PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود ویندوز اینترپرایز با قابلیت استفاده 90 روز از سایت مایکروسافت Download Windows 8 Enterprise Evaluation

iMan.xP
23-08-2012, 15:07
سلام

بعد از لو رفتن ویندوز 8 نسخه اینترپرایز دیروز مایکروسافت ویندوز 8 اینترپرایز رو برای دانلود در سایتش قرارداده !!!
این ویندوز 90 روز قابلیت استفاده داره و نیاز به هیچ کدی برای فعال سازی نداره و فقط بعد از نصب 10 روز فرصت دارید به اینترنت وصل بشید و اکتیوش کنید ( نحوه اکتیو کردن مانند نسخه ریلیز )
در ضمن بعد از اکتیو کردن در روی دسکتاپ تعداد روزهای باقی مانده تا انقضای ویندوز رو میتونید ببینید
بعد از انقضای 90 روز ویندوز شما هچنان قابل استفاده هست اما هر یک ساعت خاموش خواهد شد :31:

تفاوت این ویندوز با نسخه اینترپرایز لو رفته در چیه ؟ تفاوتش اینه که این ویندوز مانند یک ویندوز اورجینال هست و شما قادر خواهید بود تا از تمام امکانات ویندوز اورجینال مانند آپدیت های ویندوز از سایت مایکروسافت استفاده کنید

در ضمن این ویندوز 90 روز قابلیت استفاده داره و بعد از 90 روز هر یک ساعت کامپیوتر شما خاموش میشه ولی در ویندوز اینترپرایز لو رفته اینجوری نیست

حالا اگر دلتون میخواد این ویندوز رو امتحان بکنید میتونید از ویندوزی که الان دارین یک بک آپ بگیرین و از طریق لینک زیر به طریقی که در ادامه توضیح میدم ویندوز را دانلود کنید

مایکروسافت تازگی لینک مستقیم برای دانلود نمیذاره یعنی دیگه با استفاده از IDM یا نرم افزار دیگه نمیتونید ویندوز رو دانلود کنید بلکه باید اول نرم افزار جاوا رو روی سیستمتون نصب کنید ( از اینجا دانلود کنید ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rasekhoon.net.rar)

بعد از نصب جاوا به سایت زیر رفته و روی ویندوزی که میخواین دانلود کنید 32 بیتی یا 64 بیتی که در پایین صفحه هست کلیک میکنید بعد یک صفحه با علامت جاوا ظاهر میشه صبر میکنید تا دانلود اون صفحه کامل تموم بشه بعد یه سوال روی صفحه میاد که میپرسه میخواین از این سایت دانلود انجام بشه شما روی ok کلیک می کنید بعد که تموم شد مسیر ذخیره فایل ویندوز رو که به صورت فرمت iso هست ازتون میپرسه
حالا مانند نرم افزار IDM می بینید که ویندوزتون در حال دانلود هست و قابلیت پاوز و ریزیووم هم داره
وقتی دانلود شما از سایت مایکروسافت شروع میشه یک shortcut از لینک دانلودی روی دسکتاپتون ایجاد میشه و اگر هم کامپیوتر وسط دانلود خاموش بشه و مرورگرتون بسته بشه بعد از روشن شدن سیستم کافیه روی همون shortcut کلیک کنید تا مرورگر دوباره باز بشه و ادامه دانلود رو انجام بده بعد هم که دانلود تموم شد shortcut پاک خواهد شد
وقتی دانلود تموم شد میتونید فایل ایزو رو روی فلاش یا دی وی دی بریزین و ویندوز رو نصب کنید

بازهم میگم از ویندوزی که الان دارین یک بک آپ بگیرین تا اگر پشیمون شدید بتونید به ویندوز قبلی برگردین

لینک سایت مایکروسافت برای دانلود Download Windows 8 Enterprise Evaluation :
در پائین صفحه دو کادر سبز رنگ هست که برای دو نسخه 32 و 64 بیتی است هرکدوم رو که دوست دارین انتخاب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید سوالی بود در خدمتم :11:

Macdiano
28-08-2012, 13:02
از بچه ها کسی این نسخه رو دانلود کرده؟ البته 32 بیتی زبان انگلیسی شو؟

اگه کسی دانلود کرده بی زحمت میتونه کد Sh1 Hash فایل رو بزاره؟

55021
04-09-2012, 13:37
سلام موقع نصب کد میخواد کسی کدش رو داره؟نسخه 90 روزه هست

iMan.xP
04-09-2012, 19:00
نسخه 90 روزه که کد نمیخواد من خودم دانلود و نصب هم کردم ولی کد نمیخواست !!! شما از سایت مایکروسافت دانلود کردی ؟

Hitman-Group
05-09-2012, 11:38
نیاٰزی به این کار ها نیست! لطفا از زدن تا\یک های تکراری خودداری کنید! و مایکروسافت لینک مستقیم هم میده!

لینک مستقیم windows 8 enterprise build 9200 از مایکروسافت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iMan.xP
05-09-2012, 14:14
نیاٰزی به این کار ها نیست! لطفا از زدن تا\یک های تکراری خودداری کنید! و مایکروسافت لینک مستقیم هم میده!

لینک مستقیم windows 8 enterprise build 9200 از مایکروسافت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز این تاپیک تکراری نبوده و 8 روز قبل ار تاپیک شما زده شده است در ضمن نیازی به زدن تاپیک فعال سازی ویندوز 8 نبود چون این تاپیک هم قبل از شما توسط دوستان ایجاد شده و به این آدرس موجود میباشد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبل از زدن تاپیک جستجو کنید و به سوالات پاسخ دهید

Hitman-Group
05-09-2012, 17:41
به هر حال بهتره همه موضاعات در یک تاپیک مثل بخش ویندوز 7 جمع بشه نه هر کسی برای یک کرک جدید یک تاپیک ایجاد کنه(من اسم تاپیک رو از بخش ویندوز 7 برداشتم و قصدم هم همین بوده)

دوم بهتره این قسمت از پستتون رو ویرایش کنید

مایکروسافت تازگی لینک مستقیم برای دانلود نمیذارهچون لینک دانلود مستقیم ISO ویندوز از مایکروسافت امکان پذیر است!

با تشکر

iMan.xP
05-09-2012, 19:02
تغییر دادن لینک اصلی مایکروساقت و اضافه کردن dl به آن دلیل بر این نیست که مایکروسافت لینک برای دانلود با IDM میدهد
در روشی که بالا توضیح داده شده در نهایت به همین لینک مستقیم خواهید رسید البته با اندکی تفاوت که به نظر من فرقی با دانلود مستقیم نداره چون در روش بالا وقتی دانلود شما از سایت مایکروسافت شروع میشه یک shortcut از لینک دانلودی روی دسکتاپتون ایجاد میشه و اگر هم کامپیوتر وسط دانلود خاموش بشه و مرورگرتون بسته بشه بعد از روشن شدن سیستم کافیه روی همون shortcut کلیک کنید تا مرورگر دوباره باز بشه و ادامه دانلود رو انجام بده بعد هم که دانلود تموم شد shortcut پاک خواهد شد
در ضمن من برای آموزش به دوستانی که علاقه دارند از IDM یا سایر دانلود منیجرها استفاده کنند طریقه دانلود مستقیم را هم قرار میدهم که اگر در ورژنهای آینده ویندوز خواستند بتوانند لینک ها را خودشان مستقیم کنند و با IDM دانلود کنند

لینکی که من در این پست معرفی کردم در نهایت به این آدرس ختم میشه ( برای 32 بیت ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای مستقیم کردن کافیه یک /dl/ بعد از ادرس اصلی اضافه کنید و همان لینک مستقیم بدست خواهد امد ! می بینید که تفاوت در همان /dl/ است

پس با اضافه کردن /dl/ در آدرس اصلی میتوانید با IDM دانلود را انجام دهید برای 64 بیت هم به لینک نهایی /dl/ اضافه میکنید که لینک زیر بدست خواهد آمد

البته روشی که در پست اول به طور کامل توضیح دادم روش اصلی و دقیق است و صفحه ای که معرفی شده صفحه اصلی دانلود ویندوز 90 روزه است که این لینک های مستقیم هم که دوستمون از سایت دیگر معرفی کرده اند از همان صفحه و با روش بالا بدست امده

Hitman-Group
07-09-2012, 15:35
عزیزم چرا شما به خودت و دیگران سخت میگیری؟

من این لینک مستقیمی که گذاشتم برای دانلود از خود مایکر،سافت هست! و هیچ چیز بهش اضافه نکردم!

اگر هم نمیتونید لینک مستقیم اz مایکرو سافت پیدا کنید >>>>> Softpedia.com

tnx