PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال مهم در مورد XNA

EYEprogrammer
27-08-2012, 17:31
سلام
من در حال کار بر روی پروژه مهمی هستم که حد اکثر تا دو - سه هفته دیگه باید تموم شه و در مرحله تست آن هستم و برای تست آن نیاز به سیستم ورتکس های xna دارم و میخوام بدونم اگه منبع درست و کامل و خوبی در اختیار دارید برای این کار یا این که خودتون بلدید و بتونین یه مقدار کد های ورتکس بافر و ... رو برای استفاده در حد تست به من یاد بدین خیلی ممنون میشم. فقط در حدی که ورتکس ها و فیس ها رو رندر کنه و من بتونم برنامه امو تست کنم. پایه ها و مفهومشو هم بلدم.
خیلی ممنون اگه کمک کنین.

p3yman_xl
27-08-2012, 19:46
ببینید اینا به دردتون میخوره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lord arthas
01-09-2012, 13:37
اموزش های riemers خیلی کمکت میکنه ، در ابتدا ممکنه یکم پیچیده به نظر بیاد ولی در کل خیلی خوبه

EYEprogrammer
02-09-2012, 15:11
ممنون واقعا کمک کرد
یک سوال دیگه: چه جوری میشه تغییر مختصات یه آبجکت رو در فضای سه بعدی به چرخش اون دور یک نقطه خاص تبدیل کرد؟ اگه کلاس آماده ای داره بگید اگر نه توضیح بدید ممنون میشم
توضیحاتی هم راجع به skinned effect میخواستم که اگه خودتون چیزی درباره اش میدونید بگید
خیلی ممنون:20:

EYEprogrammer
03-09-2012, 18:44
ممنون مشکلم رفع شد و یه تابع براش نوشتم.
فقط یک سوال دیگه: کسی تابع چرخش آماده برای ایکس ان ای سراغ داره یا یه آموزش که چرخش رو اما نه با ماتریس یاد بره
با ماتریس نمیخوام چون یه خورده محدوده
مرسی

EYEprogrammer
07-09-2012, 13:00
چرا جواب نمیدین؟؟؟ امقدر جواب ندادین که خودم هم متود تغیر حرکت به چرخش و هم متود چرخاندن رو نوشتماگر کسی هم میخواد میتونم بهش بدم.
و یه سوال دیگه که این یکی رو امیدوارم جواب بدید: چه جوری توی ایکس ان ای ورتکس های یک مدل رو استخراج کنم؟؟؟ اگه متود آماده دارید بدید و درضمن ورژن 4 باشه
خیلی هم وقت ندارم تا دو روز دیگه.
خیلییی ممنون:20:

M0hsen3D
07-09-2012, 20:54
دوست عزیز کسی اینجا زیاد XNA کار نیست منتظر نباش چون ارزش کار کردن نداره اونقدرا...
موفق باشی

EYEprogrammer
08-09-2012, 18:48
در جواب شما دوست عزیز خودم هم به این نتیجه رسیدم اما من با ایکس ان ای بازی نمیسازم یه پروژه اسکینینگ برای انیمیشن با کینکت هست که با یکی داریم میسازیم و ایکس ان ای نقش مهمی داره.
ممنون

p3yman_xl
08-09-2012, 20:04
سلام
دوست عزیز ببینید این به دردتون میخوره :

در رابطه با SkinnedEffect :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] x

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] perties%28v=xnagamestudio.35%29.aspx

امیدوارم کمکی کرده باشم.

EYEprogrammer
13-09-2012, 19:19
سلام دوستان باز هم سوال دارم:
منبعی اگر سراغ دارید که مدل های بدن انسان رو به صورت ورتکس ذخیره کرده باشه معری کنید یک دنیا ازتون ممنون میشم