PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی ارزان اما با قابلیت منشی تلفنی

fazel-d
24-08-2012, 19:47
بیشتر کار من با تلفن، جواب تماس های تلفنی است. و من هم یه گوشی سونی دارم اما کلی دنبال Secretary mobile گشتم و چیزی پیدا نکردم و توصیه می کنم که اصلا دنبالش نباشید که پیدا نمیشه

بگذریم.!!!
حالا من دنبال یه گوشی ای هستم که قابلیت منشی رو داشته باشه تا در صورت قادر نبودن به پاسخ گویی، حداقل یکی باشه که مشتری رو معطل نگه نداره.!!!
این رو هم بگم که علاوه بر منشی قیمتش خیلی مهمه که در این حال ارزان باشه یعنی حداکثر سقف 100 هزار..!!!

بعد اینکه دوربینش اصلا مهم نیست اگه نباشه هم که چه بهتر.

به طور کلی--> دارای باطری با شارژ مناسب ، منشی تلفن و قیمت تقریبا 100.000
مثل این گوشی های اولیه نوکیا که چراغ قوه داشت باشه ولی منشی رو داشته باشه؟ ممنون
البته منظورم این نیست که منشی به صورت embeded داخل گوشی موجود باشه. بلکه اگه بشه نصبش هم کرد کفایت می کنه

armin 76
24-08-2012, 22:26
بیشتر کار من با تلفن، جواب تماس های تلفنی است. و من هم یه گوشی سونی دارم اما کلی دنبال Secretary mobile گشتم و چیزی پیدا نکردم و توصیه می کنم که اصلا دنبالش نباشید که پیدا نمیشه

بگذریم.!!!
حالا من دنبال یه گوشی ای هستم که قابلیت منشی رو داشته باشه تا در صورت قادر نبودن به پاسخ گویی، حداقل یکی باشه که مشتری رو معطل نگه نداره.!!!
این رو هم بگم که علاوه بر منشی قیمتش خیلی مهمه که در این حال ارزان باشه یعنی حداکثر سقف 100 هزار..!!!

بعد اینکه دوربینش اصلا مهم نیست اگه نباشه هم که چه بهتر.

به طور کلی--> دارای باطری با شارژ مناسب ، منشی تلفن و قیمت تقریبا 100.000
مثل این گوشی های اولیه نوکیا که چراغ قوه داشت باشه ولی منشی رو داشته باشه؟ ممنون
البته منظورم این نیست که منشی به صورت embeded داخل گوشی موجود باشه. بلکه اگه بشه نصبش هم کرد کفایت می کنه

به نظرم اگر این موضوع رو با فروشنده در میان بذارید بهتره ...

fazel-d
25-08-2012, 19:36
آخه مغازه دار ها همه نوع گوشی رو ندارن
البته کار من با گوشی دست دوم هم راه می افته.

بعد اینکه یه سوال دیگه : کدم برند (ها) امکان منشی تلفنی بهتری دارن؟

clau
25-08-2012, 19:42
آخه مغازه دار ها همه نوع گوشی رو ندارن
البته کار من با گوشی دست دوم هم راه می افته.

بعد اینکه یه سوال دیگه : کدم برند (ها) امکان منشی تلفنی بهتری دارن؟
اکثر گوشی های قیمت پایین سامسونگ مثل Samsung S3650 Corby- star 3 منشی تلفنی به صورت پیش فرض دارن ولی به بودجتون متاسفانه نمیخوره