PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پرمیشن

van123
25-08-2012, 16:35
دوروددددددددد
من ویندوز 7 داشتم که واسه یکی از درایواش پرمیشن تعریف کرده بودم
حلا ویندوزم و عوض کردم پرمیشن نمیتونم بش بدم
اکسس دیناید میده
با ادمینیستراتور اجازه دسترسی نمیذه
باید چیکار کنم؟

iMan.xP
25-08-2012, 17:29
سلام
با نصب این فایل گزینه take ownership هنگام راست کلیک اضافه میشه وقتی اجراش کنید براحتی اجازه دسترسی به اون فایل رو بهتون میده بعد هم که کارتون تموم شد میتونید unistall که توی همین پوشه هست رو بزنید تا از ریجیستری حذف بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

van123
25-08-2012, 17:47
سلام
با نصب این فایل گزینه take ownership هنگام راست کلیک اضافه میشه وقتی اجراش کنید براحتی اجازه دسترسی به اون فایل رو بهتون میده بعد هم که کارتون تموم شد میتونید unistall که توی همین پوشه هست رو بزنید تا از ریجیستری حذف بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داداش تغییری من ندیدم که چیزی اضافه یشه درصورتی که پیغام داد که با موفقیت اضافه شد
بعد من نمیخام موقت یاشه دسترسم یه درایو که بعد پاکش کنم

Dew Drop
25-08-2012, 22:28
داداش تغییری من ندیدم که چیزی اضافه یشه درصورتی که پیغام داد که با موفقیت اضافه شد
بعد من نمیخام موقت یاشه دسترسم یه درایو که بعد پاکش کنم

Shift رو بگیرید و بعد کلیک راست کنید.در این صورت Take ownership رو می تونید ببینید!!!

فایلی که دوستمون قرار دادن برای تغییر محدودیت یوزرها هستش و بهتره که حذف نکنید و ارتباطی با درایو شما نداره.

(همیشه قبل از تعویض ویندوز محدودیت هایی که برای فایل ها یا درایوها ایجاد می کنید رو حذف کنید,در بیشتر موارد هیچ راهی برای دسترسی وجود نداره)

van123
25-08-2012, 22:34
Shift رو بگیرید و بعد کلیک راست کنید.در این صورت Take ownership رو می تونید ببینید!!!

فایلی که دوستمون قرار دادن برای تغییر محدودیت یوزرها هستش و بهتره که حذف نکنید و ارتباطی با درایو شما نداره.

(همیشه قبل از تعویض ویندوز محدودیت هایی که برای فایل ها یا درایوها ایجاد می کنید رو حذف کنید,در بیشتر موارد هیچ راهی برای دسترسی وجود نداره)

داداش من متوجه نشدم الان دقیقا باید چه کنم؟
من با گرفتن Shiftil هم باز Take ownership رو ندیدم تو راست کلیکم
الان من رو درایو که نگاه میکنم تونستم پرمیشن بدم به خودم اما عملا باز نمیشه و اکسس دیناید میده
مراحل کار رو لطف کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]