PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا 8 rtm نصب کنیم ؟

alireza_2lop
23-08-2012, 21:00
سلام به همگی
دوستان بنظر شما الان مناسب هست ویندوز ۷ رو پاک کنم و ۸ rtm کرک شده رو نصب کنم ؟
بازی ها روش اجرا میشه ؟
نرم افزار های کاربردی چطور
کمک کنید ممنون میشم

iMan.xP
23-08-2012, 21:33
سلام دوست عزیز اگر برای بازی کردن میخواهید به نظر من همون ویندوز 7 بهتره چون این ویندوز روش هیچ بازیی نداره و در ضمن ممکنه با بعضی از درایورهای کارت های گرافیک مشکل داشته باشه که برای بازی کردن نیاز دارین
این ویندوز هم هنوز کرک نشده و اگر هم جایی خوندین که کرک شده اشتباهه و باید خودتون از راههایی که توی پست های دیگه آموزشش هست اکتیوش کنید
اگر هم بخواین میتونید از ویندوز اینترپرایز 90 روزه استفاده کنید که نیازی به کرک نداره و از سایت مایکروسافت میتونید دانلود کنید , بعد از نصب ویندوز کافیه به اینترنت وصل بشید تا برای 90 روز فعال بشه و بعد از 90 روز هم باید پاکش کنید چون غیر فعال میشه
اگر از نرم افزار کاربردی منظورتون افیس هست بله اجرا میشه و فتوشاپ هم همینطور فقط با بعضی از نرم افزارهای خاص که مثلا به نصب درایور روی سیستم احتیاج دارن مشکل داره و نصب نمیشه
در کل اگر به نظر من شما تا آبان ماه صبر کنید که قراره نسخه اصلی برای کاربران خانگی منتشر بشه بهتره و اونوقت اون نسخه رو دانلود کنید و اگر هم خواستید هر نسخه ای از ویندوز 8 رو الان نصب کنید توصیه میکنم حتما از ویندوز فعلی تون یک بک آپ بگیرید تا اگر بعد از نصب ویندوز 8 پشیمون شدید بتونید به همین ویندوزتون برگردین
موفق باشید:11: