PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد سي دي رايتر

mhasoft
20-07-2006, 10:19
با سلام
سي دي رايتر من Tdk هستش وقتي اونو به كيس وصل مكنم
چراغش هميشه روشنه و در سي دي رايتر باز و بسته نميشه در ضمن توسط بايوس شناسايي نميشه
چيكار كنم ؟ حتي درب شو با سوزن هم باز كردم ولي درست نشد

aghmeysam
27-07-2006, 02:01
با سلام
من آخرین FIRMWARE رایتر tdk رو از کجا گیر بیارم؟

mahsoft
27-07-2006, 03:25
با سلام
سي دي رايتر من Tdk هستش وقتي اونو به كيس وصل مكنم
چراغش هميشه روشنه و در سي دي رايتر باز و بسته نميشه در ضمن توسط بايوس شناسايي نميشه
چيكار كنم ؟ حتي درب شو با سوزن هم باز كردم ولي درست نشد

راجب رایتر ایا رایتر شما زمین خورده

------------------------------------------------------

mhasoft
27-07-2006, 13:55
نه زمين نخورده

Shahryar_NEO
27-07-2006, 15:57
ربطي به زمين نداره مشكل از جامپرشه ...
قربانت شهريار

mhasoft
28-07-2006, 00:14
حالا چيكار كنم؟

Devil Lord
28-07-2006, 03:06
حالا چيكار كنم؟
درستی اتصال کابل با مادربورد رو چک کن که به احتمال زیاد مشکل از همونه ممکنه کابل رو هم برعکس زده بودی و فشار داده باشی و خار دستگاه تو رفته باشه (یکی از دوستام برای فلاپی همین کارو کرده بود با موچین خار تو رفترو کشیدیم بیرون)
به جامپر هم فکر نمیکنم ربطی داشته باشه

drusattv
28-07-2006, 08:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhasoft
28-07-2006, 14:32
از خار دستگاه نيست مشكل يه چيز ديگست ولي پشت رايتر رو نگاه كردم يكي از خاراش افتاده يا شايد از اول نبوده نميدونم

mhasoft
28-07-2006, 14:56
از خار دستگاه نيست مشكل يه چيز ديگست ولي پشت رايتر رو نگاه كردم يكي از خاراش افتاده يا شايد از اول نبوده نميدونم

mhasoft
28-07-2006, 14:58
شرمنده دو بار زدم

mahsoft
28-07-2006, 18:38
ایا سی دی رایت شما نو هست یا...

ممکنه چیپ خود سی دی رام سوخته

Shahryar_NEO
28-07-2006, 19:52
عزيزم همين ديگه يكي از خاراش افتاده ديگه ؟؟؟؟ نيوفتاده عزيزم اين تعيين كنند مستر يا اسليوش هست كه گفتم يكبار ... اون را بردارو در دومي يا اگه توي دومي هست و توي اولي بزن فكر كنم حل باشه ...
قربانت شهريار

Devil Lord
28-07-2006, 21:08
عزيزم همين ديگه يكي از خاراش افتاده ديگه ؟؟؟؟ نيوفتاده عزيزم اين تعيين كنند مستر يا اسليوش هست كه گفتم يكبار ... اون را بردارو در دومي يا اگه توي دومي هست و توي اولي بزن فكر كنم حل باشه ...
قربانت شهريار
شهریار جان این پستتو بزن تو تاپیک سوتی ها..... مردم از خنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من اون خاری که میگی در وسط هست و همچنین از اول که ساخته میشه نیست چون اون برای اینه که جهت درست وصل کردن کابل مشخص بشه

Shahryar_NEO
28-07-2006, 22:18
شهریار جان این پستتو بزن تو تاپیک سوتی ها..... مردم از خنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست من اون خاری که میگی در وسط هست و همچنین از اول که ساخته میشه نیست چون اون برای اینه که جهت درست وصل کردن کابل مشخص بشه
عزيزم شايان جان اون كه مي گم كاري به اين كارو نداره ... پس اين نيست اگه بد گفتم ببخشيد آقا يه فيش يه هميچين چيزي وجود داره براي اين كار اصلا مي دوني عزيزم چرا اين را مي گم براي مستر و اسليو هست ...
قربانت شهريار :laughing: