PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tekken 6 پلی استیشن 3

haniehjan
26-08-2012, 13:55
سلام دوستان . تکن 6 یکی از بهترین بازیهاست در کنسول پلی استیشن 3 و من خیلی علاقه دارم به رقابت با دوستارانش. میشه گفت تکن تو خون منه:31:

من 10 سالی میشه که این بازی رو دنبال میکنم و حالا هم تقریبا بی رقیبم . :18::31::5:

میخواستم بدونم کسی یا کسایی هم هستن که مثل من به صورت حرفه ای بازی میکنن و دوست دارم مسابقه ای ترتیب بدیم:5::20:

sefiruot
09-09-2013, 21:19
با سلام . میدونم پست کمی قدیمیه ولی تو هر سایتی که میرم تیکن باز ندیدم . اومیدوارم اینجا در حد حرفه ای باشه . عزیزان هرکی خواست من باهاش مسابقه میدم . اوانسم داده میشه . البته بستگی به پلیر داره . اومیدوارم تو سایت
خوبتون تیکن باز باشه از کرج و تهران البته .اگه زیاد باشینم که تورنومنت میزاریم . اگه پستو خوندین پیام بدین لطفا. تعریف از خود نباشه تا حالا که 4 سال حرفه ای بازی کردم 10 دست باکسی زدم شکست نخوردم . خوشحال میشم
اگه کسی باشه منو فقط 1 راند شکست بده !!! با تشکر از سایت خوبتون .

rezamw3
01-03-2014, 22:17
سلام بدون مقدمه بگم هر که تیکن بازه این شمارمه 09386543579 من 11 ساله دارم تیکن بازی میکنم این فیلم های منه داخل سایت اپارات اینم ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن در یک فن رکورده قهرمان تیکن جهان رو زدم خواستید نگاه کنید :n05: