PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقا هر کی بتونه کمکم کنه...........

Hamid-kakero
26-08-2012, 16:56
سلام.آقا من 2 تا سوال از 2تا مشکل تو win7 داشتم.که واقعا رو اعصابمه هر کی میتونه کمک کنه ممنون میشم ازش:
1.گزینه Play all از نوار بالایی صفحاتی که فقط فرمت اهنگ دارن حذف شده.
2.شکل آیکون ها دائما به "deatails" تغییر شکل میدن.....هر چقدر اونا رو رو انواع آیکون ((medium,larg,extra larg, list
میذارم صفحه رو میبندم دوباره به حالت اول deatails برمیگردن...رو دسکتاپم اصلا نمیشه جای آیکونا رو عوض کرد وکنار هم گذاشت.همش به حالت اول زیر هم برمیگردن.گزینه های,align icons to greed auto arrange هم هیچ تاثیری ندارن.
خیلی خیلی ممنون میشم هر کی بتونه کمکم کنه.

M0RTEZA_R
27-08-2012, 16:19
شما با یه انتی ویروس اپدیت اسکن کن ببین ویروس نداره.یا ویروس دارید یا ویندوز خراب شده که دوباره باید نصب کنید.

jafarian
28-08-2012, 08:00
برای مورد اول به این مسیر از رجیستری که داخل شکل پایین تو قسمت شماره 1 مشخص کردم برین بعدش طبق شماره 2 ببینید گزینه مورد نظر داخل رجیستری دارین یا که نه اگر که بود طبق شماره 3 ببینید تنظیماتش مثل همون قسمتی که کامل مشخص کردم اگر نبود دو تا فایل رجیستری پایین که برای شما لینک کردم دانلود روی دسکتاپ سیو کنید بعد از حالت فشرده خارجش کنید روی هرکدوم بترتیب کلیک راست گزینه merge انتخاب کنید هرپیغامی داد تایید اکی کنید آخر سرم سیستم ریستارت کنید اگر که بازم با این دو تا فایل فیکس نشد پنجره تسک منیجر باز کنید بعدشم به سربرگ Processes برین اونجا گزینه explorer.exe پیدا کنید گزینه end Process انتخاب کنیددرمرحله بعد به سربرگ Applications برین از منوی file که اون بالا قرارداره گزینه new task انتخاب کنید بعدشم داخل کادری که باز میشه دستور explorer.exe تایپ اینتر کنید بعد از نوع تست کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

55408

واما برای سئوال دوم که مرتب سازی آیکونهای دسکتاپ میشه ابتدا منوی run اجرا کنید بعدشم به این مسیر اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برین بعدش روی فایلی که بارنگ سبز مشخص کردم کلیک راست گزینه Export انتخاب کنید یک اسم به فایل بدین بعد سیو کنید درمرحله بعد همین فایل delete کنید بعدش باز به این مسیر برین

اینبارم برای همون فایلی کخ به رنگ سبز مشخص کردم همون کاری که برای مورد بالا انجام دادین انجام بدین درمرحله بعد فایل رجیستری لینک پایین دانلود بعد از حالت فشرده خارجش کنید دراین مرحله روی فایلی به اسم disablefullrowselect کلیک راست گزینه merge انتخاب بعدشم هرچی پیغام داد تایید از آخرم سیستم log off کنید:20:

Hamid-kakero
28-08-2012, 19:09
خیلی ممنون از جوابتون..ولی من آنتی ویروس نورتون دارم هر 3 روز آپدیتش میکنم................کوچکترین ویروسی نداره سیستمم.تازه احساس میکنم این آنتی ویروس فایلای ویندوز رو هم بعضی موقعها ویروس میشناسه.

Hamid-kakero
28-08-2012, 20:29
آقا اولا که خیلی خیلی ممنون از اینکه این همه وقت گذاشتین با دقت و حوصله جواب دادین...واقعا ممنونم ازتون.تشکر فراوان.
قسمت اولی که گفته بودینو رفتم تو playmusic همه چی شکل عکسی که آپ کرده بودین بود..با این حال من فایلایی که گفتینو دان کردم و مرج کردم.....ولی فایلی با نام “M” مرج نمیشد همشی ارر میداد حتی بعد از ریستارت و بست و باز کردن explorer.exe لاگ آف. در کل بازم گزینه paly all برنگشت!

مورد دوم هم دقبقا همه کارارو انجام دادم منتها فایلی بنام disablefullrowselect
اصلا نبود توشون دو تا فایل بود یکیش فایل undo بود یکی دیگم disableautoarrange بود.من این فایلو مرج کردم اصلا همه چیز بهم ریخت...آیکونای کامپیوترم(درایوها) details شدن..در حالی که قبلش اینجوری نبود.فاصله فایلام در حالت deatails خ کمتر شده بود و وقتی شکل فایلارو به آیکون و لیست و .... تغیییر میدادی کلی طول میکشید تا پنجره 2باره لود بشه....undo رو زدم دوباره همه چیز درست شد ولی بازم ترتیب قرار گرفتن فایلا درس نشد و مث حالت اول موند.
فک میکنم ویندوز سونی که شما فایلا شو برام آپ کردن با ورژن یکی من فرق داشه باشه.مال من sp1 هستش...نمیدونم شما خودتون بهتر میدونین دیگه....ولی هیچکدوم از مشکلاتم حل نشد با این حال بازم ممنونم از وقتی که برام گذاشتین.......اگه بازم راه حل داشته باشین خیلی ممون میشم آخه اگه بخام 2باره ویندوزو عوض کنم تقریبا بدبخت میشم چون 2 روز باید نرمامو روش نصب کنم.

jafarian
28-08-2012, 22:13
خب من که گفتم برای مورد اول به اون مسیر از رجیستری برین اگر اون قسمتی که تو شکل برای شما بود ببینید با اونی که من قراردادم یکی هست یا که نه همون اولم گفتم و اما برای دوم همونی بود که شما میخواستین یعنی مرتب کردن آیکونهای دسکتاپ به وسیله خودتون که به وسیله اضافه کردن اون فایل رجیستری میتونستین اینکار انجام بدین درضمن قبلش من که کامل توضیح دادم به اون مسیر رجیستری برین اون دو تا فایل اول بک آپ بعد حذف بعدم اون فایل رجیستری رو اجرا کنید به اسم disablefullrowselect .

Hamid-kakero
29-08-2012, 13:15
اقا خیلی ممنون.من کارایی که شما گفته بودینو مو به مو انجام دادم ولی نشد..در مورد مورد دوم من همن کارا رو انجام دادم ولی نشد...لطفا به این توضیحم دقت کنین:
نوع مشکل من اینطوریه که همه جا فایلا مثل row زیر هم قرار میگیرن الا مای کامپیوتر.....اوننجا هر شکلی که بخام میشه و سیو میشه و دوباره برنمیگرده به حالت اولش.من وقتی فایل dasableautoarrange که شما آپ کردیو مرج کردم(یا فایلی با نام desablefullrowselect که تو فایل شما نبود اونو از سایت winhelponline.com دانلود کردم) که البته عملکرد هر دو هم مث همه............مشکلی که بوجود میاد اینه که آیکونای کامپیوتر(درایوها) هم مثل بقیه جاها زیر هم قرار میگیرن.........یعنی وقتی رفع مشکل میکنم با این دستورالعملها نه تنها درس نمیشه بلکه آیکونای کامپیوترم مث بقیه جاها deatails میشن و وقتی تغییرشون میدی درس نمیشن.

jafarian
29-08-2012, 13:20
اقا خیلی ممنون.من کارایی که شما گفته بودینو مو به مو انجام دادم ولی نشد..در مورد مورد دوم من همن کارا رو انجام دادم ولی نشد...لطفا به این توضیحم دقت کنین:
نوع مشکل من اینطوریه که همه جا فایلا مثل row زیر هم قرار میگیرن الا مای کامپیوتر.....اوننجا هر شکلی که بخام میشه و سیو میشه و دوباره برنمیگرده به حالت اولش.من وقتی فایل dasableautoarrange که شما آپ کردیو مرج کردم(یا فایلی با نام desablefullrowselect که تو فایل شما نبود اونو از سایت winhelponline.com دانلود کردم) که البته عملکرد هر دو هم مث همه............مشکلی که بوجود میاد اینه که آیکونای کامپیوتر(درایوها) هم مثل بقیه جاها زیر هم قرار میگیرن.........یعنی وقتی رفع مشکل میکنم با این دستورالعملها نه تنها درس نمیشه بلکه آیکونای کامپیوترم مث بقیه جاها deatails میشن و وقتی تغییرشون میدی درس نمیشن.

شما میخوای حالت Auto Arrange ویندوز xp رو برای 7 داشته باشی یعنی آیکونها فایلها رو خودتون بصورت دستی تنظیم کنید اونطور که من متوجه شدم تنها راهم استفاده از همون فایل رجیستری چون این قابلیت داخل ویندوز 7 بصورت دیفالت نداره بایداز طریق رجیستری اضافه کنید برای اون یکی مورد Play all هم یک عکس از رجیستری از اون مسیری که گفتم برای من اینجا قراربدین از کل اون صفحه به همون صورت که من برای شما قراردادم.

Hamid-kakero
29-08-2012, 13:37
منظورم اینه که مشکل اولی که براتون توضیحش دادم همه جا صادقه الا داخل (مای) کامپیوتر.که وقتی فایلا رو اکسپرت و مرج میکنم مای کامپیوترم خراب میشه مث بقیه جاها! چرا این که شما گفتی تو وین سون هم هست چون اولش بوده که من میخام به اون حالت برش گردونم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
29-08-2012, 13:43
برنامه Explorer Toolbar Editor از لینک اول دانلود کنید بعدشم روی گزینه restore degaults از برنامه کلیک کنید هر پیغامی داد تایید کنید اخر سرم سیستم ریستارت کنید ببینید مشکلتون رفع میشه برای مورد دوم هم حالت Auto Arrange دوست عزیز فقط مختص به ویندوز xp ویندوز 7 این حالت بصورت پیش فرض تو خودش نداره.

Hamid-kakero
29-08-2012, 14:20
آق این نرم افزارم نصب کردم و هر جی restore defaults داشت زدم ریستارتم کردم.........ولی بازم نشد که نشد! میگم بیخیالش شو داداش اینقد اذیتت کردیم آخرشم نشد......شاید کامپیتر من واقعا مشکل داشته باشه.آره ولی گزینه autarrange icons تو وین 7 هم هست: رو دسکتاپ: رایت کلیک==> view ==>
ولی منظورم این بود که همه جاش از این لحاظ مشکل داره الا صفحه اصلی مای کامپیوتر

jafarian
29-08-2012, 14:47
برای مرتب سازی آیکونها بصورت دستی باید از همون فایل رجیستری فقط استفاده کنید برای اون گزینه Play all هم یک یوزر جدید به اینصورت که میگم تست کنید ببینید نتیجه میده یا که داخل سرچ استارت منو دستور cmd رو تایپ بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه

دستور بالا رو باموس کپی بگیرین داخل همون پنجره باموس paste کنید بعدم اینتر کنید دراین مرحله یک کادری بازمیشه که تنظمیماتش طبق شکل پایین انجام بدین بعدشم روی دکمه اکی کلیک کنید بعدکه سیستم بالا اومد ازاین طریق وارد اون یکی یوزری که ساختین بشین بعد تست کنید.

Hamid-kakero
30-08-2012, 18:20
متوجه نشدم اول یاید یوزر جدید بسازم بعد این کارو بکنم یا تو یوزر قبلی اینکارو بکنم بعد یوزر جدید..واضح نگفتین.

Hamid-kakero
30-08-2012, 18:24
آقا اینکارو کردم صدای کامپیوترم قطع شد!

jafarian
30-08-2012, 23:46
آقا اینکارو کردم صدای کامپیوترم قطع شد!

درست کردن بوزر که ربطی به صدای سیستم نداره شما میتونید این یوزری که من گفتم به این روش که ساختین حذف کنید بعدش ازطریق یوزر خودتون وارد ویندوز بشین من تا بحال خودم ازاین روش چندین بار یوزر درست کردم مشکلی هم پیش نیومده.