PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم بوت ویندوز و خطای Mising Opreation System

DJ POLESTAR
26-08-2012, 18:54
درود

اخیرا برای عیبیابی و ترمیم یک هارد که به لبناپم وصل کرده بودم و از نرم افزارهای راه انداز استفاده میکردم متصفانه اشتباهاتی کردم که باعث شد ویندوز اصلا بوت نشه... با ویندوز راه انداز آماده در DVD به درایو C مذکور رفتم و بدون هیچ مشکلی تمامی اطلاعات و حتی فولدر Windows هم بودش ولی نمیدونم چه چیز باعث شده که بوت نشه... خواهشا اگر کمک و راهی پیش رو دارید لطف کنید... آخرین و تنهاترین راهم فقط تعویض ویندوز هست!

jafarian
28-08-2012, 08:12
این روشهای پایین میگم تست کنید :20:

روش اول

dvd ویندوز 7 داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین تو کادر اول گزینه next بزنید تو کادر دوم از اون پایین گزینه Repair your computer انتخاب کنید بعدش داخل کادر بعدی بزارین روی گزینه اول که همون use recovery tools میشه انتخاب باشه بعد next بزنید داخل کادر بعدی هم گزینه next بزنید تا به کادر system tecovery options برسین تو این قسمت ابتدا گزینه startup repaire انتخاب کنید بینید مشکلتون رفع میشه وقتی که کارش تموم شد سیستم ریست شد بالا اومد اگر که نشد باز طبق همین مراحل پیش برین اینبارگزینه آخر یعنی comman prompet انتخاب کنید بعدش این دستور وارد chkdsk c: /f/r اینتر کنید

روش دوم

باز طبق همین مراحل آخر بیاین گزینه command prompet انتخاب کنید تو کادری که باز میشه این دستور پایین که قراردادم بترتیب هرکدوم وارد بعدشم اینتر کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ازآخرم تو خط فرمان آخر دستور exit بزنید اینترکنید تاپنجره command prompet بسته بشه بعد تو کادر system recovery options روی گزینه restart کلیک کنید بعد که سیستم بالا اومد ببینید مشکلتون رفع شده

saleh1990
05-09-2012, 20:52
این روشهای پایین میگم تست کنید :20:

روش اول

dvd ویندوز 7 داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین تو کادر اول گزینه next بزنید تو کادر دوم از اون پایین گزینه Repair your computer انتخاب کنید بعدش داخل کادر بعدی بزارین روی گزینه اول که همون use recovery tools میشه انتخاب باشه بعد next بزنید داخل کادر بعدی هم گزینه next بزنید تا به کادر system tecovery options برسین تو این قسمت ابتدا گزینه startup repaire انتخاب کنید بینید مشکلتون رفع میشه وقتی که کارش تموم شد سیستم ریست شد بالا اومد اگر که نشد باز طبق همین مراحل پیش برین اینبارگزینه آخر یعنی comman prompet انتخاب کنید بعدش این دستور وارد chkdsk c: /f/r اینتر کنید

روش دوم

باز طبق همین مراحل آخر بیاین گزینه command prompet انتخاب کنید تو کادری که باز میشه این دستور پایین که قراردادم بترتیب هرکدوم وارد بعدشم اینتر کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ازآخرم تو خط فرمان آخر دستور exit بزنید اینترکنید تاپنجره command prompet بسته بشه بعد تو کادر system recovery options روی گزینه restart کلیک کنید بعد که سیستم بالا اومد ببینید مشکلتون رفع شده

من کارا یی که گفته شد انجام دادم ولی نشد بعدا فهمیدم boot رو روی دایو دیگم کپی کرده و اون رو تو c کپی نکرده !

saeedsh7j
08-02-2013, 20:15
سلام

من ویندوز سون ۶۴ بیتی دارم چند روز پیش تو لود ویندوز گیر میکرد که با استفاده از دی وی دی ویندوز ریپیر کردم و درست شد بعد دو روز باز وقتی لود ویندوز تموم میشه کامپیوتر ریست میشه! ایندفعه ریپیر کردم ولی درست نشد! و اومدم upgrade windows رو زدم تا دوباره رو خودش نصب بشه و چیزی پاک نشه ولی بازم درست نشد! الان چیکار کنم؟ نمیخوام از نو ویندوز بریزم!

علت خراب شدن ویندوز چیه؟ جدیدا چیز خاصی هم نصب نکردم
با safe mod هم بالا نیومد

احتمال بدسکتور هست؟ از کجا میشه فهمید؟