PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن net framework 3.5 ویندوز enterprise x64

evildoear
27-08-2012, 15:50
سلام دوستان
من ویندوز 8 نسخه enterprise x64 build 9200 final رو دانلود ونصب کردم
با هیچی مشکل ندارم فقط هرکاری که میکنم net framework نصب نمیشه
هر روش انلاین و افلاینی که تو هر فروم ایرانی و خارجی هم بوده امتحان کردم
کسی میدونه مشکل از چیه؟

hosseinonline8000
27-08-2012, 18:49
عزیز منم همینطور همین مشکل را دارم . ویندوز شما اون نسخه ی 1 گیگی نیست که بعضی چیزها ازش حذف شده ؟

iMan.xP
27-08-2012, 18:54
تنها راهی که به ذهن من میرسه رفرش کردن یا ریست کردن ویندوز هست شما به قسمت pc settings بروید بعد از قسمت general یکی از دو راه زیر رو امتحان کنید اول میتونید ویندوزتون رو refresh کنید اگر نصب نشد این بار ویندوزتون رو reset کنید ( گزینه زیر refresh ) , اگر هر دو روش جواب نداد احتمالا مشکل باید از ورژنی باشه که نصب کردین

evildoear
27-08-2012, 19:16
ویندوزی که من نصب کردم ۳.۴ گیگ حجمشه
ویندوزو چندبار نصب کردم رفرشم کردم ولی بازم جواب نداد

iMan.xP
27-08-2012, 19:58
از این لینک میتونید ویندوز 8 را دانلود کنید من این ویندوز رو نصب کردم مشکلی نداره و فرم ورک هم روش میتونید به روشی که قبلا هم گفتم افلاین نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

evildoear
27-08-2012, 20:27
ممنون ولی من دنبال یه راه میگردم که نخواد دوباره دانلود کنم

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

jafarian
28-08-2012, 14:34
ابتدا به این مسیر برین

بعدشم تیک گزینه NET Framework 3.5.1 بزنید تابرنامه NET Framework دانلود بشه درمرحله بعد یک فلدر داخل درایو c به این اسم net35 ایجاد کنید بعدش کلیدهای Windows+R همزمان فشار بدین تو کادری که اون پایین بازمیشه گزینه command prompt اجرا کنید بعدشم این دستور پایین وارد اینتر کنید فقط بجای H شما مسیر dvd rom خودتون باید بدین که داخلش dvd ویندوز قرارداره دستوربرای راحتی از همینجا با موس میتونید کپی بگیرین اونجا با موس paste کنید

بعد از اینکه تمامی فایلها ازطریق زدن دستور بالا داخل پوشه ای که ساختین کپی شد بعد این یکی دستور پایین وارد کنید اینتر کنید که طبق شکل قراردادم این موارد داخل سایت پایین مطرح کرده به غیر از این چند تا روش دیگه هم قرارداده شده:20:

Enable .NET Framework 3.5.1 on Windows 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

evildoear
29-08-2012, 05:39
سلام دوستان
بعد از کلی کلنجار رفتن با این نسخه از ویندوز و استفاده از تمام راهای ممکن و جواب نگرفتن بلاخره با اپدیت انلاین مشکل حل شد
یه چیزی حدود ۳۵۰ مگ دانلود کرد.
اینم بگم من علاوه بر این روشی که دوستمون گفت تمام روشهای موجود در فرامهای ایرانی و خارجی رو انجام دادم ولی فقط اپدیت انلاین جواب میده

hosseinonline8000
31-08-2012, 23:20
پس چرا از من آپدیت آنلاین جواب نمیده ؟ :41: 250 مگ آنلاین دریافت کرد ولی نصب نمیشه و 250 مگ هم نت فریمورک را دانلود و نصب کردم بازم نشد ...

jafarian
31-08-2012, 23:22
پس چرا از من آپدیت آنلاین جواب نمیده ؟ :41: 250 مگ آنلاین دریافت کرد ولی نصب نمیشه و 250 مگ هم نت فریمورک را دانلود و نصب کردم بازم نشد ...

این روش بالا رو که قراردادم تست کنید با ساختن اون پوشه مورد نظر بعدش تست کنید طبق همون توضیحاتی که دادم.

hosseinonline8000
01-09-2012, 11:18
این روش بالا رو که قراردادم تست کنید با ساختن اون پوشه مورد نظر بعدش تست کنید طبق همون توضیحاتی که دادم.

دوباره پیغام خطا میده که یکی از فایلها کامل نیست نمیتونه یک فایلی را پیدا کنه ...:41:

jafarian
01-09-2012, 14:05
دوباره پیغام خطا میده که یکی از فایلها کامل نیست نمیتونه یک فایلی را پیدا کنه ...:41:

اول به این مسیر ازرجیستری برین

بعدش اگر گزینه WindowsUpdate تو این مسیر دیدن پاک سیستم ریستارت کنید درمرحله بعد برنامه Netframework ورژن آفلاینش از لینک پایین که قراردادم دانلود کنید بعد کلیدهای windows+R همزمان فشار بدین بعد داخل کادر run این دستور msconfig وارد اینتر کنید بعدش به سربرگ tools برین اونجا گزینه Change UAC Settings رو زبانه مورد نظرش به کل پایین بیارین بعدش به این مسیر برین دایرکتوری نصب آفلاین برنامه ها رو باز کنید

بعد روی گزینه Netframework.exe کلیک راست گزینه Run as Administrator انتخاب بزارین نصب بشه بعد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseinonline8000
01-09-2012, 17:18
اول به این مسیر ازرجیستری برین

بعدش اگر گزینه WindowsUpdate تو این مسیر دیدن پاک سیستم ریستارت کنید درمرحله بعد برنامه Netframework ورژن آفلاینش از لینک پایین که قراردادم دانلود کنید بعد کلیدهای windows+R همزمان فشار بدین بعد داخل کادر run این دستور msconfig وارد اینتر کنید بعدش به سربرگ tools برین اونجا گزینه Change UAC Settings رو زبانه مورد نظرش به کل پایین بیارین بعدش به این مسیر برین دایرکتوری نصب آفلاین برنامه ها رو باز کنید

بعد روی گزینه Netframework.exe کلیک راست گزینه Run as Administrator انتخاب بزارین نصب بشه بعد.

مرسی داداش ولی نشد نمیدونم چرا اینطوریه ...:41:

jafarian
01-09-2012, 23:34
این روش دیگه رو هم تست کنید ضررنداره البته قبلش اون برنامه Netframework که بصورت آفلاین روی سیستم دارین به داخل پوشه یوزر خودتون بعدشم پوشه download کپی کنید قبلش اون کارهایی که تو پست قبلی گفتم انجلم بدین بعد اینکار انجام بدین بعد روی برنامه Netframework خودتون کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش کنید ببینید نصب میشه اگر که نشد این روش پایین برین قبلش برنامه Netframework از داخل اون پوشه دانلود پاک کنید

ابتدا محتویات پوشه sxs که از ویندوز باشه رو داخل همون فلدر net35 که داخل درایو c درست کردین کپی کنیدبه اینصورت که dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین یا که بوصورت iso داخل یک درایو مجازی قراربدین بعدشم پنجره cmd رو تو حالت run as administrator اجرا کنید این دستور پایین وارد کنید

فقط بجای مسیر ویندوز خودتون که داخل دستگاه یا درایو مجازی قرارداره رو بدین

بعدش پنجره cmd رو تو حالت run as administrator اجرا کنید که قبلا گفته بودم به چه صورتی بعدشم این دستور پایین

وارد اینتر کنید ازنوع از قسمت Windows features اقدام به نصب Netframework کنید .

hosseinonline8000
02-09-2012, 19:30
این روش دیگه رو هم تست کنید ضررنداره البته قبلش اون برنامه Netframework که بصورت آفلاین روی سیستم دارین به داخل پوشه یوزر خودتون بعدشم پوشه download کپی کنید قبلش اون کارهایی که تو پست قبلی گفتم انجلم بدین بعد اینکار انجام بدین بعد روی برنامه Netframework خودتون کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش کنید ببینید نصب میشه اگر که نشد این روش پایین برین قبلش برنامه Netframework از داخل اون پوشه دانلود پاک کنید

ابتدا محتویات پوشه sxs که از ویندوز باشه رو داخل همون فلدر net35 که داخل درایو c درست کردین کپی کنیدبه اینصورت که dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین یا که بوصورت iso داخل یک درایو مجازی قراربدین بعدشم پنجره cmd رو تو حالت run as administrator اجرا کنید این دستور پایین وارد کنید

فقط بجای مسیر ویندوز خودتون که داخل دستگاه یا درایو مجازی قرارداره رو بدین

بعدش پنجره cmd رو تو حالت run as administrator اجرا کنید که قبلا گفته بودم به چه صورتی بعدشم این دستور پایین

وارد اینتر کنید ازنوع از قسمت Windows features اقدام به نصب Netframework کنید .

نشد بازم:37: نمیدونم چرا ! ولی بیخیال 1 ماه و نیم دیگه صبر میکنیم ولی در عجبم که چرا فقط برای من نصب نمیشه !

در هر صورت دمت گرم داداش که راهنمایی کردی .:20:

Star.H.CH
21-09-2012, 17:17
منم فقط 1 بار تونستم نصبش کنم اونم تو وین 8 دولوپر پریویو که 32 بیت بود به هیچ وجه نتونستم رو 64 بیت نصبش کنم الان که نسخه فینالشو هم دارم بازم نشد :(( همه کارها رو هم درست انجام دادم :((
این پیغامو میده :@
The source files could not be found.
Use the "Source" option to specify the location of the files that are required t
o restore the feature. For more information on specifying a source location, see

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

Star.H.CH
21-09-2012, 17:19
در ضمن بگم که آدرس درست وارد میکنم رو 65 درصد گیر میکنه بعد این پیغامو میده

evildoear
27-09-2012, 01:32
منم مثل شماها همین مشکلو داشتم
تنها راهی که داره اینه که انلاین نصب کنی

InsanelyCoolb0y
27-09-2012, 13:01
خیلی راحته نصب کردنش ...
اول از همه دی وی دی ویندوز 8 رو بزارین تو rom و فولدر sxs رو تو کپی کنین تو فولدر Temp ( دقیقا این فولدر رو تو درایو C و عین همین بسازین یعنی حرف اول بزرگ باشه ) .
بعد cmd رو باز کنین ( تو قسمت start که رابط مترو هست سرچ کنین CMD و حتما تاکید می کنم حتما از طریق run as administrator اجراش کنین ...
بعد دستور زیر رو بدون کوچکترین دستکاری پیست کنین تو CMD ...
dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\temp\sxs

نکته : باز هم میگم فولدر Temp رو تو فولدر C باید بسازین نه جای دیگه مثلا توی یه فولدر دیگه ..

Silver62
03-12-2012, 01:13
با سلام خدمت همه دوستان عزیز در انجمن
من بالاخره بعد از تقریبا دو ماه ور رفتن با ویندوز 8 64 بیتی امروز تونستم .NET 3.5 را در این ویندوز فعال کنم واین را هم بگم که تمام روشهایی که در انجمنهای مختلف فارسی و دیگر زبانها وجود دارد به صورت آفلاین فقط در ویندوزهای 32 بیتی جواب میده و در ویندوز 64 بیتی تنها به روش اینترنتی فقط میشد حلش کرد
وحالا کاری که من به صورت ابتکاری انجام دادم و موفق نیز شدم
فقط باید بگم که برای شروع به اینترنت نیاز داریم ولی نه در حد 350 مگابایت دانلود فقط برای شروع کار
ابتدا ارتباط با اینترنت را برقرار کرده و سپس از مسیر زیر گزینه .NET 3.5 را فعال میکنیم
Control Panel>Programs>Programs and Features >click Turn Windows features on or Off
بعداز اینکه تایید نمودیم برنامه شروع به دانلود فایلها از اینترنت میکند بعد از شروع دانلود به پوشه ویندوز رفته و سپس وارد پوشه ای به نام CbsTemp که فایلهای دانلودی داخل آن میشود رفته و بعد از اینکه اولین پوشه دانلود شد اینترنت را قطع کرده و سریع فایلهای موجود در پوشه \sources\sxs\ که در داخل DVD نصب ویندوز قرار داره و برای روش نصب آفلاین استفاده میشود رفته وتمام فایلها را کپی نموده وبه داخل پوشه CbsTemp انتقال میدهیم و میگذاریم برنامه ادامه کار خود را برای نصب .NET 3.5 انجام دهد
من که خودم به این روش انجام دادم و موفق نیز شدم با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

saeid72
04-12-2012, 12:48
از این روش استفاده کنید