PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال صدای خروجی به میکروفون

soroosh_cz
26-08-2012, 08:01
سلام.
همونجور که تو عنوان گفتم، دنبال یه روش می گردم که بتونم تمام صداهایی که مثلا قراره از یکی از خروجی هام برام پخش بشه رو به میکروفون بفرستم، یعنی میکروفون بجای ارسال صدا از میکروفون، بیاد صدای پس زمینه رو پخش کنه.
Listen to this device و ... هم امتحان کردم ولی میکروفون اینکار رو نمیکرد، بلکه فقط برای ورودی های دیگه مثل Line In عمل میکرد...
روش خاصی داره؟

نوشتم میکروفون، چون بازی ها معمولا فقط میکروفون رو به عنوان ورودی صدا میگیرن.

M0RTEZA_R
26-08-2012, 11:31
دوست عزیز میکروفون یک دستگاه برای وارد کردن داده به رایانه هست.اون که صدا رو پخش میکنه بلند گو هست.منظورتون چیه؟

soroosh_cz
26-08-2012, 12:05
خسته نباشی، منظورم اینه که بتونم صدایی که از طریق اسپیکر میخواد پخش بشه رو مپ کنم روی میکروفون.
یعنی میکروفون به جای ضبط صدای من، صدای اسپیکر خروجی رو ضبط کنه، البته بصورت نرم افزاری نه سخت افزاری.

j0l6
26-08-2012, 12:33
برای اینکار رو ایکن بلندگو کنار ساعت کلیک راست کنین بعد recording device رو كليک کنین در پنجره ی باز شده اونجایی که لیست مایکروفن و لاین این رو نوشته رایت کیک کنین و show disabled devices رو انتخاب كنين بعد stereo mix به ليست devices اضافه ميشه روش كيك راست كنين و enable رو بزنين بعدش set as default رو انتخاب كنين فك كنم مشكل شما حل بشه

M0RTEZA_R
26-08-2012, 13:21
یعنی میکروفون به جای ضبط صدای من، صدای اسپیکر خروجی رو ضبط کنه، البته بصورت نرم افزاری نه سخت افزاری.
خوب چرا اینقدر مساله رو پیچیده میکنید؟:31:
شما با یه نرم افزار میتونید اینکارو انجام بدید.با نرم افزار SoundTap

soroosh_cz
26-08-2012, 18:48
خوب چرا اینقدر مساله رو پیچیده میکنید؟:31:
شما با یه نرم افزار میتونید اینکارو انجام بدید.با نرم افزار SoundTap

گفتم که، ضبط نمی خوام بکنم.
میخوام مستقیم بفرستم. گزینه ی Listen to this Device هست.... چندبار زدم، ولی درست کار نمیکنه، صدا ارسال میشه ولی توی بازی اوکی نیست.