PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم شدن سرعت سیستم - لطفا کمک کنید!

denzelmovie
24-08-2012, 13:01
دوستان من چند وقته که هرچی میخوام توی درایو C (درایو ویندوز) فایلی کپی کنم خیلی سرعتش کم شده که قبلا اصلا اینطوری نبود
در صورتیکه درایوهای دیگه این مشکل رو ندارن
و همین طور وقتی دارم مثلا دی وی دی رایت میکنم کلا سرعت سیستم خیلی پایین میاد و تقریبا باید کاری نکنم

مشخصات سیستم

cpu
AMD Phenom II X4 945
ram
4GB
vga
ATI XFX HD 5700 1GB

jafarian
24-08-2012, 13:10
کم شدن سرعت سیستم به موارد زیادی مربوط میشه بطور مثال سیستم ویروس داره یا که درایو c خودتون باید دیفرگ کنید تا سرعتش بالا بره برای اینکارم من پیشنهاد میکنم برنامه O&O Defrag از لینک پایین دانلود بعدش که رجیستر کردین اجراش کنید روی درایو c خودتون تو این برنامه یک کلیک کنید بعدش کلیدهای ctrl+f12 رو همزمان فشار بدین بزارین درایو شما رو کامل دیفرگ کنه درمرحله بعد رجیستری خودتون بابرنامه Vit Registry Fix 12 که داخل لینک دوم قراردادم اسکن بعدم فیکس کنید از اخرم به سربرگ tools تو این برنامه برین رجیستری روی optomize کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

denzelmovie
24-08-2012, 13:26
کم شدن سرعت سیستم به موارد زیادی مربوط میشه بطور مثال سیستم ویروس داره یا که درایو c خودتون باید دیفرگ کنید تا سرعتش بالا بره برای اینکارم من پیشنهاد میکنم برنامه O&O Defrag از لینک پایین دانلود بعدش که رجیستر کردین اجراش کنید روی درایو c خودتون تو این برنامه یک کلیک کنید بعدش کلیدهای ctrl+f12 رو همزمان فشار بدین بزارین درایو شما رو کامل دیفرگ کنه درمرحله بعد رجیستری خودتون بابرنامه Vit Registry Fix 12 که داخل لینک دوم قراردادم اسکن بعدم فیکس کنید از اخرم به سربرگ tools تو این برنامه برین رجیستری روی optomize کنید:20:

داداش خیلی ممنون، فقط این کارها رو بکنم فایلهای درایوها رو پاک نمیکنه که؟
ویروس هم فکر نکنم داشته باشه چون کسپر به روز شده دارم و سیستم رو کامل اسکن کردم

jafarian
24-08-2012, 13:30
نه ربطی به پاک شدن درایو نداره من اینا رو گفتم که پرفورمنس سیستم شما تا حدی بیشتر بشه واسه همینم گفتم تست کنید.