PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن هیچکدام از فایل های تصویری

ASHRAT
24-08-2012, 17:03
با سلام.من چند روز پیش با استفاده از نرم افزار Driver Identifier درایور گرافیکمو آپدیت کردم.بعد که آپدیت کردم گرافیک سیستم ریخت به هم.منم ویندوز xp sp3 را نصب کردم.بعد از نصب ویندوز درایور قبلی کارت گرافیک را نصب کردم..الان هیچکدوم از فایل های تصویری منو باز نمیکنه!!!!!:41:فقط یه تصویر سیاه نشون میده و صدای فیلمو پخش میکنه..من هر نرم افزاری را که فکرشو بکنید نصب کردم..media player 11 ،km player،k-lite codec 9،و...
اما حتی یه فرمت ساده مثل AVI را هم پخش نمیکنه...لازم به ذکر است که همین km player قبل از تعویض ویندوز همه فرمت ها را پخش می کرد..
من حتی cd ویندوزم عوض کردم و از دوباره ویندوزو نصب کردم ولی بازم نشد..تمام راه ها را طی کردم ولی مشکل رفع نشد..
الان گرافیکم مثل اولش درست کار میکنه و تویه device manager هم رفتم درایوش به درستی نصب شده بود...
ببخشید زیاد توضیح دادم..میخواستم بدونید که همه راه ها را رفتم..
ممنون میشم جوابمو بدین..:11:

FOURTH RETURN
25-08-2012, 12:22
فرمت درایوت چیه؟ FAT یا NTFS ?

FOURTH RETURN
25-08-2012, 12:23
هر وقت خواستی ویندوز نصب کنی با فرمت NTFS QUICK نصب کن

ASHRAT
25-08-2012, 15:58
هر وقت خواستی ویندوز نصب کنی با فرمت NTFS QUICK نصب کن

سلام.ممنون که جواب دادین.چرا باید با این گزینه فرمت کنم؟چه ربطی به مشکل من داره؟یعنی اشکال از این بود که با quick فرمت نکردم؟؟:5:

FOURTH RETURN
25-08-2012, 16:44
کارت گرافیکت چیه؟

ASHRAT
26-08-2012, 12:16
کارت گرافیکم Nvidia Geforce fx 5500،512 mb هستش.من طبق فرمایش شما ویندوزو از اول نصب کردم و quick ntfs را زدم ولی متاسسسفانه هنوز همین مشکل عجیب غریب را دارم و واقعا دارم دیوونه میشم.:19:

ASHRAT
29-08-2012, 09:55
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42:

jafarian
29-08-2012, 23:38
این روش برین ابتدا یک برنامه مثل virtual box نصب کنید بعدشم یک سیستم عامل داخل این محیط نصب کنید یکی از فایلهای خودتون به داخل این سیستم مجازی دراگ کنید بعدش بابرنامه خود مدیا پلایر داخل اون سیستم مجازی اجرا کنید ببینید تو پخشش هنوزم موردارین یا که نه چون گرافیک این برنامه جدا ازگرافیک سیستم شما هست اگر بازم به همون صورت بود بطور موقت یکی ازفایلهای تصویری خودتون فرمتش به یک فرمت دیگه کانورت تست کنیدبطور مثال با format factory :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ASHRAT
01-09-2012, 23:27
این روش برین ابتدا یک برنامه مثل virtual box نصب کنید بعدشم یک سیستم عامل داخل این محیط نصب کنید یکی از فایلهای خودتون به داخل این سیستم مجازی دراگ کنید بعدش بابرنامه خود مدیا پلایر داخل اون سیستم مجازی اجرا کنید ببینید تو پخشش هنوزم موردارین یا که نه چون گرافیک این برنامه جدا ازگرافیک سیستم شما هست اگر بازم به همون صورت بود بطور موقت یکی ازفایلهای تصویری خودتون فرمتش به یک فرمت دیگه کانورت تست کنیدبطور مثال با format factory :20:

سلام.من قبل از اينكه جواب شما را بخونم سيستم را بردم دادم تعمير..طرف هم اومده يه ويندوز دوباره نصب كرده روش و مشكل حل شده...خيلي هم با حالت تمسخر گفت ويندوزتو اشتباه نصب كردي و بلد نبودي نصب كني!!!!!آخه مگه يهxp نصب كردن خيلي سخته؟؟من 6ساله ويندوزمو همينجوري نصب ميكنم مشكلي نداشته...بنظر شما اون مغازه دار چيكار كرده كه درست شده؟؟خودش ميگه فقط مال اشتباه نصب كردن ويندوز بوده..چطور ميتونم بفهمم چيكار كرده؟؟خيلي منو مسخره كرد:41: