PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن شاخه com در دیوایس منیجر؟؟؟؟؟ - کمک فوری

behking
24-08-2012, 15:41
سلام
من برای استفاده از یک نرم افزار که مربوط به ریموت کارت --- هست احتیاج به استفاده از پورت های com دارم
قبلا از این نرم افزار به راحتی استفاده می کردم و روی com 4 جواب میداد اما الان هر کاری می کنم نرم افزار امکان استفاده از این پورت ها رو نمیده
متوجه شدم که در قسمت دیوایس منیجر اصلا شاخه این پورت ها دیگه وجود نداره - ویندوز رو عوض کردم ولی مشکل حل نشد توی سایتهای خارجی خوندم که قسمت دیوایس های پنهان دیوایس منیجر رو بررسی کنم ولی اونجا هم وجود نداشت یکسری گفتن که از توی قسمت بایوس باید فعال بشه ولی من هرچقدر گشتم چنین گزینه ای پیدا نکردم
لطفا کمک کنید چون واقعا به این نرم افزار احتیاج دارم
مادربرد :maximus II formulla
q6600
ati radeon hd 4850
6 g ddr2
win 7 32- 64

سپاس

jafarian
24-08-2012, 23:37
داخل سایت مایکروسافتم به این مورد اشاره شده که اگر این گزینه داخل دیوایس مینجرمشاهده نمیکنید باید این گزینه رو از داخل بایوس فعال کنید بطور مثال داخل سایت اول برای فعال کردنش گفته شده ابتدا وارد بایوس سیستم بشین بعدش این گزینه Integrated Peripherals screen رو پیدا کنید بعدش با استفاده از گزینه های جهت دار روی کیبورد گزینه های Onboard Serial Port 1 یا که Onboard Serial Port 2 پیدا کنید روی حالت Auto تنظیمش کنید بعدش بایوس سیو کنید بیاین بیرون داخل ستاپ بایوس مادربوردتون دنبال همچین گزینه ای باید بگردین یا که احتمال میدم از برنامه Virtual Serial Port Driver هم میتونید استفاده کنید که کارش به اینصورت که یک پورت بصورت نرم افزاری به قسمت دیوایس منیجر سیستم اضافه میکنه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]