PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخيره motion در پريمير پرو

matrix10
20-07-2006, 12:22
سلام دوستان
امكان ذخيره يك motion در هارد كه در كليپهاي آينده استفاده كنيم ، وجود دارد؟ (پريمير پرو)

arash_irani
22-07-2006, 04:57
سلام دوستان
امكان ذخيره يك motion در هارد كه در كليپهاي آينده استفاده كنيم ، وجود دارد؟ (پريمير پرو)
سلام
وقتی شما در پریمیر یک پروژه میسازید هنگام لود کردن پروژه اگر فایلهای اون موجود نباشه برنامه خود به خود چیزای دیگه جایگزین میکنه مگر اینکه شما بهش معرفی کنید مثلا چه فیلم و یا عکس در جای پروژه از قبل ساخته شده قرار بگیره
حتی اگر تیتل هم درست کرده باشید بازم برنامه ازتون آدرسش رو میخواد
ممنون و موفق باشید دوست من
یا حق

matrix10
22-07-2006, 08:03
سلام
اين در موردي هست كه ما پروژه اي را ذخيره كنيم و دوباره از اون اسفتاده كنيم كه ممكنه يك موشن هم داخل آن داشته باشه. ولي من نمي خوام از يك پروژه براي استفاده در پروژه ديگه استفاده كنم . مي خواهم فقط از يك موشن ذخيره شده بصورت جداگانه استفاده كنم.
اين حالت را در ورژنهاي قبلي پريمير ديده بودم كه مي تونستيم فقط موشن را با يك فرمت خاص خودش كه قابل لود شدن بود را ذخيره كنيم.

arasharyani
15-08-2006, 20:15
سلام دوستان
از اينکه وارد اين تاپيک شدم خوشحالم. دوستان من با نرم افزار adobe premier دو مشکل اساسي دارم (البته من از ورژن 1.5 استفاده ميکنم) که من را کلافه کرده است و واقعا برام عجيبه چون نرم افزار ضعيف يوليد ويدئو استوديو اين دو مشکل را که خدمتتان عرض خواهم کرد نداره. يا من نمي دونم يا اينکه ؟
1 اول اينکه چرا پريمير هنگام ايمپورت کردن فايلي با پسوند dat خطا ميده در حقيقت چرا اين نرم افزار با اين همه امکانات و با وجود حرفه اي بودنش که يکي از بهترين نرم افزارهاي ويرايشي هست اين فرمت را که يکي از پرکاربرد ترين فرمتهاست پشتيباني نمي کند.وهمانطوري که ميدونيد ازاين فرمت براي پخش در دستگاههاي سيدي خانگي استفاده ميشه .
2 دوم اينکه هنگام اکسپورت کردن چرا فايل خروجي به صورت وي سي دي نيست و براي اينکه قابل پخش در دستگاههاي پخش خانگي شود بايد با هزار درد سر فرمتش راتغيير دهيم اگه دقيقا توضيح بدم اينکه فايل خروجي از قسمت move به صورت iva مي باشد که فايلي فشرده و قابل استفاده در وي سي دي نيست يا در قسمت media encoder هم که پس از انتخاب وي سي دي پال فايل خروجي به صورت فرمت ناشناخته m1v است که اصلا قابل شناخت براي برنامه هاي رايت به صورت وي سي دي نيست.
واقعا اگه دوستان اطلاعي دراين مورد دارند به من کمک کنند که خيلي از شما ممنون خواهم شد ضمن اينکه دوستان اين موضوع برام حياتي است اگه لطف کنيد فوري جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم .
ياعلي

arasharyani
18-08-2006, 16:34
دوباره سلام
چند تا سوال دیگه
آقا اصلا این کارت مونتاژ چیه و کارش چیه ؟ اگه توضیح کامل باشه ممنون میشم
اصطلاح real time یعنی چی ؟
تورو خدا نخندید ها؟؟؟؟؟
یا علی

Aftabgardan-cc
24-08-2006, 16:45
سلام؛
جواب سئوال اول رو (درباره ذخيره موشن) در انجمن‌هاي آفتابگردان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادم، اما براي اينكه اگه كسي اين مشكل رو داره، متوجه بشه، اينجا هم مي‌گم:
روي motion مورد نظرتون يا حتي opacity مورد نظرتون كليك راست كنيد و save Preset رو انتخاب كنيد، مثل شكل زير:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موشن ذخيره شده شما از طريق پوشه Presets در پانل Effects قابل دسترسيست.

دو سئوال آخرين پست قبل از خودم هم جواب داده شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

Realtime به اين معناست كه شما براي مشاهده فيلم ميكس شده خودتون، نيازي به Render كردن و بعد، ديدن نداريد!
رييِل‌تايم اين امكان رو مي‌ده كه شما با زدن كليد Play در برنامه‌اي كه اين امكان رو داره، در همون لحظه تمام افكت‌ها، ترنزيشن‌ها و هر تنظيم ديگه‌اي كه بر روي كليپ‌ها اعمال كرديد رو ببينيد، مثل اينكه از پروه خروجي گرفتيد و در حال مشاهده فايل نهايي هستيد! (يه جورايي ميكس "سر صحنه" هم معني مي‌ده)
حالا،
براي استفاده درست و حسابي از اين امكان، شما نياز به يك كارت مونتاژ قوي داريد!
البته اينطور كه من شنيدم، كارت مونتاژ امكانات ديگه‌اي هم داره،‌از جمله خروجي مستقيم با فرمت‌هاي مختلف كه در حالت عادي در پريمير نيست، ميكس سر صحنه و ...

قيمت كارت‌هاي مونتاژ معمولا خيلي بالاست!
پس، خيلي‌ها اون رو براي كارهاي كاملا حرفه‌اي مي‌خرن، بنابراين، بدون اون هم مي‌شه ميكس خوب ارائه كرد، فقط يه كم سختيش بيشتره Wink