-2012, 14:49
والا اون دوتا آپدیت مال 2011 هست ولی تیکشو میزنم و چک میکنمشون در مورد دانلود فایل هم من دانلود کردم فایل اول رو و وقتی اجرا میکنم برای دریافت کدی که باید توی

validation code وارد کنم این خطا رو میده!!!!!!!!

ازلینک پایین ورژن جدید Microsoft Genuine Advantage Diagnostics Tool دانلود نصب کنید از دانلود منیجر خود مرورگر استفاده کنید .

This version of Windows Genuine Advantage validation tool is no longer supported ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tranceyou
24-09-2012, 19:31
بالاخر این پروژه آپدیت ویندوز 7 بنده حل شد فقط یه نکته به صحبتهای مدیر عزیز اضافه کنم که برای دانلود فایل باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید من که با فایرفاکس موفق به دانلود نشدم

ممنون از مدیر انجمن

max_3d
07-11-2012, 16:45
برای آپدیت های ویندوز 8 هم کار میکنه؟؟

jafarian
08-11-2012, 00:12
برای آپدیت های ویندوز 8 هم کار میکنه؟؟

جفت برنامه هامربوط به ویندوز 7 با xp میشه مگر اینکه با گذشت زمان اضافه شدن سرویس پک به ویندوز 8 این برنامه هااز ویندوز 8 هم پشتیبانی کنن.

tranceyou
04-04-2013, 13:54
سلام و تبریک سال نو به مدیر تالار و اعضای عزیز
بعد از مدتی قصد نصب مجدد ویندوزم رو دارم البته قبلا این پروژه ها رو گذروندم و نوشته هام در همین تاپیک هست حالا میخوام
ببینم اگر من اپدیت های این مدت رو جمع کنم و بعد از نصب ویندوز دوباره اونا رو بارگذاری کنم بهتره یا از اول اپدیت کنم ویندوز رو؟

3274
18-10-2013, 18:28
من یک سوال مهم دارم از کسانیکه با این برنامه ها کار کردند
فرض کنید با WSUS آپدیتها رو برای وین هفت از ابتدا تا انتها گرفتیم.حداقل 300 تا فایل مستقل باید بشه اعم از آپدیتهای عادی و یا مربوط به سرویس پک و... !!!
حالا باید 300 تا فایل مستقل رو تک به تک یعنی دستی نصب کنیم؟! اینطوری که پدر آدم درمیاد! :n13:
راه حلی نداره؟

3274
21-10-2013, 09:36
من یک سوال مهم دارم از کسانیکه با این برنامه ها کار کردند
فرض کنید با WSUS آپدیتها رو برای وین هفت از ابتدا تا انتها گرفتیم.حداقل 300 تا فایل مستقل باید بشه اعم از آپدیتهای عادی و یا مربوط به سرویس پک و... !!!
حالا باید 300 تا فایل مستقل رو تک به تک یعنی دستی نصب کنیم؟! اینطوری که پدر آدم درمیاد! :n13:
راه حلی نداره؟
یعنی هیچکس با این برنامه هنوز کار نکرده؟!!

alinikoyi
17-02-2014, 14:41
با سلام. آیا این امکان وجود دارد که بعد از یکبار دانلود آپدیت ها توسط این نرم افزار، چند ماه یا چند هفته بعد دوباره این نرم افزار را اجرا کنیم تا آپدیتهای جدید به آن اضافه شود. با این کار تنها آپدیت های جدید اضافه میشوند یا اینکه کل فایلها دوباره دانلود می شوند؟

sharghi
21-02-2014, 19:50
سلام .
من ویندوز 7 رو از فروشگاه سایت گرفتم. ویندوز 7 سرویس پک 1 آپدیت شده تا ابتدای سال 2012 .ولی از روز نصب این ویندوز هر روز داره اپدیت میگیره اونم همش تکراری تا حالا 4 گیگ حجم اینترنت من رو مصرف کرده . اخه یعنی چی چرا هر چی اپدیت میگیره تموم نمیشه ویندوز قبلیم اینطوری نبود دلیلش چی میتونه باشه.

k_yk1987
07-05-2014, 16:40
از تمامی دوستان متشکرم
موفق باشید