PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Injustice: Gods Among Us

amin 2010
25-08-2012, 16:13
نام بازی :Injustice: Gods Among
سبک :Fighting
ناشر: Warner Bros
سازنده :netherrealm
تاریخ انتشار :TBA 2013
پلتفرم ها :PS3, XBOX 360 و WII U

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Injustice: Gods Among نام بازی جدید سازنده های سری محبوب Mortal Kombat هستش . این نسخه هم مثله mortal kombat vs dc universe به مقابله قهرمانان دنیای DC با شخصیت های Mortal Kombat می پردازه . این بار البته قول داده شده که خشونت بازی به سری MK نزدیکتر باشه و از اون حالت فانتزی بازی mortal kombat vs dc universe خبری نیست و قراره با یک فایتینگ اغراق شده طرف باشیم که پر از خون و قطع شدن اعضا و FATALITY MOVE های وحشیانه سری MK باشه !
تا به حال نمایش های زیادی از بازی منتشر شده و در GamesCom امسال هم تریلر های زیادی از نبرد های بین شخصیت ها منتشر شد .برای مثال نبردی بین Solomon Grundy و Superman نمایش داده شد که در اون برای اولین بار special attack خاص سوپرمن در این نسخه نشون داده شد . سوپرمن با ضربه ای مهلک حریفش رو از جو خارج می کنه و شما هم قطعا با من هم عقیده خواهید بود که دیدن گراندی که مثله موشک از جو خارج میشه صحنه بسیار جالبی هستش !!!

طراحی کرکتر ها در سطح بسیار خوبی قرار داره .

Ed Boon طراح ارشد استودیوی NetherRealm در باره این بازی گفته که : می خواهیم با این نسخه از بازی ، چیز های جدیدی رو به سبک فایتینگ اضافه کنیم .البته در این بازی داستانی پر از جزئیات و البته پیچیده هم خواهیم داشت .
از جمله این تغییرات این هست که در این بازی شما خواهید تونست از محیط هم استفاده کنید که این در مبارزه دیگه ای که از بازی دیدیم هم کاملا مشهود بود .
در مبارزه بین Batman و Wonder Woman بتمن از تمام وسایل اشناش استفاده می کنه و حتی میتونه از ماشینی که در محیط هست هم استفاده کرده و مثلا سر Wonder Woman رو رو به ماشین بکوبه یا برعکس Wonder Woman میتونه ماشین رو بلند کنه و به سر Batman بکوبه !

چی میشه اگه یه روزی قهرمان های دوران کودکیمون به بزرگترین تهدید های بشریت تبدیل بشن ؟

درباره موتوری که بازی باهاش ساخته شده هم Ed Boon صحبت کرده و گفته که بازی از همون موتوری استفاده خواهد کرد که در بازی قبلی این شرکت یعنی Mortal Kombat از اون استفاده شده بود .
ایشون همچنین گفتن که با تیمش مشغول ساخت لباس هایی خاص و جدید برای شخصیت های دنیای DC هستن .

لباس Catwoman بر گرفته از Arkham Asylum

در باره تعداد شخصیت های موجود در بازی تا به حال اخباری بدست نیومده اما گفته شده که بازی حداقل به اندازه نسخه اخر MK مبارز خواهد داشت .
تا به حال حضور تعدادی از کرکتر های دنیای DC در بازی مشخص شده که در زیر اون ها رو میبینیم .
Batman, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman, The Flash, Wonder Woman و Catwoman حضورشون در بازی قطعی هست .

منابع :
gamespot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
venturebeat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:injustice-2)

تریلر ها :

Catwoman Gameplay Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
EVO 2012: Debut Gameplay Demo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GC 2012: Game Features Interview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
E3 2012: Ed Boon Interview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول ویرایش خواهد شد .
کپی برداری هم با ذکر نام ارمین مجازه !

mjorh
25-08-2012, 18:02
میتونه بازیه جالبی ازاب دربیاد ! مخصوصا با این کرکترا ...، حیف شد کاش واسه PC هم میومد !

مرسی بابت تاپیک :20:

Layken
24-09-2012, 20:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Leon-117
05-04-2013, 17:20
بازی برای xbox 360 لیک شده..............

Leon-117
09-04-2013, 20:57
خوب مثل اینکه کسی اینجا بازی رو تهیه نکرده و یا اینکه اینجا به بازی های فایتینگ علاقه ندارن دوسنان!
من یکم با خودم در مورد بازی حرف بزنم :n02:
بازی خیلی خوبیه،در کل بخوام بگمهمون MK هست + تغییراتی که توی گیم پلی اعمال شده و از نظر من این تغییرات خیلی هم خوب هستن.
مثلا سیستم دفاع کردن جدید رو بیشتر میپسندم(برای دفاع دیگه نباید دکمه RT رو نگه دارید،باید جهت عقب و یا پایین رو نگه دارید).
کمبو زدن هم نسبت به mk یکم سخت تر شده و این مورد باعث میشه اوایل بازی اون سرعت MK رو احساس نکنید.مهم ترین نکته در مورد حرکات مختلف اینه که اگه فقط به کمبو های ساده و special move ها اتکا کنید به هیچ وجه جلوی یه بازیکن حرفه ای دووم نمیارید.باید از ترکیب چند تا کمبو استفاده کنید تا توی بازی موفق باشید.
استفاده از محیط بازی طی مبارزه هم به جذابیت بازی کمک میکنه.
کاراکتر های بازی هم تنوع خوبی دارن و تعدادشون هم مناسبه،فقط اگه با این super hero ها آشنایی نداشته باشید ممکنه زیاد از کاراکتر ها خوشتون نیاد.
گرافیک هم برای یه بازی فایتینگ خوبه و مشکلی نداره.
در کل پیشنهاد میکنم اگه طرفدار سبک فایتینگ هستید حتما بازی رو تهیه کنید............

goldenmember
09-04-2013, 22:00
اینکه واسه pc نیومده و با توجه به شانس خوب من :37: حتما بازی عالییه

Layken
16-04-2013, 21:20
Official Xbox Magazine : 9/10
IGN : 8.2/10

متای بازی از 11 نقد 83

ویرایش : gameinformer : 9/10

BATMAN-LOVE
06-05-2013, 21:56
بازیش بی نظیره!
نو آوری هم زیاد داره!
من خوشم اومد بدجور!

Malware
07-05-2013, 19:17
Lobo History Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Endsir
09-05-2013, 22:33
بازی خیلی عالی کار شده.
قسمت داستانی بازی مهیج هست.
کمبو های ترکیبی عالی داره.
به شدت پیشنهاد میکنم بازیش کنید.

Malware
13-05-2013, 01:13
Batgirl Reveal Trailer

soheilnouri
14-05-2013, 01:19
بازیش بد نیست اما گیم بلی مثلا تو جوکر چندان چنگی به دل میزنه...مورتال کمبات 11 چیز دیگه بود

Malware
22-05-2013, 23:36
Batgirl History Trailer
مدت:
2:04
کیفیت:
720P
سایز:
51.5MB

Layken
27-05-2013, 14:33
خیلی وقت بود که منتظر بازی بودم و مهم تر این که منتظر نمرات بازی هم بودم تا اگه رضایتمند بود برم سراغش
قضیه این وسواسم هم برمیگرده به افتضاحی به نام MK vs DC که باعث شده هر جا اسمی از شخصیت های کمیک بوکی DC در یک اثر فایتینگ وسط میومد
کلا از هر چی فایتینگ و مبارزه بود دل زده میشدم اما این بار برخلاف اون بازی اینجا شخصیت های DC به شکلی زیبا به جان هم افتادند و ارزش ساعت ها سرگرم شدن رو داشت
و تا هفته پیش که امتحانات شروع شده بودن تقریبا میانگین هر روز 2 ساعت وقت برای این بازی صرف می کردم.

مهم ترین مسئله ای که در این مدل بازی ها مد نظره تعادل قدرت بین شخصیت های داخل بازی خواهد بود
برای مثال روبرو شدن بتمن با سوپر من همیشه از دغدغه های اصلی این سری شخصیت ها و مخصوصا طرفداران این دو سری بود
یا مثلا کت وومنی که در مقابل غولی قرار میگیره که صدای مشت کوبندش تا اون سر دنیا میره و بقیه به این شکل اما چیزی که خیلی خوب در این بازی به چشمم اومد همون تعادل مناسب بین قدرت ها بود (البته شایان ذکره که خودمون باید این قضیه رئالیسم رو کنار بزاریم و به منطقی که بازی برامون تدارک دیده رو بیاریم ) زیاد هم منکر این قضیه نیستم و به اون دسته از گیمرهایی که مثلا در مقابل فایتینگ متعادلی مثل MK حرف از نابرابری این بازی بدن حق میدم اما اصل کار بیشتر به نوع ساخت بازی برمیگرده که به نظر من این بازی به خوبی از عهدش بر اومده

موقع بازی کردن MvsC 3 هم این نظرو داشتم و خیلی حساس بودم اما کاپکام خیلی عالی از پس این تعادل بر اومده بود و مبارزه بین هالک و کریس ردفیلد از تعادل خوبی برخوردار بود
بنابراین بعد از چند مبارزه و به قول خودمون وقتی به خوبی کم و کیف کار دستم اومد و به درجات مهارت بهتری رسیدم و اون شور و هیجان اصلی در گیم پلی بازی بیشتر خودشو نشون داد و
وارد فاز جزییاتی بیشتری شد.
اما در داخل گیم پلی بازی شاید در برخی مواقع الهام گیری هایی متفاوتی رو ببینیم ، مخصوصا از MK اما ساختار کلی گیم پلی خیلی خوش دست از اب در اومده و مبارزات از هیجان خوبی برخورداره مهم تر این که بین بازی چیزی به نام راند رو نداریم و دو خط سلامتی برامون وجود داره که با تموم شدن هر کدام به شکلی محیطی و حسی به راند دوم وارد میشیم

از لحاظ داستان و شخصیت پردازی بازی خیلی خوب ظاهر شده و چند قدم سر تر از عنوان MK قرار میگیره ( البته هنوز در حد و اندازه های فایتینگ هایی مثل BB قرار نمیگیره ) اما با توجه به داشتن خط دیالوگ های معقول و تر و سنگین تر و خط داستانی مجزا با روایتی زیبا برای هر شخصیت به خوبی از پس این کار بر اومده و من یک پوئن مثبت برای این نکته میدم که در عنوان سال پیش MK این نکته مثبت رو اصلا قرار ندادم

در کل بازی در سطحی هستش که تجربش واقعا توصیه میشه ، مخصوصا بودن در نقش کت وومن لذتی چند برابر داره

BATMAN-LOVE
01-06-2013, 13:18
dlc lobo لینک دانلود اگه ممکنه قرار بدبن
لباس دوم کاراکترها چطور باز میشه؟

aha2012
01-06-2013, 23:33
dlc lobo لینک دانلود اگه ممکنه قرار بدبن
لباس دوم کاراکترها چطور باز میشه؟

باید بری تو بخش bonus و با توجه به کارتهای قرمزی که داری لباسهای دومو بخری

Malware
03-06-2013, 20:30
Warner Bros تایید کرد که میارز جدید Injustice: Gods Among Us شخصیت Scorpion از Mortal Kombat است.
قیمت این شخصیت برای Xbox:
400 پوینت
قیمت برای PS3:
£3.99
ضاهر این شخصیت نسبت به Mortal Kombat تغییراتی داشته است.
منبع:
VG247
تریلر:

yashar_silverboy
03-06-2013, 22:21
دوستان میشه لینک dlc ها رو بزارید ما هم دانبود کنیم حالشو ببریم؟؟؟مرسی

poria-m
29-07-2013, 16:38
دی ال سی جدید:scorpion
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lc/attachment/0/large.jpg

Malware
31-07-2013, 08:45
History of Martian Manhunter Trailer

poria-m
31-07-2013, 11:08
فیلمی از scorpion.

poria-m
31-07-2013, 21:16
بازی injustice... داستانش چیه؟

poria-m
01-08-2013, 10:52
داستان چیه؟:n05:

AlexMercer
01-08-2013, 11:00
خوب نسخه GOTY بازی هم روی سایت امازون فرانسه لو رفته! که برای PC هم عرضه میشه:n16:

vahidgame
13-11-2013, 15:05
Ultimate Edition بازی برای پی سی منتشر شده و لینکاش هم اومده
حجمش هم 20 گیگ بیشتر نیست!

mjorh
13-11-2013, 16:14
Ultimate Edition بازی برای پی سی منتشر شده و لینکاش هم اومده
حجمش هم 20 گیگ بیشتر نیست!

حجمش برای یه بازی تو این سبک خیلی زیاده ...

poria-m
13-11-2013, 16:55
حجمش برای یه بازی تو این سبک خیلی زیاده ...

موافقم.خریدنش از دانلودش بهتره.