PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز بعد از Hibernate یا Sleep

Ravaru
24-08-2012, 21:33
وقتی لپ تاپ رو میذارم روی Sleep یا Hibernate میکنم,بعد از اینکه دوباره میخوام سیستم رو راه بندازم,ویندوز بالا نمیاد و فقط یک صفحه سیاه هست با موس و دیگه هیچی نمیاد باید لپ تاپ روشن خاموش بشه تا ویندوز بالا بیاد!مشکل چیه؟

مدل لپ تاپ: ASUS K53S
ویندوز: 7Ultimate (آپدیت)
آنتی ویروس و فایروال: Eset Smart Security 5 (آپدیت)
ضد جاسوسی : Malwarebytes (آپدیت)

alizali
24-08-2012, 21:54
من هم گاهی اوقات اینطوری میشم
فکر میکنم ویندزو یک باگی دارد که موقع ذخیره هنگام هایبرنیت کردن قاطی میکند

jafarian
25-08-2012, 07:07
وقتی لپ تاپ رو میذارم روی Sleep یا Hibernate میکنم,بعد از اینکه دوباره میخوام سیستم رو راه بندازم,ویندوز بالا نمیاد و فقط یک صفحه سیاه هست با موس و دیگه هیچی نمیاد باید لپ تاپ روشن خاموش بشه تا ویندوز بالا بیاد!مشکل چیه؟

این دو تا روشی که میگم تست کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش اول

وارد دو تا سایت پایین که لینکش قراردادم بشین بعدش روی گزینه Hotfix Download Available که بالای صفحه بصورت دکمه سبز رنگ هست کلیک کنید درمرحله بعد تو صفحه بعد زوی گزینه I Accept کلیک کنید تو صفحه آخرم تیک گزینه مربوط به ویندوز بزنید بعدشم ایمیل خودتوتن تو کادر وارد کد امنیتی رو هم بزنید روی دکمه مورد نظر ازآخر کلیک کنید تا هات فیکس به باکس شما سند بشه بعدش اجراش کنید وقتی که سیستم ریست شد بالا اومد ببینید بازم به همون صورته یا که نه برای اون یکی هم به همین صورت پیش برین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش دوم

روی my computer کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم تو صفحه ایکه باز میشه ازستون سمت چپ گزینه advanced system settings انتخاب کنید بعدشم طبق شکل پایین طبق شماره هایی که قراردادم پیش برین فقط قسمت شماره 6 باید درایو c خودتون که ویندوز داخلش نصب هست انتخاب کنید قسمت شماره 7 گزینه مورد نظر فعال کنید داخل کادرهای شماره 8 اگر که رم شما 2 گیگ عددی که من وارد کردم داخل جفت کادرها وارد کنید بعد طبق شماره 9 گزینه مورد نظر کلیک کنید ازآخرم روی دکمه اکی کلیک کنید مابقی پنجره ها رو تایید اکی کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ravaru
25-08-2012, 18:41
این دو تا روشی که میگم تست کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش اول

وارد دو تا سایت پایین که لینکش قراردادم بشین بعدش روی گزینه Hotfix Download Available که بالای صفحه بصورت دکمه سبز رنگ هست کلیک کنید درمرحله بعد تو صفحه بعد زوی گزینه I Accept کلیک کنید تو صفحه آخرم تیک گزینه مربوط به ویندوز بزنید بعدشم ایمیل خودتوتن تو کادر وارد کد امنیتی رو هم بزنید روی دکمه مورد نظر ازآخر کلیک کنید تا هات فیکس به باکس شما سند بشه بعدش اجراش کنید وقتی که سیستم ریست شد بالا اومد ببینید بازم به همون صورته یا که نه برای اون یکی هم به همین صورت پیش برین

روش دوم

روی my computer کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم تو صفحه ایکه باز میشه ازستون سمت چپ گزینه advanced system settings انتخاب کنید بعدشم طبق شکل پایین طبق شماره هایی که قراردادم پیش برین فقط قسمت شماره 6 باید درایو c خودتون که ویندوز داخلش نصب هست انتخاب کنید قسمت شماره 7 گزینه مورد نظر فعال کنید داخل کادرهای شماره 8 اگر که رم شما 2 گیگ عددی که من وارد کردم داخل جفت کادرها وارد کنید بعد طبق شماره 9 گزینه مورد نظر کلیک کنید ازآخرم روی دکمه اکی کلیک کنید مابقی پنجره ها رو تایید اکی کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hotfix رو دانلود کردم اما وقتی اجراش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته,درباره آپدیت بودن ویندوز یه چیزی میگه و بعد بسته میشه.
رم من 8گیگ هست! چه عددایی وارد کنم؟

jafarian
29-08-2012, 13:33
نمیدونم هنوز اون مشکل دارین یا که نه شما باید روی درایو c طبق شکلی که قراردادم کلیک کنید بعدش داخل اون دو تا کادرعدد 9000 وارد تایید اکی کنیدبعدش تست کنید.

Ravaru
29-08-2012, 18:40
نمیدونم هنوز اون مشکل دارین یا که نه شما باید روی درایو c طبق شکلی که قراردادم کلیک کنید بعدش داخل اون دو تا کادرعدد 9000 وارد تایید اکی کنیدبعدش تست کنید.

عدد 9000 رو وارد کردم,فعلا که اون مشکل پیش نیامده.ولی یه سوال داشتم,شنیدم که افزایش virtual memory برای سیستم ضرر داره! درسته یا نه؟

jafarian
29-08-2012, 21:58
عدد 9000 رو وارد کردم,فعلا که اون مشکل پیش نیامده.ولی یه سوال داشتم,شنیدم که افزایش virtual memory برای سیستم ضرر داره! درسته یا نه؟

ازاون لحاظ مشکلی برای شما به وجود نمیاد مشخصات لپ تاپ شما بالا هست برای سیستمهای پاین بیشتر این گزینه به مورد میخوره .

Ravaru
30-08-2012, 10:49
ازاون لحاظ مشکلی برای شما به وجود نمیاد مشخصات لپ تاپ شما بالا هست برای سیستمهای پاین بیشتر این گزینه به مورد میخوره .

متاسفانه درست نشد,البته مشکل الان ارور بلواسکرین هست که موقع sleep و hibernate میاد بالا,توی تاپیک مربوط به بلواسکرین اطلاعات لازم رو اپلود کردم.

saleh1990
02-09-2012, 02:41
سلام من مشکل شبیه به ایشون دارم وقتی شارژ تموم میشه و سیستم هایبرنت میشه وقتی شارژ میکنم سیستم خود به خود خاموش م یشه چیکار کنم؟

arash59b
02-09-2012, 17:11

سلام

به مسیر زیر برو و hibernate رو خاموش کن

Control Panel>Power Options>Change Plan Settings>Change Advanced Power Options>Sleep settings.

حالا Sleep رو بزار روی یک دقیقه و ببین درست میشه یا نه

اگه درست شد برگرد و Hibernate رو هم بزار روی یه عدد بالاتر

bahar259
25-02-2014, 22:54
سلام اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
پروژم مونده اصلا وقتندارم لپ تاپم هم هی بازی درمیاره
من سعی میکنم باجزییات کامل بگم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین حداقل بدونم چشه!!!!
چنوقت پیش بعد اینکه آپگرید موزیلا رو نصب کردم وقتی سیستمو هایبرنیت کردم دیگه روشن نشد البته آنتی ویروسمم قرمز بود
دکمه پاور رو که میزدم صدای فن میومد چراغ کی بورد هم روشن میشد اما صفحه هیچ تغییری نمیکرد و حتی آبی هم نشد چندین بار برق رو قطع و وصل کردم و چندثانیه وقتی باتری نداشت پاور رو نگه داشتم بعدش باتری رو گذاشتم و روشن شد و همه اطلاعاتمم حفظ کرده بود
سرچ کردم کامنت شمارو پیدا کردم این کاری رو که گفتین انجام دادم دیدم تو اون صفحهای که عکسشو گذاشتین همه چی سفیده همین کارایی که گفتینو انجام دادم آنتی ویروسم آپدیت کردم 4تا ویروس پیدا کرد که سمج بودن اما بعد چندبار پاک شدن
بعد این ری استارت و هایبرنیت و... همش درست انجام شد
اما بازم چندباری اینجوری شد اما دیگه زیادشدهو بعضی وقتا بعد خاموش کردنم همینجوریه
توضیح اضافی اینکه قبلا چندباری مثلا شاید کلا 4بار موقع روشن شدن ntfs check میکرد
ویندوزشم 7home basic هست که رو خودش بوده
در ضمن وقتی روشنه مشکلی نداره
ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Ali Reza 7
30-05-2016, 07:35
سلام
من هم همین مشکل را روی ویندوز 7 داشتم. بعد متوجه شدم اشکال دقیقاً از کرک بوده. کرک قبلی ویندوز را مجدداً اجرا کنید. باید یک گزینه unistall داشته باشه. با حذف کرک، ویندوز راحت بعد sleep بالا میاد. حالا دنبال کرک جدید بگردید.

Ali Reza 7
30-05-2016, 07:36
سلام
من هم همین مشکل را روی ویندوز 7 داشتم. بعد متوجه شدم اشکال دقیقاً از کرک بوده. کرک قبلی ویندوز را مجدداً اجرا کنید. باید یک گزینه unistall داشته باشه. با حذف کرک، ویندوز راحت بعد sleep بالا میاد. حالا دنبال کرک جدید بگردید.:n39: