PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگ کردن ویندوز 8

aminbin
24-08-2012, 19:04
سلام دوستان . من ویندوز 8 نسخه Enterprise رو دانلود و نصب کردم. ولی اکثرآ مشکل هنگ کردن یا بالا نیومدن حساب کاربری برام پیش میاد. بعضی اوقات وقتی کلمه عبور رو وارد میکنم و اینتر میزنم هنگ میکنه و فقط موس حرکت میکنه. اگر هم ویندوز بالا بیاد چند ثانیه بعد توی محیط مترو یا دسکتاپ هنگ میکنه. البته بعد از چند بار ری استارت کردن بالا میاد. کسی میدونه مشکل از چیه؟ در ضمن ویندوزم 32 بیتی هست ولی سیستمم 64 رو هم پشتیبانی میکنه. واقعآ دارم کلافه میشم:41:

iMan.xP
24-08-2012, 19:16
سلام
درایوری چیزی روش نصب نکردین ؟
به حال safe mode برین امتحان کنید ببینید بازم این مشکل هست یا نه ؟

aminbin
24-08-2012, 20:10
سلام
درایوری چیزی روش نصب نکردین ؟
به حال safe mode برین امتحان کنید ببینید بازم این مشکل هست یا نه ؟
ممنون از راهنمایی تون. بله یک درایور کارت گرافیک نصب کردم که مخصوص ویندوز 7 هست. به safe mode رفتم و مشکلی نداشت. و چند بار ری استارت کردم و بازم مشکلی نداشت. ولی قضیه اینجاست که این مشکل به صورت تصادفی اتفاق می افته و بعدش که توی حالت عادی هم امتحان کردم هنگ نکرد. ولی باز دوباره اینجوری شد! سعی میکنم درایور رو پاک کنم و تستش کنم. راستش یک مقداری گیج شدم. آیا این ورژن نهایی ویندوز 8 هست یا اینکه ممکنه مایکروسافت نسخه ای با سازگاری بیشتر و اشکالات کمتر هم منتشر کنه؟ من سیستم عامل های زیادی رو تو زندگیم تست کردم ( روی پلتفرم های مختلف ) ولی این سیستم عامل حداقل برای من خیلی ناپایدار بود. امیدوارم که نسخه بهتری ازش منتشر بشه.

LightningII
24-08-2012, 20:48
ممنون از راهنمایی تون. بله یک درایور کارت گرافیک نصب کردم که مخصوص ویندوز 7 هست. به safe mode رفتم و مشکلی نداشت. و چند بار ری استارت کردم و بازم مشکلی نداشت. ولی قضیه اینجاست که این مشکل به صورت تصادفی اتفاق می افته و بعدش که توی حالت عادی هم امتحان کردم هنگ نکرد. ولی باز دوباره اینجوری شد! سعی میکنم درایور رو پاک کنم و تستش کنم. راستش یک مقداری گیج شدم. آیا این ورژن نهایی ویندوز 8 هست یا اینکه ممکنه مایکروسافت نسخه ای با سازگاری بیشتر و اشکالات کمتر هم منتشر کنه؟ من سیستم عامل های زیادی رو تو زندگیم تست کردم ( روی پلتفرم های مختلف ) ولی این سیستم عامل حداقل برای من خیلی ناپایدار بود. امیدوارم که نسخه بهتری ازش منتشر بشه.
نسخه ی نهایی ویندوز هشت هنوز نیومده .
شما باید درایورهاتون از جمله درایور گرافیکتون مخصوص ویندوز هشت باشه وگرنه خیلی راحت مشکلات صفحه ی آبی یا کرش خواهید داشت .
ضمناً وقتی سیستمتون بلحاظ سخت افزاری x64 هست از ویندوز همین نسخه استفاده کنید تا هم از حداکثر رم و سایر سخت افزارتون حداکثر استفاده بعمل بیاد و هم سرعت کارکرد سیستم عامل بیشتر باشه .

iMan.xP
24-08-2012, 21:29
اگر کارت گرافیکتون Nvidia هست ورژن مخصوص ویندوز 8 اون منتشر شده میتونید از سایتش دانلود کنید

arman1133
25-08-2012, 01:42
سلام دوستان . من ویندوز 8 نسخه Enterprise رو دانلود و نصب کردم. ولی اکثرآ مشکل هنگ کردن یا بالا نیومدن حساب کاربری برام پیش میاد. بعضی اوقات وقتی کلمه عبور رو وارد میکنم و اینتر میزنم هنگ میکنه و فقط موس حرکت میکنه. اگر هم ویندوز بالا بیاد چند ثانیه بعد توی محیط مترو یا دسکتاپ هنگ میکنه. البته بعد از چند بار ری استارت کردن بالا میاد. کسی میدونه مشکل از چیه؟ در ضمن ویندوزم 32 بیتی هست ولی سیستمم 64 رو هم پشتیبانی میکنه. واقعآ دارم کلافه میشم:41:

با سلام دوست عزیز .من هم دقیقا مشکل تورو دارم.دقیقاً همینی که میگی‌ و جالب اینجاست که من قبلش این مشکلو نداشتم و ۲-۳ روزی هست به این مشکل خوردم.دارم سعی‌ می‌کنم پیدا کنم مشکلو.امکان داره از درایور گرافیک باشه
(چون۳ روز پیش درایور مخصوص ۸ را نصب کردم.)
فقط اینو میدونم تازگی‌ها خیلی‌ زیاد شده و گاهی وقتا مجبورم چند بار ریست کنم ویندوز ۸ را تا بتونه درست لاگین کنه و هنگ نکنه تو مترو.

aminbin
25-08-2012, 15:15
با سلام دوست عزیز .من هم دقیقا مشکل تورو دارم.دقیقاً همینی که میگی‌ و جالب اینجاست که من قبلش این مشکلو نداشتم و ۲-۳ روزی هست به این مشکل خوردم.دارم سعی‌ می‌کنم پیدا کنم مشکلو.امکان داره از درایور گرافیک باشه
(چون۳ روز پیش درایور مخصوص ۸ را نصب کردم.)
فقط اینو میدونم تازگی‌ها خیلی‌ زیاد شده و گاهی وقتا مجبورم چند بار ریست کنم ویندوز ۸ را تا بتونه درست لاگین کنه و هنگ نکنه تو مترو.
یعنی شما درایور مخصوص ویندوز ۸ رو هم نصب کردید و اینجوری شد! من تازه داشتم دانلودش میکردم که نصب کنم! به نظرم این مشکل بیشتر مثل یه باگ هست. چون معمولآ وقتی ویندوز با درایور مشکل داشته باشه یا بلو اسکرین میاد یا به کلی هنگ میکنه. ولی اینجا سیستم به کلی هنگ نمیکنه و موس و کیبورد فعال هستن! امیدوارم در نسخه نهایی این مشکلات برطرف بشه. بازم اگه راه حلی برای این مشکل پیدا ‍‍‍‍کردید منو در جریان بزارید.

arman1133
26-08-2012, 10:46
یعنی شما درایور مخصوص ویندوز ۸ رو هم نصب کردید و اینجوری شد! من تازه داشتم دانلودش میکردم که نصب کنم! به نظرم این مشکل بیشتر مثل یه باگ هست. چون معمولآ وقتی ویندوز با درایور مشکل داشته باشه یا بلو اسکرین میاد یا به کلی هنگ میکنه. ولی اینجا سیستم به کلی هنگ نمیکنه و موس و کیبورد فعال هستن! امیدوارم در نسخه نهایی این مشکلات برطرف بشه. بازم اگه راه حلی برای این مشکل پیدا ‍‍‍‍کردید منو در جریان بزارید.

دوست عزیز من چندین برنامه را که بهش شک داشتم unistall کردم و باز هم مشکل حل نشد.چون resetore point هم نداشتم مجبور شدم windows 8 را refresh کنم . که با این کار حل شد که با توجه به اینکه ویندوز جدیدی برات نصب مبکنه انتظار دیگیری هم نداشتم.خوبی‌ refresh به این هست که برنامهایی که از استور دانلود کردی و تمام محتویات داخل Documents و درایو نصب و active ویندوز را برات نگاه می‌داره . البته با نصب ویندوز جدید و پاک شدن دیگر نرم‌افزارها بهمراهه.

cofel
28-09-2012, 14:55
سلام من ویندوز 8 رو نصب میکنم موقع نصب صفحه شطرنجی میشه انگار با کارت گرافیک مشکل داره ویندوز اینترپرایس گرافیک geforce 210gt چکار کنم.؟

joeguitar1
28-09-2012, 17:19
اگر از همومن درايوري كه خود ويندوز هنگام نصب مي ريزه استفاده بشه آيا باز هم مشكل هنگ پيش مي آد؟

cofel
28-09-2012, 20:47
آره متاسفانه. باید اینطور کامل توضیح بدم که بار اول که نصب کردم بعد از نصب ریستارت که شد که ویندوز بیاد بالا آرم و نوشته لوگوی ویندوز شطرنجی شد و هنگ کرد، مجدد که نصب میکنم از اول که صفحات نصب باز میشه صفحه خرابه (مثل این میمونه که جاده خاکی باشه نه آسفالت) جالبه cpu 6400 intel amd ram 4g vga 1gig asus gt 210 l مادربرد هم asus crosshair حالا موندم چکار کنم. متاسفانه این ورژن آپگرید هم روی ویندوز 7 نمیشه. کل اینترنت رو گشتم چیزی در این مورد پیدا نکردم. تازه نمیدونم چطور گرافیک ریست میشه یا چه تنظیمات سخت افزاری برای نصب قبل از نصب لازمه.واقعا به راهنمایی دوستان نیاز دارم.مرسی

Cristiano777
19-10-2012, 12:49
من وقتی مرورگر گوگل کروم رو نصب میکنم هنگ میکنه.من فکر کنم این نسخه ای که اومده بیرون همه میگن فاینال هست اینجوری نیست ویه سری مشکلات داره.با تا اومدن نسخه اصلی صبر کنیم.

imana
04-11-2012, 14:49
سلام من نسخه ارجینال ویندوز 8 رو گرفتم ولی هنگام نصب موقعی که restart میشه رو 9% (detecting device)فریز میشه

hosein_salar_7
05-11-2012, 12:28
اینو واسه همه کسانی که مشکل هنگ کردن در ویندوز 8 دارن دارم میگم
1.اگه یاهو مسنجر رو سیستمتون نصب کردید پاک کنید
2.اگه Adobe flash نصب کردید اونم حذف کنید
3.این دوتا تو ویندوز 8 بعضی از دوستان مشکل داره از جمله خودم (چون ویندوز RTM داریم هممون این مشکلات داره فاینال اومد نصب کنید دیگه مشکلی نیست)

POP_0098
13-11-2012, 23:21
مشکل بزرگ ویندوز 8 اینه که من پس از نصب اخرین درایورهای بازم وقتی نوت پد را از کنار اسکرول ابعادش را یکم میام کوچیک و بزرگ کنم هنگ می کرد

که مجبور شدم درایور گرافیک را پاک کنم دیگه درست شد

ولی این کر کردن ویندوز خیلی بی خودی بیخودی کرش میشه

reza_026
14-01-2013, 20:53
سلام.من نسخه اینترپرایز رو نصب کردم تو نسخه پرم هم این مشکل رو داشتم البته بعد چند روز استفاده.مشکل من این هست که سرعت کپی فیل من اصلا تو حد کیلو بایت میره حتی تو خود ویندوز و از امروز هم باز هم هنگ میکنه ریستارت هم می کنم مشکل حل نمیشه!!! لطفا راهنمایی کنید
MSI
core i7
ram 8gig
grafik 1 gig 530 mg:n27::n27::n27:

ask_bl
14-01-2013, 22:21
سلام
دوستان برای مشکلاتتون تاپیک جدا بزنید
بسته شد